5 paprasti žingsniai rūpintis plaukais prieš santuoką

Ar susijaudinęs apie savo santuokos ir yra visas rinkinys atrodo geriausias savo vestuvių dieną? Tada, kaip tai padaryti jūs planuojate eiti apie tai? Skubėti į artimiausią grožio salonas ir jau jūsų plaukai stilizuota su brangiais produktais? Na, tai padaryti, ir jums bus raudonis tik plaukus su kenksmingų cheminių medžiagų. Taigi ne tshere alternatyvų būdą ieškoti savo geriausius jūsų didelis dieną? Ar nėra paprastas ir efektyvus būdas būti „Rockstar“ savo vestuves? Yra vienas – tai naudoti namų plaukų gydymo! Norite sužinoti, kaip rūpintis savo plaukais iki santuokos, kuri gali padaryti jums išsiskirti savo D-Day? Tada atsipalaiduoti ir skaityti šiuos patarimus!

5 paprasti žingsniai tobulos plaukų vestuvių nuotaka:

1. Psichikos Paruošimas:

Paruoškite sau mintyse prilimpa prie namų plaukų gydymo būdus. Pradėti gerokai iš anksto, pageidautina šešis mėnesius. Kai jūsų santuoka datą, negaišti laiko. Visada atminkite, kad naminis gydymas negali dirbti stebuklai per naktį. Fiziniai ir augalinių ingredientų yra naudojami siekiant apsaugoti plaukus nuo žalingo chemikalų. Cheminiai pagrindu gydymas yra greitai parodyti rezultatus, skirtingai nuo namų gydymo. Tačiau ilgainiui jie Wreck sumaištį plaukus! Taigi, būti pasirengę už ilgo nuotolio!

2. Giliai vėdinimas:

Giliai kondicionavimo gydymo, sumaišykite sutartį su paprasto jogurto kiaušinį. Suplakite, kad mišinys sklandžiai ir taikyti jį į savo plaukais. Ar bent kartą per dvi savaites maitina plaukus ir leiskite jam absorbuoti giliai baltymų kondicionavimo gerumą. Kartą per savaitę, gydyti plaukus su migdolų aliejumi, kokosų aliejaus ir alyvuogių aliejaus mišinys. Pasirinkti turbaną terapijos ir atjauninti savo plaukus natūraliai!

3. Gydyti Plaukų problemos:

Jei pradėsite gerokai iš anksto, gydyti savo plaukų problemas ir daro toli su jais gali būti lengva. Pavyzdžiui, jei jūs kenčia nuo pleiskanų, taikyti kokoso aliejaus ir citrinų sulčių Sudarymas reguliariai pašalinti problemą. Jei kyla plaukų slinkimas, naudoti svogūnų sulčių, kad būtų išvengta tos pačios. Bet jūs turite būti reguliariai įsitikinkite, kad problema yra daroma ne su gera.

load...

4. Shun šių cheminių medžiagų:

Pasakykite „ne“ visoms cheminio remiantis plaukų priežiūros ir kirpykloje produktų. Vietoj pasirinkti natūralaus naminio „reetha“ arba muilo riešutų šampūnai. Jūs taip pat gali pasirinkti ir ne-Poo metodą ir naudoti sodos ir vandens, kaip šampūnas Sudarymas. Sekite tai iš obuolių sidro acto naudoti kaip natūralios kondicionierius. Jūsų plaukai būtų šiek tiek laiko atsakyti į šių natūralių alternatyvų.

5. Say No plaukų spalvos:

Pamirškite dažymas ir cheminio plaukų sugarbanojimo plaukus. Pasirinkti chna mišinį dažyti plaukus vietoj. Idealiu atveju, plauti plaukus su muilu riešutų šampūnu tris kartus per savaitę ir naudoti obuolių sidro plaukų skalavimo jei turite riebiai plaukus ir medaus skalauti, jei jūsų plaukai yra sausi. Pasirinkti chna mirkomi arbatos likeris su kavos milteliais. Naudokite šį receptą nuolat, ir jūsų žili plaukai netrukus išnykti! Kai pasirenkate pradėti anksti, jūs įsitikinkite, kad jūsų plaukai gauna tinkamą dozę natūralaus naminio treatments.You nereikia deginti skylę kišenėje. Pasirinkti ekonomiškai efektyvių namų gydymo, gerti galonų vandens ir pridėti daug riešutų, vaisių ir daržovių dietos. Bet svarbiausia, atrasti vidinę ramybę!

Žinokite, kad tu graži! Ne makiažas ar plaukų priežiūros suma gali pakeisti vidinį švytėjimą, kuris ateina gražu laimingi! Atrodo apakinti savo vestuvių dieną! Ir turi didelį santuokinį gyvenimą! Geriausios kloties! Dabar, kad žinote, paprasti žingsniai tobulos plaukų vestuvių nuotaka, leiskite mums žinoti, jei jums suteikti jai pabandyti. Kaip jūs planuojate pasiruošti didelių dieną? Pasidalinkite savo iš anksto vestuvių plaukų priežiūros patarimų su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...