5 paprasti Vakariniai makiažo patarimai, kurie padės Jums atrodyti geriausiai

Žodis šalis atneša šypseną kiekvieno veido ir kodėl? Kadangi vakarėlio reiškia gerus drabužius, gerą maistą, linksmo Gandai ir gera kompanija. Taigi jūs pasiruošę linksmintis vakarą? Ar ne? Ką eina atgal?

Jei jis turi nieko bendro su negalės rasti tinkamą makiažas išvaizdą, tada nerimauti ne daugiau! Šis straipsnis yra skirtas vesti jus per vakarą makiažas rutina.

Kaip tai padaryti Evening makiažas

Mes žinome, jūs norite atrodyti milijonų dolerių verta priėmimo vadovai savo ruožtu savo kelią. Čia yra svarbūs vakarėlis makiažas patarimai, kurie padės jums linksmintis pasirengę:

load...

1. Paimkite savo laiko:

Praleiskite pakankamai laiko priimti sprendimą dėl savo pasirinkimą drabužių ir bendrą išvaizdą. Todėl padaryti savo makiažas. Jei planuojate dėvėti Bling aprangą, kad jūsų makiažas paprasta ir atvirkščiai. Esame tikri, kad jūs nenorite baigti atrodo kaip disco kamuolys.

2. Padaryti paskutinis:

Šalis reiškia įdomus užpildytame sesijas, Šokiai, ir naktį pramogų. Yra tikimybė, kad jūsų makiažas lydant ir neišsitepant savo veidą.

Investuoti į gerą veido gruntu, kuris padeda sukurti sklandžiai tekstūros, o taip pat pailgina ištvermės valandą jūsų makiažas. Taip pat galite padaryti ją taško pirkti ilgo buvimo produktus.

3. Nepriekaištingas veido:

Veidas yra tarsi makiažas drobės. Kurti nepriekaištingą veido yra toks pat svarbus, kaip pasirinkti tinkamą aprangą. Taikyti vidutinio padengimo pagrindą ir nepamirškite mišinys gerai. Tai paslėpti jokių dėmių ir netobulą odos tonusą, suteikia jums nepriekaištingą bazę.

4. Parodykite kai paslėpti kai:

Sutelkti tik į vieną veido funkcija, jei jūs ketinate dramos ar paryškinti akims, tada laikyti poilsio makiažas sušvelnintas išlaikant paprasta. Be to, jei norite paryškinti lūpų, žaisti ant skruostų ir akių.

load...

Jeigu jūs einate su pusjuodžiu akis ir lūpas, šansai yra, kad jūs, kaip atrodys klounas ir, jei žemyn žaisti tiek jūs galų gale su miela diena atrodo, kad tiesiog neturi dirbti kaip vakare makiažas atrodo!

5. Gauk tą spindesį:

Pranešk apie netikrą spindesį taikant miltelių Žymeklis tik tinkamose vietose. Žymeklis turėtų būti taikomas, jeigu šviesos hitai ant veido natūraliai ir prisiminti mantrą – šiek tiek daugiau. Taikyti kai ant kaktos kaulo, skruosto kaulų ir Kupidono lankas arch. Tai padėtų šviesą atspindi, todėl švytėjimo. Jei norite, kad jūsų veidas atrodys ilgesnis arba trumpesnis, tada paryškinimo naudojamas kontūrinio veikia kaip žavesio. Jei norite ištęsti veidą, tada naudokite Žymeklis palei žandikaulio linija ir tik pagal skruosto kaulų suteikti jai staigesnis išvaizdą. Nors, jei jūs ieškote, kad ji atrodo trumpesnis, tada pažymėkite skruosto kaulų apvalia mados. Tai bus sumažinti nuo ilgio.

Žiūrėti vaizdo įrašą iš StylecrazeTV – Kaip kreiptis Evening makiažas su sparnuota Eyes & Lips slyvų

Atlikite šiuos paprastus, bet svarbu, vakarą makiažo patarimų ir eiti akinti kaip žvaigždė. Ar palikti mums komentarą, jei turite daugiau idėjų!

Image Source: 1

load...