5 pagrindinės priežastys, dėl kurių svoris padidėja po chirurgijos

Nors dauguma iš mūsų galų gale skundžiasi mūsų kūno svorio padidėjimas, Virsmo svarstyklės yra didesnis rūpestis tų, kurie neseniai buvo bet kuris operacijos natūra. Yra daug priežasčių, kurios gali sukelti staigus arba galiausiai svorio padidėjimas, bet vienas svarbus veiksnys, kad vaidina didelį vaidmenį padidino savo kilogramo skaičius yra neseniai chirurgija.

Artimiausi svorio priaugimas po operacijos yra iš tikrųjų, dažniau nei bet kuri kita komplikacija, kuri gali atsirasti po operacijos. Tai svorio padidėjimas dažnai pasitaiko vėlesnio stebėjimo laikotarpiu. Vienas iš didžiausių pavyzdžių tokio svorio padidėjimas yra po nėštumo svorio padidėjimas, tais atvejais, kai pristatymo įvyksta su C-skyriuje pagalba. Tokiais atvejais, apie 80% moterų kenčia nuo ženkliu kūno svorio padidėjimu po nėštumo. Išskyrus tokius sudėtingus operacijų, net nedidelių operacijų, pavyzdžiui, tirtieji gali sukelti svorio padidėjimas.

Pagrindinės problemos, vedančio į priaugti svorio po operacijos:

1. Skysčių susilaikymas:

Vienas iš pagrindinių priežasčių kūno svorio padidėjimas yra skysčių susilaikymas organizme po operacijos. Medicininis terminas tokio susilaikymo yra edemą. Vanduo yra saugomi ir intersticinio erdvėje savo kūnu – erdves tarp savo organus. Tai veda prie svorio padidėjimo ir tipiškų po operacijos ištinęs išvaizdą. Skysčio susilaikymas gali būti lokalizuota; Pavyzdžiui, kai kurie pacientai turi patinsta kojos ir rankos. Tai gali būti apibendrintas taip, dėl kurio susidaro bendrą Nekaunīgi Melas išvaizdą.

2. Traumos:

Operacijos metu, kūno audinių praeiti traumos daug. Tai sukelia uždegimą, kuris veda prie skysčių susilaikymo taip pat. Jei operacija buvo, nes kai nelaimingo atsitikimo, skysčių susilaikymas yra tikimybė dar didesnė. Taigi minimaliai invazinės operacijos yra mažiau tikėtina, kad sukelti svorio padidėjimas, nes mažiau traumos yra padaryta ant kūno.

load...

3. Stresas:

Stresas sukelia hormoninių disbalanso organizme, kurie yra atsakingi už pernelyg skysčių susilaikymo gausybė. Chirurgija susijęs stresas rezultatai aukšto lygio antidiuretinio hormono, arba ADH, kuris leidžia inkstai išsaugoti organizmo vandenį. Tai veda prie nepadorus svorio padidėjimas taip pat. Be to, po operacijos, pacientas turi narkotikų siautėjo per jų sistemas mišinį susidoroti su po operacijos komplikacijų. Skysčio pokyčiai sukelia šių intraveninių narkotikų taip pat gali sukelti vandens susilaikymas.

4. Sąstingis:

Po operacijos, pacientai yra labiausiai tikėtina, kad tai labai mažai darbo ar fizinį aktyvumą. Tai priešingus pacientų sveikatai, nes tai veda prie svorio padidėjimo. Kai atsigavimo laikotarpis yra daugiau, pacientai dažnai skatinami jų gydytojų padaryti kai lengvas pratimus, kurie bus atremti viršsvorio, taip pat kovoti su išjungti po operacijos depresiją.

5. Komforto maisto:

Tai dar vienas pavaduotojas, kad dauguma pacientų auka. Juk jums jau per ji gali atrodyti nėra geresnio laiko palepinti save šiek tiek. Tai komforto maisto veiksnys yra tai, kas sukelia svorio augimą po operacijos. Į pooperaciniai bliuzo yra dar priežastis pacientams augti overindulgent su komforto maisto ir galų gale apgailestaudamas tas papildomas kalorijas vėliau.

{Skaityti: Priežastys, dėl kurių priauga svorio}

Kaip sumažinti šį Weight Gain:

Priauga svorio po operacijos yra, tam tikru mastu, normalu. Bet tai yra tik tol, kol jums nereikia gauti daugiau nei 5 iki 6 svarų per savaitę.

load...
  • Jei pacientas prieaugio svorio dar greičiau, jie turi kreiptis į gydytoją. Paprastai, pacientas apetitas yra silpnas po operacijos, ir tai gali užtrukti savaitę ar daugiau grįžti savo įprastą apetitą. Tačiau, labai svarbu ne nustoti valgyti arba, dar blogiau, valgyti nesveika „gardžiai atrodantys“ maistą. Atsižvelgdama aukštos kalorijų komforto maisto, turėtų būti sumažinti iki minimumo.
  • Be to, šviesos naudojasi taip pat rekomenduojama. Net tiems, kurie turėjo chirurgija savo apatinę kūno galite padaryti kai tempimo laikyti tinkama.
  • Svarbiausia, gerti daug vandens yra būtina. Kaip paradoksaliai tai skamba, gerti daug vandens būtų išvengta vandens susilaikymas. Tai tiesiog, nes turintys daug tiekimą skysčio į savo kūną siunčia signalą į inkstų jį sustabdyti išsaugoti.

Būk pogimdyminės bliuzo ar vien atvejis tirtieji, yra keletas priežasčių, kodėl jums gali priaugti svorio po operacijos daug. Bet su atsargumo ir tinkamą priežiūrą, ji yra lengva mesti tuos papildomus kilogramus ne kartą ne visiems.

Ar radote šiame straipsnyje naudinga? Ar palikti mums savo atsiliepimus į komentarus skyriuje žemiau!

load...