5 nuostabios senovinių aliejų naudos sveikatai

Šeivamedžio uogos yra vienas iš labiausiai gundančių ir nuostabus vaisių mūsų planetoje. Vizualinis Grožio šio violetinė, sultingų vaisių yra tiesiog nenugalimas. Ji yra supakuota su daugybe gavėjų maistinių medžiagų ir todėl siūlo daugybę grožio ir sveikatos naudą.

Slinkite žemyn ir rasti mitybos vertybes ir populiarių naudą sveikatai minkštos ir apkūnus šeivamedžio uogų.

Šeivamedžio: Sveikata Privalumai:

1. Imunitetas Booster:

Hostingas tankus koncentracija vitamino C, flavonoidų, antocianinų ir keletas kitų galingų antioksidantų, šeivamedžio uogų buvo reklamuojamas kaip imunitetą didinimo ingredientas. Tai puikus natūralus vaistas išvengti virusinės ir bakterinės infekcijos, pavyzdžiui, kosulys, šalto ir gripo, taip pat tonzilitas.

2. Vėžys Prevencija:

Ačiū būdamas antioksidantų stipruolis, šeivamedžio uogų dirbti stebuklai siekiant užkirsti kelią ir slopina vėžio ląstelių augimą. Ne tik tai, šie antioksidantai taip pat įdėti nuožmi kova su laisvųjų radikalų, kurie yra linkę tapti vėžinėmis ir blogės sveikas ląsteles, jei liks neišspręstos.

load...

3. Reguliuoti kūno cholesterolio lygis:

Šeivamedžio ekstraktas yra turtinga sumos cynidine gliukozidų, medžiagos žinoma, kad sumažinti blogojo MTL cholesterolio kiekį žmogaus organizme. Šios patiriantys cholesterolio problemos dažnai rekomenduojama įtraukti šeivamedžio uogų į savo įprastą mitybą.

4. Sveikas, jaunatvišką odą:

Suleidžiama su įgimtą anti senėjimo ir laisvųjų radikalų gesinimo savybėmis, šeivamedžio uogų išlaikyti jūsų oda švytinti ir nepilnamečių ilgą laikotarpį. Be to, veikia kaip natūralus detoksikuojanti medžiaga, šeivamedžio uogų, taip pat padeda išlaikyti toli kankinančių odos sąlygas, kaip breakouts, verda ir randai baimėje.

5. Tvirti Akių; ilgalaikis vizija

Per šimtmečius dabar morkos buvo žinomas dėl savo viziją stiprinančių savybių. Bet jei morkos netinka jūsų gomurį, galvoti apie pakeičiant jį su elder berry. Sugrūsti su vitaminu A ir B6, šios uogos padeda mažinti ir prevencijos įvairioms akių ligomis, pavyzdžiui, geltonosios dėmės degeneracija ir glaukoma, užtikrinant jums neišdildomą viziją.

Šeivamedžio uogų: maistinė vertė

Šeivamedžio uogų yra esminės vitaminų ir mineralinių medžiagų stipruolis. Šie stiprūs maistinių medžiagų, kad šeivamedžio uogų sveikas užkandis su puikia gydomųjų savybių. Standartinis 100 g porcija šeivamedžio uogų yra žinoma, kad yra 60% vitamino C, 12% vitamino A, 11% vitamino B6, 5% tiamino ir 4% Riboflavinas. Visi šie vitaminai dirbti kolektyviai išlaikyti savo kūno tinkami ir sveika visada.

Šie valgomieji uogų taip pat turi nepaprastą mineralinių medžiagų kiekio. Supakuoti natūraliai su 9% geležies, 8% kalio ir 4% kalcio ir fosforo kiekvieno, šeivamedžio uogų užtikrinti sklandų visų kūno sistemų.

load...

Be to, šeivamedžio uogų gali būti puikus papildymas jūsų mityba, jei jūs ieškote pluošto turtingas vaisių, kurie gali padidinti jūsų virškinimo sistema. Vieną porcija šeivamedžio uogų yra tik tiek, kad patenkinti 28% kasdienių pluošto reikalavimus ir išlaikyti jūsų virškinimo sistema dirba efektyviai!

100 g mitybinė vertė (3,5 uncijos)
Energija 305 kj (73 kcal)
Angliavandeniai 18,4 g
Maistinės skaidulos 7 g
Riebalai 0,5 g
Baltymas 0,66 g
Vanduo 79,80 g
Vitaminas a ekvivalentas. 30 m (4%)
Tiaminas (vit. B 1) 0,07 mg (6%)
Riboflavinas (vit. B 2) 0,06 mg (5%)
Niacinas (vit. B 3) 0,5 mg (3%)
Pantoteno rūgštis (b 5) 0,14 mg (3%)
Vitaminas b 6 0,23 mg (18%)
Folatai (vit. B 9) 6 m (2%)
Vitaminas c 36 mg (43%)
Kalcio 38 mg (4%)
Geležis 1,6 mg (12%)
Magnis 5 mg (1%)
Fosforas 39 mg (6%)
Kalis 280 mg (6%)
Cinkas 0,11 mg (1%)

Dėmesio:

  • Nepaisant daugelio sveikatos ir grožio naudą, reikėtų nepersistengti jo naudojimo, nes jis taip pat yra šiek tiek kiekį nuodingos cianido-kaip cheminės medžiagos, kurios gali būti pakenkta ilgalaikėje perspektyvoje.
  • Prieš naudojant juos, nes jie nėra tinkami vartoti žaliavinio forma visada virėjas uogas. Taip pat įsitikinkite, kad šeivamedžio uogų jūs, naudojant visiškai subrendę.
  • Tarp daugybės veislių šeivamedžio uogų, juodųjų viena labiausiai tinka valgyti. Kitų rūšių gali būti toksinių medžiagų.
  • Planuojantys mama ir pacientams, kenčiantiems nuo autoimuninių ligų turėtų būti griežtai ignoruojama nuo vartoja šeivamedžio uogų.

Tikimės, kad jums patiko skaityti straipsnį. Atminkite, kad juos pirkti, kai kitą kartą perkate vaisius ir gauti daug sveikatos ir grožio naudą šeivamedžio uogų turi pasiūlyti!

load...