5 nuostabios

Ar jums rasti spuogų ženklai ir spuogų sukuriant netvarka su savo išvaizda? Ar jūs bijote pažvelgti į save veidrodyje tik todėl, kad manote, kad jūsų veidas neatrodo gerai? Tada mes turime sprendimą – paprastas ir dar labai veiksminga vieną! Tai medaus ir pieno kaukė, kuri yra tikriausiai geriausias prausiklis galite naudoti ant veido.

Norite daugiau apie šį stebuklas kauke ir kaip ją paruošti? Tada eikite į priekį ir suteikti skaitymo!

Savybės medaus ir pieno:

Medus turi daug savybių, kurios padeda atkurti sausų ar pleiskanojanti oda. Tai natūralus minkštiklis, kuris drėkina odą. Medus ir pienas yra daug antibakterinių savybių, kurios padeda giliai valo odą. Medus yra drėkiklis (Tai atakuoja laisvuosius radikalus, kurie kenkia odai). Tiek drėkiklis ir minkštiklis medaus savybes pagalba atsikratyti laisvųjų radikalų odą, tuo pat metu užtikrinant, kad drėgmės lygis odoje išlaikomas.

Kaip Taikyti Medus ir pienas veidui:

Taikant medaus ir pieno veido turi daug naudos sveikatai, kaip matėme aukščiau. Pažvelkime, kaip taikyti medaus ir pieno į savo veidą.

load...

Derinant pieno ir medaus gali padėti jums padaryti veido kaukę arba valikliu, priklausomai nuo jūsų nuožiūra. Nors prausiklis padės išgydyti trukdžiais, kaukė drėkina odą ir palieka ją švelnią.

Valikliu:

Ingridientai:

 • ½ puodelio prėskas ir nesaldintos pieno
 • ½ puodelio medaus

Kaip padaryti:

 1. Pradėkite plakti pieną ir medų kartu. Gerai išmaišant ne mažiau kaip dvi minutes.
 2. Naudojant pirštais patarimų dirbti valymo tolygiai ant veido bent dvi minutes.
 3. Palikite 10 minučių.
 4. Nuplaukite valikliu išjungti naudojant drungnu vandeniu.

Veido kaukė:

Ingridientai:

 • 1 šaukštas prėskas, paprasto ir nesaldintu jogurto.
 • 1 valgomasis šaukštas žaliavos, neperdirbtas ir nerafinuoto medaus.

Kaip padaryti:

load...
 1. Pradėkite plakti medaus ir jogurto. Suplakite dvejų minučių minimumo mišinį.
 2. Skleiskite mišinio tolygiai visoje savo veidą. Naudokite pirštais patarimai skleisti kaukę tolygiai ant veido.
 3. Palikite 15 minučių.
 4. Nuplaukite kaukę šiltu vandeniu.

Privalumai pienu ir medumi prausiklis / kaukė:

1. Spindinčią odą:

Medus ir pienas kaukė suteikia jums akimirksniu spindesį kuo greičiau nuplaukite jį. Medus ir pienas yra daug antioksidantų, kurie yra gerai organizmui. Medus ir pienas kaukė veikia kaip puikus pick-me-up ir gali daryti stebuklus po ilgos dienos saulėje. Ji taip pat padeda sumažinti įdegio.

2. Vaistai skilinėjimą Lūpos:

Žiemą gali būti ypač šiurkštus ant lūpų. Taikant medaus ir pieno derinys ant lūpų gali išgydyti skilinėjimą lūpas greitai ir efektyviai. Reguliariai naudojant šį derinį padės išgydyti šioms skilinėjimą lūpų papildomą greitai.

3. Pašalina Randai:

Medus ir pienas buvo žinoma, kad padėti pašalinti randus. Tiesą sakant, jie padeda pašalinti ne tik spuogai ir kitos odos pigmentaciją, bet žaizdų randus ir net vėjaraupiais randus. Dienos programa medaus ir pieno duos jums geriausius rezultatus.

4. Apsaugo senėjimas:

Ji gali atrodyti neįtikėtina, tačiau taikant pieno ir medaus veido gali padėti jums sumažinti tuos smulkias linijas ir raukšles, kurie pradėjo atrodysi sena. Medus ir pienas veido kaukė yra daug antioksidantų, kurie padeda pažaboti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą ant veido.

5. Vaistai Spuogai:

Jei spuogai buvo grisus jums, medaus ir pieno kaukė yra jūsų Gelbėtojas. Reguliarus vartojimas gali padėti sumažinti dažnumą ir paraudimą spuogų. Žalias medaus buvo žinoma išgydyti spuogus, o jo veiksmingumas didėja, kai jūs sumaišykite jį su pienu.

Ar jūs kada nors bandė medaus ir pieno veidui? Taigi kai kitą kartą norite pagerinti savo išvaizda, nepamirškite išbandyti medaus ir pieno kaukė veidui! Kodėl gi ne jums išbandyti šį magišką kaukę šiandien ir praneškite mums, kaip jis padėjo savo odą? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...