5 maisto produktai, kurie gali padėti diabetikams pasiekti svorį

Daugelis iš mūsų asocijuojasi svorio padidėjimas diabeto, bet svorio? Taip! Beje, tai gali būti kaip staigmena, kad daug, bet svorio netekimas – drastiškas svorio – tai vienas iš pirmųjų požymių asmuo kenčia nuo diabeto, daugiausia 2 tipas.

Diabetas sukelia mažas insulino, žemiau reikalaujamos lygių žmogaus organizmui. Tai stumia kūno ląsteles pradėti skaidyti riebalų ir raumenų energetinių kūno, nes insulino trūkumas reiškia, kad ląstelės negali saugoti gliukozės. Kūnas mano, kad badauja ir pradeda vartoti visą turimą riebalų, taip pat raumenų, kurie veda prie svorio. Svorio netekimas gali būti bet kur nuo 3 – 4.5 kg per mėnesį ir nėra sveika ne visiems. Tai dažnai sukelia keliones į tualetą kaip kūnas yra siurblinės ir perdirbimas kraują greičiau.

Kaip galima Diabetinė priaugti svorio?

Nors daugelis kurie diagnozuotas cukrinis diabetas reikia žiūrėti savo mitybą ir dienos maistą išlaikyti optimalų kūno svorį, kiti gali eiti imtis insulino injekcijų išlaikyti svorio pagal čekiu. Tačiau, yra daug cukriniu diabetu svorio priaugimas papildai, kurie yra dabar prieinama cukriniu diabetu žmonių padėti jiems išlaikyti savo kūno svorį. Svarbu, kad jūs neturite veikti pusę žiniomis ir besaikis apie saldumynų, pavyzdžiui, spurgų, saldainiai ir konditerijos gaminių. Jie bus sukelti į cukraus kiekį kraujyje padidėjimą ir sukelti komplikacijų organizme. Ką dar gali diabetu žmogus padaryti, kad likti sveikam svorio? Na jie gali:

1. Valgykite Keletas mažų patiekalų: 

Kadangi organizmas negali laikyti, ką diabetu žmogus valgo, svarbu kuro kūną reguliariai valgyti kelis mažų patiekalų per dieną. Taip pat svarbu, kad sveikesnių maisto pasirinkimą. Venkite papildomų riebiai ir saldžių maisto produktų ir pasirinko maisto produktų, kurie aukštą glikemijos indeksą.

load...

2. Išrūgų baltymų: 

Tai milteliai gali būti akimirksniu energijos šaltinis ir yra mažai angliavandenių kiekio ir aukšto ant baltymų kiekio. Baltymai suteikia energijos per ilgesnį laiką, o taip pat padeda padidinti insulino gamybą ir palaikyti sveiką cukraus kiekį cukraus organizme.

3. Migdolai: 

Šie riešutai užtikrinti aukštą energijos šaltinis ir yra mažai cukraus. Migdolai padaryti sveiką pasirinkimas tarp užkandžių užtikrinti, kad organizmas gauna pakankamai maisto.

4. Pupelės: 

Lęšiai, Garbanzo pupelės ir pupelės yra šaltiniai kompleksinių angliavandenių ir yra turtingas šaltinis kalorijų. Sudėtingas angliavandenių imsis papildomo laiko suyra per kūną ir leis organizmui jaustis išsamesnis. Pupelės taip pat yra geras šaltinis svarbus maistinių skaidulų.

5. Lašišos ir žuvies: 

Visi žuvies ir kiaušinių rūšių yra geras baltymų kiekis. Pabandykite valgyti žuvį, nes jie yra mažai sočiųjų riebalų. Žuvis, kaip lašišos yra omega 3 riebalų, kurie padeda sumažinti cholesterolio kiekį organizme.

Be aukščiau diabetu svorio padidėjimas maisto, turi obuoliai, sūris ir pienas saikingai, nes jie gali sukelti cukraus kiekis kraujyje smaigalys. Turi daugiau avokados už gerą rūšies riebalus organizme ir visais laikais išvengti per daug jogurtu.

load...

Reguliari mankšta yra svarbi. Taip pat vienodai svarbu užtikrinti, kad vienas turi gerą maisto papildas maisto grūdų mišinį prieš pataikyti į sporto salę. Pasitarkite su gydytoju, VISADA!

Nors minėti maisto produktai ir patarimai yra geras būdas priaugti svorio, tai lygiai taip pat svarbu konsultuotis su gydytoju siekiant užtikrinti, kad šie maži pokyčiai gerai dirbti už jus. Dabar, kad žinote, kaip priaugti svorio yra diabetikas, taip pat svarbu žinoti maisto produktų jums neleidžiama valgyti, nesvarbu, kaip sveika tai kitaip. Jūsų gydytojas yra geriausias asmuo, kad padėtų jums per do etiketą maisto valgyti. Jei norite priaugti svorio, padaryti keletą sveiką maistą ir mitybos pokyčius, bet visada su gydytoju!

Tikimės, kad jums rasti šį straipsnį naudinga. Ar pasidalinti savo nuomonėmis su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...