5 Įrankiai puikiai tinka jūsų akių pieštukui

Ar jūs norite, kad jūsų akys atrodo spalvingas? Norite padaryti juos kaip žavus, kaip jūs kada nors gali? Akys yra gražiausia dalis moterimi, o geriausias būdas grožio One akis, naudojant akių kontūro! Bet tada, kaip jūs galite gauti, kad akių kontūro teisę? Na, yra tam tikrų priemonių, kurios gali padėti jums gauti darbą! Nori žinoti, kas jie yra? Eiti į priekį su savo skaitymo!

Įrankiai Taikyti Eyeliner Puikiai:

1. Smailus Akių kontūrų šepetėlis:

Smailus akių kontūro šepečiai padėti galima nubrėžti tikslią, tvarkingą liniją. Šepetys turi apibrėžtą galą, kuris padeda viena atkreipti storas ar plonas linijas lengvai nesukuriant netvarka. Papildoma nauda naudojant akių kontūro šepečiai yra tai, kad neleidžia savo Eyeliners iš vis užterštas.

Kaip naudoti:

load...
 1. Panardinkite teptuką į akių kontūro butelį ir tada pradėkite piešti trumpus smūgių per vokų.
 2. Prijunkite jį vėl sluoksniavimasis produktą.
 3. Jei jūs galų gale su perteklinio produkto savo teptuku, tada pašalinti jį švariu audinio popieriaus prieš taikant jį savo akimis.

2. Kampiniai Smilgos pieštukas Šepetys:

Nupjautas Smilgos pieštukas teptukas padeda viena nubrėžti tikslią ploną liniją, kuris suteikia „Ne Eyeliner“ išvaizdą. Ši akių kontūro priemonė turi savo teptuku pabaigos smilgos ir kampu į lengvai piešti linijas ant jūsų akis. Ji taip pat padeda rengiant puikus sparnuotas akių kontūro.

Kaip naudoti:

 1. Naudokite išlenktas pusę teptuku nupiešti liniją palei jūsų blakstienų liniją ir pasukite šepečio už kampu sukurti sparną ne išorinio pabaigoje.
 2. Ištraukite išorinio kampo liniją link voko centre sukurti nedidelį trikampį. Užpildykite jį su pieštuku, ir jūs turite puikią sparnuotas laineris atrodo!

3. Violončelė juosta:

Ką? Violončelė juosta makiažas? Na taip! Jei esate pradedantysis ir makiažas, tuomet taikant akių kontūro yra ne mažiau kaip kovoti kovą! Tačiau, jei esate protingas galite laimėti mūšį. Į taikymo akių kontūro procesą, jūs visada pastebėsite, juos keistų vietų už savo akių srityje. Šis patarimas bus išgelbėti jus nuo jo.

Kaip naudoti:

 1. Palikti savo mėgstamą skysčių ar gelio linijinės viršutinės blakstienų liniją, kaip jūs būtų reguliariai daryti ─ iš slapčiausias kampe prie jūsų akių pabaigoje.
 2. Dabar, imtis violončelei juosta gabalas ir taikyti jį į tolimiausią kampą ir akis.
 3. Tada atlikite jį atlikdami „Wing“ dalį su violončelei juosta sukurti tobulą sparnuotas tiesią liniją už jus.

Taip pat galite naudoti violončelės juosta ir sukurti savo labai savo sparnuotas Eyeliner trafaretą. Ir tai yra tai, kaip!

load...
 1. Tiesiog iškirpti mažą gabalėlį violončelei juosta ir padėkite jį ant savo viršų dangčiu. Nepamirškite kampu savo violončelė juosta nuo slapčiausias kampe jūsų akis išorinio kampe antakio link.
 2. Tada įdėkite kitą violončelei juosta žemiau apatinės blakstienų linijos gabalas.
 3. Atsargiai padėkite violončelės juosta, kaip mes nenorime spąstai jokių blakstienas pagal jį. Nepamirškite įdėti apačios violončele tapeat kampu, kuris kerta su savo viršų violončelei juosta. Ir vykdykite ją su savo mėgstamą akių kontūro. Tai nebūtinai turi būti labai tvarkingas ir tikslus kaip violončelė juosta pagrindinis jūsų akių kontūro!
 4. Palikite jį už minutę leisti akių kontūro išdžiūti ir tada nulupkite savo akių kontūro trafaretą. Ir jūs sukūrėte puikus akių kontūro atrodyti pro makiažas menininko!

4. Tamponas:

Medvilnės tamponu yra mažas WAD medvilnės suvynioti aplink trumpą lazdą galuose. Jis gali būti labai padėti. Tačiau daugelis nebūtų pagalvojęs, kad medvilnės tamponai taip pat gali pasirodyti esąs būtina turėti tam makiažas šurmulio atveju. Taip, jums reikės juos ištaisyti savo akių kontūro klaidų.

Kaip naudoti:

Ši makiažo triukas tikrai smūgis jūsų protas! Ji skirta žmonėms, kurie vartoja kūdikių žingsnius daro makiažą. Jums nereikės jokios makiažo valiklis vandens arba šio triuko.

 1. Baigę daro savo akių kontūro ar tušas, kitas žingsnis yra ištaisyti klaidą. Kaip nustatyti akių kontūro ir tušas formules ir sausas greičiau, jūs turite pabandyti ir greitai nustatyti savo klaidą.
 2. Tiesiog ištaisyti akių kontūro arba tušas klaidą greiferiniai švarų medvilninį tamponą ir tada padėkite jį per klaida ir sukurti minkšti ir atgal judesių jį pašalinti. Ir baigsite!

5. Pen Stilius Skystas akių kontūro ir akių pieštukai:

Šiandien pen stiliaus skystas akių kontūro žymekliai yra lengvai prieinama rinkoje. Jie panašūs eskizas pen žymekliai, kad mes kadaise mūsų meno klases. Įrankio konstrukcija leidžia akių kontūro programa super lengva. Veltinio patarimas skystas akių kontūro galite pakeisti savo išvaizdą iš minkštos ir intensyvus akimirksniu.

Kaip naudoti:

 1. Rašiklis stiliaus akių kontūro galiukas smailus ir suteikia pastangų kontrolę ir platina puikus kiekį skysčio vienoje glided manevrų. Taigi, ji daro sudėtingą užduotį piešimo akių kontūro taip paprasta, kaip tapyboje!

Pirmieji savo akių makiažas teisė yra pirmas žingsnis link ieškote spalvingas. Su šių paprastų priemonių, taikant akių kontūro bus vieni juokai Jums! Taigi, gauti gražus! Ir sustabdyti, kad taip visada!

Dabar, kad žinote, kaip taikyti akių kontūro puikiai, leiskite mums žinoti, jei jums duosiu tai try.Do žinote kitų būdų, kaip taikyti akių kontūro puikiai? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...