5 geriausios odos, plauko ir sveikatos sausųjų figų pranašumai

Ji ragina daug planavimo valgyti teisę ir gyventi sveikai. Apkrovų patarimų ir patarimų iš laikraščių, žurnalų, interneto ir gydytojai, tai visai natūralu, kad jaučiasi sumišęs ir pasimetęs. Nors daug žmonių kreipiasi į sveikatos papildų ir vaistų, jie dažnai ignoruoti džiovintų figų naudą.

Pakrauti su maistinių medžiagų, figos yra violetinė, vario arba geltonos-žalios spalvos. Labai maistingas ir skanus, sausas pav gali būti naudojami džemų, ledai ir keptomis daiktais. Nors figos paprastai yra sezoniniai vaisiai, jūs gaunate juos tiesiai per sausųjų formos metus. Vaisius yra visiškai skanus ir yra maistinių medžiagų, pavyzdžiui, kalcio, geležies, fosforo, mangano ir vitaminų.

Džiovintų figų nauda sveikatos

Patikrinkite čia keletas iš geriausių naudą sveikatai sausų figų.

1. Reguliuojamas kraujo spaudimas:

Figos yra pakraunami su kalio, maistingosios medžiagos, kuri padeda kontroliuoti aukštą kraujospūdį. Atsižvelgiant į dabartinį gyvenimo būdą ir nesaikingas perdirbtų maisto produktų, jūsų kūnas gali pritrūkti kalio. Tai, savo ruožtu, gali sukelti hipertenzija. Nuo sausų figos pilni kalio, jis bus padėti jums išlaikyti reguliuojamą kraujospūdis lygį (1).

load...

2. Efektyvus Svorio Netekimas:

Sausi figos yra aukštos šaltinis mitybos pluošto. Jei esate riebalų ir atsižvelgiant prarasti šiek tiek svorio, pluošto turtingas maistas yra geras dalykas, pasirinkti. Nuo figos yra daug natūralaus pluošto, jis bus būti naudingas jūsų svorio valdymo programos. Jis padėsime jums sumažinti savo energijos suvartojimą, išlaikant jums pilną teisę per dieną (2).

3. Saugi nuo krūties vėžio:

Moterims, menopauzė ir krūties vėžys yra du pagrindiniai dalykai, spręsti. Be psichologinio poveikio, yra pavojus daugybė sveikatos taip pat. Mokslininkai įrodė, kad moterys, kurios vartoja vaisių ląstelienos yra žemoje riziką krūties vėžiu, lyginant su tais, kurie to nedaro. Sausas pav yra tikriausiai geriausias vaisius, kalbant apie natūralaus pluošto; o kiti slyvos, datulės, obuoliai ir kriaušės (3).

Sausi pav vaisiaus naudą odai

4. Mėgaukitės sveika ir lygi oda:

Jei norite apsaugoti savo odą nuo žalingų poveikių amžiaus ir streso, jums reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių dalykų. Turėkite omenyje, kad jūsų oda yra jautri ir turi tinkamą mitybą. Tiesiog menkiausio aplaidumo jūsų pusės gali sukelti tam tikrą odos liga.

Vienas iš labiausiai paplitusių sąlygas matyti tarp jaunuolių, taip pat, kaip ir suaugusieji yra spuogai ar spuogai. Kai kurie kiti dažna odos sąlygų yra zits, inkštirų, whiteheads ir net cistos. Kartais net susidaro užsispyręs ženklai ant odos, kurios būtų sunku pašalinti kai jūsų spuogai gauti išgydyti. Su sausų figų vartojimo, galite kovoti su šių odos sutrikimų didžiulis kiek (4).

Džiovintų figų Privalumai plaukams

5. Ilgas ir puikia plaukai:

Atsižvelgiant į dabartines gyvenimo būdą ir mitybos įpročius, plaukų problemos yra gana dažnas šių dienų. Pagrindinė priežastis, už tai yra gyvybiškai mineralų ir maistinių medžiagų (5) trūkumas.

load...

Raudona plaukai ir spindinčią odą yra tauriųjų turtas, apibrėžiantys mūsų persona, taip pat stiliaus dalmuo. Nėra nieko labiau nepatogus ar kankinantis ne nuobodu ir šlubuoti plaukai ant galvos. Taip, grožio ir kosmetikos produktams aikštelė yra prieinami rinkoje, tačiau jie dažnai nesugeba duoti norimų rezultatų.

Kai jis ateina į plaukų problemos, pavyzdžiui, niežulys galvos odos, pleiskanų ir plaukų slinkimo, niekas negali paneigti tinkama mityba poreikį. Nuo sausų figos yra pakrautas su mineralų ir maistinių medžiagų, jie padeda padidinti jūsų plaukų sveikatą dramatiškos būdu.

Ar jums patinka mūsų pranešimus džiovintų figų naudą. Tikimės, kad jums būtų taip pat yra cheminio figų dietos, dabar, kad jūs žinote, šių nuostabų naudą. Ar palikti mums komentarą žemiau.

load...