5 geriausi lazeriu tatuiruočių pašalinimo būdai

Darbo nuobodu savo nuolatinę tatuiruote? Norite gauti naują tatuiruotę rašalu ant savo kūno? Štai sprendimas! Technologijos padarė didžiulę pažangą & tokiu mastu, kad net nuolatiniai tatuiruotės gali būti pašalintas lengvai.

Vienas iš populiariausių metodų yra „šalinimo lazeriu“. Šios tatuiruotės pašalinimas metodai yra lengva su minimaliomis šalutinį poveikį. Juoda rašalu tatuiruotės gali būti efektyviai pašalinta kad pigmento spalvos tatuiruotė naudojant aukšto intensyvumo lazerio spindulį. Kitos spalvos gali būti pašalinta su kitų pasirinktų lazerių remiantis pigmento spalvų pagalba. Nors yra daug šalutinis poveikis, žmonės ir toliau rinktis lazerio tatuiruotė šalinimo.

1. Pasyvus lazerio tatuiruotė šalinimas:

Pasyvūs gydymo lazeriu yra pigiau nei aktyvių šalinimo lazeriu metodai. Vienintelis trūkumas yra tai, kad tatuiruotė yra ne visiškai pašalinti. Šis gydymas pašalina savo tatuiruotę iš dalies. Kadangi dauguma vartotojų nežino apie šį faktą, jie linkę gauti apgauti dauguma klinikų ir grožio salonuose. Tinkamą tyrimai apie tatuiruotės pašalinimas metodus ir klinikas padėtų vartotojams priimti teisingą sprendimą.

2. Aktyvus lazerio tatuiruotė šalinimas:

Tai yra geriausias būdas pašalinti tatuiruotes visų spalvų. Q lazeris tatuiruotės pašalinimas mašina turi galimybę nutraukti pigmentą į mažyčių dalelių, kurios pasišalina pagal organizmo imuninei sistemai. Tai yra viena iš efektyviausių metodų tatuiruočių šalinimas, pašalinti visus savo nuolatinę tatuiruotė pėdsakų. Bet kaip kiekvienas moneta turi dvi puses, šis metodas taip pat turi trūkumą. Vienintelis trūkumas yra tai, kad gali nepavykti pašalinti tam tikras spalvas, pavyzdžiui, geltonos arba šviesiai mėlynos. Šis metodas turi minimalius šalutinį poveikį.

load...

3. Q-keitimą rubino šalinimo lazeriu:

Tai buvo pirmasis lazerinis gydymas sukurtas pašalinti tatuiruotes. Jis turėjo galimybę veiksmingai pašalinti juodos ir mėlynos spalvos pigmentais. Su šio gydymo rūšies problema yra ta, kad tai yra labai sunku pašalinti naminį rašalai naudojant šią lazerio tipą. Ir štai kodėl mėgėjų tatuiruotės davė mažai arba jokio atsakymo į tokį technika. Šis metodas neturi gebėjimą veiksmingai pašalinti raudonos, geltonos ir žalios spalvos pigmentais.

4. K-keitimą: Nd-YAG lazeris:

Tai lazerinis technika skleidžia infraraudonuosius spindulius, kurie yra aiškiai matomi plika akimi. Lazerio yra kalio titanilo fosfato kristalą papildomai prie ND-YAG kristalo, kuri padeda dvigubai lazerio šviesos dažnį. Tai ne tik veiksmingas būdas pašalinti juoda ir tamsiai mėlyna dažai, bet ji net pašalina raudonas, geltonas ir oranžines spalvos.

Tyrimai parodė, kad bet koks, išskyrus juoda tatuiruotė spalva mažiau efektyviai pašalinti, tačiau nėra jokių abejonių, kad tai yra pagerėjimas ir papildymas Impulsinis rubino lazerio šalinimo metodas. Lazeris spinduliuoja šviesos specifiką bangų ilgių, kuri įsiskverbia į audinį ir rezultatus nedelsiant sprogimo. Dalelės yra tada išsibarstę iš, iš kurių keletas yra sugrįžta odą, o kai kurie prarytos phagocytes ir pasišalina iš limfinės sistemos. Šis gydymo būdas efektyviai gydo juodas tatuiruotes su puikia kosmetikos rezultatus.

5. Q Switched aleksandrito lazeriu:

Ši technologija skleidžia bangos ilgis, kuris yra tarp Q-keitimą rubino lazerio ir Q- tarpinis keitimą: Nd-YAG lazeris. Tai gali pašalinti ne tik mėlynos ir juodos pigmentus, bet ir žalia pigmentus; geriau nei bet kuris kitas šalinimo lazeriu metodai. Žalia spalva dažnai užmirštas, kai elgiamasi su kitais, išskyrus aleksandrito lazerio technikų. Pagrindinė priežastis, dėl techniką populiarumo yra galimybė pašalinti žalia pigmentų. Tyrimai parodė, kad jis yra saugus ir veiksmingas būdas rašalu tatuiruočių šalinimas.

load...

Dėl tatuiruotės pašalinimas lazeriu technika yra saugiausias ir efektyviausias būdas pašalinti odos tatuiruotę. Bet prieš jums pasirinkti tokio pobūdžio gydymo, tai yra labai svarbu aplankyti patyręs lazerio chirurgas, kuris naudoja labiausiai up-to-data tatuiruotės pašalinimas lazeriu.

Image Source: 1, 2, 3, 4

load...