5 efektyvus asanas 1 Pranajama, iš kurio pašalinami inkstų akmenys

Įsivaizduokite – jūs patiriate pastovų jausmą šlapinimasis lydi stiprus skausmas nugaroje. Jūs taip pat gali turėti šaltkrėtis ar prakaitas Gausiai. Visa tai yra iš nerimo ir susirūpinimo priežastis. Jie rodo, kad šie du pupelių formos organai į nugarą viduryje tikriausiai akmenis į juos.

Inkstai yra skirtas filtruoti vandens perteklių ir atliekų produktus iš savo krauju. Šios atliekos paprastai išsiskiria su šlapimu forma. Bet, kartais, per daug kalcio arba karbamido formos mažytės akmenys inkstuose, kuris gali sukelti šių ekstremalių simptomus.

Nors pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti yra skubėti pas gydytoją, gerti daug vandens ir praktikuojančių joga gali dirbti stebuklus gydant inkstų akmenis.

Joga inkstų akmenys

  1. Ustrasana
  2. Bhujangasana
  3. Viparita Karani
  4. Balasana
  5. Pawanmuktasana
  6. Anulom Vilom

1. Ustrasana

Camel Pose masažai organus, ypač inkstus. Jis siunčia šviežią daug kraujo su pupelių formos organų, taip deguonimi ir juos detoksikuojanti. Ši asana ne tik palengvina inkstų akmenų simptomus, bet ir apsaugo juos nuo atsinaujinusios.

load...

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Ustrasana

Atgal į TOC

2. Bhujangasana

COBRA Pose yra kita veiksminga pilvo kelti. Ji driekiasi inkstus ir išvalo stabdymų. Reguliariai praktika, rasite didelį palengvėjimą nuo inkstų akmenų. Nuolatinis praktika užtikrins inkstų akmenys negrįžta.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Bhujangasana

load...

Atgal į TOC

3. Viparita Karani

Kojos iki sienos Pose yra labai guodžia. Jis mažina stresą ir įtampą. Ji taip pat sumažina kraujo spaudimą – inkstų akmenų priežastį. Praktikuojančių šį asan gali sumažinti tų nemalonių akmenų simptomus. Ji taip pat bus atleisti jus nuo skausmo ir spaudimo.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Viparita Karani

Atgal į TOC

4. Balasana

Kitas veiksmingas atkuriamasis poza, vaiko pozos taip pat padeda mažinant stresą, susijusį su akmenimis. Būdamas šiame gimdos panašus padėtyje sumažina spaudimą ir skausmą.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Balasana

Atgal į TOC

5. Pawanmuktasana

Vėjas Atleidžiant Pose yra viena iš efektyviausių jogos asanas inkstų akmenų. Ši poza stebuklus kliringo stabdymų ir atleidžiantis spaudimą. Jis taip pat masažai inkstai ir palengvina inkstų akmenų simptomus.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Pawanmuktasana

Atgal į TOC

6. Anulom Vilom

Tai Pranajama pašalina spūstis visais lygiais. Kvėpavimas yra labai svarbus, o gydant problemą. Jis padeda visiškai DETOX, kuris yra būtinas, kai kalbama apie inkstų akmenys. Anulom Vilom pat palengvina skausmą, susijusį su inkstų akmenys. Nuolatinė praktika neleidžia naujų akmenų susidarymo.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, spauskite čia: pranajama

Atgal į TOC

Inkstų akmenys yra skausminga. Jei jums išlaikyti sveiką gyvenimo būdą, jūs galėsite sėkmingai jų išvengti apskritai. Ar jūs kada nors praktikuojamas bet kurį iš šių pozų joga inkstų akmens pašalinimo? Nelaukite, kol dar ne per vėlu! Joga gali padėti sumažinti simptomus ir sumažinti akmenų dydį. Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami mėgautis praktika.

load...