4 žingsniai, naudojami Medalių karoliukams medituoti

Ar jūs medituoti reguliariai? Jei taip, tada jūs tikrai elgiasi teisingai savo kūno ir proto.

Bet ar jūs kada nors bandė mala karolius, kaip jūsų meditacijos pagalba? Ar ne? Na, meditacija Mala buvo naudojamas nuo amžiaus tiek induizmo ir budizmo. Norėdami sužinoti daugiau apie šį paprastą, bet efektyvią priemonę meditacijos, eiti per likusiu paštu:

Kas yra meditacija Mala karoliukai?

Meditacijos Mala taip pat žinomas kaip „Mala karoliukai“. Tai paprastas string „karoliukai“ sudarė Rudraksh sėklų, baziliko (Tulsi) mediena, Bodhi sėklos, sandalmedis, krištolas, akmuo ir tt Kiekvienas iš jų turi įtakos vartotojui protą subtiliai.

Dažniausiai meditacijos Malas sudaro 108 karoliukų su „viršūnių karoliukas“ pavadintas „Sumeru“. Meditacija Mala gali būti 27 arba 21 karoliukų, kuri galite naudoti trumpesnius meditacijos praktiką. Mala iš esmės yra naudojamos kaip meditacijos aksesuaras išlaikyti skaičių ir sutelkti dėmesį į praktikoje, nes ji gali sugerti „vibracijas“ apie „mantrų“, kurie ištarė proceso metu.

load...

Ką Mala karoliukai reiškia meditacija?

Vienas dalykas, kad intrigos žmonių yra numeris 108. Ką šis skaičius reiškia? Yra daug priežasčių, kodėl naudojant šią šventą skaičių. Tačiau mes kalbame apie labiausiai paplitusios čia:

 1. Skaičius 108 yra laikoma „Harshad“ (kuris reiškia „didelį džiaugsmą“ sanskrito kalba) skaičių, nes tai yra sveikasis skaičius, kuris gali būti padalintas tiksliai iš viso suma atskirų skaitmenų.
 1. Yra 108 elektros energijos perdavimo linijas mūsų kūno, kad susilieja sukurti atsižvelgiant į „Širdies Chakra“ sankryžą.
 1. Manoma, kad pasiekti optimalų taiką ir ramybę per meditaciją reiškia atsižvelgiant tik 108 įkvėpimų per dieną, o tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip savęs nušvitimo.
 1. Mūsų subtilus žmogaus kūnas yra apibrėžta 108 taškų, kurie yra vadinamas „marmas“ arba energijos susikirtimai 3 eilutes. Iš esmės, mūsų kūnas susideda iš 54 tokių marmas ir kiekvienas iš jų turi dvi formas – „Šyva ‘(vyriškas forma) ir“ SHAKTI’ (moteriška forma), tokiu būdu, turinčio (54 X2) = 108 kiekis iš viso.

Kaip naudotis Mala Karoliukai meditacijai?

Mala karoliukai naudojami skaičiavimo mantras per meditaciją. Tai labai paprasta ir paprastas būdas. Štai žingsniai, kad jums reikia laikytis:

 1. Pradėkite nustatyti savo meditacijos tikslo ir skinti savo „mantrą“ (žodį ar frazę patvirtinimą) atitinkamai.
 1. Pasirinkite ramią ir patogi vieta praktikuoti meditaciją. Sėdėti tiesiai ant grindų su jūsų kojos kirto ir užsimerkę. Giliai kvėpuoti, o pasakymas pasirinktą mantrą ir sutelkiant dėmesį į jį visiškai.
 1. Laikykite meditacijos Mala savo dešinę ranką taip, kad jos pirmasis karoliukas slypi tarp nykščio ir bevardis pirštas. Jūs turite įdėti nykštį ant „Sumeru“ (aukščiausiojo lygio karoliukas), o deklamavimas mantrą ir stumti karoliukai po vieną tam, kad pereiti visą kelią aplink mala per vieną sukimosi. Stop kai baigsite visą kilpą ir vėl pasiekti Sumeru.
 1. Jūs niekada neturėtų praeiti Sumeru daugiau. Jei norite pakartoti savo patirtimi, tiesiog eikite atgal sukant Mala aplink. Be to, niekada neleiskite jūsų pirštas susisieksime su Mala kaip ji simbolizuoja mūsų „ego“ ir nepatartina laikyti šventų karoliukai.

Kodėl naudoti Mala Karoliukai meditacijai?

Dabar, leiskite mums priimti greitai pažvelgti naudojant mala karolius meditacijai praktikos naudą. Būdamas puikus aksesuaras meditacijos, jis gali padėti mums šiais būdais:

 1. Ji ramina ir sąlygos kūną, protą ir dvasią, važiuojant visus ramiai ir fantazijas rūšių toli.
 2. Ji apšviečia mūsų psichika ir veikia kaip puikus vartai į mūsų aukščiausios vidinių sielos.
 3. Jis pagerina mūsų dėmesį per meditacijos praktikos, kuri galiausiai verčia daugiau dėmesio.

Taigi, jei norite gauti maksimalią naudą iš savo meditacijos rutinos, yra mala karolius į jį.

Ar jums naudoti bet kokį aksesuaras natūra meditacijos metu? Pasidalink su mumis komentarų skiltyje.

load...
load...