4 veiksmingi spuogų gydymo būdai po oda

Man nepatinka žodis „spuogas“ intensyviai. Ji asocijuojasi vizijas karštą, tvankus dieną ir iš karto sukelia sergantį veido emocijas. Tarsi reguliariai spuogų nebuvo pakankamai blogai, mes taip pat turite elgtis su savo bjauresnis atkaklus pusbrolis-liūdnai pagal odos spuogas. Bent jau spuogas ant paviršiaus, jūs galite matyti jį, naudokite žmogysta žodžius ir padaryti gaujos ženklus į jį, bet ką daryti su spuogų po oda? Jie auga žemiau paviršiaus be matomų porų. Nors dažniausiai neskausminga, kai kuriais atvejais jie skauda blogai. Mes visi turėjo epizodus su Atkaklus spuogų po oda. Priežastys yra įvairios ir paini. Laimei, prevencija ir gydymas dažniausiai yra paprasta.

Pradžia Peržiūros spuogų po oda:

Yra keletas namų gynimo atsikratyti po oda spuogų. Dauguma jų yra lengvai prieinama ir nebus žiupsnelis jūsų piniginėje.

1. Epsom Druska:

Epsom druska yra vienas iš pigiausių ir patogiausių būdų gydant po oda spuogų. Magnio sulfato į Epsom druskos yra laikomas priešuždegiminis agentas, kuris padeda gydyti spuogai. Mirkymas Washcloth kurį Epsom druskos ir šilto vandens tirpale. Naudokite šluostę kaip šiltas kompresas jūsų veidą. Ar tai 3 ar 4 kartus per dieną. Epsom druska naikina bakterijas ir išvalo toksinus. Ji taip pat naudinga kontroliuoti riebumą, kuris sukelia spuogus. Tai yra viena iš efektyviausių namų gynimo dėl spuogų linkusi oda.

2. Eteriniai aliejai:

Arbatos medžio aliejus ir levandų aliejus yra nuostabi gydyti pagal odos spuogų. Dauguma grožio kremai ir anti-senėjimo losjonai yra turtinga sumas arbatmedžio aliejaus ir levandų aliejaus. Suvilgykite truputį aliejaus ant audinių arba ausies pumpurų ir taikyti tiesiogiai. Palikite jį per naktį. Arbatos medžio aliejus ir levandų aliejus turi antibakterinių savybių, mažina uždegimą ir paraudimą.

load...

3. Obuolių sidro actas:

Obuolių sidro actas, kai taikoma tiesiogiai spuogas, mažina paraudimą. Ar tai taupiai, gal vieną kartą per dieną. Actas bet kokios rūšies yra rūgštus ir gali būti šiurkštus jūsų odai. Netaikomos neskiestu obuolių sidro actas visą veidą. Taikyti tik šiek tiek jį ant Atkaklus spuogas, vieną kartą per dieną.

4. Žalioji arbata:

Užvirinti tam tikrą stiprų žaliosios arbatos ir ją užšaldyti ledo skyriuje. Taikyti jį tiesiai ant spuogas. Teikti ramina odą, mažina paraudimą.

Priežastys spuogų po oda:

Kai grožio ekspertai mano, kad plaukų produktai, įsigerti į odą gali sukelti suaugusiųjų spuogai ir po oda spuogų. Naudodami bet kokią plaukų produkto rūšies, būtinai naudoti aplikatorių ar teptuką. Nuvalykite produktą, kuris yra linkęs nuolat seilėtas ant kaktos su kūdikiu nuvalykite, pageidautina ne alkoholio remiantis viena. Kitas prijungtas ir liūdnai priežastis pagal odos spuogų yra jūsų šukuosena. Kutai ir kirpčiukai yra taip karšta jau dabar, tačiau jie galėtų būti visų, kad spuogai ant kaktos priežastis. Nuolatinis dirginimas odos ant kaktos, kurią sukelia jūsų pakraštyje didina skausmą ir paraudimą. Kai turintys baisi laiko su spuogai, klipas jūsų kirpčiukai ir pastebėsite iš karto skirtumas.

Keliaujant, jūsų oda jau susiduria su keliomis pokyčių oro ir drėgmės. Tai sukelia odos pažeidimą. Keli žmonės skundžiasi po oda spuogų grįžęs iš Pasakų paplūdimys atostogų. Siekiant sumažinti odos pažeidimas per atostogas, naudokite tik vandenį buteliuose plauti savo veidą. Vanduo iš čiaupo gali būti priemaišų, kad sudirginti jūsų jau jautriai odai. Nepamirškite naudoti skara ir akiniais nuo saulės, kai esate lauke. Visada su savimi turėkite jūsų odą švarią ir sudrėkinta.

Niekada bandyti išspausti arba Popping pagal odos spuogų su savo nagais. Venkite nuolat liečiant pažeistą plotą. Be to, išvengti didelio angliavandenių dietos, Colas ir saldžių skanėstų sumažinti spuogus. Stresas yra dar viena pagrindinė priežastis, dėl po oda spuogų. Nors lengviau pasakyti nei padaryti, pabandykite ne pabrėžti apie savo naują darbą ar meilės gyvenimą.

load...

Norėdami išvengti pagal odos spuogų, atlikite paprastą ir nervintis be grožio režimas. Naudokite valiklį ryte po pabudimas ir tik prieš miegą. Nusiplaukite veidą du arba tris kartus per dieną su veido plauti skirtas spuogų. Valikliai ir veido plauna turi salicilo rūgšties, kuri padeda sumažinti spuogus. Jei po oda spuogų vis dar išlieka, būtinai pasitarkite su dermatologu.

Kitą kartą išgirsite žodį spuogas, nesijaudinkite! Būkite Zen ir žinau, kad tai taip pat praeis!

Dabar, kad žinote, kaip atsikratyti po oda spuogų veiksmingai, ką jūs laukiate? Išbandykite šiuos namų gynimo ir daryti pasidalinti savo patirtimi su mumis komentarų skiltyje.

load...