4 sunkūs Giloy šalutiniai poveikiai

Ar jums buvo atsižvelgiant žolė Giloy pagerinti savo virškinimą ar gydyti skausmai ir skausmai? Na, nėra jokių abejonių, kad Giloy turi daug privalumų mūsų sveikatai, skaičių. Bet ar žinote šalutinį poveikį Giloy? Visų pirma, ar žinote, ką jie pirmoje vietoje?

Giloy, populiarus augalas tarp naturopaths, yra šiandien įgauna milžinišką populiarumą ir rado savo kelią į daugelio vaistų paruošimo. Tačiau jos šalutinis poveikis negali būti ignoruojami.

Šis įrašas pasakoja apie šalutinį poveikį Giloy. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Keep reading.

Giloy – trumpas:

Sanskrito kalba, Giloy yra žinomas kaip „Amrita“, kuris reiškia „nemirtingumo šaknis“, nes jos gausa gydomųjų savybių. Kapsulės yra pagamintos iš gryno žolelių ekstraktu, kad būtų gautas iš augalų, kuris turi botaninį pavadinimą, Tinospora cordifolia.

load...

Jis turi antipiretiko, antiartritinis, antioksidantas, anti-uždegiminių ir anti-vėžinių savybių. Jis AIDS virškinimą ir taip pat gerai žinomas kaip labai veiksmingą kraujo valomoji priemonė. Jis vartojamas gydyti daug negalavimų, tokių kaip širdies silpnumas, podagra, anemija, raupsų, gelta, taip pat kitų sunkių ligų, tokių kaip vėžys. Pastaraisiais laikais, Giloy tapo labai populiarus dėl savo gebėjimo išgydyti kiaulių gripu.

Viskas apie šalutinį poveikį Giloy:

Nėra sunkus šalutinis poveikis, kurie atsiranda dėl trumpalaikio vartojimo Giloy. Tai nėra žinoma, kaip saugiai tai yra, kai jis naudojamas ilgą laiką, tai yra, 8 ar daugiau savaičių. Tai natūralus ir saugus augalinis vaistas, kuris yra vartojamas daug sveikatos problemų, nuo paprasčiausių iki gyvybei grėsmingų tie. Štai keletas šalutinis poveikis Giloy naudoti:

1. Užkietėjimas:

Kai kuriais atvejais Giloy naudojimas gali sukelti vidurių užkietėjimą. Problema gali būti sukeltas naudojant Giloy bet kokia forma. Nesvarbu, ar jūs jį kaip sulčių arba papildų kapsulės, tai yra viena iš rimtų šalutinių poveikių Giloy, kad jūs turėtumėte apsvarstyti atsižvelgiant į tai. Ji taip pat gali sukelti skrandžio dirginimą.

2. Mažas cukraus kiekis kraujyje:

Giloy gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Jei esate diabetikas, jūsų cukraus kiekis kraujyje turi būti nuolat stebimi, ir jūs turite naudoti šią žolė atsargiai. Jūs turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju prieš naudojant jį, kaip gali tekti koreguoti ar pakeisti nustatytam diabeto vaistų dozes.

3. Padidėjimas autoimuninė liga Simptomai:

Giloy gali per stimuliuoja imuninę sistemą ir padaryti jį labiau aktyvus. Tai gali sukelti simptomų autoimuninių ligų, tokių kaip sistemine raudonąja (SRV arba sisteminės raudonosios vilkligės), išsėtinės sklerozės, reumatoidinio artrito ir padidinti. Jei kenčia nuo bet kurios iš šių sąlygų, tai geriausia, kad būtų išvengta Giloy naudojimą.

load...

4. Kišimasis Blood Sugar Control:

Nuo Giloy gali turėti įtakos cukraus kiekiui kraujyje jūsų kūnui, tai yra tikimybė, kad jis gali trukdyti cukraus kiekis kraujyje kontrolės operacijos metu, taip pat vėliau. Tai geriausia nustoti vartoti šį žolė bet kokia forma 2 savaites iki tvarkaraštyje numatyto operacijos.

Įspėjimai:

Jei esate nėščia arba maitinate krūtimi, tai visada geriau vengti Giloy. Tai nėra žinoma, ar Giloy turi jokio kenksmingo poveikio organizmui per šį laikotarpį, bet tai visada išmintinga likti ant saugų pusėje. Kaip minėta anksčiau, ilgalaikio Giloy naudojimo poveikis dar nėra žinoma, todėl, kad visada patartina žinoti viską apie išmokas bei Giloy šalutinio poveikio iki jo vartojimo.

Ar žinote, kuris iš šių šalutinių poveikių Giloy? Leiskite mums žinoti, komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...