4 šalutinis plaukų tiesinimo poveikis, kurį turėtumėte žinoti

Ar jums patinka pokerio tiesūs plaukai stilių? Ar jūs planuojate gauti jūsų plaukai ištiesinti? Jei taip, tada šis pranešimas yra skirtas Jums. Išpainioti keletą faktų apie plaukus tiesinimo čia.

Tiesinimo gali padaryti jūsų plaukai atrodo blizgantis ir gražus. Iš geležies prisilietimas gali transformuoti garbanotas garbanos į tiesiu ir šilkiniai plaukai. Makeover atrodo toks gražus, kad mes dažnai skubėti gauti mūsų plaukai ištiesinti net nežinodamas apie jo šalutinis poveikis. Svarbu žinoti teisinga technika, taip pat jo šalutinis poveikis.

Neteisingas tiesinimo metodas gali būti pavojingas ir gali sukelti nuolatinę plaukų žalą. Nors pirmaujančių plaukų salonai ir plaukų ekspertai yra labai atsargūs, apie procedūrą, šalutinis poveikis gali skirtis priklausomai nuo asmens. Ji taip pat priklauso nuo kokybės ir rūšies plaukus. Būtina žinoti apie šalutinį poveikį plaukų tiesinimo prieš einant perdaryti.

Plaukų tiesinimo šalutinis poveikis:

Apskritai, naudojant bet kokį išorinį ir nenatūralus agentas ant kūno gali atsirasti galimų šalutinių poveikių. Plaukų tiesinimo ne išimtis. Skirtingi metodai plaukų tiesinimo apima tiesioginę šilumą ir stipriomis cheminėmis medžiagomis, kurios gali pasirodyti pavojinga kartais. Jūs negalite būti tikri, kad produktas yra naudojamas jūsų stilistas.

load...

Nors taikant cheminių medžiagų, pirmą kartą, jums gali būti nežinote, jei esate alergiškas tokių kompozicijų. Ji dažnai matyti, kad žengia į saulę su ištiesinta plaukai gali pakenkti plaukų sveikatai daugiausia dėl kenksmingų UV spindulių. Cheminės medžiagos gali reaguoti neigiamai, kai jie yra veikiami tiesioginių saulės spindulių. Todėl yra labai svarbu patikrinti produktus, kurie yra naudojami šioje procedūroje.

  1. Vienas iš labiausiai paplitusių šalutinio poveikio plaukų tiesinimo yra pernelyg sausumas. Naudokite plaukų džiovintuvas daro situacija dar blogesnė. Plaukų praranda savo natūralią drėgmę didele dalimi; ji pradeda atrodyti nuobodu ir garbanotas kaskart išeiti.
  2. Alergija ar kitų tipų reakcijų būna susiję su plaukų tiesinimo. Alerginės reakcijos dažniausiai atsiranda dėl cheminių reakcijų. Šiuo atveju, šalutinis poveikis gali atsirasti iš karto po gydymo ar kelias dienas po. Kai kurie iš alergijos dėl plaukų tiesinimo apima niežulį odai ir galvos odą, parausti galvos, išbėrimai, niežėjimas akies ir raudonų akių. Turėtumėte nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu bet koks šalutinis poveikis trunka ilgiau nei vieną dieną.
  3. Kitas šalutinis poveikis tiesinimo yra nuobodulys su pokerio tiesūs plaukai atrodo. Taip, jūs girdėjote, kad teisinga! Tai atsitinka dažniau atveju nuolatinės tiesinimo. Kai jūs ištiesinti plaukus visam laikui, tai yra labai sunku vėl pakeisti šukuoseną. Esant laikinam tiesinimo per daug, dėvėti įvairių stilių tampa neįmanoma kartais.
  4. Kito klinikinio šalutinis poveikis plaukų tiesinimo yra sunkus plaukai rudenį. Daugelis žmonių, kurie ištiesinta savo plaukus, patyrė tą patį. Naudoti prastos kokybės cheminių medžiagų ir netinkamo technika naudojant tiesinimo geležies pertraukos plaukus nuo šaknų. Ilgainiui, plaukų folikulai tampa silpni ir plaukų kritimo ir toliau.

Kaip išvengti šalutinio poveikio plaukų tiesinimo:

Vengti šalutinį poveikį plaukų tiesinimo lengva ir įmanoma. Už tai, ko jums reikia aplankyti gerą ir patikimais plaukų stilistas. Įsitikinkite, kad stilistas esate patrauklus yra plaukų tiesinimo ekspertas.

Be to, įsitikinkite, kad jūsų stilistas naudoja gerą prekės ženklą stiliaus produktų, kurie išbandytų dermatologų. Negalima nervintis, o išgyvena gydymą, ir imtis gerą rūpintis savo plaukais, kad būtų išvengta šalutinio poveikio.

load...