4 nuostabios naudos iš Shilpa Shetty

Ne visi šiame pasaulyje gimsta su gražia ir tinka kūno. Daugelis iš mūsų turime dirbti už jį. Shilpa Shetty šiandien yra žinomas dėl savo lieknas paveikslą. Bet ji yra sąžiningas įžymybių, kurie pripažįsta, kad pradiniame etape savo karjerą per ji buvo ne tai, kad didelis. Ji turi nuostabų kūną ir žudikas išvaizdą uoliai dirba savo kūną.

Ji buvo panaikinta, kad po nėštumo kūdikio svorį daro ką nors paprasto, bet labai naudingų pratimų. Taip! Dauguma turite atspėti jį dabar. Aš kalbu apie Surya namaskar. Tai naudinga joga laikysena daug naudos sveikatai. Jis ne tik padės jums numesti svorio, bet taip pat tonizuoja skirtingų dalių savo kūno. Jūsų oda taip pat šviečia po tai daro reguliariai. Netikite manimi? Tiesiog, pažvelgti Shilpa Shetty anketa Surya namaskar joga išvaizdą!

Norėdami sužinoti daugiau apie Surya namaskar ir video pradėtų shilpa, nuolat skaityti šį straipsnį!

Kas yra Surya Namaskar?

Surya Namaskar yra 12 skirtingų kardio treniruotės pozos arba asanomis rinkinys. Jis yra žinomas kaip Saulės pasveikinimas anglų ir tapo populiarus visame pasaulyje. Tai padeda jums formuoti savo kūną deginant riebalų perteklių. Tai įprastas, taip pat saugo jūsų protas ramus ir sudaro.

load...

Surya Namaskar bus Keikvoks už jus, jei jums buvo praktikuojančių jogą kurį laiką. Bet jei esate pradedantysis, pabandykite tai daro pagal profesionali priežiūra geriausių rezultatų.

Shilpa Shetty Surya Namaskar Vaizdo įrašas:

Jei dar nesate girdėję apie shilpa anketa Surya namaskar DVD, jūs tikrai praleidau kažką ypatingo. Jūs galite rasti šią treniruotės DVD internete arba bet muzika DVD parduotuvės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog vykdykite DVD instrukcijas. Taip, tai taip paprasta!

Shilpa Shetty dirbo labai sunku suburti šį vaizdo įrašą, kuriame yra du DVD. Kiekvienas iš šio vaizdo juda buvo išsamiai aprašyta lengvai suprasti kelia. Jis suteikia jums jausmas, kaip jei jūs dirbate iš su shilpa. Ar ne tai, kad nuostabi? Tačiau ji nėra pasakojama instrukcijas. Pasakotoją yra ten, kad jūs suprantate, gaires. Taigi atminkite, kad jūsų ausys.

Skelbiami į DVD judesiai yra reguliariai ir kiekvienas gali padaryti tie. Gera dalis apie šį konkretų DVD yra tas, kad ji suteikia jums 15 minučių „Quick Fix“ skyrių, kur galite baigti treniruotės per trumpesnį laiką. Jei jaučiatės tingus savaitgaliais, šis pratimas padės pagyvinti jums.

Šis DVD yra lengva kišenėje, ir rasite jį Rs. 300 Indijoje. Jei esate ne Indijoje, galite ją įsigyti už 18 dolerių „Amazon“.

load...

Eiti per šį video, jei norėtumėte gauti trumpą idėją treniruotę. Tai turėtų padėti!

Privalumai Surya namaskar Pagal Shilpa Shetty:

Tai daryti jogos DVD bus užpildyti savo gyvenimą su puikiais naudą sveikatai. Dėl šio rašto, tegul patikrinti keletą iš jų!

  • Tai padės jums mesti nepageidaujamų riebalų greičiau, negu galite įsivaizduoti.
  • Tai padidins kraujotaką jūsų kūno, o tai savo ruožtu suteiks jums spalvingas odos ir gražių plaukų.
  • Taip bus sumažinti darbo vietoje stresą ir nerimą.
  • Jis bus ištempti raumenis, kad jums daugiau lankstumo.

Jei norite panašaus shilpa kūną, jums reikia dirbti už jį! Ir su Diva pati veikdama kaip savo mokytoją, jūs negalite galbūt suklysti!

Taigi, investuoti šiek tiek laiko ir pinigų už savo sveikatą ir pirkti šį DVD! Jūs padėkoti mus dėl šios rekomendacijos tikrai.

Ar jums praktikuoti Surya namaskar reguliariai? Ar turite mokytoją ar jūs laikytis tam tikrų interneto Surya namaskar video daryti šį pratimą? Rašykite mums į komentarus skyriuje žemiau.

load...