4 nuostabios Kumquat naudos

Fortunella Japonica, dažniausiai žinomas kaip Kinkanas yra viena tarp nepaprastai miniatiūrinių nariais citrusų šeimos (1). Jo skonis rūgštus su saldumo brūkšnys. Sultingas minkštimas ir Kinkanas sudėtyje yra centralizuotai pateikti mažytė žalia sėklas, kad turi būti pašalintos prieš vartojimą. Nepaisant to, kad labai maža, tai oranžinės, kaip vaisius yra mitybos aukso kasykla.

Gimtoji Pietų-rytų dalių kalnų Kinijoje, Kinkanai yra keturių skirtingų veislių būtent Nagami Kinkanas, Marumi Kinkanas, Meiwa Kinkanas ir Honkongas gamtoje. Visi keturi veislių su Kinkanas medžių ir vaisių gali turėti šiek tiek skirtingą skonį ir formą; Tačiau maistinės vertės Juose yra gana panašios.

Kinkanas – Sveikata privalumai:

Be galo daug Kinkanas nauda sveikatai buvo pripažinta ir patvirtinta medikų ir sveikatos ekspertai. Žemiau yra keletas iš jų:

1. Antioksidantai Apsauga:

Kinkanai vaisiai yra prigimties daug vitamino C, vandenyje tirpios medžiagos, atsakingų už kovą infekcijos sukelia organizmai jūsų sistemoje (2). Ji prasiskverbia giliai į ląstelės membranos ir apsaugo nuo bakterinės ir virusinės agentų. Tinkamas paros dozė vitamino C, taip pat užtikrina jums be problemų širdį, insultas prevenciją ir sumažino riziką Osteo-artrito ir reumatoidinio artrito.

load...

2. Vėžys Prevencija:

Supakuotas su eteriniais flavonoidų, pavyzdžiui, karotinoidų, liuteino, taninų, zeaksantino ir taninų, Kinkanai turi didelį potencialą veikti kaip veiksmingas priešvėžinių agentų (3). Šie flavonoidai išretinti kancerogenų, priešinasi naviko augimą. Su pakankamai flavonoidų viduje, jūsų sistema yra pakankamai atspari kovoti vėžį sukeliančių medžiagų ir destruktyvių mikrobus.

3. Turtingas šaltinis mineralų:

Tai sultingi vaisiai yra puikus šaltinis geležies, kalio ir vario ir įvairių kitų mineralų, reikalingų optimaliam veikimui Jūsų organizme (4). Geležies ir vario padidinti deguonies atliekant RKK gamybą, užtikrinant optimalų pristatymą deguonies į visų kūno dalių. Kalio prisideda prie normalaus širdies ritmo ir kraujo slėgio lygio palaikymu.

4. Privalumai Kinkanas Peel:

Kaip vaisių, The Kumquat žievelės taip pat yra labai maistingas. Ji turi medžiagų, tokių kaip limonenas, pineno, A-bergamotene ir caryophylleneare. Jis slopina vėžio ląstelių augimą, (5). Gydymas tulžies pūslės akmenlige ir palengvėjimo rėmuo yra keletas kitų nauda sveikatai Kinkanas žievelės.

Kinkanas Mitybos Vertė:

Taigi, kaip stipriai šie „kūdikių apelsinai“ į mitybos katedros? Ši maža citrusinių vaisių nusipelno būti savo kasdieninį racioną dalis. Jūsų sistema nuopelnus sveiko gerumas Kinkanas!

Principas Maistinės vertės RDA procentinė dalis
Energija 71 kcal 3.5%
Angliavandeniai 15,90 g 12%
Baltymas 1,88 g 3%
Bendras riebalų kiekis 0,86 g 4%
Cholesterolis 0 mg 0%
Maistinės skaidulos 6,5 g 17%
Vitaminai
Folatai 17 μg 4%
Niacinas 0,429 mg 2.5%
Pantoteno rūgštis 0,208 mg 4%
Piridoksinas 0,036 mg 3%
Riboflavinas 0,090 mg 7%
Tiaminas 0,037 mg 3%
Vitaminas a 290 iu 10%
Vitaminas c 43,9 mg 73%
Vitaminas e 0,15 mg 1%
Elektrolitai
Natris 10 mg 0.5%
Kalis 186 mg 4%
Mineralai
Kalcio 62 mg 6%
Varis 0,095 mg 10%
Geležis 0,86 mg 11%
Magnis 20 mg 5%
Manganas 0.135 mg 6%
Selenas 0,0 mcg 0%
Cinkas 0,17 mg 1%
Fito-maistingosios medžiagos
Karotinas-ß 0 μg
Karotinas-α 155 μg
Cryptoxanthin-ß-td & gt; 193 μg
Liuteinas-zeaksantinas – td & gt; 129 μg
  • Kinkanas yra vitaminų stipruolis. Pašarinė duomenų pateikta USDA reiškia, kad 100g tarnauja šio vaisiaus turi kuklius kiekius vitamino C (73%), A (10%) ir K (1%). Minėti vitaminai yra labai svarbu, kad sklandžiai funkcionuotų kūno sistemas.
  • Be to, tai taip pat gausu gyvybiškai mineralų, tokių kaip geležies, kalcio, cinko, vario ir kiek daugiau skaičių. Šis Pasakų citrusinių vaisių gali būti puiki dietos alternatyva papildyti maistinių skaidulų vartojimas kaip Kumquat siūlo Didžiulį 17% maisto stambiųjų pašarų 100 g tarnauja.

Tikimės, kad jums rasti straipsnyje naudinga. Ar įtraukti Kinkanai savo reguliarios mitybos ir mėgautis šį nuostabų vaisių naudą. Pasidalinkite savo komentarus su mumis.

load...
load...