4 geriausiais būdais Tamarind padeda numesti svorio

Ar jūs kada nors matė save veidrodyje ir gavo nusivylė šių papildomų svarų arba nesupakuoti raumenis? Ar jūs kada nors gauti atsibodo mėgaujasi katastrofos dietos arba naudojant stebuklas svorio netekimas piliules, nes jie davė jokių rezultatų?

Jei tai yra tuo atveju, ten yra keletas nuostabus žinia jums. Dabar galite prarasti svorio, aš turiu galvoje, tikrai prarasti svorio su šiuo vienu super-ingredientas, kuris yra prieinamas jūsų virtuvėje!

Tai nenuostabu maisto Tamarind. Ar galvojate, kaip nuolankus Tamarind galite padaryti padės jums prarasti svorio? Ar Tamarind geras svorio? Sėdėti ir skaityti! Jūs būsite nustebinti!

Kas yra Tamarind?

Tamarind yra ankštinių medžių, priklausančių Pupiniai šeimos ir vietiniai atogrąžų Afrikoje. Tamarind medis gamina valgomieji Pod-kaip vaisius, kurie yra plačiai naudojami virtuvių visame pasaulyje.

load...

Mitybos vertybių Tamarind

Norint suprasti, kaip Tamarind padeda vienas numesti svorio, mes pirmiausia reikia pažvelgti į visų maistinių medžiagų, esančių jo išvaizdą.

Štai mitybos faktai Tamarind:

Tamarindai, žali
Maistinė vertė 100 g (3,5 uncijos)
Energija 239 kcal (1 000 kj)
Angliavandeniai 62,5 g
Cukrus 57.4
Maistinės skaidulos 5,1 g
Riebalai 0,6 g
Baltymas 2,8 g
Vitaminai
Tiaminas (b1) (37%) 0,428 mg
Riboflavinas (b2) (13%) 0,152 mg
Niacinas (b3) (13%) 1.938 mg
Pantoteno rūgštis (b5) (3%) 0,143 mg
Vitaminas B6 (5%) 0,066 mg
Folate (b9) (4%) 14 μg
Cholinas (2%) 8,6 mg
Vitaminas c (4%) 3,5 mg
Vitaminas e (1%) 0,1 mg
Vitaminas k (3%) 2,8 μg
Metalo pėdsakai
Kalcis (7%) 74 mg
Geležis (22%) 2,8 mg
Magnis (26%) 92 mg
Fosforas (16%) 113 mg
Kalis (13%) 628 mg
Natris (2%) 28 mg
(1%) 0,1 mg
Nuoroda į usda duomenų bazės įrašą
Vienetai μg = mikrogramai • mg = miligramai iu = tarptautiniai vienetai
Procentai yra maždaug apytiksliai, naudojant mūsų rekomendacijas suaugusiems.
Source: USDA Nutrient Database

Dabar, mes žinome, kurios maistinės medžiagos Tamarind turi, tegul suprasti, kaip ji yra karalius, kai kalbama padėti svorio.

Tamarind for Weight Loss:

1. Buvimas hidroksi citrinų rūgštis:

Tamarindo yra HCA – hidroksi citrinų rūgštį, kuri sulėtina riebalų gamybai. HCA yra labai panašus į citrinų rūgšties. Ši rūgštis yra randamas daugelyje kitų augalų, bet jis labiausiai aiškiai nustatyta Tamarind. HCA slopina organizme, kad būtų skatinamas riebalų saugykla fermentą. Hydroxycitric rūgštis taip pat slopina apetitą didinant serotonino neuromediatorių lygius. Ji taip pat degina riebalus per ilgas pratimai. Vykdomi tyrimai patikrinti HCA anketa poveikį medžiagų apykaitos norma.

2. Truputį laisvinti vidurius:

Tamarind taip pat veikia kaip švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas. Tamarindo sultys yra veiksmingas gydant ir užkertant kelią tulžies sutrikimai.

load...

3. Padeda Virškinimo sistema:

Vartojimas tamarindo AIDS sklandžiai veiktų virškinimo sistemą. Tai todėl, kad jūsų sveikata lieka savo optimalių lygių.

4. Padeda išvengti Overeating:

Jei kaupti svarų dėl į persivalgymas ir rasti sunku kontroliuoti save, tada Tamarind nauda svorio steigiant savo apetitą dešinę.

Kokie yra kiti privalumai Tamarind?

  1. Tamarind ne tik padeda numesti svorio, bet taip pat siūlo daug kitų privalumų, dėka vitaminų, mineralų gausa ir skaidulų joje.
  2. Tamarind gali būti naudojamas gydyti gerklės.
  3. Tamarind kovoja su vėžiu taip pat. Ji yra aukšto lygio antioksidantų, kurie padeda užkirsti kelią ir kovoti su vėžiu.
  4. Tamarind yra daug vitamino C. Todėl ji tarnauja kaip fantastinis išgydyti niekingas ir kitų sveikatos problemų, susijusių su vitamino C trūkumas
  5. Tamarind naudojamas gydyti uždegimą kulkšnių ir išgydyti sąnarių.
  6. Taikant Tamarind žvilgterėjus nudegimų sukelia greitesnį gijimą.

Tamarind daugiausia žinomas dėl savo aštraus skonio. Bet puikus svorio metimo nauda jis siūlo yra nežinoma daugeliui. Dabar, kad žinote, ji turi tiek daug pasiūlyti, jūs ne ignoruojant it anymore, o tu?

Ar jūs kada nors naudojami Tamarind svorio? Padaryti Tamarind iš savo svorio dietos dalis ir padėti jūsų kūno smūgį toli šių papildomų svarų!

Kaip jūs naudojate šį vaisių jūsų virtuvėje? Shoot komentarą ir leiskite mums žinoti!

load...