3 makiažo patarimai didelėms akims

Kai jis ateina į darome akių makiažas mes visi turime tą patį tikslą: pagerinti mūsų akis. Ir, jei mes turime didelių akis, mes ieškome būdų, kad ji atrodo šviesesnė, daugiau ir daugiau miega.

Bet, kaip jūs išsiaiškinti, kuris atrodo bus dirbti jūsų akių formos? Norėdami pradėti su, tai svarbu, kad jums žinoti savo akių formą. Kai jūs suprantate juos, stiprinti, transformavimo, ar net nustatyti savo individualų formą bus lengviau.

Geras dalykas su dideliu akių formos yra, tai lengviau padaryti, ir jūs galite pasirinkti iš spalvų variantų masyvo. Daugiau plotas ant vokų leidžia jums maišyti ir tapo 2 – 3 spalvų tuo pačiu metu. Taigi, skaitykite toliau atrasti tris makiažo patarimai laižytis savo dideles akis…

load...

Akių makiažas Patarimai didelėmis akimis

1. Smokey Akių:

Jums gali būti ant taikant juodą akių kontūro ir akių šešėliai rutinos, bet tai pats laikas išbandyti kažką naujo. Žiūrėti, tai taškas su didelėmis akimis, jūs tikrai neturite jaudintis įtraukti naujų atspalvių ar metodus. Be to, spalvos yra įdomesnis ir glostantis per daug.

Pradėti statyti savo vokų dramos taikant atspalvių, pavyzdžiui, pilka arba tamsios kaštono spalvos tonai – kuri kostiumai formuoti geriausią – į savo dangčio viršaus ir atgal į akies dauboje. Kai baigsite, imtis išsitepti šepečiu ir maišyti spalvas išorę iš savo lashline sukurti minkštą išnyks.

Jūs taip pat galite pasirinkti Shimmery akių šešėliai, kurie atrodo nuostabus didelėmis akimis ir iš karto suteikia jums spalvingi išvaizdą. Iš esmės, galite taikyti bet kokią spalvą, kuri atitinka jūsų suknelė ar lūpų.

2. Tamsiai Akių šešėliai:

load...

Pagrindinio taisyklė akių makiažas: Kuo tamsesnė akių šešėlių, tuo geriau. Ir tai yra todėl, kad tamsios spalvos tolsta vietos ir dydžio. Nors šviesiai, šviesios spalvos pabrėžti ir pagaląsti savo veido bruožus. Taigi išvengti šviesiai ir nuogas spalvas ir pasirinkti tamsesnių atspalvių duoti šešėlis poveikis į akis. Atsigaivinti papildomas tamsesnes spalvas į savo vokų kontūras ir dramatizuoti savo akis.

Tamsiai akių makiažas atrodo puikiai, kai jūs naudojate tamsiausias atspalvių ratlankio pamušalas. Pamušalas turėtų būti saikingai stora, kad terpė viršutinės blakstienų liniją. Plonas linija leis atrodo daugiau gamtos kadangi storas pamušalas leis jūsų akys atrodys žavus. Be to, jei norite, kad jūsų atsikišusių akys išsiskirti, užtikrinti, kad pažymėtumėte savo apatinę blakstienų, taip pat.

3. Netiesa Lashes „:

Natūralių netikrų blakstienų juostelės atneš savo akis iš lengvai, todėl jūs galite eksperimentuoti ir smagiai, jei norite eiti dramatiškas su didelėmis akimis. Tačiau – čia ateina mūsų mėgstamiausia dalis – prieš taikant savo netikrą blakstienas nepamirškite susirangyti tiek savo blakstienas ir padirbtų tie.

Blakstienų Tą yra svarbiausias makiažo priemonė moteriai, ypač jei norite padidinti savo akis. Tai padės jūsų blakstienų atskiras ir mainais bus pridurti, kad geriausią kartus galai kurios suteiks išsamesnę poveikį. Rekomenduojame Shiseido blakstienų Tą – paprastos priežasties už jūsų idealus „u“ formos blakstienas.

Kai daroma garbanoti savo pagalvėlės, klijuoti juos ant jūsų akis ir taikyti – ką mes vadiname mūsų taupymo malonę makiažas – gera tušas. Rekomenduojame Maybelline Great Lash Mascara, tai gali padaryti jūsų akys atrodo didesnis ir storesnis ne kartą. Tiesiog pabandykite klijuoti 3 – 4 sluoksnius, kad išorinių kampų ir apatinių blakstienų akies sukurti Doe formos išvaizdą.

Tikiuosi jums patiks tris paprastus patarimus, kurie padės jūsų didelis akys pop! Jei turite kokių nors pasiūlymų, prašome nedvejodami rašykite mums komentuojant žemiau. Mes vertiname Jūsų atsiliepimus.

load...