26 geriausi Indijos valgiai ir jų atitinkamas kalorijų skaičius

Indija, yra antra labiausiai gyventojų turinti šalis pasaulyje, turi turtingą mišinį žmonių ir papročių. Šalyje įvairių regioninių rasių, kurie savo kultūra ir kurie atsispindi jų drabužių įpročių, mitybos įpročius, kalbų, raštų, religinių įsitikinimų ir tt

Kaip jums judėti žemyn nuo šiaurės Indijoje iki pietų Indijoje ar neigia iš Vakarų Indijos rytinėje Indijoje, jums dėmesį visiškai pakeisti regioninių virtuvių. Tai gali stebinti, kad kaip vienas patiekalas gali turėti tokias įvairių formų su skirtingais unikaliais skonį. Populiarių regioninių maisto produktų esmė turi turtingą istorinį paveldą ir galima aiškiai atkreipti dėmesį į senovės civilizacijų, kurie įsiveržė ir gyveno Indijoje kaip Mughals, britų, ir tt ant įvairių maisto produktų poveikį.

Dabar, kaip pasaulis tampa vis žino sveikos mitybos įpročius ir jų įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui, jis tampa svarbu žinoti, kaip tam tikras maistas elementas turi įtakos mūsų kūno kruopščiai pažymėdamas žemyn kalorijų jis suteikia sumos. Svarbu pritaikyti savo dienos kalorijų norma. Toliau pateikiamas sąrašas populiariausių regioninių maisto produktų kartu su savo kalorijų skaičiavimo padės jums tai padaryti.

Kalorijų skaičius populiarus Šiaurės Indijos maisto produktus:

1. Roti:

Tai tradicinis Indijos duona, kuri yra gana plonas. Vienas 6 colių dydžio Roti siūlo 85 kilokalorijų. Kuo storesnė versija vadinama parantha, kurie gali būti įdaryti bulvių, špinatų, svogūnų ar daržovių jums patinka ir ji siūlo 180 kilokalorijų.

load...

2. Leidinių Dal:

Tai tipiškas pulsas naudojama šiaurės Indijoje ir 150 gramų tai yra 104 kilokalorijų be alyvos prieskonių ir 154 kilokalorijų aliejumi prieskonių.

3. Rajma:

Tai yra pagrindinis impulsas Šiaurės Indijoje ir skonis geras su ryžiais. Taip pat yra didelis kiekis baltymų. Taigi, ji yra labai gera savo sveikatai ir raumenų. 150 gramų rajma siūlo 153 kilokalorijų.

4. Lassi:

load...

Unikalus gėrimas pagamintas iš varškės ir labai garsus Šiaurės Indijoje yra prieinama tiek sūrus ir saldus versijas. Į 200 ml sūrus vieną yra 90 kilokalorijų, tiesiog esantis kiekis į paprastą varškės ir saldaus vieną sąskaitas 150 kilokalorijų, kurių dauguma ateina iš cukraus įdėti į jį.

5. Vištiena:

Šiaurės indėnai mėgsta valgyti ne vegetarišką maistą ir tai sudaro didžiąją dalį savo suvartojamų kalorijų kiekį. Populiarus vištienos Tikka turi 273 kilokalorijų už šešių gabalų, o vištienos karis sąskaitoms už 485 kilokalorijų 150 gramų.

6. Kebabas:

Garsus Tandoori patiekalas virti Šiaurės Indijoje tikrai būti visose ypatingomis progomis. Keturi gabaliukai kebabai yra 308 kilokalorijų.

7. Gulab Jamun:

Tai yra tipiškas saldaus patiekalas patiekiamas kaip desertas ir pagaminti iš Indijos varške. Dvi vidutinio dydžio gulabjamuns pridės 280 kilokalorijų dietos.

8. Halwa:

Tai dar vienas saldus patiekalas, kuris gali būti paruoštas iš kelių sudedamųjų dalių, pavyzdžiui morkos, miltų, ir tt Tai yra virti piene ir kepti į orkaitę arba į kairę nuo dujų iki visu pieno išgaruoja. Norėdami pridėti skonio, sausi vaisiai, taip pat gali būti pridėta prie jo. Toks turtingas esmė 100 gramų šio saldaus patiekalo pridėsime 331 kilokalorijų į savo dienos kalorijų skaičius.

Kalorijos populiarus Pietų Indijos maisto produktus:

1. Ryžiai:

Ryžiai yra pagrindinis sSuth Indijos maisto ir šio regiono žmonės yra žinoma, kad virėjas įvairių rūšių ryžiais. 150 gramų paprasto ryžių vykdo 306 kilokalorijų, 150 gramų TAMARIND ryžių vykdo 415 kilokalorijų ir 300 gramų varškės ryžių vykdomoms 433 kilokalorijų.

Kitas įdomus metodas naudojant ryžių šioje dalyje yra malant jį į tirštos pastos pavidalu ir todėl blynai iš jų. Jie vietoje vadinamas Dosa ir Appam. 20 gramų porcija suteikia 70 kilokalorijų.

2. Bulvių:

Pietų indėnai taip pat bulvių mėgėjams ir kai kurių patiekalų jie daro yra Bulvių mooli Bhaji ir bulvių okra Chilly. 150 gramų buvęs yra 196 kilokalorijų ir panašių kiekis pastarasis yra 326 kilokalorijų.

3. Rasam:

Tai labai populiarus patiekalas šiame regione. Tai yra virti beveik kiekvienuose namuose ir yra geras žmonėms, kurie nori mažo kaloringumo dietos kaip 150 gramų jį įtraukti tik iki 30 kilokalorijų.

4. Raita:

Patiekalas, gaminamas iš varškės ir tarnavo į dubenį su prieskoniais prieskoniais ir kubeliais kai kurių bendrų daržovių ar keptomis boondis yra labai populiarus. 80 ml Tai sudaro 112 kilokalorijų ir yra geros sveikatos sąmoningas žmonių.

5. Biryani:

Tai vienas iš populiariausių patiekalų visoje Indijoje ir kuokšteliniams į šį regioną. Žmonės ateina į šį regioną negali eiti namo be skrandžio pilną biryani. 200 g vištienos biryani suma iki 470 kilokalorijų ir tas pats kiekis avienos biryani prideda 450 kilokalorijų.

6. Žuvys:

Būdamas arčiau Indijos pakrantę, žuvis yra vienas iš dažniausiai virtų patiekalų šiame regione. 100 gramų žuvų mailius yra 240 kilokalorijų, o 200 gramų žuvies karis yra 460 kilokalorijų.

7. Vištienos:

Vištiena yra dar vienas populiarus ne vegetariškas delikatesas ir Hyderabadi vištienos garsėja šalyje. Tačiau, tai yra labai didelis kalorijų kiekis su 200 gramų tarnauja pridedant 700 kilokalorijų. Kitos vištienos patiekalai vištienos saldainis ir čili vištienos, 200 gramų šių patiekalų sudaro 300 kilokalorijų.

8. Kheer / Payasam:

Tai labai dažna saldus patiekalas šiame regione ir yra patiekiamas kaip desertas. Kheer sudaro ryžiai virti piene kartu su džiovintų vaisių ir turtingas prieskonių, pavyzdžiui, šafranas ir kardamono. Vienas vidutinio dydžio dubenėlį prideda 95 iki 120 kalorijų dietos.

Kalorijos populiarus Vakarų Indijos patiekalų:

1. Dhokla:

Vakarinė dalis Indijoje, apimantis pagrindines būsenas Gujarat, Radžastano ir Maharaštros turi didelę virtuvę, o gramas miltai atrodo labai populiarus ten. 86 gramų porcija dhokla sąskaitoje 136 kalorijų.

2. Panipuri:

Trapumą apvalus kamuolys, pagamintas iš kvietinių miltų yra populiarus užkandis vakaruose ir jo kūrinys suteikia 25 kalorijų.

3. Pav Bhaji:

Specialiai formos duonos vadinamas Pav patiekiami su aštriu daržovių paruošimo padarytą trinti įvairių virtų daržovių yra žinomas Vakarų delikatesas ir 185 gramų tarnauja prideda 123 kalorijų dietos.

4. Jalebi:

Susuktos swirly indų padaryta kepimui kvietinių miltų ir tada panardinant į cukraus sirupo yra labai skanus desertas ir vienetinį išauga iki 150 kalorijų.

5. Shrikhand:

Saldūs patiekalai pagaminti iš varškės, vaisių, džiovintų vaisių ir aštrus prieskonių sąskaitų už 130 kalorijų 50 gramų porcijai.

6. Daal Baati:

Jis yra populiarus Rajasthani patiekalas reguliariai atliekami ypatingomis progomis. 10 oz. Patiekti jį sudaro 258 kalorijų.

Kalorijos populiarus Rytų Indijos patiekalų:

1. Momo:

Labai populiarus patiekalas iš šiaurės rytinėje Indijos ir kuokšteliniams gyvenantiems žmonėms dalių Sikimo yra 342 kalorijų 10 vienetų plokštės.

2. Žuvis Karis:

Garsus Rytų regione Bengalijos ir gretimose srityse, žuvies karis taip pat žinomas kaip MACHER Jhol prideda 205 kalorijų dietos vienam porcija vidutinio dydžio dubenį.

3. Rudieji ryžiai:

Tai yra speciali ryžių veislę lokaliai ir jos 100 gramų tarnauja sumas 111 kalorijų.

4. Mishti Doi:

Ji verčia į saldus varškės. Jis turi rusvą atspalvį ir yra mylimas žmonių čia. Jūs negalite praleisti turintys šį patiekalą, jei lankotės šiame regione. 100 gramų porcijoje yra 179 kalorijų.

5. Roshogulla:

Roshogulla yra saldus patiekalas, pagamintas iš Indijos varškės patiekalas ir artimųjų cukraus sirupo yra žmonių su smaližius. 100 gramų tai pridės 186 kalorijų dietos.

6. Sandesh:

Tipiškas saldus patiekalas, kuris yra labai lengvas skonis ir tekstūra yra kasdienį racioną rytinėje regiono dalis ir paprastai yra turėjo po valgio kaip desertas. Vienas gabalas Sandesh vykdo 147 kalorijų.

Per platus ekranas maisto diagramą aukščiau duota, mes galime aiškiai matyti, kad kiekvienas regionas turi platų paplitimą delikatesų kiekvienam kurso valgio. Pagrindinis maisto produktas visų regionų vidutinė vertė kalorijų, kuri yra pakankamai patenkinti kasdienius poreikius individualiai. Taigi, kruopštus tyrimas kalorijų detales padės jums pritaikyti savo mitybos planą ir padės jums žengti žingsnį arčiau idealaus valstybės tinkamumo.

Kuris yra jūsų mėgstamiausia Indijos virtuvė? Ar žinote apie savo kalorijų kiekį? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...