25 labiausiai spalvingų Rangoli dizaino su gėlėmis

Rangoli yra dekoratyvinis ir spalvingas dizainas tapo ant grindų, ypač per šventes. Tai yra laikoma šventa ir yra skirtas tarnauti kaip svetingai sritis dievams.

Rangolis paprastai spalvinga (nors jūs rasite vienspalvis konstrukcija) ir yra pagaminti naudojant keletą medžiagų, pavyzdžiui, gėlių žiedlapių, ryžių, miltų ir tt Rytų ir pietų regionuose, Rangolis yra pagaminti naudojant mišinį pagaminta iš įžemintą ryžių, sumaišytų su vandeniu ir yra specialiai vadinamas Kolams (Tamil Nadu). Taigi kiekvienas regionas turi savo būdų, kaip daryti savo rangolis.

Šių daugybė dizainų, Gėlių Rangoli yra kažkas, ką mes visi mėgsta, o kadangi ji yra labai populiarus visoje šalyje, mes pasirinkome viršų 25 Gėlių Rangoli dizaino, kurį galite naudoti pasirengęs nuoroda kitą kartą jūs piešimo vienas.

Dažniausiai gėlės naudojami gėlių ranglois yra yra saulutes, rožės ir serenčiai. Ne tik gėlės, bet lapai naudojami gėlių Rangoli per daug. Tad greitai surasti kai iš populiariausių Rangoli dizaino.

load...

Rangoli dizainas su gėlėmis

1. Tai vienas įspūdingas gėlių Rangoli naudojant gėlių įvairių spalvų. Rangoli čia turi rožės, saulutes, skirtingų spalvų nagietki ir daug daugiau. Tai vienas iš labai sunku dizaino ir tema Gėlių ir romantiškas. Gėlė forma buvo suteikta Tvist su daug dėmesio skiriant širdies formos modelius. Apskritai, tai yra fantastinis dizainas tinka bet kokiai progai ir gali būti padaryta dėl net jubiliejams ar vestuvėms taip pat.

2. Tai vienas taip pat apkrovų spalvų, kurios daro jį labai spalvinga Rangoli. Traukos centras yra Diego. Oranžinė spalva medetkų tampa pirminė spalva šiame Rangoli ir baltos ir raudonos spiralinės shapse ant sienos prideda prie savo unikalumo.

3. Tai vienas teisėtas pateisinimo terminas – Gėlių Rangoli nes tai Rangoli į nekilnojamojo gėlių formos ir yra sudaryta iš gėlių žiedlapių, taip pat. Mes mylime kaip penkiais žiedlapiais gėlių į Rangoli yra padaryta naudojant keletą spalvotų gėlių žiedlapių. Mes taip pat patinka pridėtinės rožių žiedlapių į dizaino centre.

load...

4. Tai vienas kita labai spalvinga dizaino, kuris apima apkrovų spalvų ir yra tikrai puikus būdas švęsti bet kokią šventinę dieną. Kadangi tai yra labai spalvingas, jis gali būti naudojamas ant bet kokiai progai, pavyzdžiui, Diwali, kitų religinių funkcijų arba bet kurią kitą dieną per. Tačiau mes manome, kad tai daro labai gražus Holi Rangoli, ypač dėl savo spalvos žaidimą. Ar sutinki?

5. Čia yra dar vienas ryškus ir spalvingas Rangoli pagaminti su gėlių žiedlapių. Speciali jutiklinis šiame Rangoli yra Lotus pumpurai naudojami centro papuošti Rangoli. Spalvų naudojimas yra taip pat puikus ir daro šis projektas yra puikus būdas padaryti jūsų namų spalvinga stiliaus. Mes taip pat patinka tas gėlių kopijos sukurtos iš kiekvieno geltona gėlė Žiedlapis naudojant rožių žiedlapių vidurį.

6. Svastika yra visų dalykų gerų ir šventų už induistų ženklas ir čia mes matome labai gražus svastika kuriama gražių gėlių žiedlapių. Šis kompleksas dizainas naudojant žiedlapių įvairių spalvų yra apt atstovavimas svastika, kuri sako, kad labai šventa. Taigi jūs galite padaryti jį bet kokiai progai, pavyzdžiui, vestuves ar sofa ar Holi pat.

7. Dabar tai viena, mes manome, yra gana unikalus nuo tų mes įpratę matyti. Tai vienas yra sukurta turint omenyje Diwali proga todėl abiejų kampe diyas padaryti dar geriau. Mes taip pat patinka didelis masyvas spalvinga žiedlapių naudojamų Rangoli.

8. Viešpats Ganeša yra vienas iš labiausiai garbino dievų Indijoje ir jis sakė, kad visi „siddhi“, galią ir žinių pasiekti One svajones. Jis yra antrinis dievybė beveik visi festivaliai ir matome Viešpats Ganeša puošia daug rangolis per daug. Taip pat čia matome jį šioje gražioje gėlių Rangoli, kuri gali būti padaryta dėl bet religinio proga.

9. Kitas gėlių įkvėptas „gėlių Rangoli“ dizainas jums. Mes mylime tai, kaip tvarkingai jis buvo padaryta, taip pat spalvų, naudojamos šiam tikslui, yra labai gražus. Iš diyas dėl Rangoli sienos pateikimas tampa dar gražesnė. Mes taip pat patinka skirtingi Stilizuoti gėlių figūros yra naudojamos šio dizaino suteikiant jam unikalų ryšį.

10. Ši gėlė Rangoli pristato mums aukščiausią kompetenciją jos kūrėjas. Mažos detalės šioje Rangoli tai padaryti dar daugiau specialių. Mes mylime kaip apskritas žolės lopinėlis buvo naudojami kaip pagrindas sukurti šį gražus dizainas. Mes taip pat patinka pynimo poveikį padaryta ant išorinės dalies Rangoli.

11. Indijos šokiai ypač tradicinių šokių stilių ir šokėjai buvo įkvėpimo šaltinis daugeliui dailininkų šimtmečius. Ir tai įkvėpimas vis dar tęsiasi, kad mūsų menininkai medžiagą jų sukūrimo. Taip pat matome, šis gražus replika Indijos šokėja kuriama gėlių žiedlapių. Rose Saulutės, medetkų ir daugiau gėlės padaryti šį didelį Rangoli dizainą. Tai tikrai labai skiriasi bandymas pavaizduoti Indijos tradiciją. Puiki Rangoli už Holi ar sofa. Žinoma vienas iš patraukliausių Laisvų rankų Rangoli dizaino su gėlėmis.

12. Dabar tai yra dar vienas gražus gėlių Rangoli dizainas rodantis Joli dvasią. Mes mylime tai, kaip spalvinga Rangoli buvo padaryta taip, kad tiktų spalvų festivalio nuotaiką. Naudojami projektuojant, taip pat tų mažų plokščių alsuoja spalvomis ant išorinės kurti visi maži laivai reikšti spalvų reikšmę ir Holi ritualus. Mes mylime iš ryškių spalvų naudoti šį dizainą.

13. Ši konstrukcija yra gana paprasta padaryti, tačiau jis atrodo gražiai ant bet kokiai progai. Čia naudojama balta yra ne gėlė, nors galima naudoti baltus gėlių žiedlapių vietoj spalvų. Čia naudojamos spalvos yra paprasta ir žalia žolė naudojama kaip pagrindas ir geltona ir šafranas medetkų žiedlapiai naudojami sukurti dizainą. Violetinė gėlių žiedlapiai naudojami kai kuriose vietose. Dizaino akcentas yra tikrai lotoso gėlė naudojama centre.

14. Labai gražus ir spalvingas Rangoli pateikiama čia. Ryškios šafrano spalvos gėlių žiedlapių ir geltona gėlė žiedlapiai, kad šis dizainas labai spalvingas. Baltos gėlių žiedlapių ir raudonųjų rožių žiedlapių pridėti prie savo grožiu. Rangoli sukurta aplink Diya stovo pateisina savo priežastį ir pritraukia kiekvieno dėmesį.

15. Šis gražus ir spalvingas Rangoli tikrai sugauti visų Jūsų svečiams dėmesį. Tai energingas dizainas rodo, gėlių formos gėlių Rangoli. Čia naudojamos spalvos yra šafranas, geltona, violetinė ir balta. Centras puošia gražus lotosas.

16. Mes tiesiog myliu šį dizainą, nes jis kalba apie ypatingų įgūdžių kūrėjas. Mes mylime tai, kaip įvairių atspalvių ir panašios grupės atspalvių buvo naudojamas suteikti jautrūs efektą Rangoli. Mes taip pat patinka novatorišką modelį viduryje. Yra visa spalvų gama yra šioje Rangoli todėl labai spalvinga Rangoli. Dizainas yra daroma su tobulumo todėl jis yra puikus dizainas jums pabandyti namuose.

17. Sofa yra labai ypatinga šventė visoje Indijoje, ir mes tiesiog myliu šį cute ir paprastas bandymas Gėlių Rangoli. Šiuo Rangoli, skirtingai nuo įprastų metodų, sveiki gėlės naudojami padaryti dizainą. Įmonių Saulutės yra naudojami sienas ir tik rožių žiedlapių buvo naudojami vietoj visa rožė gėlė. Tai gana unikalus ir mes manome, kad tai tinka tiems, kurie yra per daug tingus, kad per daug laiko praleidžia ant Rangoli. Trumpas ir paprastas dizainas – ar ne? Tai tobuliausia iš visų gėlių Rangoli dizaino sofa.

18. Mes mylime šį paprastą ir tradicinių stiliaus Rangoli sukurtą gėlių žiedlapių. Apskritos formos su gėlių modelius viduje naudojant skirtingų spalvų žiedlapių yra gana tradicinis dar nėra aišku ne visi. Dizainas atrodo gana šviežia ir, atrodo, buvo padaryta su gera spalvų pasirinkimas. Puikus pasirinkimas visiems.

19. Mes tiesiog myliu šį Rangoli išvaizdą. Nors ryškiai rožinės spalvos sienos traukia mus, mes negalime praleisti lotosas viduryje. Tai vienas yra ovalios Rangoli su ryškių kontrastingų spalvų, pavyzdžiui, baltos ir geltonos ir rožinės spalvos ir šafranas naudojamas. Galutinis rezultatas yra unikalus ir šviežios ieško Rangoli, kad visi vadovai pasukti tuo namų atveju. Mes taip pat patinka pridėtinės diyas.

20. Ką jūs gaunate, kai jūs įtraukiate gėlės ir diyas ir žemės Chakras? Na mes manome, jums bus gauti kažką panašaus į tai Rangoli kuri panaši A Ground Chakra poveikį. Taigi, kas įžeminimo čakra? Tai fejerverkų, kuri, kai apšviesta, paaiškėja sukamaisiais judesiais priėmimo viesulu modelius ant žemės. Jis naudojamas ypač per sofa. Taigi, dabar jūs suprantate, kodėl mes mylime šį Sofa įkvėpė Rangoli. Tikrai puikus būdas švęsti Diwali dvasią.

21. Dar vienas labai gražus vaizdas Viešpaties Ganeša padaryti su gėlėmis. Šiuo dizainas matome daugelio tipų Rangoli priėmimo metodus. Čia naudojami lapai yra ne reali, o Viešpaties Ganeša dizaino yra padaryta daugiau nei baltame fone sukurtas su ryžiais. Yra naudojimas spalvų, karoliukų ir akmenų taip pat. Apskritai, tai gražus derinys tradicinių ir šiuolaikinių metodų.

22. Mes mylime tai paprasta ir lengva padaryti spalvingas Rangoli su gėlėmis. Čia naudojamos spalvos yra tikrai labai šviesus ir yra tiesiog idealiai tinka visai dizainas. Gėlių raštas per vidurį yra verta paminėti taip pat. Mes manome, kad tai puiki Rangoli tiems riboto patirties Rangoli priėmimo.

23. Tai irgi yra įkvėptas Viešpaties Ganeša ir jis puošia centrinę padėtį šioje Rangoli. Mes matome, kad skirtingų spalvų naudojimą šio Rangoli ir yra daug smulkių detalių šiame Rangoli skaičius. Mes mylime stebina spalvų, naudojamų, kad tai Rangoli išsiskirti.

24. Mums patinka šį vieną, nes ji yra labai paprasta ir lengva pasiekti dizainas. Mes mylime tai, kaip diyas pridėti prie savo grožiu. Yra jutiklinis iš Viešpaties Ganeša šiame dizainas taip pat – jūs galite pamatyti jo simboliai yra pateikti į dizaino centre. Mes manome, tai yra lengva visiems ir gali būti bet kuriuo namo vietoje. Galite keisti spalvas pagal jūsų poreikius.

25. Paskutinis, bet ne mažiau, čia yra energingas Gėlių Rangoli už jus visus. Naudojamos spalvos yra labai ryškus ir dizainas taip pat ragina skirti ypatingą dėmesį. Mes mylime tai, kaip dizainas buvo suteiktas Tvist su aukštų gėlių žiedlapiais, naudojamų kelti viduryje aukštį ir apledėjimo ant torto yra tikrai per vidurį rožė. Panašiai lapų naudojamų apdailos paparčio, ​​ryškios spalvos žiedlapių ir unikalus dizainas visi, kad tai labai tinkamas dizainas jums išbandyti ir gauti apkrovų komplimentų savo kelią

Tikimės, kad jums patiko mūsų kaupti Rangoli dizaino su gėlėmis. Leiskite mums žinoti, kuris yra jūsų mėgstamiausia?

load...