25 efektyvių namų gynimo būdų, kaip atsikratyti tamsių alkūnių

Tamsios alkūnės yra dažna realybė. Taigi, nereikia jaustis blogai apie tuos ne toks patrauklus alkūnės, kad saugo jus nuo dėvėti savo mėgstamus trumpus rankovėmis sukneles. Dauguma moterų yra amžinai ieško būdų, kaip gauti lengvesnius alkūnes, bet veltui.

Tamsios alkūnės negražus ir nereikalingas. Jis paprastai atsiranda dėl nuolatinės trinties į alkūnių odos, todėl šios sritys tapti tamsus. Bet nesijaudinkite, gauti gana ieško alkūnes nėra taip sunku. Su patarimais mes už jus šiandien, jūsų alkūnės bus atrodyti ir jaustis kaip gražus kaip ir bet viršų kino žvaigždės.

Taigi, čia yra geriausi namų gynimo tamsių alkūnės-paprasta naudoti ir nebrangiai-kad tikrai palikti savo alkūnes vėl tikroji!

Pradžia Peržiūros už Dark Alkūnės:

1. Kepimo soda:

Cheminė sudėtis, kuri sudaro soda veikia labai gerai Drėkinamasis alkūnių odą. Sodos, kartu su minkštųjų savybių drėkinamasis pieno, todėl šis derinys labai stiprus. Pieno pat siūlo teisingumo ir veikia išgydyti tamsių alkūnių. Paimkite apie vieną TBS kepimo sodos ir sumaišykite jį su vienodo dydžio pieno. Patrinti šį kreminės mišinį ant alkūnių ir šveitimas. Tada nuplaukite. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pakartokite šį procesą kas antrą parą.

load...

2. Ciberžolė:

Ciberžolė jau seniai žinoma, kad turi gydomųjų savybių odai. Bet pasta, kuri yra ciberžolė puikiai veikia kaip odos šviesinimo tirpalu. Tačiau niekada išlaikyti ciberžolė pasta ant odos pernelyg ilgai, nes jis gali išsitepti odą! Jei atsitiktų gauti dėmę, nesijaudinkite, tai išnyks per keletą dienų. Populiariausias variantas yra maišyti ciberžolė su pienu su dideliu riebalų kiekiu. Taikyti šį virš alkūnių keletą minučių ir tada nuplaukite su muilu. Pakartokite tai kelis kartus per savaitę optimalių rezultatų.

3. Medus:

Medus veikia kaip natūralus balzamas tamsiai odai alkūnių. Ji taip pat suteikia natūralus antibiotikas savybes. Galite kreiptis paprasto medaus ant alkūnių sumažinti tamsą, bet tai užtruks. Geresnis pasirinkimas yra maišyti vieną turtinga šaukštą medaus lygiomis dalimis pieno ir ciberžolė. Tada taikyti šią pastą ant tamsių alkūnių ir laukti apie pusvalandį. Nuplauti drungnu vandeniu. Ar tai kartą per savaitę geriausių rezultatų. Jūs taip pat galite įmaišyti medų su Aloe Vera yra to paties modelio, kaip minėta pirmiau.

4. Pieno:

Visų pirmą. Naudojant pieno neduos jums greitų rezultatų, tačiau ilgainiui jis duos jums norimą rezultatą. Su medvilnės tamponu, taikyti riebus pienas patamsėjimo alkūnių. Jūs galite padaryti jį kasdien ir padaryti jį savo kasdienybės dalis. Neplaukite ant kojų. Tai ne tik drėkina odą, ji taip pat palengvinti raugintų ir nenatūraliai tamsių alkūnių. Ir ei, jei jis yra pakankamai geras Graikijos ir Indijos princesės praeities, tai pakankamai gerai mums taip pat naudoti šį ištaisyti tamsių alkūnių!

5. Cukrus ir alyvuogių aliejaus:

Cukrus ir alyvuogių aliejaus kartu padaryti geriausią derinį kietos ir minkštos. Į šį mišinį cukraus padės išsitrinti įterptinį purvą iš alkūnių ir alyvuogių aliejaus tada drėkina alkūnes raukšles. Sumaišykite vieną šaukštai cukraus su vienu šaukštai alyvuogių aliejaus ir įtrinkite tai jūsų alkūnės lėtai, sukamaisiais judesiais už poros minučių. Tada nuplauti su paprastu, drungno vandens.

6. Natūralių aliejų:

Natūralūs aliejai, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus, turi esminius žaibas savybes. Patrinti drungnu alyvuogių aliejaus ant tamsių alkūnių vieną kartą per parą per kelias minutes. Neplaukite ant kojų. Kitos natūralių aliejų, tokių kaip kokoso aliejus veiks kaip prevencines priemones prie odos toliau patamsėjimas. Kokosų aliejus taip pat galima maišyti su citrina ir taikomos alkūnių. Plauti šią funkciją maždaug po penkių minučių ir pakartokite kartą per dvi dienas.

load...

7. Lygus Citrinų:

Paprasčiausias ir lengviausias namų gynimo tamsių alkūnių yra citrinos. Iškirpti didelį citrinų per pusę ir tada naudoti kiekvieną citrinos pusę kiekvieno alkūnės. Patrinti kiekvieną pusę į alkūnės išspausti visą sulčių iš ant alkūnės. Atminkite, kad tai gali būti nepatogus procesas taip daryti arba savo virtuvėje ar vonios kambaryje, todėl ji gali būti nuplauti paviršių pakankamai lengvai. Kasdien kartoti tai už savaitės ar dviejų ir žiūrėti apsvaiginimo rezultatus.

8. Citrinos ir medaus:

Arba citrina taip pat galima maišyti su medumi suformuoti salve. Sumaišykite vieną dalį citrinos sulčių ir vieną dalį medaus ir patrinti į alkūnes tai. Palikite šį nuo maždaug pusvalandį ir tada nuplauti su muilu ir vandeniu.

9. Citrinų ir cukraus:

Citrinų kartu su exfoliating savybių cukraus granulių daro didelį namų gynimo už tamsių alkūnių. Sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį citrinos sulčių su maždaug tuo pačiu kiekiu cukraus ir patrinti į lėtai, sukamaisiais judesiais alkūnių kelias minutes tai. Tada nuplaukite tinkamai su muilu ir vandeniu, nes kitaip jūsų alkūnės jausis lipni ir nepatogiai visą dieną! Tačiau jie atrodys balinti ir šviesios spalvos tuo pačiu metu.

10. Gramo Miltai ir citrina:

Kaip matote, gauti lengvesnius alkūnes, turite didelę pasiūlą citrinų. Kitas galimas citrinų derinys yra maišyti vieną šaukštą citrinos lygiomis dalimis gram miltų. Patrinti šį pastą ant alkūnių ir palikite keletą minučių prieš plaunant jį išjungti. Ji teiks greitų rezultatų.

11. Gramo Miltai ir Jogurtas:

Gramas miltai elgiasi kaip natūralus exfoliator o jogurtas yra daug antioksidantų ir veikia kaip natūralus baliklis. Sumaišykite lygiomis dalimis gramų miltų ir jogurtas padaryti tirštos pastos pavidalu ir taikyti šią pastą ant alkūnių. Palikite jį maždaug dešimt minučių ir tada nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu. Kartokite šį procesą keletą dienų per savaitę geriausių rezultatų.

12. Kakavos sviestas ir Taukmedžio sviestas:

Kakavos sviestas arba taukmedžio sviestas yra lengvai prieinama bet kurioje parduotuvėje. Tai nustos jokių papildomų odos patamsėjimą ir taip pat drėkina kieta oda alkūnių.

13. Alavijų gelis:

Alijošiaus gelis yra sudarytas tiesiogiai iš mėsingos lapų alavijo augalų. Jei dar neturite vienas auga namuose, Aloe lapai yra lengvai prieinami prekybos centruose. Pjovimo alavijo lapai gali būti sudėtinga, nors, nes ji yra labai žąsis ir pasibjaurėtinas. Nupjaukite TOP Žalioji sluoksnius lapų, paliekant aiškų Aloe gelis. Taikyti šį gelį alkūnes ir palikite kelioms minutėms. Tada nuplauti su paprastu šiltu vandeniu. Ar tai kasdien keletą savaičių geriausių rezultatų.

14. Actas ir jogurtas:

Actas yra natūralus rūgštinis turinys padeda balinimo patamsėjimo sritis alkūnių ir jogurtas padeda drėkina. Padaryti pasta su acto ir jogurtas, maišymo ir lygiomis dalimis. Masažas tai į alkūnių odos, o tada nuplaukite drungnu vandeniu.

15. Vaisiai:

Štai namų gynimo tamsių alkūnių, kad galite kreiptis ir valgyti per daug! (Ne todėl, kad valgo tai padės alkūnes). Yra tam tikrų vaisių, kurie turi natūralių balinimo savybių, pavyzdžiui, citrinų, pomidorų ir vynuogių. Tiesiog patrinti sultis iš šių vaisių ant savo alkūnės ir nuplauti po kelių minučių šiltu vandeniu.

16. Kalykla:

Taip, mėtos yra ne tik puikus gaivų burnos kvapą, bet taip pat yra naudinga tamsių alkūnių. Mėtų turi tam tikrų savybių, kurios padeda balinti odą. Virinama mėtų lapų pora ir įlašinti kelis lašus ekstrakto citrina. Dip medvilnės WAD šiame ir DAB alkūnes su juo. Po maždaug pusvalandį, nuplaukite jį su paprastu vandeniu.

17. Jogurtas bei actas:

Rūgštinis savybės jogurto ir acto kartu yra labai naudinga atsikratyti tamsių dėmių ant odos. Tai taip pat veiksmingas derinys, siekiant sumažinti bet kokius kitus ženklus ant odos. Tiesiog sumaišykite lygiomis dalimis acto ir jogurtas ir taikyti ant alkūnių. Po maždaug penkiolikos minučių, nuplauti šiltu vandeniu. Pakartokite du kartus per savaitę geriausių rezultatų.

18. Česnakai ir svogūnai:

Tiek česnakai ir svogūnai turi labai stiprius natūralių aliejų, kurie gydyti tamsias odos sluoksnius, ypač alkūnes. Paraiška yra gana paprasta. Sumažinti du skilteles česnako per pusę, horizontaliai, ir patrinti kiekvieną skiltelę ant kiekvieno alkūnės. Arba, supjaustyti svogūną per pusę ir patrinkite kiekvieną pusę nuo kiekvieno alkūnės. Ar tai keletą minučių ir tada nuplaukite alkūnes su vandeniu. Pakartokite šį kartą kas tris dienas geriausių rezultatų.

19. Medus ir Alijošius:

Medus yra puikus savo drėkinamųjų tikslais ir yra labai gerai odai. Aloe Vera taip pat turi keletą aliejų, kurie dirba ant odos ne gilesniame lygmenyje, susijusius su patamsėjęs alkūnių iš vidaus į išorę. Iš dviejų derinys daro tai labai veiksminga išgydyti tamsių alkūnių. Tiesiog sumaišykite lygiomis dalimis medaus ir alijošiaus gelio ir patrinti ant alkūnių. Po maždaug dešimties minučių, nuplaukite su muilu ir vandeniu.

20. Garstyčių aliejus:

Garstyčių aliejus yra natūralus antiseptikas. Ji taip pat padeda užkirsti kelią tolesniam patamsėjimas. Sumaišykite lygiomis dalimis garstyčių aliejus ir šiltu vandeniu ir taikyti ant alkūnių. Laikyti jį apie dešimt minučių ir tada nuplaukite švelniu muilu ir šiltu vandeniu.

21. Pasukos, žemės Avižiniai dribsniai ir migdolų pora:

Pasukos yra pati puikus derinys ingredientų reikia balinti alkūnes. Su drėkina pieną, balinimas citrinų sultis, rūgštus actas ir Drėkinamasis druska, pasukos visi savaime gali išspręsti savo problemas. Tačiau galime imtis dar vieną žingsnį ir pridėti kitų Grandomoji agentai, įžeminimo avižiniai ir migdolų, kuri padės suminkštinti odą. Padaryti pasta iš šių ingredientų ir patrinti ją į alkūnių lėtai, sukamaisiais judesiais, o tada nuplaukite maždaug po dešimties minučių. Ar tai kartą per savaitę geriausių rezultatų.

22. Papajos:

Papajos turi tam tikrų natūralių savybių, kurios ne tik padės pašviesinti odą, bet taip pat padeda ją drėkina. Šis gydymas yra puikus storesnis odos alkūnių. Nupjaukite papajos į mažus gabalus ir tada sutrinkite šiuos gabalus kartu, tik su vandens šaukštelis. Tada taikyti šį koše papajos ant alkūnių ir palikite jį maždaug dešimt minučių prieš nuplaunant su paprastu vandeniu. Šaldyti šio mentalą poilsio naudoti vėliau. Taikyti šį kartą kas dvi dienas po kelių savaičių geriausių rezultatų.

23. Sėjamasis Miltai:

Chickpea miltų sumaišyti su ciberžolė miltelių, pieno ir citrinų yra vienas iš stipriausių pastos padėti sumažinti tamsa alkūnių. Maišyti dviejų krūvos žirnių miltų su vienu šaukštas ciberžolė miltelių, du šaukštus pieno ir vieną mažą šaukštelis citrinos sulčių. Padaryti tirštais klijais iš šių ingredientų ir taikyti ant alkūnių. Kai pasta sukietėja, nuplauna su vandeniu ir švelniu muilu. Tada supilkite ant kai rožių vanduo ir nereikia nuplauti. Pakartokite tai du kartus per savaitę geriausių rezultatų.

24. Bulvės:

Įdomu tai, kad bulvės yra taip pat puikus namų gynimo tamsių alkūnių. Iš tiesų, bulvės gali būti naudojama siekiant sumažinti bet kokį ženklų ant kūno rūšiuoti. Supjaustytus mažus bulvių ir sutrinkite jį su jogurtu. Taikyti šį ant alkūnių ir palikite jį maždaug dvidešimt penkias minutes. Tada nuplaukite.

25. Vazelinas ir puskojinės:

Iškirpti skyles dviejų senų kojinių priekyje. Tada taikyti vazelino ant alkūnių naktį ir traukti kojines virš alkūnių jas padengti. Ar šį per naktį porą savaičių geriausių rezultatų.

Be pirmiau minėtų tamsių alkūnės namų gynimo, yra keletas kitų dalykų, kad gali būti padaryta gydyti tamsius alkūnes. Pavyzdžiui, naudokite apsauginį kremą nuo saulės kiekvieną dieną. Be to, pleiskanomis su minkštu šepečiu arba šiūruoklės kasdien per dušo metu. Šveitimas su rankšluosčiu per po dušu. Atsiminti, kad negalima persistengti jokios pilingas, kaip jūs gali suirti esminius odos sluoksnius paliekant savo alkūnes kaip tamsus kaip ir anksčiau. Drėkina ir naudoti kremai kasdien. Taip pat gerti daug vandens, bent jau nuo penkių iki šešių stiklinių per dieną.

Su šių namų gynimo dėl tamsių alkūnių jūsų pusėje, tamsiai alkūnės bus praeities istorija! Netikiu mus? Išbandykite juos sau, šiandien!

load...