21 sunkus Ginkgo bilobos šalutinis poveikis

Aš niekada girdėjote apie Ginkgo biloba anksčiau, kuris yra, kodėl aš didelį susidomėjimą sakydama tai – tai yra magija žolė. Jis randamas fosilijų datuojamas 270 mln metų ir turi daug privalumų. Ir yra Ginkmedžio šalutinis poveikis taip pat – sužinoti, kokie yra gerokai svarbesnis. Taigi šis pranešimas. Negalima laukti, kad sužinoti daugiau? Skaityk.

Ginkmedžio – trumpas

Gimtoji į Kiniją žemių, ginkmedžio daugiausia naudojamas paruošti vaistus sąlygas, pavyzdžiui, Alzheimerio liga ir sumažinti kraujotaką organizme ir smegenyse. Jis taip pat vartojamas gydyti nuotaikos svyravimai, atminties praradimas, ir keletas kitų pažinimo sutrikimų.

Kaip ir visa kita, nekontroliuojama ir unprescribed dozė Ginkgo gali sukelti šalutinį poveikį, kuris gali jums pakenkti neigiamai skaičių. Čia mes išvardyti 21 šalutinį poveikį ginkmedžio tablečių jums reikėtų žinoti. Pažiūrėk!

Ginkmedžio šalutinis poveikis – Į viršų 21

 1. Pernelyg didelio kraujavimo
 2. Alerginės reakcijos
 3. Raminamasis
 4. Virškinimo trakto Diskomfortas
 5. Širdies ir kraujagyslių problemos
 6. Mažina cukraus kiekį kraujyje
 7. Skeleto, raumenų sutrikimai
 8. Gali sukelti nevaisingumą
 9. Vizija klausimai
 10. Gali sukelti elgesio pokyčius
 11. Gali padidėti rizika susirgti vėžiu
 12. Gali sukelti Ankstyvasis leiboristus
 13. Sukelia Traukuliai
 14. Gali sukelti anemiją
 15. Didina apetitą
 16. Sukelia vidurių užkietėjimas
 17. Sukelia trumpalaikį depresija
 18. Gali sukelti viduriavimą
 19. Sausa burna
 20. Gali sukelti galvos skausmą ir pykinimą
 21. Gali sukelti silpnas pulsas

Čia yra top 21 šalutinis poveikis ginkmedžio:

load...

1. Sunkus kraujavimas

Ginkmedžio perdozavimas sukelia pernelyg didelio kraujavimo, kuris gali tapti pavojingos gyvybei. Taip pat žinoma, kad padidinti kraujosruvų riziką.

Jei jau turite kraujavimo sutrikimų arba yra tam tikrų vaistų, kurie gali didinti riziką, vengti Ginkgo. Ši žolė turi anti-trombocitų savybių, kurios daro kraujo plonesnis, lėtinantį kraujo krešėjimo procesą (1).

Svarbiausia, kad ginkmedžio niekada turėtų būti derinama su kitais kraujo skiedikliai, pavyzdžiui, aspirinas ar ibuprofenas. Ji buvo pastebėta, kad keletas žmonių vartoja Ginkgo su aspirinu, kaip pranešama, patyrė kraujavimas per savo akis. Kai sunkiais atvejais net pranešė smegenų kraujavimas.

Vengti Ginkgo nėštumo metu ir nors žindote kūdikį. Stop jo naudojimą bent prieš dvi savaites iki operacijos, kad būtų išvengta pernelyg didelio kraujavimo.

Prevencijos metodas

Venkite Gingko biloba, jei jūs kenčia nuo bet kokio vidinio kraujavimo forma, arba jei esate kraujo skystinančius vaistus. Visada pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami naudoti Ginkgo.

load...

Atgal į TOC

2. Alerginės reakcijos

Perdaug ginkmedžio gali sukelti nepageidaujamą alergines reakcijas.

Būdamas Ginkgoaceae šeimos (urushiols) dalis, Ginkgo turi aukštą kryžminio reaktyvumo, kurie gali sukelti jūsų oda tampa labai jautri ir sukelti alergines reakcijas (2). Kaip rezultatas, jūs galite pajusti odos bėrimus, uždegimas, gėlimo pojūtis, paraudimas, tirpimas, dilgėlinė, pūslės, patinimas, užspringti gerklės, dusulys kvėpavimas, ir tt Tai paprastai pirmiausia paveikia gleivių membranas, todėl jiems išsipūsti ir tada pereina prie kitų kūno dalių.

Prevencijos metodas

Tiems, kurie yra alergija fiziniams sudedamųjų dalių, pavyzdžiui nuodų gebenė, nuodų žagrenių, nuodų ąžuolo, anakardžių apvalkalo aliejaus, ir mango oda turėtų vengti Ginkgo biloba. Jei Jums pasireiškė bet kuris iš šių alerginių reakcijų, skubėti į ligoninę iš karto.

Atgal į TOC

3. Raminamasis

Galvos svaigimas yra vienas iš labiausiai paplitusių Ginkmedžio šalutinį poveikį.

Jis sukelia neesminio į esminį sedacija, pavyzdžiui, galvos skausmas, svaigulys, mieguistumas, silpnas pulsas, sumažėjęs prasme, pasunkėjęs kvėpavimas, ir traukuliai.

Prevencijos metodas

Venkite Gingko biloba suvartojimą, jei jau esate svaigulys ir silpnas. Tuo atveju, kai simptomai atsiranda po to, kai jį valgo, nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Atgal į TOC

4. Virškinimo Diskomfortas

Jei jau esate kenčia nuo virškinimo problemų, ginkmedžio gali apsunkinti jūsų problemą (3).

Vartojant dideles dozes, tai veda prie ūmaus skausmo, skrandžio sutrikimus, pilvo spazmai, dirginimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas ir tt Taigi, santūrumą yra raktas.

Prevencijos metodas

Stay away nuo Gingko biloba, jei jūs kenčia nuo bet kokio virškinamojo trakto problemų pobūdžio, arba jei esate atsigauna nuo bet.

Atgal į TOC

5. Širdies ir kraujagyslių problemos

Ginkmedžio gali paveikti jūsų širdies ir kraujagyslių sistemą, taip pat.

Ginkmedžio šalutinis poveikis kraujo spaudimas radikaliai, kuris gali sukelti hipertenzija ar hipotenzija. Be to, ginkmedžio, taip pat gali sukelti daug rimtų širdies ir kraujagyslių problemas, pavyzdžiui, nereguliarus širdies plakimas, padidėjo kraujagysles, širdies plakimas, išemija, insultu, širdies sustojimas, ir pan.

Prevencijos metodas

Jei turite simptomus, kurie gali turėti įtakos jūsų širdies ir kraujagyslių sveikatą arba tik patikrintus širdies operacija, venkite naudoti.

Atgal į TOC

6. Mažina cukraus kiekį kraujyje

Ginkmedis gali pakeisti insulino, kurios yra pagamintos organizme dydį ir trukdo diabeto (4) valdymą. Taigi, įsitikinkite, kad jūs atidžiai stebėti savo cukraus kiekį kraujyje, kartu atsižvelgiant Ginkgo.

Prevencijos metodas

Jei jau esate diabeto vaistų, vengti Gingko biloba naudojimą.

Atgal į TOC

7. Kaulų ir raumenų sistemos sutrikimai

Iš ginkmedžio per daug nėra gerai ir raumenų sistemos, taip pat.

Tai gali padaryti raumenų skaidulos silpnas arba labai standus. Taip pat buvo pranešta, kad per didelis suvartojamų Ginkgo ekstraktas gali sukelti raumenų tonusas nuostolių ir spazmai išangės sfinkterio.

Prevencijos metodas

Tuo atveju, jei jūs kenčia nuo bet kokių kaulų ir raumenų sistemos problemų, venkite naudoti.

Atgal į TOC

8. Gali sukelti nevaisingumą

Šis augalas turi potencialą sumažinti vaisingumo lygį didele dalimi (5). Jei bandote pastoti, turite pasitarti su savo gydytoju, susijusius su žolelių dozės.

Prevencijos metodas

Jei planuojate pastoti, venkite naudoti.

Atgal į TOC

9. Vizija klausimai

Ginkmedžio yra taip pat susijęs su tam tikrų regėjimo susijusių problemų.

Jei nenorite naudoti saikingai, jums gali baigtis su neryškus matymas. Be to, ginkmedžio taip pat sukelia padidėjęs kraujavimo, kuris galiausiai gali baigtis akies kraujavimas.

Prevencijos metodas

Venkite Gingko biloba, jei turite kokių nors klausimų natūra su savo vizija.

Atgal į TOC

10. Gali sukelti elgesio pokyčius

Jūs taip pat gali patirti tam tikrus elgesio pokyčius, naudojant Ginkmedžio.

Ši žolė yra žinoma, kad įtakos nervų sistemą ir gali sukelti neurologinius sutrikimus. Jūs taip pat gali patirti nervingumas, neramumas, širdies plakimas, liūdesys, ir daug kitų psichikos sutrikimų.

Prevencijos metodas

Jei jau esate kenčia nuo bet kokio elgesio ar nerimo sutrikimo pobūdžio, venkite Gingko biloba.

Atgal į TOC

11. Gali padidėti rizika susirgti vėžiu

Kai kurie tyrimai pažymėti, kad ginkmedis gali padidinti skydliaukės ir kepenų vėžio riziką (6). Tačiau šis eksperimentas buvo atliktas su gyvūnais, kad buvo suteikta tikrai didelė vaisto dozė šio žolė. Jo kancerogeninis poveikis žmonėms vis dar tyrinėjo ant.

Prevencijos metodas

Jei jūs pastebėjote bet kokius vėžio simptomus, venkite Gingko biloba ir kreipkitės į gydytoją.

Atgal į TOC

12. Gali sukelti Ankstyvasis leiboristus

Kaip nurodyta anksčiau, ginkmedžio reikėtų vengti visiškai nėštumo metu.

Šis augalas, kai geriamos, gali sukelti sunkią vidinio kraujavimo. Tai gali pakenkti vaisiaus vystymuisi.

Prevencijos metodas

Venkite Ginkgo per pirmuosius septynis šių metų mėnesius nėštumo, kaip jo naudojimas gali sukelti anksti ir skausminga darbo.

Atgal į TOC

13. Aktyvikliai traukuliai

Buvo spėjama, kad nekontroliuojamas naudojimasis ginkmedžio gali sukelti epilepsijos priepuolius.

Prevencijos metodas

Visiškai išvengti naudojant šią žolė, jei jūs turėjo areštuoti bet kuriuo savo gyvenimo tašką. Ši sąlyga yra ypač blogiau epilepsija sergantiems pacientams, kaip Ginkgo gali sumažinti kovos su poėmio narkotikų efektyvumą tokiais atvejais.

Atgal į TOC

14. Gali sukelti anemiją

Ginkmedis gali padidinti anemijos riziką žmonių su gliukozės – 6-fosfato dehidrogenazės (G6FD) fermentų trūkumas, (7). Taigi, maloniai išvengti šio žolė, jei turite G6FD trūkumą.

Prevencijos metodas

Jei jau esate anemija, venkite naudoti.

Atgal į TOC

15. Didina apetitą

Nors priežastis vis dar tyrinėjo, Ginkgo papildai buvo nustatyta, kad padidinti daugelyje asmenų apetitą. Yra pranešimų nurodantis, kad tie atsižvelgiant Ginkgo papildų du kartus tris kartus per dieną matė neįprastą smaigalys jų apetitas.

Prevencijos metodas

Jei laukiame numesti svorio ir valgyti mažiau, venkite Gingko biloba.

Atgal į TOC

16. Priežastys užkietėjimas

Daug žmonių, pranešė, patiria užkietėjimas po pradėdami vartoti šį žolių papildyti. Tai gali būti dėl virškinimo trakto reiškinių, kurie sukėlė Ginkgo.

Prevencijos metodas

Venkite naudoti, jei jau kenčia nuo vidurių užkietėjimo. Jei jūs patiriate vidurių užkietėjimą po vartojimo pasitarkite su gydytoju.

Atgal į TOC

17. Priežastys trumpalaikė depresija

Tie, atsižvelgiant ginkmedžio papildais ilgesnį laiko ataskaitos išgyvena depresiją ir sunkius nuotaikų kaita. Visi šie psichologiniai mechanizmai gali būti susijęs su epigenetinius, fiziologinių ir neuromediatorių reakcijų.

Prevencijos metodas

Jei kenčia nuo depresijos, imtis pagalbos. Ir išvengti Gingko biloba.

Atgal į TOC

18. Gali sukelti viduriavimą

Atsižvelgiant daugiau nei rekomenduojamą dozę ginkmedžio gali sukelti viduriavimą. Nors vartotojų pogrupis patyrė užkietėjimas, keli kiti skundėsi laisvais judesiais.

Prevencijos metodas

Venkite naudoti, jei jau kenčia nuo bet kokio pilvo klausimais natūra.

Atgal į TOC

19. Burnos

Burnos džiūvimas, kurį sukelia sutrikusi seilių gamybą, taip pat šalutinis poveikis ginkmedžio.

Nors tai gali būti laikina efektas, kai kurie žmonės gali reencounter šią sąlygą, kai jie vėl dozę. Tokiais atvejais, tai geriau nutraukti, kad ji būtų.

Prevencijos metodas

Jei jau esate kenčia nuo burnos džiūvimas, venkite naudoti.

Atgal į TOC

20. Gali sukelti galvos skausmą ir pykinimą

Nuolatinis naudojimas Ginkgo gali sukelti galvos skausmą ir pykinimą į asmenų aikštelė. Nors sunkumo laipsnis gali skirtis priklausomai nuo atskirų individualių, tai geriau, kad jūs matote savo gydytoją, jei Jums pasireiškė galvos skausmas.

Pykinimas susijęs su sutrikusia virškinimo sistema. Šis požymis taip pat rodo, kad jūs negalite pakęsti savo dabartinę dozę, ir ji turi būti pakeista.

Prevencijos metodas

Stay away nuo Gingko biloba, jei jūs kenčia nuo migrenos. Jei Gingko biloba, sukelia galvos skausmus, sustabdyti jo naudojimą ir pasikonsultuoti su gydytoju.

Atgal į TOC

21. Gali sukelti silpnas pulsas

Daugelis vartotojų, kurie pranešė, silpnas pulsas, kai jie priimti šį žolė.

Šis procesas yra susijęs su kraujo skystumo, kuris veda į sutrikusi kraujo krešėjimą. Ginkmedis yra taip pat žinoma, kad trukdo kraujo tekėjimą į sistemą, sukelia silpną impulsą.

Prevencijos metodas

Jei turite kokių nors sąlygą, kad daro jūsų pulsas eiti silpnas, venkite naudoti. Be to, apsilankyti pas gydytoją, jei jūsų pulsas silpnina po naudojant Gingko biloba.

Atgal į TOC

Veiksniai, darantys įtaką Ginkmedžio side effects

Yra daug veiksnių, kurie daro įtaką šalutinis poveikis ginkmedžio papildais mastą skaičius. Jie, kaip nurodyta žemiau:

1. Tipas ginkmedžio

Akivaizdu, kad iš šio žolė poveikis daug priklauso nuo veislės Jūs vartojate. Svarbu žinoti, kaip Ginkgo yra pagamintas suprasti, kokiu mastu ji gali turėti įtakos jums. Įsitikinkite, kad pirkti iš patikimo prekės ženklo gauti geriausią iš žolelių. Šalutinis poveikis taip pat gali priklausyti nuo to, ar Jūs vartojate jį kapsulių, tablečių, geliai, ar specialių ekstraktų pavidalu. Formatas taip pat turi įtakos absorbcijos Ginkgo laipsnį kūno.

2. Dozavimo

Ji yra turint omenyje, kad su dozavimo padidinamos, šalutinis poveikis didėja sunkumo. Tie, atsižvelgiant į 60 mg dozę gali nejaučia nieko, o tie, apie 120 mg dozė gali svaigti galva ir galvos skausmas. Tie, atsižvelgiant didesnes dozes gali patirti didesnį šalutinį poveikį, įskaitant vidinio kraujavimo.

3. Laiko intervalą

Laiko tarpą, taip pat vaidina svarbų vaidmenį šalutinis poveikis gali patirti laipsnį. Tiems, kurie dėl trumpalaikio dozė gali pasireikšti šalutinis poveikis, kuris gali išsklaidyti po kelių savaičių. Tais atvejais, kai ilgalaikio naudojimo, jos gali ir nepatirti nieko preliminariame etape, tačiau gali liudyti tam tikrų nuolatinių nuostolius vėlesniuose etapuose.

4. Sąveika

Natūralių žolelių, yra žinoma, kad bendrauti neigiamai su narkotikais skaičių. Tie pradėdami vartoti šį žolelių papildas su alkoholio, narkotikų ir kraujo skiedikliai gali pasireikšti šalutinis poveikis, dėl didesnio masto, lyginant su įprastais mases.

5. Genetiniai makiažo ir elgesio veiksniai

Daugelis šalutinių reiškinių Gingko yra labai priklausoma nuo savo genetinės makiažas, hormonų lygis, miego modelius, ir mitybos įpročių. Šis skirtumas yra, kodėl du asmenys, vartojantys tą pačią dozę tuo pačiu metu, gali pasireikšti įvairių lygių šalutinį poveikį.

Rekomenduojamas dozavimas Ginkmedžio

Atminkite, kad šie sunkūs šalutiniai poveikiai ginkmedžio priklauso nuo dozės. Taigi, jei žinote, kiek imtis, ši žolė nepakenks Jums. Svarbiausia yra griežtai laikytis rekomenduojamų verčių nustatytu laiku išskleisti geriausias iš ginkmedžio naudą.

Dozė griežtai priklauso nuo būklės, lyties ir amžiaus grupę ir gali svyruoti nuo 40 iki – 300 miligramų per dieną. Tie, su nerimo sutrikimais, kad gertumėte mažesnes dozes (apie 40 miligramų per parą), o tie, su kognityvinių sutrikimų, rekomenduojama 120 mg dozę per parą. Didesnę sumą reikia gydyti ir kontroliuoti hormonų disbalanso, uždegimas, ir nuotaikų kaita.

Galima pasinaudoti šia žolė įvairių formų – kapsulių, skystų ekstraktų, tablečių arba džiovintų lapų. Visos šios veislės gali būti lengvai rasti medicinos parduotuvių ir svetainių e-commerce. Tiesiog ieškoti tipą, kuriame nuo 24 iki 32 proc flavonoidų (arba flavono glikozidai) ir nuo 6 iki 12 proc terpenoidai.

Dabar jūs žinote, kas yra Ginkmedžio šalutinis poveikis. Pažvelkime į tai, kas yra rekomenduojama dozė.

Rekomenduojamas dozavimas

 1. Alzheimerio liga – Jūs turite imtis 240 – 600 miligramų Ginkgo ekstraktas žodžiu 10 mėnesių. Dozė turi būti padalinta į tris dalis ir tris kartus per dieną.
 2. Aukščio ligos – Imtis 160 miligramų Ginkgo kartą per parą 4 iki 5 dienų.
 3. Autizmas – Imtis 100 miligramų Ginkgo žodžiu keturias savaites.
 4. Kraujo spaudimas – Imtis 120 miligramų Ginkgo žodžiu vieną kartą per parą.
 5. Vėžio prevencijos – Imtis 120 miligramų Ginkgo du kartus per parą.
 6. Kognityvinė spektaklio – Imtis 600 miligramų Ginkgo žodžiu į tabletės formos vieną kartą per parą keturis mėnesius.
 7. Sumažėjęs lytinis potraukis – Imtis 240 miligramų Ginkgo žodžiu iki 18 mėnesių.
 8. Depresija ir sezoninis afektinis sutrikimas (BAD) – Imtis 240 miligramų Ginkgo žodžiu iki dviejų mėnesių.
 9. Glaukoma – Imtis 300 mg Ginkgo žodžiu kasdien kelis kartus.
 10. Širdies ligos – Imtis 120 miligramų Ginkgo du kartus per parą.
 11. Atminties didinimas – Imtis 120 – 360 miligramų Ginkgo žodžiu kasdien vieną ar kelis kartus.
 12. Priešmenstruacinis sindromas (PMS) – Imtis 320 miligramų Ginkgo kasdien paprastu ar kelis kartus.

Visi prieskoniniai augalai, įskaitant ginkmedžio, yra veiksmingos tol, kol jie yra vartojami į rekomenduojamų kiekių. Įsitikinkite, kad jums pasikonsultuoti su gydytoju, prieš pradėdami vartoja šį žolė.

Šis straipsnis apie ginkmedžio šalutinis poveikis buvo naudinga? Pasidalinkite savo nuomonę su mumis komentarus skyriuje žemiau.

Likti tinka, išlikti sveikiems!

load...