21 grožio patarimai, kuriuos kiekvienas paauglys turėtų žinoti

Paaugliai priklauso ekperimentuojama, scenoje mes buvome per ir scenoje ateina kartos bus eiti per per. Ir mes visi žinome, kaip įdomu ir nori buvome augti. Ar tai, ką suaugusieji daryti!

Tai laikas, kai jums atrasti savo feminity ir nori išbandyti ir parodyti! Jūs turite pastovų poreikį gerai atrodyti. Ir sąžiningai, kas yra negerai su tuo?

Jūs turite savo akis ant visų grožio žurnalų ir mados tendencijas. Jūs žinote, kas yra, ar ji yra makiažas, plaukų arba drabužių ir tai yra tik pradžia. Jūs pasiimti visi, kad jums patinka, ir dauguma tikrai nemanau, kad du kartus prieš bandant juos! Ir kodėl gi ne? Jei nerandate savo mėgstami ir nemėgstami dabar, kai bus jums?

Su visa tai, jūs turite apsaugoti savo odą išlaikyti savo originalų sveikatą ir spindesį. Grožis padarytos klaidos šiame amžiuje gali trukti ilgiau nei vieną vaizduotės, paliekant matomų ženklų, kad gali padaryti suaugusiųjų gyvenimą daug sunkiau, nei ji bus vistiek! Grožio patarimai paaugliams yra labai skiriasi nuo ką ji yra mūsų motinos.

load...

Taigi slinkite žemyn, žinoti, ką jūs galite padaryti, siekiant pasirinkti tinkamą makiažą, rūpintis savo oda ir plaukais. Leidžia ne palikti savo lūpas! Čia yra visi namų grožio patarimai mergaitėms jų paaugliams.

Makiažas:

Makiažas pasirinkimai kaip paauglys reikia atlikti labai atsargiai. Jūsų oda šio amžiaus linkęs reaguoti daug produktams ir Breakout yra kažkas, kad niekas fantazijos. Žemiau yra keletas patarimų, kad būtų lengviau jums.

1. Nepirkite nieko be bandymų ją pirmą kartą. Paprašyti mėginių įsitikinti formulė nenutraukia jums.

2. Nedarykite dūminis akis tamsiais lūpų, nes jis linkęs ieškoti lipnus jaunai veido.

3. Žaisti iki savo geriausias savybes, jei turite gana akis, linijos juos, kad jie sulaukia daugiau dėmesio. Arba, jei turite nuostabią lūpų, naudokite glostantis blizgesio ar lūpų į save dėmesį.

load...

4. Venkite pamatas, ant spuogų odai, jei reikia; įsitikinkite, kad naudoti be naftos formulę.

5. Patas makiažo pirštais, o ne ją trina.

6. Įsitikinkite, kad dėvėti apsaugos nuo saulės prieš makiažą. Tai padės išlaikyti jūsų odos ieško keletą metų jaunesnis.

Oda:

Paauglės oda yra visai kita istorija nuo suaugusiųjų odai. Atminkite, kad jūsų oda yra labiau pralaidi ty leidžia daugiau medžiagos praeiti pro nei suaugusiųjų odos ir todėl rodo dirginimą atšiaurių produktų daug lengviau. Vienintelis privalumas turite tai, kad paauglė oda taip pat linkusi išgydyti greičiau. Čia yra keletas bendrų patarimų konkrečiai reiškė jums!

1. Gaukite visame kūno šveitimas pašalinti negyvas odos. Užtikrinti, kad, pavyzdžiui, pečių, nugaros ir krūtinės srityse yra taikoma. Riebiai odai, įsitikinkite, kad nušveiskite T-zoną švelniai pašalinti ir užkirsti kelią inkštirų.

2. Nusiskusti kojas į vonią išvengti gabalai pabaigoje. Jei vaškas, eiti greitai šaltu dušu!

3. Rūpintis savo pirštų nagai, išlaikyti juos nukirpti ir nudažyti juos su lako išvengti geltona nagus.

4. Ir nepamirškite tuos kojų nagai! Nėra nieko labiau bjaurus nei purvinas ilgų kojų nagai. Clip juos ir išvalyti juos intervalais.

5. Gauti gerą nakties poilsį užkirsti kelią spuogai ir tamsius ratilus. 

Lūpų priežiūra:

Įdomu, kodėl mes turime rūpintis lūpų kaip atskirą segmentą? Oda ant lūpų yra kaip tokiu daug jautresni nei savo kūną, nes ji stokoja liaukų maitina pati, bet kaip paauglys tai net jautresni. IT įtrūkimų, džiūsta ir kraujuoja daug lengviau!

Čia yra keletas bendrų dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant išlaikyti ją minkštą ir elastingą, nes jie yra geriausi grožio patarimai paaugliams.

1. Pleiskanomis! Bet naudoti namų exfoliators kaip cukraus ir medaus. Venkite dantų šepetėliu technika nesvarbu, kaip minkštas šeriai yra.

2. Drėkinamasis taip dažnai, kaip jūs galite. Niekada leiskite jam išdžiūti.

3. Negalima laižyti lūpas arba nulupti iš sausą odą. Nieko sukelia daugiau žalos nei šių dviejų dalykų!

4. Nedėvėkite lūpų į jau skilinėjimą lūpų. Jie tik išryškinti ir toliau išdžiūti odą.

5. Visada patikrinkite galiojimo datą. Pasibaigęs produktai turi daugiau bakterijų ir mažiau maistinių medžiagų, kurios gali pridėti kuro jau augančio odos būklę. Ir jei jūs neturite, ji bus sukelti vieną tau!

Plaukų:

Po visų bėdų su savo oda ir makiažas, kaip jūs galite leisti jūsų plaukai palaikykite jums atgal? Štai keletas patarimų, kurie bus lengviau jums juos prisijaukinti ir atrodo puošnus.

1. Nepersistenkite šviesiaplaukė renginiai plaukus. Įsitikinkite, kad jums likti arti savo gamtos tonai.

2. Gauk lengva-to-valdyti kirpimo kaip sluoksnius. Sluoksniai sako, kad sutaupyti laiko apsirengiant, kaip ji gerai atrodo ant beveik visų tipų plaukams.

3. Jūs turite ne tik riebi oda, bet riebi galvos oda, kad blogiau su savo šviesius plaukus? Pereiti į produktų šimtus rinkoje ir pasiimti šiek tiek kūdikio milteliai. Kūdikių pudra prie šaknų stebuklus! Bet jei jūs turite rudus plaukus, tada klijuoti ant sauso šampūno.

4. Reikia stilių, kad bus smūgis žmones? Negalima eiti už borto. Mažiau yra daugiau principas taikomas ir čia. Tiesiog duoti plaukus kai palaidi garbanos su barelį geležies ir jūs rinkinys! Šis stilius natūra taip pat sumažina šilumos žalą.

5. Šampūnas s yra skirtas jūsų galvos odą ir kondicionierių už savo plauko. Nesvarbu, koks jūsų amžius, ši taisyklė nesikeičia. Šampūnas nuo patarimų bus juostelės, vos per daug natūralių aliejų ir kondicionierius bent galvos bus tik jūsų plaukai riebūs. Nieko gero bus pleiskanoti ją.

Visada šypsotis ir būti tikri. Spinduliavimo šypsena daro stebuklus su grožio pastangų jums padarė!

load...