20 Magiškas raudonmedžio plaukų spalvos idėjas

Raudonmedžio. Pats žodis skamba prabangus, prabangus, egzotiškas. Šis turtingas ir ryškia spalva, kad yra tarp raudonos ir rudos spalvos atspalvis yra vienas iš populiariausių plaukų spalvos visame pasaulyje. Ir geros priežasties – tai gražus atspalvis yra šviesus, be rėkia už dėmesį. Ryškus, bet išlaiko savo elegancija. Raudonmedžio yra atspalvis pritaikytos tiems, kurie nori eksperimentuoti su savo plaukų spalva be vardan piktinančius plaukų spalva tendencijas. Tai toms moterims, kurie nori gauti klasikinis plaukų išvaizdą. Bet tik todėl, kad jūs ketinate gauti spalvą, ant daugiau natūralios pusėje plaukų spalva rato nereiškia, kad jūs negalite eksperimentuoti su tuo, kaip Jūs Stilius ją. Taigi, čia mes surinkome mūsų top 20 idėjų sąrašą dažyti plaukus raudonmedžio.

Bet kol mes peršokti į sąrašą, pažvelkime, kaip jūs iš tikrųjų galite spalva plaukus šioje gražioje pavėsyje tiesiai į komfortą savo namuose!

Kaip dažyti plaukus raudonmedžio

Ko tau reikia
 • Dėžutė raudonmedžio plaukų spalva
 • Senas marškinėliai / metai rankšluostį
 • Plaukų šepetys
 • Ruožais įrašus
 • Vazelinas
 • Dubuo
 • Gumos / plastiko pirštinės
 • Aplikatorius butelis / šepetys
 • Šampūnas
 • Kondicionierius
Kaip spalva plaukus
 1. Įdėti sename t-shirt arba įvyniokite seną rankšluostį aplink savo pečių taip, kad jums nereikia gauti dažų jūsų gerų drabužių.
 2. Atsigaivinti visus mazgų ir jungčių iš savo plaukų.
 3. Padalinti visą plaukus – pirmasis horizontaliai, tada vertikaliai – ją reikia padalinti į 4 skyrius.
 4. Sporto salė ir siužetas 3 skyriai plaukus, paliekant prarasti tą, kurį norite pradėti dažymui pirmas.
 5. Taikyti vazelinu visi kartu savo Valsčiaus ir jūsų ausys, kad jūs neturite dėmių odą.
 6. Užsidėkite gumos / plastiko pirštines.
 7. Vykdykite ant dėžutės instrukcijas ir sumaišykite plaukų dažų į dubenį.
 8. Pasitikimas pusė colio skyrius plaukų vienu metu, pradėti taikyti plaukų dažų su arba dažymo teptuku ar aplikatoriumi butelį pagalbos iš maždaug 1 colio žemiau savo šaknų.
 9. Pirštais dirbti dažų į ir visi kartu savo plaukų ilgį.
 10. Kartokite šį procesą tol, kol pritaikė raudonmedžio plaukų spalvą ant visų keturių sekcijų plaukus.
 11. Palikite dažų už laiką, trukmę, nurodytą ant dėžutės.
 12. Nuplauti dažų šiltu vandeniu.
 13. Palaukite apie valandą prieš šampūnu ir kondicionavimas plaukus.

Na, dabar, kad jūs žinote, kaip dažyti plaukus raudonmedžio, tegul peršokti į visais būdais galite Stilius šio prabangaus plaukų spalvą!

20 Absoliučiai Puiki Raudonmedžio Plaukų spalva idėjos

1. Raudonmedžio Dream

Supratau. Gaunu, kad dažyti plaukus gali atrodyti labai bauginanti jums. Tad kodėl gi ne jums pradėti su daugiau natūralios spalvos, ar ne? Galite išsaugoti natūraliai tamsiai rudos spalvos jūsų šaknų ir eiti subtilaus raudonmedžio Ombre link savo tikslų sukurti visiškai svajingą plaukų išvaizdą.

load...

2. Raudonmedžio ant ugnies

Kai jis ateina į klausimus plaukus (ir širdies), kartais tai geriausia eiti visi. Geras būdas tai padaryti yra eiti į šią turtingą raudonmedžio spalvos išvaizdą. Nors giliai atspalvis raudonmedžio veikia kaip bazė, ryškių dryžių vario akcentu tai sukurti ugningą poveikį.

3. Grapevine Raudonmedžio

Ahh… Ar yra kas nors geriau nei kicking atgal ir atsipalaiduoti su raudono vyno stiklo tuo ilgos dienos pabaigos? Manau, kad ne. Taigi, parodyti šiek tiek meilės savo mėgstamą pabaiga-of-the-day veikla bando šią plaukų išvaizdą, kad yra stulbinantis Melange raudonmedžio ir violetinė.

4. Raudonmedžio saulėlydis

load...

Ar ne jūs baimėje gražių spalvų, kad įsižiebti saulėlydžio dangus? Dažai plaukus tose pačiose spalvų, eikite už šį nuostabų plaukų išvaizdą. Spalvingas raudonmedžio atspalvio buvo balayaged su dulkėtoje rožinė viduryje imituoti saulės nusileidimą į tamsą temstant.

5. Dusty Rose Raudonmedžio

Nori atrodyti bohemiška dykuma princesė šokių savo širdį ne Coachella? Tada jūs turite patikrinti šį nuostabų plaukų išvaizdą. Graži raudonmedžio Plaukų čia buvo pabrėžta dulkėtoje rudos atspalvis ir stilingi tekstūros bangų sukurti minkštą ir romantišką plaukų išvaizdą.

6. Persikų ir Raudonmedžio

Jei ten viena spalva sprendimą tupėti šį sezoną plaukų spalva tendencijas, ji gavo, kad persikas. Ir kodėl gi ne? Tai neįvertinta Oranžinis atspalvis puikiai dera su visais odos blakstienų. Tai Ombre atrodo padaryta su raudonmedžio viršuje ir persikų ant dugno yra stulbinantis derinys spalvų.

7. Rose Gold Raudonmedžio

Būkime tikri. Mes visi žinome, metalo atspalvis yra arkliukas Plaukų mados pasaulį dabar. Rožinė aukso, žinoma! Tai raudonmedžio pagrindu spalva darbas buvo pabrėžta dryželiais aukso apačioje sukurti gražus BALAYAGE sumedėjusių ir metalinių atspalvių.

8. Choco-Raudonmedžio pasukiokite

Ką jūs gaunate, kai jūs pasukiokite dvi turtingų atspalvių rudos kartu? Grožio dalykas. Ir tai yra būtent tai, ką jūs gaunate, kai jūs turite juodojo šokolado atspalvio, kaip savo bazę, subtilūs raudonmedžio dryželiais paryškintos sukurti šį sudėtingą ir neįvertinta išvaizdą.

9. Raudonmedžio Krioklys

Kas nenori atrodyti kaip mistinės būtybės? Miško nimfa, gal? Na, galima gyventi, kad sapne išbandyti šį nuostabų plaukų išvaizdą. Šis turtingas raudonmedžio vieno atspalvių išvaizdą sukuria ne kas kita kaip raudonos-rudos krioklys domino žemyn jūsų nugaros poveikį.

10. Copse raudonmedžio

Yra priežastis, kodėl Plaukų dažymas yra populiariausias plaukų dažymas technika dabar (ir tikriausiai bus ilgą laiką). Tai todėl, kad ji sukuria įspūdingiausių aspektą ir judėjimą plaukus. Tai raudonmedžio dažytos išvaizdą, pavyzdžiui, atkuria turtingą tamsiai rudos atspalvių nerasta giliai į miško širdyje.

11. Raudonmedžio Subtilumo

Subtilumas yra menas. Ir tai dar labiau, kai sukurti apsvaiginimo plaukai atrodo kaip šis. Tai raudonmedžio BALAYAGE mišiniai taip gražiai į tamsiai rudos spalvos pagrindo spalva, kad poveikis sukuria yra labai natūralus. Subtilus Blink-ir-tu-miss-tai elementas šioje išvaizdą yra tai, ką daro jis toks spalvingas.

12. Raudonmedžio Nuoviru

Ar kada pastebėjote nuostabiu atspalvių oranžinė ir ruda, kad SWIRL savo puodelio, kai jūsų arbatžolių maišelis hitai karštą vandenį? Nes tai įkvėpė šio plaukų išvaizdą. Tai raudonmedžio pagrindu stilius buvo pabrėžta Popping atspalvių raudonos ir oranžinės spalvos sukurti šį egzotiškos išvaizdą.

13. Raudonmedžio Sheen

Taigi jūs nenorite Spalva plaukus? Tai gerai, nes aš turiu lengvas sprendimas jums. Tiesiog pridėti violetinės ir raudonmedžio blizgesiu per savo natūraliai tamsiai rudi plaukai. Kai saulės spinduliai krinta ant jūsų plaukus, ji bus sprogo į turtingų spalvų simfonijos.

14. Raudonmedžio Tamsūs

Nori atrodyti visiškai rafinuotas ir madingas su jumis kitą plaukai atrodo? Aš turiu nugarą! Tai raudonmedžio plaukai atrodo buvo subtiliai paryškinti atspalvių imbiero raudonos ir rudos sukurti elegantišką išvaizdą, kad vis dar turi jaunatvišką Vibe į jį.

15. Ugninė raudona Raudonmedžio

Mergina, tik todėl, kad norite gauti raudonmedžio spalvos plaukai nereiškia, kad jūs turite pabučiuoti savo šviesus plaukai svajoja atsisveikinti. Štai super gana išvaizdą galite išbandyti. Jūs galite eiti kai raudonos atspalvių raudonmedžio dažyti tamsiai rudos bazę sukurti šį puošnūs ugningą išvaizdą.

16. Raudonmedžio dilgėlinukai

Mes visi žinome, vėžlio kiautas yra viskas tendencija, kai kalbama apie akinius nuo saulės. Bet ar žinote, taip pat tai puikus spalvų efektas buvo perkelta į plaukų dažymas pasaulyje? Taip, jūs girdėjote man teisę! Check out šią gražią vėžlių poveikį sukurtą atspalvių raudonmedžio ir karamelės blondinė.

17. Trispalvė Raudonmedžio

Jūs žinote, jūs ne visada turi laikytis tik vieną ar dvi spalvas, kai vyksta už neįvertinta plaukų išvaizdą. Jūs galite eiti į trečią atspalvį nesikreipiant per viršų. Ši trispalvė raudonmedžio plaukai atrodo yra testamentas tik tai. Su ryškus raudonmedžio atspalvio šaknis ir šviesos ir tamsiai rudos derinys galuose, tai stulbinantis žvilgsnis yra vienas amžius.

18. Ultravioletinių Raudonmedžio

Sumaišykite viską ir eksperimentuoti su įvairių atspalvių, kaip pustonių jūsų raudonmedžio plaukų išvaizdą. Jūs galite, pavyzdžiui, pabandykite raudonos ir violetinės atspalvių sukurti gyvumo truputį jūsų kitaip tamsioje ir sumažėjusi raudonmedžio pagrindo spalva. Ji priduria, šilumą ir dimensiją į visą išvaizdą.

19. Audra dykumoje Raudonmedžio

Ieškoti nuotraukas dykumos audra, ir pamatysite, ką aš turiu galvoje, kai sakau, kad jie yra žavus žvilgsnio į štai. Šis spalvingas šviesiai rudos ir raudonmedžio BALAYAGE žvilgsnis buvo įkvėptas tik, kad natūralus reiškinys. Dusty rudos renginiai stovi didžiulis kontrastas prieš raudonmedžio bazę sukurti šį apsvaiginimo išvaizdą.

20. Kietas Raudonmedžio

Kai jis ateina į dažyti plaukus atspalvių ruda, jūs ne visada turi eiti šiltas atspalvių išvaizdą. Šis atvėsti atspalvių raudonmedžio plaukai atrodo turi keletą mėlynos atspalvį į jį. Su plaukais sleekly ištiesinta, raudonmedžio yra jos blizgesys ir blizgesį viršūnę.

Na, jūs turite jį, ponios! Mūsų top 20 stiliaus idėjos dažyti plaukus raudonmedžio. Komentarų toliau leiskite mums žinoti, kuris atrodo jums miršta išbandyti!

load...