20 efektyvių namų gynimo būdų gydyti makulatūros degeneraciją

Tarp visų žmogaus organizmui organų, akių yra turbūt viena tauta vertiname labiausiai. Taigi, tai yra gana natūralu, kad žmonės tampa neramu, kai bet koks akių ar regėjimo susijusi problema. Dauguma matymo susijusios problemos yra trumpalaikis ir gali būti lengvai išgydoma. Tačiau kai kurie matymo susijusių sutrikimų neturi konkrečios išgydyti. Pagrindiniai akių susiję sutrikimai ir sąlygos yra kataraktos ir tinklainės dėmės degeneracija, kurie abu gali sukelti aklumą. Nors yra keletas gydymo būdų katarakta, kuri gali atkurti ar pagerinti prasto regėjimo žmonės su geltonosios dėmės degeneracija, turintys mažiau galimybių.

Kas yra geltonosios dėmės degeneracija:

Geltonosios dėmės degeneracija yra susijusi su amžiumi, akių sutrikimas, kuris sukelia iškreiptas ir miglotas matymas. Tai gali būti labai problemiška, kai jis ateina į įprastinės veiklos, kaip skaityti ar vairuojant. Tai matyti daugiausia vyrų ir moterų jų 50s, bet kartais ji gali smogti anksčiau taip pat. Į vyresnio amžiaus gyventojų, geltonosios dėmės degeneracija yra pagrindinė priežastis, dėl negrįžtamo aklumo. Be šio sutrikimo, ląstelės geltonosios dėmės regione pablogėtų lėtai, veikia centrinę viziją. Progresavimas amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos svyruoja nuo vieno asmens kitam.

Geltonoji dėmė yra gelsvai mažas plotas netoli tinklainės, kuri padeda žmonėms atskirti smulkių detalių. Tai jautrus šviesai audinio. Geltonosios dėmės degeneracija nesukelia skausmo ir yra 2 rūšių – šlapios ir sausos.

Simptomai geltonosios dėmės degeneracija:

Labiausiai įprasti simptomai geltonosios dėmės degeneracija yra:

load...
  1. Tiesūs objektai rodomi sulenkta arba banguotas
  2. Neryškus vietoje įtakos regėjimo centrą
  3. Objektai keičiasi Dydis / spalva žiūrint su viena akimi

Priežastys geltonosios dėmės degeneracija:

Tiksli priežastis geltonosios dėmės degeneracija yra neaišku, tačiau gydytojai nustatė keletą trigerius, kurie gali nutiesti kelią šio sutrikimo. Nustatytos rizikos veiksniai yra šie:

  1. Amžius: geltonosios dėmės degeneracija įtakos žmonių kaip jie žingsnis į jų 40s ir 50s. Tai yra daugiausia su amžiumi susijęs sutrikimas.
  2. Paveldimumas: geltonosios dėmės degeneracija gali paleisti šeimoje ir būti perduotas keletą kartų. Jei jūsų tėvai ar giminaitis turėjo šį sutrikimą, tada jūs stovite didesnę riziką susirgti sutrikimas. Tačiau tai, ką genai iš tikrųjų lemti jo pradžia dar bus atrasta.
  3. Lytis: Manoma, kad moterys yra labiau paveikti geltonosios dėmės degeneracijos negu vyrai.
  4. Rasė: Tyrimai parodė, kad geltonosios dėmės degeneracija įtakos daugiau kinų ir baltųjų žmonių nei tamsiose oda žmonių.

Diagnozė geltonosios dėmės degeneracija:

Oftalmologai išbandyti žmones geltonosios dėmės degeneracija, kai jie yra per 60 ir neryškus matymas įtakos jų gyvenimą. Jie gali naudoti specialų akių lašai padidinti arba išsiplečia mokinius tai. Jie taip pat gali griebtis naudojant daug objektų ir dizaino išbandyti matomumo sąlygomis.

Peržiūros gydyti geltonosios dėmės degeneracija:

Nors medicinos mokslas dar nėra sugalvoti už geltonosios dėmės degeneracijos gydymas, daugelis pacientų kenčia ši sąlyga nėra visiškai be variantų arba. Su mitybos ir gyvenimo būdo pokyčių, aukos šio sutrikimo gali atsirasti geresnį gyvenimą ir sulėtinti šio sutrikimo progresavimas. Jums reikia įtraukti tam tikras žoleles, maisto produktų ir maistinių medžiagų į savo mitybą ir atsikratyti nesveiko įpročius susidoroti su šiuo sutrikimu. Už tai, jums nereikia praleisti daug pinigų ar atimti sau gardžių patiekalų visą savo gyvenimą. Tačiau, mes sužinojome keletą paprastų būdų, kaip įveikti geltonosios dėmės degeneracijos. Skaitykite daugiau apie teisių gynimo būdus išgydyti geltonosios dėmės degeneracijos:

1. Vitaminas A ir beta-karotinas:

Vitaminas A, taip pat beta karotinas vaidina svarbų vaidmenį išlaikant akių sveikatą žmonėms. Beta karotinas siūlo maitintis į akį nuotrauka receptorių ir AIDS geltonosios dėmės veikimą. Ji taip pat padeda užkirsti kelią nuotraukų oksidaciją objektyvo. Taigi, įsitikinkite, kad jūsų mityba yra gausių kiekius šių maistinių medžiagų sulėtinti makulos degeneraciją.

2. Likopenas:

Likopenas ir panašios karotenoidų randama daržovių kaip pomidorai yra svarbu kovoti su geltonosios dėmės degeneracija pradžią. Tyrimai parodė, vartojamos reguliariai likopenas mažina geltonosios dėmės degeneracijos riziką. Tiesą sakant, likopenas, gali būti naudinga kovojant su kitų rūšių regos sutrikimų taip pat. Pomidorai per dieną tikrai gali išlaikyti savo akis sveikas ir gerai!

load...

3. Astaksantino:

Astaksantino yra karotinoidų rasta daugiausia dumblių. Jis kaupiasi audiniuose žuvų rūšių, pavyzdžiui upėtakis, lašiša ir krevetės. Tai yra naudinga priemonė siekiant sustiprinti akių sveikatą. Įtraukti į šiuos jūros produktų dietos kovoti geltonosios dėmės degeneracijos.

4. Liuteinas ir Zeaxanthin:

Jums reikia įtraukti tam tikras antioksidantų dietos kovoti geltonosios dėmės degeneracijos. Liuteinas ir zeaksantino yra du tokie antioksidantai ir jie gali būti randama augalų su ryškiai Cinkuota vaisių. Jūs turite įtraukti daržoves, pavyzdžiui, Romaine salotos, pomidorai, morkos, kopūstai ir špinatai. Liuteinas gali padėti atidėti sausos dėmės degeneracijos atsiradimo prevenciją saulės daromos žalos.

5. Žalioji arbata:

Žalioji arbata yra sakoma, kad būtų naudinga, kaip kovoti su sveikatos sąlygas. Jis padeda apsaugoti kūno dalys nuo laisvųjų radikalų žalos. Jo vartojimas taip pat gali būti gera tiems, su degeneracinėmis regėjimo sutrikimų.

6. Vynuogių sėklų ekstraktas:

Vynuogių sėklų ekstraktas turi stiprūs antioksidantai, kurie saugo organizmą organus ir akis nuo laisvųjų radikalų. Tyrimai parodė, jie taip pat yra naudinga siekiant užkirsti kelią katarakta.

7.Taurine:

Taurino yra viena amino rūgštis ir gyvybiškai antioksidantas, kuris padeda regeneruoti susidėvėjusių akių audiniuose. Taurinas akis išvengti ultravioletinių žalą ir išlaikyti centrinį regėjimą senatvėje. Deficitas šios amino rūgšties, gali sukelti degeneracija regėjimas.

8.Ginkgo biloba ekstraktas:

Ginkmedžio ekstraktas yra turtingas antioksidantų ir AIDS ląstelių medžiagų apykaitą. Tai padeda išvengti degeneracinių žalą akims. Tyrimai parodė, kad ji gali būti naudinga priemonė kovoti su tinklainės pažeidimų.

9. Vitaminas E, gama tokoferolio:

Vitaminas E ir Gama tokoferolis, gali padėti sumažinti tinklainės žalą didele dalimi. Laimei, jūs galite lengvai rasti tokių maistinių medžiagų daugelyje papildų. Taip pat galite imtis vitamino E papildų ar kapsulių.

10. Folio rūgštis:

Vartojimas folio rūgšties, gali būti gera savo akių sveikatai, todėl būtina išlaikyti degeneracinių akių ligų baimėje. Tai galima rasti daug daržovių ir maisto produktų, įskaitant sojos pupelių, lęšių, saulėgrąžų sėklų, jūros dumblių, kukurūzų ir žirnelių ir tt

11. Venkite žemos kokybės angliavandenių:

Valgyti maisto produktų, pagamintų iš perdirbtų krakmolų ir perteklinio cukraus yra neblogai tik ant juosmens ir širdies sveikatai, bet taip pat kenkia akių sveikatai. Valgyti maisto produktų, pagamintų žemos kokybės angliavandenių gali padvigubinti akies regėjimo riziką. Atliktas tyrimas Tufts universiteto parodė, kad žmonės, kurie valgo maistą su dideliu glikemijos indeksu gali paveikti geltonosios dėmės degeneracija daugiau nei kiti. Ilgalaikis vartojimas aukšto glikemijos maisto didina cukraus kiekį kraujyje, kuris gali turėti įtakos tinklainę neigiamai.

12. Išvengti šaltiniai mėlyna lemputė:

Norėdami išvengti pablogėjimo geltonosios dėmės degeneracija, galite išvengti šaltinius mėlynos šviesos ir ultravioletinių spindulių.

13. Išlaikyti tinkamą Akių higienos:

Norėdami sustabdyti pablogėjimas geltonosios dėmės degeneracija, svarbu palaikyti tinkamą akių higieną. Jūs turite sustoti ir išvengti veiklos, kuri gali būti slegiančios už akių ir geltonojoje dėmėje. Tie, kurie nešiojate kontaktinius lęšius reikia papildomų atsargūs. Jiems reikia išlaikyti objektyvą švarus nuo dulkių, straipsnių ir nešvarumus. Plaunant objektyvą su tinkamu skysčiu laikas nuo laiko yra taip pat būtina. Niekada eiti miegoti, neatsižvelgiant juos išjungti.

14. Ar Akių pratimai:

Nors jūs negalite išvengti geltonosios dėmės degeneracija nuo įtakos centrinės viziją ilgalaikėje perspektyvoje, tai tikrai galima atidėti savo pradžią ima konkrečių akių pratimai. Konkretūs Akių pratimai padės jums sustiprinti akių audinius ir raumenis. Čia galite rasti keletą naudingų išteklių regėjimo stiprinimo pratimai internete.

15. Susilaikyti nuo veiklos, kurios Padermė akis:

Jei turite geltonosios dėmės degeneracijos, prasminga susilaikyti nuo veiksmų, kurie gali tempti akis, ypač geltonosios dėmės ir tinklainę. Venkite žiūrėti televiziją ilgas valandas. Dėl tos pačios priežasties, atsipūsti, kai dirbate prie kompiuterio ekranų. Kai jūs einate į saulę, dėvėti saulės stiklas su UV apsauga. Jei jūs turite skaityti knygas naktį įprotį, naudoti tinkamas lempas, kurios siūlo reikiamą apšvietimą.

16. Valgykite Moringa plokštė:

Yra keletas natūralių šaltinių ir ekstraktai, kurių sudėtyje yra daugiau ar vienodo dydžio maistinių medžiagų ir antioksidantų kaip Moringa lapų. Ji yra didelis kiekis vitamino E-, vitaminas C-, beta- karotino ir cinko. Šios pagalbos aukoms degeneracinių akių sutrikimų susidoroti su liga geriau. Jos antioksidantai padeda apsisaugoti nuo tinklainės žalą tiek. Randama Moringa Lapinės cinko, taip pat lėtina augimą sutrikimas. Lapų galima rasti kapsulėmis rinkoje šiandien.

17. Ar Akių ištyrimas Reguliariai:

Nuo geltonosios dėmės degeneracija neturi jokio tikrai fotografiją išgydyti, prevencijos ir ankstyvo nustatymo gali būti geriausias pasirinkimas už jus. Kai jūs žingsnis į savo 40s, tai būtų geras žingsnis eiti į akis patikrinti pagal veteranas oftalmologas kas 6 mėnesius. Tai padės nustatyti sutrikimą ankstyvoje stadijoje ir padės jums geriau susidoroti. Nuo sauso geltonosios dėmės degeneracija gali būti šlapios variantas, jis yra privalomas, kad žmonės su buvusios būklės opt periodiškai ištyrimas.

18. Sumažinti Liquor norma:

Manoma, kad perteklius alkoholio vartojimas yra žalingas aukoms geltonosios dėmės degeneracija. Kai yra diagnozuotas sutrikimas, jums reikėtų sumažinti arba sustabdyti alkoholio vartojimą.

19. Venkite Rūkymas:

Akių ekspertai mano, kad rūkomojo tabako gali sustiprinti geltonosios dėmės degeneracijos riziką ir taip pabloginti ją. Taip pat būtina laikyti atokiau nuo pasyvaus rūkymo, kiek įmanoma.

20. Panaudojimas Amsler tinklelį:

Oftalmologai dažnai rekomenduojame AMSLER tinklo naudojimą, siekiant stiprinti jų vizualinį efektyvumą. Tai gali būti įterptas ant sienos ar baldų kasdien stebėti savo viziją.

Kitos gydymo galimybės geltonosios dėmės degeneracija:

Be pirmiau minėtų gamtos gynimo priemonėmis dėl geltonosios dėmės degeneracija, taip pat galima pasirinkti kai kurių įprastinių gydymo planus susidoroti su geltonosios dėmės degeneracija geriau. Čia yra jų keletas:

1. Fotodinaminė terapija:

Nors nėra standartas išgydyti šlapio geltonosios dėmės degeneracija, gydytojai ir oftalmologai naudoja fotodinaminė terapija ir lazerinės chirurgijos suteikti pagalbą nukentėjusiesiems. Tai nėra ilgalaikis sprendimas, nors. Lazerinės chirurgijos yra dislokuota pašalinti spinduliuojamieji ir trapi kraujagysles į akis. Tai negali būti skiriamas visiems geltonosios dėmės degeneracija aukų. Net po to gydymas yra skiriamas, naujos kraujagyslės gali būti sukurtas. Nuotraukoje dinamiška terapijos vaistai, kaip Verteporfino švirkščiamas atsikratyti naujų kraujagyslių, o tai efektyviai lėtina vizija mažėja.

2. Anti-VEGF Vaistai:

Šlapias geltonosios dėmės degeneracija yra taip pat elgiamasi su anti-VEGF vaistų, kuria siekiama sutrukdyti viziją blogėja. Ji padeda sustabdyti tolesnes kraujagysles nuo vystosi.

3. Lęšis pakeitimas:

Kai geltonosios dėmės degeneracija pasiekia etapą ir reguliariai metodai nerodo jokio rezultato, teleskopinis objektyvas implantas yra išeitis. Jis yra brangus, o objektyvas yra naudojama pakeisti natūralią objektyvą žmogaus akiai. Tai gali padidinti tiek close-up ir atstumo viziją.

4. Žemas Vizija AIDS:

Kai kurie šio sutrikimo aukos taip pat patariama naudoti specialiai sukurtus silpnaregiai AIDS. Tai gali būti knygų su išsiplėtusios tekstą, objektyvai, kad Padidinti dalykus ir tt

Gyvenimas su geltonosios dėmės degeneracija:

Kaip iš tiesų, kai jūs gaunate diagnozuota geltonosios dėmės degeneracija, tai nereiškia, kad jūs ketinate prarasti savo akių žvilgsnio visiškai! Net jei centrinis regėjimas išsigimsta su laiku, jūs vis dar galės atlikti dauguma jūsų kasdienio ir vidaus veiklą be hassles.

Su ankstyvą nustatymą ir gydymą, galite susidoroti su liga geriau. Tuo metu, pakartoti gydymą. Norėdami gauti geriausius rezultatus iš gydymo, laikytis savo oftalmologą gaires.

Kartu su vaistais ir gydymo sulėtinti savo agresiją ant jūsų akis, jums reikia padaryti pakeitimus savo mitybą ir gyvenimo būdą, kaip siūloma medicinos ekspertai. Su atsargumo ir prevencinių priemonių, galite tęsti gyvenimą po aptikti geltonosios dėmės degeneracija be susiduria su daugybe kliūčių.

Ar jūs ar kas nors žinote, kenčia nuo geltonosios dėmės degeneracijos? Ką natūralus gydymas geltonosios dėmės degeneracija yra jums taip? Pasidalink su mumis.

load...