15 veiksmingų namų gynimo priemonių, skirtų baltieji dėmeliai nagams gydyti

Ar turite baltos dėmės ant jūsų nagai? Ar jūs negalite jų atsikratyti nors vaistus? Kartais baltos dėmės ant nagų įvykis gali atrodyti tokia rimta, tačiau ji yra visada geriau pažvelgti į šiuo klausimu kuo anksčiau.

Ir jei jūs ieškote keletas paprastų būdų, kaip pašalinti baltos dėmės ant nagų, esate reikiamoje vietoje!

Šis įrašas susijęs su geriausių namų gynimo, kad gali padėti jums susidoroti su baltos dėmės ant nagų! Nori žinoti, kas jie yra? Skaityti priekį!

1. Arbatmedžio aliejus:

Arbatmedžio aliejus yra pripažintas veiksminga antiseptikas, ir ji taip pat veikia nuostabiai ant baltų dėmių ant nagų. Tiesiog sumaišykite kelis lašus alyvuogių / čiobrelių aliejus su arbatmedžio aliejumi ir tada taikyti parengtą mišinį ant nagų ir palikite jį 10 – 15 minučių. Ji veiks geriau infekcijų.

2. Kepimo soda:

Gydyti baltos dėmės, sumaišoma 1 – 2 puodelio sodos su 1 – 4 puodelio peroksido, 1 – 2 puodelio Epsom druskos, ir 4 puodeliai karštu vandeniu. Po to, kai ruošiant mišinį, pridėti 1 – 4-ąjį puodelio acto į jį. Panardinkite savo nagus į acto už minutę, o po to taikyti mišinį į jį. Wrap plotas su audiniu ar tvarsčiu. Kartokite procesą keturias savaites. Jei reguliariai taikomos, dėmės išnyks greičiau.

load...

3. Apelsinų aliejus:

Trūkčioti pečiais toli baltos dėmės, efektyviausias vaistas yra apelsinų aliejaus. Jis gali būti taikomas nagai tiesiogiai su medvilnės arba lašintuvu pagalba. Tegul ji likti ant nagų paviršiaus bent valandą. Oranžinė naftos taip pat gali būti naudojamas maišant jį vienodo dydžio su kitais natūraliais aliejais taip pat. Tačiau ji yra labai rekomenduojama iš anksto išbandyti aliejus ant mažo ploto ant odos pirmoji, nes ji taip pat gali sukelti odos dirginimą, priklausomai nuo odos jautrumo.

4. Baltoji Actas:

Baltas actas taip pat yra stebuklas komponentas gydant baltos dėmės. Sumaišykite pusę acto kiekį su visą sumą drungnu vandeniu ir pamerkti nagus į mišinį mažiausiai 10 minučių. Baigęs mirkymo procesą, tegul jūsų nagai išdžiūtų siekiant išvengti grybelis. Jei jūs manote, bet dirginimo natūra, pridėti daugiau vandens kiekį į mišinį ir taikyti jį kiekvieną dieną į savo nagus.

5. Česnakų aliejus:

Sumaišykite česnakų aliejus su subalansuotu kiekiu acto gydant baltos dėmės natūraliai. Taikyti sprendimą dėl vinimis ir tada jį padengti su audiniu ar krepas tvarsčiu. Mišinys sustabdyti grybelis veiklą, nes jos priešgrybeliniai galių accilin, kuris randamas česnako. Tuo atveju, česnakų aliejus yra neprieinama, galite naudoti alyvuogių aliejų. Be to, vartoja česnako skiltelė reguliariai taip pat veikia kaip išgydyti.

6. Obuolių actas:

Išvalyti baltus ženklus nagai, sumaišykite vienodus dalys vandens ir obuolių sidro actas parengti sprendimą. Taikyti jį į savo nagus su medvilne pagalba. Jei reguliariai taikomos paveiktoje zonoje, ši priemonė nuplauna dėmės per trumpą laikotarpį. Anti-grybelinė šveitimas taip pat gali būti padaryta ruošiant ryžių miltų mišinį ir šiek tiek kiekį obuolių sidro actas. Taikyti šį mišinį tiesiai ant vinių ir nušveiskite ją švelniai. Tai taip pat nuplauna negyvas odos ląsteles.

7. Levandų aliejus:

Levandų aliejus taip pat yra universalūs ingredientas tokių problemų. Jis turi daug skysčių mišiniai ir antigrybelinių savybių. Levandų aliejus taip pat veikia kaip veiksmingas vaistas nuo baltos dėmės ir gydo nepakitusi spalva. Taikyti jį į nagus ir padengti juos su audiniu po norint veiksmingai leiskite mišiniui darbą taikymo.

load...

8. Listerine:

Listerine burnos veikia kaip veiksmingas antibakterinis agentas. Paruoškite acto, citrinos sulčių ir Listerine mišinį. Taikyti jį ant nagų švelniai su medvilne ir palikite 10 minučių.

9. Raudonėlis Nafta:

Raudonėlio aliejus pasižymi antigrybelinių savybių. Jis gali būti naudojamas gydant baltos dėmės. Blend raudonėlio aliejaus su trupučiu sumą alyvuogių aliejaus ir taikyti mišinį ant nagų su medvilnės. Sekite šią gydymo reguliariai gauti įspūdingų rezultatų per kelias savaites.

10. Citrinų sultys:

Citrinų sultys turi citrinos rūgšties, kuri padeda blokuoti bakterijų ir infekcijų ant nagų. Taikyti jį tiesiai ant nagų ir palikite jį 10 minučių, tada nuplaukite jį drungnu vandeniu. Pakartokite šį gydymą kasdien bent mėnesį. Citrinų sultys taip pat gali būti naudojamas su alyvuogių aliejumi. Taikyti jį į nagus ir masažuoti su medvilne pagalba.

11. Vicks Vaporub:

Gydyti baltos dėmės, pirma, plauti rankas ir supjaustyti nagus. Kai rankos sausos, taikyti Vicks vaporub tiesiai ant paviršiaus. Padengti nagus su tvarsčiu. Kartokite šį procesą reguliariai gauti puikius rezultatus. Šio gynimo efektyvumas priklauso tik nuo to, kaip senas dėmės.

12. Vitaminas E aliejus:

Sklandžiai patrinti Vitaminas E aliejus gydyti baltos dėmės. Paimkite vatos, pamerkti jį vitamino E aliejumi ir švelniai taikyti jį ant pažeistos vietos.

13. Svogūnų:

Nulupkite svogūną ir supjaustykite ją. Patrinti gabaliuką ant infekuotų nagai. Tai natūralus vaistas baltos dėmės.

14. Kokosų aliejus:

Kokosų aliejus turi veiksmingus antigrybelinių savybių, kurios daro tai puikus natūralus namų gynimo baltos dėmės ant nagų. Kokosų aliejus turi būti taikomi rankiniu paveiktoje zonoje su medvilniniu tamponu, pagalba tris kartus per dieną, siekiant gydyti baltos dėmės ant nagų. Be to, savo antigrybelinių savybių, Kokosų aliejus taip pat blokuoja nagai su drėgmės kontaktiniai ir tokiu būdu apsaugo nuo grybelio augimą.

15. Jogurtas:

Jogurtas yra pro-biotinių maisto produktų, kurie padeda gydant baltųjų dėmių problemą greitai. Tiesiog taikyti jį ant pažeistos vietos, palikite jį tam tikrą laiką ir nuplaukite jį.

Be to, įsitikinkite, kad jums suvartoja nemažą kiekį baltymų, nes ji yra pagrindinis pastatas sąlyga nagai. Maisto produktų, kurie baltymai yra vištienos ir žuvies, avinžirnius, varškės, pieno, žemės riešutų ir keptos pupelės. Dehidratacija taip pat turi įtakos mūsų nagai, todėl įsitikinkite, kad geriate apie 3 – 4 litrų vandens reguliariai laikyti save visiškai hidratuotas.

Atlikite šiuos Dos ir klaidas natūraliai Gydymas baltos dėmės:

Dos:

  • Laikykite savo nagus švarus
  • Gerti spanguolių sulčių pašalinti nuodingų elementų iš organizmo
  • Dieta turėtų būti gausu žalių daržovių ir vaisių, kaip padidinti kūno imunitetą
  • Gerti daug vandens per dieną
  • Jei baltos dėmės padidinti arba per tam tikrą laikotarpį, kreipkitės į už išsamią diagnostiką ir gydymą gydytojas

Klaidas:

  • Venkite nagų dažai
  • Sumažinti baltojo cukraus vartojimą, nes ji skatina grybelio augimą
  • Venkite ilgą kontaktą su drėgmės
  • Nepanikuokite, jei mažų baltų dėmių – dauguma jų paprastai yra nekenksmingas ir išnyksta savaime.

Išbandykite šiuos paprastus namų gynimo ir atsikratyti baltų dėmių ant jūsų nagų! Ir jūs žinote, jokių kitų namų gynimo baltos dėmės? Pasidalinkite su mumis komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...