15 spalvingų Koi Fish tatuiruočių dizaino

KOI žuvys yra dekoratyvinis karpių ir turi labai ilgą istoriją Japonijos kultūra. Koi žuvis yra labai stiprus simbolis su labai gilia prasme tiems, kurie pasirenka ją kaip dalį savo kūno menas. Jie dažniausiai matomas vandens tvenkinių, sodų, su žydėjimas gėlės ten.

Renkantis dizaino, įsitikinkite, kad jūsų Koi žuvis tatuiruotė perteikia prasmę, kurią norite eksponuoti. Kois diferencijuojamos pagal atplaišos, spalvų, raštų ant jų kūnų ir daugiau būdu.

Čia aš išvardyti keletą nuostabių Koi tatuiruotės. Atrodo per sąrašą ir pasirinkite!

Geriausi Koi Fish Tattoo Designs

1. SUSIRAUKĘS Koi Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė yra tokia miela pritaikymas koi žuvims su rožinės gėlės, kuriems žiedlapių, žali ir svarstyklės. Jis negalėjo gauti daugiau gražus.

load...

2. Piktas koi Tatuiruotė:

Tai vidutinis ieško Koi žuvis atrodo šiek tiek skiriasi nuo kitų. Labai juokinga! Gražus derinys raudonos ir oranžinės spalvų, kad ji patraukli. Taip pat galite pastebėti mažai rausvos gėlės su žaliais lapais apačioje.

3. Geltonos ir žalios koi Tatuiruotė:

Čia yra didžiulis kelių spalvų koi žuvims su spalvomis, pavyzdžiui, žalia, geltona, rožinė, mėlyna ir juoda. You name it ir kad spalva yra čia. Didingas ir didelis, tai Koi tatuiruotės leis daug galvos pasukti.

4. Koi Lotus Tatuiruotė:

load...

Ši tatuiruotė vaizduoja ramų išvaizdą ir koi žuvims po lotosas daro tatuiruotė atrodo nuostabus. Ši tatuiruotė yra one of a kind. Ar ne? Be to, lapai taip pat rašalu gražiai.

5. Juodos ir pilkos spalvos koi Tatuiruotė:

Dar vienas didžiulis Koi tatuiruotės, tai vienas apima beveik visą nugarą. Juoda ir pilka spalvos padaryti gražus gradientas. Išsamiai apie koi yra labai įdomi.

6. Apmaudauti Koi Tatuiruotė:

Kaip jums patinka koi, kad atrodo kaip širdį iš pirmo žvilgsnio? Taip, jis atrodo puikus ar ne? Su aršios išvaizdą ant veido, žuvys, atrodo, turi rimtų ketinimų.

7. Gana koi Tatuiruotė:

Mieliausias Koi ant bloko, tai undinė kaip cutie yra awesome idėja tatuiruotė dešinėje? Aš myliu kelią raudona, mėlyna ir juoda kontūrai yra sustiprinama jo išvaizdą. Ji atrodo taip nuostabu.

8. Didelės Eyey koi Tatuiruotė:

Ką tu matai? Koi ar gėlė? Tai tikrai vienas iš mano mėgstamiausius koi tatuiruotes. Juoda spalva naudojama įvairių nuolydžių daro jis toks mielas.

9. Laimingas koi Tatuiruotė:

Tai yra vienas iš geriausių koi tatuiruotes. Tai tik todėl, Super eterinės ir nuostabus. Nuostabi meno su puikus išsamiai, tai yra tai, ką kūno menas turėtų atrodyti.

10. Gražus koi Tatuiruotė:

Oranžinė KOI su gana gėlių aplink yra puikus reginys! Man patinka, kaip žaismingas koi atrodo, kaip ji ketina iššokti kuriuo metu. Plius gėlės gera išsamiai aplink su oranžiniais ir raudonos spalvų.

11. Žavinga koi Tatuiruotė:

Jūs matote čia yra smukimo koi? Taip, tai vienas norisi pakreipti galvą ir surasti. Išsamiai yra miela. Ši tatuiruotė neabejotinai daro ją į sąrašą su savo nuostabų skalių darbą.

12. Poros koi Tatuiruotė:

Koi pora čia išsiskiria unikalus su savo gražių ryškių spalvų. Spalvos yra nuostabus tik su tobulos mišinys raudonos ir oranžinės spalvų. Svarstyklės atrodo nuostabi.

13. Koi Dėl vaste:

Dabar tai yra Sassy, ​​ar ne? Apelsinų atspalvių čia ir ten padaryti super nuostabi ir gana. Patinka, kaip tatuiruotė dažymas buvo padaryta.

14. Bučiavimas Koi Tatuiruotė:

Tai bučiavosi Koi yra vienas spalvingas tatuiruotė. Gėlė atrodo brangus ir įdomus. Man patinka kaip gėlės ir vandens burbuliukai taip kartu.

15. Spalvingas koi Tatuiruotė:

Tai spalvinga tatuiruotė yra viena iš labiausiai moteriškas koi tatuiruotes. Ryškios spalvos padeda didinti savo grožį. Super smagu!

Tai yra mano Top 15 Koi žuvų tatuiruotes. Kuris yra jūsų mėgstamiausia? Shoot komentarą ir leiskite man žinoti!

„Tatuiruotės visiems“ yra viskas, ko jums reikia nustatyti geriausiais tatuiruočių idėjų galite rasti.

load...