15 paprastų patarimų, kaip praktikuoti jogą namuose

Joga yra puikus būdas išlaikyti jūsų kūno tinkami ir savo proto ramybę. Tai daro daug prasmės, kad joga iš savo kasdienio gyvenimo dalis. Bet tai yra lengviau pasakyti nei padaryti, tiesa?

Daugelis iš mūsų žinome, kaip gera joga yra, tačiau yra dalykų, kurie gali padėti mums išlikti toli nuo praktikuojančių šį senovinį formą darbo. Tai gali būti bendra Nusivylimas, jei esate kolegijos žiūrovas, kuris yra trumpas dėl biudžeto ar namų šeimininkės, kurie negali laisvalaikiu eiti jogos užsiėmimai. Bet kas, jei aš jums pasakysiu, kad jūs vis dar galite praktikuoti jogą namuose?

Skaitykite žinoti, kaip praktikuoti jogą tuo patogumą ir komfortą savo namuose.

Patarimai Norėdami Sužinokite jogos namuose

Štai keletas patarimų, kuriuos reikia žinoti apie tai, kaip išmokti jogos namuose.

load...

1. Paruoškite

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti apie joga, mokslinių tyrimų apie įvairių asanos ir jų naudą ir stilių. Skaityti gaires ir patikrinkite nuotraukas išmokti teisingus pozos. Gaukite Nežiūriu jogos drabužius ir ne slydimo, patogų jogos kilimėlį. Pabandykite praktikuoti jogą po atviru dangumi. Užtikrinti ne į prieš tai jogos valgyti 4 valandas. Tai geriausia praktikuoti jogą ryte.

2. Nustatyti patogų Space

Joga ragina erdvę, kuri yra gerai apšviesta ir tinkamai vėdinama. Jis padeda, jei nustatymas yra rami, kaip didžiausios naudos iš jogos galima pajusti, kai atliekama raminančią aplinką. Pridėti žvakės įsižiebti savo kambarį, jei kambarys yra nepakankamai apšviesta Užtikrinti, kad nėra jokių aštrių daiktų ar baldų aplink jus, kaip kai tempimo metu asanos jie gali sukelti traumų.

3. Dėvėti patogią apranga

Labai svarbu dėvėti drabužius, kurie yra patogus, o jūs atlikti jogą. Rami kelio Ziajać su palaidų montavimo tee yra puikus pasirinkimas daugeliui. Taip pat galite pasirinkti iš daugybės attires, kurie yra prieinami rinkoje šių dienų. Svarbiausia yra pasirinkti dizaino, kurie leidžia kvėpuoti ir medžiagų, kurios sugeria prakaitą pakeliui.

4. Planas Smart tikslai

Nustatyti savo tikslus, prieš pradėdami užsiimti. Pav iš planą sau ir įsitikinkite, kad jis yra konkretūs, išmatuojami, pasiekiami, patikimas, ir laiku. Būti pagrįsta jūsų lūkesčius ir nepamiršti, kad joga nėra skirtas pasiekti tik fizinę naudą.

5. Praktika Nuolat

Idealus laikas praktikuoti jogą yra anksti ryte, kol pakyla saulė arba vakare po saulės rinkinių. Nuspręsti dėl laiko, kad labiausiai tinka jums ir skirti tą laiką visas su joga kiekvieną dieną. Išspręsti praktikuoti jogą kiekvieną dieną. Taip, kiekvieną dieną, net jei jums tai padaryti tik 20 minučių. Be to, sprendžiant išbandyti naują pozą kiekvieną savaitę. Tokiu būdu bus ne tik jums tapti labiau sugeba jogos, bet taip pat galite sužinoti daugiau kelia.

load...

6. Įjunkite nuolaida bet ramiai

Negalima Daugiafunkcinis o praktikuojančių jogą namie. Tie begalinis favoritai, telefono skambučius ir socialinių tinklų svetaines suvilioti gali laukti tinkamesnio laiko. Jūsų vienintelis dėmesys, o praktikuojančių joga turi būti nuo jūsų tikslų ir asanas, kad jums atlikti. Menkiausio neatsargumas kartais gali sukelti rimtų sužalojimų.

7. Pradėti su pagrindai

Pradėkite savo praktiką labai paprastas jogos pozų, jei esate visiškai pradedantysis. Kaip, pradėti su pagrindinių sėdinčių pozų, tokių kaip Sukhasana, Vajrasana, ir driekiasi kaip Balasana ir Pawanmuktasana. Jums reikia lėtai supažindinti save su jogos praktika. Taigi, tai geriau lėtai atidaryti savo kūną į atkuriamojo pozos ir tada pereiti į priekį.

8. Praktikuoti jogą ant tuščio skrandžio

Joga namuose gali būti praktikuojamas ne jūsų patogumui metu. Tačiau niekada praktikuoti jogą kaip tik Jums vartoti valgio. Tai ideali vieta laukti bent kelias valandas po pusryčių / pietų ar keturias valandas po vakarienės pora, prieš pradėdami savo praktikos sesiją.

9. Visada sušilti pradžioje

Kaip ir kitų formų tinkamumą, jis yra privalomas, kad jums mėgautis kai kurių sušilti pratimai forma prieš jums į daugiau sudėtingų jogos asanas. Apšilimas AIDS rengiant kūną sąstingis į priekį, taip apsaugant jį nuo traumų.

10. Eiti lėtai

Joga yra skirtas puoselėti savo kūną ir sielą ir, siekiant padėti jums gyventi ramiau ir daugiau pasitenkinimo gyvenimu. Gerbti savo kūną ir suteikti jai pakankamai laiko prisitaikyti prie praktikos. Praktikuojančių jogą net keletą minučių kasdien driekiasi savo kūną naujais būdais, todėl labai svarbu neskubėti per siekdami asanas baigti anksti. Klausyti savo kūno ir padidinti laiko ir kartojimo kiekvieno asaną pakeisti. Tokiu būdu yra tikri, kad traumų baimėje.

11. Kvėpuoti Teisė

Labai svarbu kvėpuoti teisę, kai praktikuojančių asanos. Sulaikykite kvėpavimą tik tada, kai ji yra nurodyta. Dusulys yra jūsų organizmo būdas, kuriame turite sulėtinti. Tai svarbiausias patarimas joga pradedantiesiems namuose.

12. Visada atvėsti pabaigoje

Tiesiog kaip ir šyla svarbu pažadinti jūsų raumenys ne iš sesijos pradžioje, aušinimo vienodai svarbu nuraminti atgaivina raumenis sesijos pabaigos. Visada susivynioti savo jogos seansą su Savasana. Ši asana skirta padėti organizmui atsipalaiduoti ir atkurti savo kvėpavimą ir papildytosios kraujotaką atgal į normalumą.

13. Pranajama

Pranajama, kaip Kapalbhati, Anulom-Vilom, Bhramri, moko kvapą kontrolę. Joga yra visa informacija apie kvėpavimą; Jūsų kvėpavimas yra toks pat svarbus, kaip teisingų pozos. Laikydami Pranajama Tvarkinga naudos žemę, ji taip pat padeda išmokti kontroliuoti ir sureguliuoti savo kvėpavimą. Taigi, pradėti praktikuojančių pranajama reguliariai, dar prieš jums pradėti praktikuoti Yogasanas.

14. Lankstumas

Lankstumas yra vienas bruožas joga, kad gąsdina daug žmonių toli ir painioja pailsėti. Jūs nesate turėtų būti itin lankstūs, kad būtų galima daryti jogą. Tai tikrai vienas iš būdų, kad jogos nauda jums – jis daro jūsų kūnas lankstesnis ir lankstus. Taigi, pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, ryte, kai atsibunda daro keletą pagrindinių ruožų ir posūkiais, kaip pagerinti savo lankstumą. Tačiau reikia nepamiršti, tai lėtas procesas.

15. Mokytis iš ekspertų

Taip, aš sakė ekspertai, ir jums nereikia palikti savo namus, kaip tai padaryti. Aš esu didelis gerbėjas treniruotės DVD. Yra DVD skirti pradedantiesiems, kurie padės jums sužinoti teisingus pozos skirtingų pozų. Tuo pačiu metu, DVD duos jums gražią treniruotės. Čia yra keletas pasiūlymų, trenerių atkreipti dėmesį:

  • Baba Ramdev: Jis atnešė joga į mūsų namus. Jis turi kažką kiekvienam – vyresnio amžiaus, jauni, vaikai, ir moterims. Baba Ramdev jogos video ir DVD apima lengva, pradedantysis lygio pozas. Jis moko jus, ką daryti ir kaip daryti išsamiai. Tada jis išlaiko daro asan kartu su jumis, jums pasakys, kada įkvėpti, o kada iškvėpti.
  • Shiva Rea: Ji yra viena iš mano mėgstamiausių jogės ir aš visiškai ją myliu jogė ir Šakti DVD. Jos pradedančiojo serija yra įkvepiantis ir motyvuojantis. Ji verčia savo ribas, bet žino, kur sustoti. Nuostabi mokytoja, ji jums pasakys tiksliai, kaip suderinti savo kūną ir kvėpavimą savo raminantis balsas. Šiva turi kažką kiekvienam jogo lygiu. Aš tikiu, kad jūs įsimylėti su ja, kaip man.
  • Rodney Yee: Rodney Yee paliks jums baimę link. Jis yra puikus mokytojas ir turi daug vaizdo pradedantiesiems. Jo filmai yra labai ramina ir jis kreipia dėmesį į labai minučių dalykų.
  • Denise Austin: Jei esate labiau domina jogos kaip treniruotę, tada jūs turėtumėte pabandyti Denise. Vėlgi, puikus cuing ir ji reiškia, kad jūs nieko apie kelia žinoti, kad ji bus jums visiems pasakyti. Bet, Denise markės joga yra daugiau Remixed joga, kuri mišiniai tradicinius pozas su kitais šiuolaikinės pratimai ir ji suteikia jums variantų daug. Geriausia dalis apie jos video yra tai, kad ji saugo ją smagu ir saugo skatinti jus su savo Energingas požiūris.

Ko lauki? Manau, joga yra „Amrit“ eliksyras, kad angelai ir demonai kovojo – Jūsų raktas į gražią, atitinkanti, sveiką gyvenimą. Taigi, neleiskite nieko atgrasyti jus pareikšti savo vidinį jogas iš. Sekite minėtų gairių, pradėti savo jogos praktika namuose lėtai, toliau stabiliai ir iš naujo atrasti savo kūnui ir sielai.

load...