15 nuotraukos Aishwarya Rai be makiažo

Aishwarya rai gimė lapkričio 1, 1973 Mangalore, Karnataka. Ji vaidina tobulą vaidmenį motina, žmona ir dukra. Ji yra ištekėjusi superžvaigždė Abhishek Bachchan ir marti į legendinės Amitabh Bachchan.

Tai žėrintis grožis gyvena labai paprastas, bet elegantiškas gyvenimo būdą. Aishwarya pradėjo modeliuoti ne labai jauno amžiaus. Aishwarya Rai buvo tik 21-metų architektūros studentas, kai ji buvo karūnuota „Mis Pasaulis“. Jos ekspresyvūs mėlynos žalios akys, tobula veido forma, patrauklios lūpos, tiesus ir storas plaukų yra šis grožis anketa akcentai. Aishwarya Rai tik pritarti Žinomas tarptautinės prabangos prekių ženklai, Longines Lux ir „L’Oreal“.

Aishwarya Rai be makiažo Nuotraukos

Mes visi, žinoma, žinau, kad ji yra pati gražiausia mergina pasaulyje. Dabar leiskite mums sužinoti, kas Aishwarya rai be atsigriebti atrodo? Profesionalūs makiažo menininkų praleisti valandų valandas priėmimo celebs atrodo puošnus filmuose ir viešųjų renginių metu. Tačiau yra keletas aktorės kurie sugeba atrodyti jų geriausia net be makiažo. Ir Aishwarya yra neabejotinai vienas iš jų.

load...

1. Aishwarya Rai Ne makiažas atrodys Mani Ratnam filmas

Tiesiog patinka šis spalvingas jokios makiažas išvaizdą Aishwarya rai. Mani ratnam buvo naudojami sidabro makiažas ir plakta ant kojų. Tai suteikia jai blizga ir ne makiažas iki išvaizdą.

2. Aishwarya Rai su ir be makiažo

Vargu ar yra kokių nors akimirkų, kai gausite norėdami pamatyti jos messed up su makiažu ar be grimo. Bet čia yra keletas tiesus nuotraukas Aishwarya rai be makiažo. Aš ne jausmas pavydi jai nebėra.

3. Aishwarya Rai Taal filmas

Šis paveikslėlis iš „Taal“ rodo Aishwarya be jokių makiažas. Tiesiog lūpų DAB ir viskas. Ji buvo pasiruošę šaudyti tada, net be makiažo ir leiskite man pasakyti, kad ji atrodo spalvingas.

load...

4. Aishwarya Rai be makiažo White Dress

Tai ne makiažas ant Aishwarya rai vėl stebuklus. Man ypač patinka jos odos tonas – nepriekaištinga ir balta. Tiesiog blizgesio DAB ant lūpų ir ji yra visas rinkinys Roll. Absoliutus Diva!

5. Aishwarya Rai be makiažo paauglystėje

Tai paauglių nuotrauka Aishwarya Rai rodo Aishwarya be jokių makiažas ant jos. Žinoma, jūs negalite rasti savo odos tonusą ir tas kibirkščiavimas akis, bet veido struktūra yra tikrai tas pats ir patrauklus.

6. Aishwarya Rai pagauti įvykis be makiažo

Aishwarya Rai buvo sugautos įvykį be jokios makiažas ant jos. Pageidavimų ji bent kažką padarė gerą savo plaukais taip pat. Ji buvo thronged paparaciai, ir atrodo, kad traukiantis tiesus nuotraukas Bollywood stars dabar madoje Indijoje.

 [Skaityti: Aishwarya Rai svorio netekimas sėkmės paslaptys]

7. Aishwarya Rai be makiažo į Raavan filmas

Mes matome Aishwarya be jokių keletą scenų iš filmo makiažas – „Raavan“. Šūvis buvo tiesiog paimti be makiažo ir su randais pridėta ant veido.

8. Aishwarya Rai Real Life nuotrauka be makiažo

Aishwarya rai vėl buvo sugauti kamera be makiažo ant veido. Sveikinkite jos, turiu pasakyti, ji yra gutsy puikuotis savo odą be jokio tokio ypatinga proga makiažas. Bet kodėl gi ne, pažiūrėkite savo rasotas odą.

9. Aishwarya Rai Bachan Tuo šventykla

Čia, Aishwarya Rai yra dėmėtojo be jokių makiažas už šventyklos.

10. Aishwarya Rai Saree iš filmo – Raavan

Vėlgi dar iš filmo „Raavan“, ji atrodo nuostabiai gražus ir spalvingas čia. Aishwarya yra gražus ir labai skaidrus rasotas veido, ir tai iš tikrųjų galima pastebėti paveikslėlyje Paskelbta kuris be makiažo.

11. Su rusva Eyes

Tai tikrai ne makiažas vaizdas. Jos aiškios lazdyno akys ir Pinky švyti ant veido yra daugiau nei pakankamai, kad kompensuotų makiažo trūkumo.

12. Aishwarya Rai šokio spektaklis

Tai yra tiesus nuotrauka Aishwarya viename iš šokių treniruočių. Net be makiažo, ji sugebėjo atrodyti gražiai ir nepriekaištingai, kaip ir anksčiau.

13. Aishwarya Rai modeliavimas dienų Paveikslėlis

Vienas iš nuotraukų iš savo senų laikų, kai ji buvo modeliavimas. Ji tikras gerai atrodo be makiažo.

14. Aishwarya Rai Šokių praktika

Aishwarya ne šokių praktikos sesijos be makiažo. Ji atrodo kaip gražus kaip niekada.

15. Aishwarya Rai Natūralus grožis ieškoti

Tai dar iš filmo be makiažo pavyzdys įrodyti, kad Aishwarya yra natūralus graži aktorė pasaulyje.

Visiems rimtiems gerbėjų ten, jums patiko šių Aishwarya Rai vaizdus be makiažo? Jei taip, prašome nedvejodami pasidalinti su mumis savo atsiliepimais.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16

load...