15 nuostabių tulsi arbatos privalumų

Šventoji Bazilikas arba „Tulsi“, nes ji yra daugiau žinoma Indijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse vadinama būti „Karalienė žolės“ dėl įvairių savo savybių. Augalas turi religinį vertė šių šalių kultūras. Svarbiausia yra tai, kad be savo kultūros ir religijos svarbą, Šventasis bazilikas turi kelis gydomąjį poveikį. Į azijiečių buvo naudojant šią žolė šiam tikslui, nes šimtmečius. Tačiau dabar su technologijų pažanga, Vakarų pasaulis taip pat ateiti žinoti apie šį stebuklingą žolelių ir jos naudojimas.

Vienas iš populiariausių concoctions už panaudojant iš Tulsi žolė naudą yra Tulsi arbata. Tai vaistažolių arbata yra pagamintas derinant Tulsi su švelniomis arbatos lapų. Šio arbatos paruošimas taip pat galėtų pasinaudoti kai kurių kitų žolelių ir prieskonių kartu su Tulsi priklausomai nuo negalavimo pobūdžio. Tačiau Tulsi veikia kaip stebuklas žolė daugeliui sveikatos problemų.

Leiskite turėti įvairiuose naudą Tulsi arbata išvaizdą:

1. Didina imuninę sistemą:

Su puikiais anti-biotinių, anti-grybelinių ir anti-uždegiminių savybių, Tulsi stiprina imuninę sistemą individo ir saugo infekcijos baimėje. Taip vartoja Tulsi arbata reguliariai gali padėti vienas likti sveiki ir tinkami net blogiausių oro sąlygų!

2. Gydo kvėpavimo problemos:

Nesvarbu, ar jūs kenčia nuo lengvo peršalimo, kosulio ar sunkia astma ar bronchitu, vartoti Tulsi arbata gauti trumpąją reljefo. Imunomoduliuojantį savybės tulsi padidinti individo imuninę sistemą. Jos kosulį savybės slopinti kosulį ir jo atsikosėjimą bruožai padėti skreplius išsiuntimo. Kamfeno, gauto, cineolis ir eugenolio eterinių aliejų Tulsi pagalbą mažinant krūtinės perkrovos simptomų. Apskritai, Tulsi arbata yra vienas sprendimas visiems šalto, kosulys ir kiti kvėpavimo problemų simptomus.

load...

3. Remia širdies:

Tulsi arbata yra magnio gerų sumas. Magnis yra vienas mineralas, kuris turi svarbų vaidmenį užkertant kelią širdies ir kraujagyslių ligomis, užtikrinant tinkamą kraujo apytaką kraujagyslėse. Magnis atlieka veiksmingą vaidmenį užkertant kelią cholesterolio iš deponuodama kraujagyslėse ir taip išvengiama aterosklerozės rizikos rūšis. Tai viena iš priežasčių, kodėl tie, kurie vartoja Tulsi arbata reguliariai, paprastai turi mažesnes cholesterolio kiekį kraujyje.

4. Vaistai Karščiavimas:

Tokiomis sąlygomis, kai individas turi karštligės (delspinigius, maliarija ir tt), Tulsi arbata veikia kaip puikus anti-biotinių, kad sumažina karščiavimą ir pagreitina regeneravimo procesą. Būdamas antibiotikas, tulsi arbata veikia mikroorganizmams, vedančių į karštligės, taip panaikinant visas jos šaknis.

5. Stressbuster Agentas:

Dėl streso hormonų, ar kortizolio mūsų kūno lygiai tvarko vartoja Tulsi arbata reguliariai. Tuo pačiu metu, Tulsi arbata savybių užtikrinti sveiką kraujotaką, kuri padeda viena likti sveiki ir žvalūs.

6. Oralinis ir dantų Sveikata:

Tulsi yra antimikrobinių savybių, su kuria ji kovoja su mikrobais ir bakterijomis, kurie veikia viduje mūsų burną ir mūsų dantis. Ji taip pat gali padėti išvengti problemų, pavyzdžiui, opos ir pyorrhea jei reguliariai vartojami. Tuo pačiu metu, Tulsi arbata veikia kaip burnos gaiviklis ir neleidžia blogas kvapas. Tačiau, vienas turėtų vengti kramtyti Tulsi lapai tiesiogiai, kad gali pakenkti dantų emalį. Atsižvelgdama Tulsi arbata vietoj yra sveikiau alternatyva šiuo klausimu!

7. Nauda odai ir plaukams:

Anti-oksidantas savybės Tulsi arbata, kad jis yra puikus tonikas išlaikyti sveikatą ir grožį odą. Tai yra polifenolių, kurie padeda kovoti su senėjimo kaip raukšles ir juodos dėmės požymiai. Tulsi taip pat yra savybių, kurios mažina niežulį ant galvos odos, taigi kontroliuoja plaukų kritimo.

load...

8. Geras diabetikams:

Tie, kurie kenčia nuo diabeto, turi vartoti Tulsi arbata reguliariai, nes ji padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Tulsi turi savybes siekiant padidinti kūno metabolizmą ir taip naudoja perteklinius cukraus transformuoti juos į energiją. Todėl Tai sumažina didelis cukraus kiekis kraujyje rizika.

9. Gydo artritas:

Tulsi arbata pasižymi priešuždegiminiu ir antioksidacinių savybių, su kuriomis jis gali būti veiksmingas sprendimas gydyti bendrų susijusių klausimų, pavyzdžiui, artrito simptomus. Vartojimas Tulsi arbata tokiomis sąlygomis, padeda sumažinti skausmą ir sąnarių uždegimas. Tai daro pacientai jaučiasi geriau, kai natūraliu būdu!

10. Vaistai galvos skausmas:

Galvos skausmas ryškėja kaip liga, kad turi įtakos daugelio žmonių sveikatą šių dienų. Pagrindinė priežastis, tai yra užimtas tvarkaraščiai, nelyginis laikus darbo, miego trūkumo, ir valgymo sutrikimų. Tačiau, reikalaujantis Tulsi arbata skambant visa tai gali padėti vieną gauti atleidimą nuo nuovargio ir streso. Tulsi arbata turi aromatą, kad buvo įrodyta, kad išgydyti migreną ir pašalinti kitus streso susijusius klausimus.

11. AIDS svorio:

Tulsi arbata veikia medžiagų apykaitos norma individui, todėl veda prie riebalų deginimas. Tai yra vienas iš natūraliausių ir veiksmingiausių metodų numesti svorio. Tulsi arbata skatina medžiagų apykaitą, tokiu būdu sukelia svorio nesudėtingai.

12. Didina virškinimą:

Tulsi arbata yra labai naudinga užtikrinant tinkamą virškinimą, pasisavinimą ir absorbciją angliavandenių, baltymų ir lipidų. Vartojimas Tulsi arbata nuolat skatina lengvai virškinimą maisto. Ši arbata padeda palaikyti sveiką kepenų funkcionavimą, kuris yra svarbus organas virškinimo procesą.

13. Pritaria Inkstų sveikata:

Vienas iš didžiausių Tulsi arbatos nauda yra tai, kad yra nuostabus detoxifier ir diuretikas. Jis padeda užtikrinti sveiką funkcionavimą inkstus. Tulsi arbata padeda išvengti inkstų nuo pernelyg didelio šlapimo rūgšties. Ji taip pat padeda esant inkstų akmenų lūžimo. Net ir pacientams, kurie jau inkstų akmenų, Tulsi gali padėti sumažinti skausmą.

14. Sumažina šansai vėžiu:

Nuo Tulsi arbata padeda iš toksinių medžiagų pašalinimą iš organizmo, apsaugo nuo vėžinių ląstelių jį išsidėstymą. Taigi ji padeda sumažinti bet kokio vėžio rūšių tikimybę. Taip pat antikarcinogeninių savybės Tulsi arbata padės krūties ir burnos vėžio gydymui.

15. Padeda mesti rūkyti:

Su savo streso suardymo savybių, Tulsi arbata padeda tiems, kurie norėtų mesti rūkyti. Buvo nustatyta, kad stresas yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl rūkymo. Taigi, Tulsi arbata padeda mažinant šį klausimą iš tos pačios šaknies!

Tai yra nuostabi nauda Tulsi arbata tiek kūno ir proto. Ar jūs vis dar dilema, ar įtraukti jį ar ne? Tačiau reikia žinoti, yra pasikonsultuoti su gydytoju, kai esate bet vaistų kursą. Pasidalinkite savo vertingą grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jau esate šioje rutinos.

load...