15 mielas ir mielas Hello Kitty tatuiruotės dizaino

Aš neturiu pasakyti, kaip super populiarus, mielas ir žavinga Hello Kitty yra. Nepasitarę per daug, aš greitai priimti jus į mielais tatuiruočių kelionė dabar – gauti nustatyti pasiruošę!

Hello Kitty Tattoo Designs:

1. Fėja Kitty tatuiruotė:

Tai mielas Kitty su rožiniu suknelė ir raudonos kraštus. Tai taip žavinga. Žvaigždės apie savo rožinė suknelė yra maža ir miela. Jis atrodo stebuklinga.

2. Helovinas Kitty Tatuiruotė:

Tai Helovinas Kitty. Vaiduoklis Kitty ieško visi balti ir baisu, bet vis dar žavinga, juodas pilnas su raudonu lanku, šikšnosparniai ir voratinklyje – viskas taip tobula.

load...

3. Paprasta Kitty Tatuiruotė:

Vienas iš paprasčiausių Hello Kitty tatuiruotes, tai tatuiruotė vis dar aukštas Cuteness gradientas. Paprastumas daro jį labiau saldus. Galų gale, paprastumas yra pagrindinis rafinuotumas dabar ar ne?

4. Ragana Kitty Tatuiruotė:

Tai dar vienas Hello Kitty Tatoo design, ragana Kitty. Ji sėdi ant šluotos klijuoti su mielas violetinės rago ant nugaros. Ji dėvi kepurę, kuri turi nedidelį mielas žvaigždę ir ji taip pat turi skambesys Jangle varpas. Kad oranžinė lankas taip pat taip kawaii!

5. Japonijos Hello Kitty Tatuiruotė:

load...

Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių iš kitties. Juoda suknelė ir rekvizitas, rožinė išsamiai už suknelę, ji negalėjo gauti bet mielesnis dabar jis gali?

6. Žvaigždės ir Kitty Tatuiruotė:

Katytė veidas yra žavinga bet ir tai įrodo, kad taip gerai. Kitty veido su vaivorykštės ir žvaigždės aplink, tai yra visiškai per mielas dirbti!

7. Širdelės And Kitty Tatuiruotė:

Sujungti širdis mielais kitty mieste, ir jūs turite sau gražiausių tatuiruotę. Tai vienas iš gražių – rožinė ir mėlyna papildo vienas kitą gerai ir balta ir dėl didžiausių širdies rodo, kad Norus sparnus.

8. Kalnai Kitty Tatuiruotė:

Čia yra mažiau vertinamas versija mielas Hello Kitty. Kalnai ir sugadintas, tai vis dar atrodo žavinga vytos būdu. Ar ne manote, kad?

9. Pirštų Kitty Tatuiruotė:

Tuo jis atrodo paprastas tatuiruotė, tai atitinka, kad vienas iš mielais Kitty tatuiruotes. Tiesiog veido visiškai su laivapriekio ir vėpla rėmeliai kontūras, tai yra super žavinga! Ką tu manai?

10. Kitty metmenys Tatuiruotė:

Kaip norėtumėte turėti cutie patooti tatuiruotė ant nugaros, žvaigždės užbaigti visą išvaizdą? Aš myliu šį vieną! Kitty atrodo nustebęs ir stebėjosi, ir tai tikrai per saldus!

11. Kitty Poros Tatuiruotė:

Jei manote, kad viena katytė yra pernelyg mielas tvarkyti, įsivaizduoti du iš jų kartu Spryt. Šie Kačių Mažyliai čia turi žavinga detales jiems – Gėlės, plaktuvai, širdies ir drugelis. Tai yra viena iš mielas Hello Kitty tatuiruotė dizaino.

12. Kitty ant kojos papuošalas Tatuiruotė:

Kojos papuošalas pakeičiamas Hello Kitty žavesio? Atneškite jį! Tai yra vienas iš labai populiarus ir egzotiškos Kitty tatuiruotes ten. Į lankai, karoliukai ir Kitty veido visiškai su savo raudonu lanku, tai tatuiruotė verta visą meilę ji pasireiškia.

13. Ninja Kitty tatuiruotė:

Ninja Kitty! Kaip miela tai viena dabar, ar ne? Aš tikrai mylintis šį vieną J tai katytė yra su Ninja judėti per daug.

14. Piratas Kitty tatuiruotė:

Piratu Kitty, tai vienas akis pleistras turi širdį! Haha, galėtume visi miršta dėka savo Spryt. Nesvarbu, kaip Gangsta jis nori būti, hello katyčių visada oh taip žavinga!

15. Nerdy Kitty Tatuiruotė:

Dabar tai vienas yra Nerdy Kitty. Ji turi kai didžiulis vėpla akinius, ir, atrodo, bus sapnas. Įdomu, net? Mielas, manau.

Jei nutraukėte aaawww-ing bent šių žavinga Hello Kitty tatuiruotė nuotraukas mergaitėms, pasakykite mums, kurių vienas jums patiko, kad dauguma?

Suteikite savo idėją pakankamai laiko išbandyti, jei jūs tikrai norite tai rašalu, išsaugokite už tatuiruotė dizaino, kad nebus apgailestavo vietoje.

load...