15 Įdomios virtuvės pakabos, dėl kurių jūsų darbas gali būti itin lengvas

Mes visi norime būti Master Chefs mūsų nuosava teise. Bet visa tai išgalvotas virimo ateina su visai daug prieš ir po procedūrų, kurios galėtų būti gana užduotis! Bet kodėl stabdo savo mėgstamą hobį nes varginančių užduotis? Štai keletas virtuvės hacks, kad gali tiesiog padėti jums organizuoti savo virtuvėje geriau ir padaryti virimo smagiau nei ji kada nors buvo!

1. Venkite bulvių Oksidacijos:

Bulvės, kurie yra supjaustyti ir nėra virti iš karto linkę pilka kai paliko veikiami. Bulvės išskiria krakmolo, kad rezultatai yra oksidacijos. Sprendimas? Na, pridėti supjaustyti, nulupti arba susmulkinti bulves į šalto vandens dubenį. Tai leis išvengti oksidacijos, ir jums bus paliktas su šviežiomis ieško gumbų, kurie visiškai pasiruošę virėjas!

2. Tegyvuoja Bananai!

Bananai yra linkę brandina tikrai greitai. Žinoma, Riper bananą, tuo geriau (ar taip sako vėžio tyrimus). Tačiau, jei jūs norite, kad jūsų bananai ilgiau, apvyniokite krūva su kabintis filmo pabaigoje. Tai padeda blokuoti visus tuos etileno dujas, kurios skatina greitą brandinimas. Kitas greitas patarimas (jei neturite kabintis filmas) – atskiras bananus ir juos laikyti!

load...

3. Išsaugojimas Skintos Vaisiai:

A cut vaisių dubuo yra greičiausias dykuma idėja netikėtas svečias. Tačiau neigiama yra jie linkę paruduoja ir oksiduojasi, todėl atrodo visiškai Nieapetyczny. Šiek tiek išspausti citrinos ir medaus ir vandens mišinys (1: 2 santykis) bus ne tik užkirsti kelią vaisius nuo tekinimo rudos, bet taip pat pridėti prie skonio. Logika yra gana paprasta. Citrinų rūgštis iš citrinų ir peptidų iš medaus sulėtinti oksidacijos!

4. Krekingo Shell „manija:

Labiausiai erzina momentas per pusryčius, kai jūs bite ant krekingo tiek kiaušinio lukštas, o graužti savo peštynės. Tai beveik griuvėsiai diena, ir kas dar blogiau yra tai, kad pasitraukė iš šio kiaušinio lukšto tiek yra tikras sunkus uždavinys. Bet nesijaudinkite, mano draugas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti didesnę tiek korpuso (įsitikinkite, kad jis dar neturi įtrūkimų ar jums bus susijusios su daugeliu daugiau mažų bitai) ir išsemti tiek iš savo kiaušinių mišinį. Patikėkite, tai veikia!

5. Išjungtas su aliejumi

load...

Padažų yra Yum !! Bet, kad viršutinis sluoksnis riebalų gali siųsti jus į kaltę kelionę! Padarykime tai paprasta; Kitą kartą norite pašalinti, kad papildomų riebalus nuo padažų, troškiniams ar atsargų, tiesiog apvyniokite ledo kubas popieriaus servetėle ar marlę, ir nugriebti per paviršių. Ledas sukietėja riebalų, ir jis daro tai tikrai lengva pašalinti. Patikėkite, tai lengviau, nei naudojant, kad skrudinta duona gabalas.

6. STOP svogūnų ašaros:

Pjovimo svogūnų yra beveik kaip košmaras! Jis iš karto gauna savo ašarų liaukų darbą. Mes turime du sprendimus taip:

A. Lobizmas savo svogūnus į šaldiklį prieš juos supjaustome. Tačiau įsitikinkite, kad jūs naudojate šį Hack tik jei kapojimo svogūnus iš anksto, nes kitaip savo svogūnus gaus šiek tiek nuobodus, kai jie yra virti.

B. Laikykite duonos tarp dantų, gabaliuką toks, kad šiek tiek apie tai, lazdos. Duona sugeria visas dirginantys dujas, kol jie pasiekia akis. Błaznowanie yra verta!

7. Sviestas minkštinimo:

Viduryje pusryčių favoritai, gauti sviestą iš atšilti prieš pusryčius beveik lengviausiai pamiršta užduotis. Ar ne jūs nerimauti! Galite sukirpti sviestą ir apvyniokite jį šluoste ir naudoti kočėlas eiti per jį ir minkština ją iš karto.

8. Kavos Alaus Made Easy:

Myliu paruošta kava, bet neturite įrangą? Štai jūsų sprendimas! Pridėti maltos kavos su vandeniu, ir jį virinti. Pašalinti iš liepsnos, ir leiskite jam pailsėti kelias minutes, kol malta kava nusėda apačioje. Naudojant kaušas, švelniai užpilkite nuoviru į puodelius – ir jūsų kava yra pasirengę tarnauti!

9. Venkite džiovinimo-up of a gimtadienio tortas:

Kiekvienas nori gimtadienio tortą trukti dienas, bet kai supjaustyti, ji niekada skonis tas pats dar kartą. Šaldyti, ir ji linkusi išdžiūti. Na, pabandykite prijungti griežinėliai duonos veikiami sričių torto naudojant dantų krapštuką. Duona padės išlaikyti tą drėgmę, leisti, kad jis lieka minkšta, sultinga ir labai šviežias!

10. Herbalicious:

Jis visada skausminga išlaikyti žolės šviežios, jau nekalbant pratęsti jų galiojimo laiką. Kitą kartą, supjaustykite žolės ir įtraukti juos į vandens mišinio ir keliais lašais alyvuogių aliejaus. Supilkite į ledo dėklo ir užšaldyti. Tegul ji ištirptų ir turėsite šviežiai kapotų žolelių paruoštas naudoti.

11. Nutty reikalas:

Jūsų traškūs traškūs riešutai linkę eiti karstelėjusį kambario temperatūroje, praranda savo šviežumą ir skonį. Fiksuoti gliaudyti riešutus išsaugoti visus aliejų nepažeistas.

12. Smelly rankas?

Tai gana nepatogus, kai jūs virėjas puikūs valgio savo vaikinu, ir jis pasiekia pabučiuoti rankas tų, kurie tapo ir Oi! Dvokiančios! Na, mes turime ištaisyti. Patrinti kai citrinos sulčių, soda ar iš nerūdijančio plieno gabalas, kai kitą kartą jums reikia atsikratyti tos kvapo pot. Jei norite žinoti, kaip nerūdijantis plienas padėtų, tiesiog žinau, kad metalo įpareigoti molekulės su smirdantis molekulių ir čiulpia juos.

13. Clean Vaisiai ir daržovės:

Ne tik, kad balta šašai ant šviežių vaisių ir daržovių nesveiko, tačiau ji taip pat leidžia jiems atrodo tikrai Nieapetyczny. Tiesiog šveisti nešvarumus ir pesticidus su sodos ir vandens mišiniu.

14. Receptai Organizacinis:

Kitą kartą esate virimo kažką iš knygų… Oi… Out of the box, tiesiog naudokite Ziajać rūbams laikyti receptų knyga, kuri padės jums išvengti netvarkos, išlaikyti savo rankas nemokamai, o taip pat išlaikyti receptų knyga švarus.

15. Viskas apie Peiliai:

Visada atminkite, kad aštrus peilis yra saugus peilis. Įsitikinkite, kad jums išlaikyti ašmenis susiduria aukštyn, kai jūs laikykite savo peilius ant bloko. Tai bus įsitikinkite, kad jie išliks blizgantys. Be to, naudoti buką briauną peiliu į skaidrę maistą nuo kapojimo lentos. Tai padės išlaikyti aštrių briaunų nepažeistas.

Mes tikimės, kad mes padarėme gyvenimą virtuvėje tik šiek tiek geriau. Jie sako: „Maisto gaminimas yra meilė matomas“, ir atėjo laikas jums parodė tikrą meilę!

Nuotraukų kreditas: CC licenciją (PAGAL SA) mirgėjimas

load...