15 grožio patarimų, skirtų tamsioms arba juodosioms lūpoms

Iš pigmentinių, tamsiai arba juodos lūpos problema nėra neįprasta… Ypač, kai mums visiems trokšta minkšta, lygi ir rausvos lūpos.

Bet kodėl lūpos tamsesnė? Arba turime pasakyti juoda?!?! Kodėl tai taip vadinamas lūpų spalvos atsitikti?

Keletas priežasčių gali būti dėl to, kad tinkamą priežiūrą trūkumas taip pat nesveiko gyvenimo būdo. Jie sako, kad keletas priežasčių, kurios gali sukelti natūralios lūpų spalvos praradimo, todėl jiems atrodo tamsus arba juoda.

Patarimai Dark lūpos:

1. Pasakyti „ne“ rūkymo:

Kiekvienas Grožio patarimas lūpų sako, kad nikotino priežastys patamsėti lūpų ir lūpų spalvos. Priešingu atveju, taip pat rūkymas yra žinoma, kad sukelti vėžį ir kitas ligas.

load...

2. Gerti mažiau kavos:

Perteklinis vartojimas arbata ir kava gali virsti lūpas juodas be dažymo dantis. Taigi, apriboti savo kofeino suvartojimą, siekiant išvengti savo lūpas įsigyti tamsesnį atspalvį.

3. Sumažinti saulėje:

Saulėje taip pat sukelia lūpų patamsėjimas, kaip yra padidėjęs melanino pigmento lūpų. Įsitikinkite, kad jūs naudojate lūpų produktus su SPF / UV apsaugomis, jei jūs ketinate praleisti laiką lauke.

4. Patikrinkite Jūsų lūpų dažų:

load...

Ilgalaikis ir besaikis lūpų dažų ir lūpų kosmetika, ypač žemesnės kokybės tie taip pat gali sukelti lūpų pigmentacija.

Naudokite lūpų dažų taupiai (gali būti taikomi tik tada, kai jums jų reikia labiausiai) ir visada pirkti lūpų produktus iš garsų vardą.

Užtikrinti, kad jūs patikrinti tinkamumo laikui pasibaigus, o ne naudoti pasibaigęs lūpų dažų ar lūpų produktus.

Ieškokite vienu ar daugiau iš šių ingredientų jūsų lūpų dažų: taukmedžio sviestas, lydytas sviestas, vitaminas E ir simondsijų aliejaus. Tai drėkina lūpas ir neleisti jiems nuo išdžiūvimo.

Visada ištrinti savo lūpų makiažą naudojant gerą lūpų makiažo valiklis arba alyvuogių / migdolų / kokoso aliejaus.

5. Nušveiskite naudoti Natūralus Lūpų šveitiklis:

Bent kartą per savaitę pašalinti negyvas ląsteles ir sausą odą nuo savo lūpų ir gerina kraujotaką. Galite maišyti 5 – 6 lašus alyvuogių aliejaus ir 1 šaukštelis cukraus ir naudoti šį Drėkinamasis lūpų. Kai jūs nuplaukite, taikyti gydymo lūpų sviesto arba savo mėgstamą lūpų drėkintuvai.

6. Šveitimas:

Naudokite šiek tiek vazelino ant kūdikių dantų šepetėlį švelniai nušveisti lūpas. Tai galima padaryti per dieną.

7. Hidratuotas visą laiką:

Laikykite savo lūpų sudrėkintas ir hidratuotas visais laikais. Dėl išlaikant natūralią spalvą lūpų, būtina išlaikyti hidratacijos lygį gerdami daug vandens per dieną. Žiemą, kai mes dažnai linkę gerti mažiau vandens ir tai yra, kai dehidratacija pastebėjau. Įsitikinkite, kad išvengti geriant padoraus dydžio.

Be to, pridėkite didelis vandens-turinio vaisių į savo mitybą, pavyzdžiui, agurkų, arbūzų, apelsinų, greipfrutų ir citrinų.

Lūpos yra subtilesnis nei oda bet kurioje kitoje mūsų organizme. Vadinasi, jie turi būti nuolat drėgnas nekurti džiūvimą ir įtrūkimus, ypač kai jie galėtų padidinti patamsėjimas lūpų galimybes.

Naudokite lūpų balzamus, kurių sudėtyje yra bičių vaško ar kakavos svieste, kaip šių antspaudu į savo lūpų drėgmės.

8. Negalima Suck savo lūpas:

Dermatologai pataria mums ne čiulpia ar laižo lūpas, siekiant išlaikyti juos šlapias. Jei ne pasirūpinta, tai dar labiau išdžiūtų juos, todėl patamsėti lūpų. Net reikėtų vengti kramtymas lūpų įprotis, nes yra juos kenkia rizika.

9. Išlaikyti sveiką mitybą:

Vitaminų trūkumas taip pat gali sukelti lūpų spalvos. Taigi, išlaikyti sveiką mitybą ir valgyti daug vaisių ir žalių daržovių. Vitaminas C vartojimas taip pat labai svarbu atsikratyti lūpų pigmentacija; taigi valgyti maistą, turtingą šio vitamino.

10. Venkite chloruoti vanduo:

Chlorintos vanduo taip pat gali būti atsakingas už pigmentinių lūpų.

11. Genetinis:

Lūpų pigmentacija taip pat gali būti genetinė. Taigi, tuo atveju, jūs turite juodu arba tamsiai lūpų į dešinę nuo gimimo, yra tikrai ne daug reikia nuveikti, išskyrus kosmetikos chirurgija galbūt.

Kai Gamtos Patarimai gydyti tamsūs lūpos:

1. Taikyti migdolų aliejus ant lūpų prieš miegą, nes tai padeda pašviesinti lūpas, tokiu būdu sumažinant spalvos.

2. Taip pat galite maišyti citrinos / laimo sultis su migdolų aliejumi ir taikyti tam pačiam tikslui.

3. Dienos taikymas agurkų sultys taip pat padeda pašviesinti tamsius lūpų.

4. Kitas išbandytas ir patikrintas vaistas yra reguliariai taikant kalkių sulčių, glicerino ir medaus mišinį ir paliekant jį per naktį.

load...