15 geriausių džiovintų abrikosų (Sukhi Khubani) naudos odai, plaukams ir sveikatai

Džiovinti abrikosai yra gaunamas džiovinant vaisių. Tai apima džiovinimo procesą, kad išgaruoja vandens kiekį vaisių nepakenkiant arba sumažinti maistinę vertę džiovintų abrikosų. Kaip rezultatas, maistinės medžiagos nepakenkė ir jūs duoti dar daugiau naudos džiovintų abrikosų. Tai yra kalcio, kalio, fosforo, vitaminų A, geležies ir vitamino C. Vienas puodelis tarnauja džiovintų abrikosų kuriame 158 mikrogramų vitamino A. Šie džiovinti vaisiai tiekti daug maistinių medžiagų, kurios yra būtinos sveikai kūno kartu su kovos daugelio ligų.

Privalumai džiovinti abrikosai:

Leiskite mums pažvelgti į 15 geriausių džiovinti abrikosai naudą:

1. Kova Anemija:

Džiovinti abrikosai yra labai geras geležies šaltinis, kuri yra naudinga kovoti anemija (1). Tai taip pat yra vario, kad sugeria geležies. Įskaitant džiovintus abrikosus į savo dienos racioną padeda hemoglobino gamybą, kuri gali būti naudinga moterims, kurios patiria sunkią srautas laikotarpiais.

2. Gydo vidurių užkietėjimas:

Džiovinti abrikosai turi pektino. Juose taip pat yra celiuliozė, kuri yra švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas ir gydo vidurių užkietėjimą. Celiuliozės veikia kaip netirpų pluošto ir pektino teigia, vandens kiekį organizme vidurių užkietėjimas (2) metu.

load...

3. Gerina virškinimą:

Džiovinti abrikosai yra vartojami prieš valgį stimuliuoti virškinimą. Tai yra šarminių, kad neutralizuoja rūgščių (3).

4. Padeda sumažinti Fever:

Džiovinti abrikosai padėti sumažinti karščiavimą (4). Paruoškite skystį arba galite praskiesti su šiek tiek medaus, naudojant vandenį. Tai taip pat gali suteikti jums atleidimą nuo troškulio.

5. Sausas Abrikosų Privalumai odai:

Džiovinti abrikosai sultys gali būti naudojamas gydyti niežulys dėl saulės nudegimų, egzemos ir niežai. Tai taip pat padeda išvalyti spuogai ir daug kitų odos problemų (5). Abrikosų šveitimas dažnai naudojamas pleiskanomis odą.

6. Išvalykite virškinamojo trakto:

Džiovinti abrikosai padeda gydyti virškinimo trakto, veikdama kaip švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas išstumti nepageidaujamų atliekų (6). Tai yra naudinga, reaguoja su organizmo virškinimo sulčių ir gamina daugiau palaiko šarminę aplinką išvalyti virškinimo traktą.

7. Padeda nėštumo metu:

Džiovinti abrikosai buvo naudojamas kaip žolinis vaistas seniai nėštumo metu. Tai gali išgydyti nevaisingumas, kraujavimas ir spazmus. Šio džiovintų vaisių pasta gali išgydyti makšties infekcijas. Tai turi būti vartojamas saikingai nėščioms ir žindančioms motinoms. Nėštumo metu, džiovinti abrikosai vaisiai tarnauti kaip puikus užkandžiai Vietoj valgyti saldumynus ir kiti užkandžiai (7).

load...

8. Reguliuoti Heartbeat:

Vienas iš geriausių naudą džiovinti abrikosai yra reguliavimą širdies plakimas. Džiovinti abrikosai suteikti labai gerą šaltinis kalio (8). Kalis yra mineralas ir elektrolitų kuri yra naudinga reguliuoti tinkamą skysčių balansą. Tai padeda tinkamai raumenų funkciją ir reguliuoja širdies plakimą.

9. Teikia gerą regėjimą:

Džiovinti abrikosai yra maistinių medžiagų, pavyzdžiui, vitamino A, kuris yra būtinas geram regėjimui. Vitaminas A yra galingas antioksidantas, kuris padeda pašalinti laisvuosius radikalus ir išlaikyti ląstelių ir audinių (9) sveikatą. Laisvųjų radikalų žala gali sukelti žalą žmogaus akis lęšių, kurie gali sukelti kataraktą arba pažeisti akis. Kuraga vartojimas sumažina besivystančių kataraktos riziką.

10. Padėti padidinti hemoglobino gamybą:

Džiovinti abrikosai gali būti naudojami gaminant hemoglobiną, kuris gali gydyti anemiją. Tai yra, nes džiovinti abrikosai yra mineralų, pavyzdžiui, geležies ir vario, kuri gamina hemoglobino (10).

11. Atleisti astma:

Džiovinti abrikosai nauda sveikatai, taip pat apima gebėjimą išgydyti tuberkuliozę, astmą (11) ir bronchitas simptomus.

12. Pagerina odos Glow:

Kuraga aliejus yra labai naudingas odos priežiūra (12). Tai gali padaryti jūsų oda švytinti ir glotni. Tai taip pat geras vaistas išgydyti gerklės ausis.

13. Valdikliai aukštas kraujo spaudimas:

Džiovinti abrikosai yra tris kartus daugiau kalio nei bananų ir yra tik druskos pėdsakų, kad padeda išlaikyti žemyn kraujo spaudimą (13). Kalio turi vandens-išlaikant savybes negu natrio, kuri sumažina kraujo tūris spaudimą. Kalio džiovintų abrikosų taip pat apsaugo nuo širdies ligų.

14. Raumenų:

Džiovinti abrikosai yra kalio, kuris yra būtinas organizmo funkcijų, pavyzdžiui, pagerinti medžiagų apykaitą ir vaidmenis audinių, organų ir kitų ląstelių. Taigi, svarbu, raumenų stiprinimo ir normalaus kūno augimui. Tai padeda reguliuoti rūgšties kiekį organizme ir naudinga baltymų sintezę (14).

15. Kraujo krešėjimo:

Džiovinti abrikosai yra vitamino K, kuris yra reikalinga kraujo krešėjimą atveju traumų ir užkirsti kelią pernelyg didelio kraujavimo (15). Vartoti džiovintų abrikosų kasdienio puodelio gauti 4 mcg vitamino K.

Tikimės, kad jums rasti straipsnį apie naudą džiovintų abrikosų informatyvus. Ar jums patinka valgyti džiovintus abrikosus?

load...