15 efektyvių namų gynimo priemonių, skirtų akių plūdriams

Kaip mūsų kūno amžių, jis eina per pasikeitimus, kurie yra kartais sunku suvokti. Akys yra viena iš pirmųjų organų būti senėjimui. Neįdomu matymo, katarakta, akių drumstys ir tt, gali padaryti gyvenimą labiau nei šiek tiek sunku.

Bet kas tiksliai yra akių muselės? Akių drumstys yra aprašyta kaip tamsių taškų, kurie ateina tarp mūsų linijos ir vizijos plūdės aplink akis kaskart įdiegti ar perkelti juos. Akių drumstys gali atsitikti bet kam beveik bet kuriuo gyvenimo metų. Bet tai yra dažniausiai aptinkami žmonių savo senyvo amžiaus. Akių drumstys ne paprastai sukelti daug problemų, tačiau gali tapti problemiškas atlikdami tam tikras specialias užduotis, pavyzdžiui, skaitant knygą, vairuojant automobilį ar net dirba ilgas valandas kompiuterio. Jūs galite gauti Akių drumstys visam laikui pašalinami per operaciją, bet tai, be abejo, labai rizikinga imtis. Iš tiesų, dauguma gydytojų patarčiau prieš jį. Tai yra, nes nėra jokių garantijų, kad operacija būtų sėkminga.

Praktiškai, yra didesnė tikimybė jūsų akis arba yra rimtai pažeista arba visiškai prarasti savo akyse, lyginant su jūsų priprasti prie gyvenimo su savo akis drumstys.

Nors, ši sąlyga negali būti atstatomi, bet yra keletas namų gynimo, kad jūs galite pabandyti įveikti dirginimą, kurį sukelia akių drumstys.

load...

Simptomai, kurie parodys jums sergate akių em:

Akių drumstys yra viena iš labiausiai paplitusių akių ligų, kurios turi įtakos daugeliui žmonių šiandien. Yra keletas simptomų, kuriuos daro tai lengva nuspręsti, ar asmuo kenčia nuo akių Floater. Užvedus savo akis, jei manote, kad kai kurie tamsūs Specifikacijos griauna ir naikina savo viziją, tuomet jūs esate šiuo metu kenčia nuo akių drumstys problema. Kai jūs turite nustatyti, kad tada jūs galite pradėti svarsto, kaip ją gydyti. Čia yra toliau išvardyti viršų gynimo:

Top 15 Pradžia Peržiūros už akį drumstys:

1. Švelniai masažuokite savo šventyklas:

Švelniai masažuoti šventyklas yra puikus namų gynimo už akį drumstys. Paimkite šluostę peršlapęs šiltu vandeniu ir padėkite jį ant jūsų užsimerkus. Sekite šį ieškinį švelniai masažuoti savo šventyklas. Šis aktas padeda sumažinti streso lygį, kuris, savo ruožtu, AIDS sutrukdyti akių drumstys atsirasti pirmoje vietoje. Kaip sakoma, „prevencija yra visada geriau nei gydymas“!

2. Išbandykite ir sutelkti savo matymo linijos:

Dėmesys savo viziją bet konkretaus objekto gali atsipalaiduoti savo akis. Paimkite konkretų objektą, pavyzdžiui, pieštuką ar monetą. Traukinio savo akių žvilgsnio sutelkti dėmesį į objektą. Dabar lėtai atkreipti objektą šalia jūsų. Jį taip arti, kaip šešių colių atstumu nuo savo veido. Dabar, imtis objektą atgal. Kartokite šį procesą, bent dešimt kartų per dieną. Tai gali atsinešti reljefo sumą akis.

3. Ar kai Akių pratimai:

Tiesiog kaip dėmesio mažina akių nuo akių drumstys problema, todėl daryti akių pratimus. Vienas iš labiausiai paplitusių akių pratimai yra ridenti savo akis pagal laikrodžio rodyklę ir dešimt kartoti tą patį veiksmą prieš laikrodžio judėjimo. Tai akių pratimas yra ne tik tik išgydyti akių drumstys. Kiekvieną kartą, kai jaučiate, kad jūsų akys kenkia, bet dėl ​​to, turintys ilgas darbo valandas priešais kompiuterį ar žiūrėti televizorių ilgai, galite atlikti šią akių naudotis šiek tiek sumažinti stresą sumą iš jūsų akyse.

4. Ar Joga:

Dažnai drumstys akyse atsiranda dėl papildomo streso metu įdėti į savo akis. Joga yra geriausias būdas sumažinti stresą. Atliekant joga ramina kūną ir protą, kuris savo ruožtu atpalaiduoja akis ir mažina diskomfortą, susijusį su akių Floater šio tavo akyse. Pasitarkite jogos instruktorius, prieš pradedant joga.

load...

5. Gerti daug vandens:

Kartais akių Floater taip pat gali atsitikti dėl to, kad toksinų organizme susivienijimo. Vienas iš geriausių būdų, kaip atsikratyti tokių toksinų yra gerti daugiau vandens. Kai kūnas be toksinų, kad gali būti paveikti akis drumstys šansai tapti santykinai mažas. Geriamojo vandens yra viena iš efektyviausių namų gynimo už akį drumstys.

6. Išbandykite Mėlynių:

Vartojimas Mėlynės yra dar vienas užkirsti kelią akių drumstys būdas. Mėlynių yra žinoma, kad turtingas šaltinis antioksidantų ir taip pat pažymėjo, už galimybę sugriežtinti tinklainės audinį. Mėlynių tikrai gali padėti pagerinti akių funkciją. Mėlynės arba gali būti vartojami žali arba gali būti vartojamas su sulčių ir džemų. Tai taip pat patenka į namų gynimo už akį „skraidančios muselės“, sąrašą.

7. Didinti pavartoto antioksidantas Rich Food:

Tiesiog kaip ir mėlynėmis, yra daug kitų žolelių, ingredientai ir maisto produktų, kurių sudėtyje yra didelis kiekis antioksidantų. Valgyti tokį maistą yra gerai gydant akių drumstys. Kai kurie maisto produktai, kurie priklauso šiai kategorijai yra kivių, apelsinų, žalios lapinės daržovės ir braškės. Žalioji arbata taip pat buvo žinoma, kad turi antioksidantų. Tai galima teigti, kad antioksidantai yra labai naudinga siekiant išvengti, užkirsti kelią ar net išgydyti akį drumstys. Taigi, tai taip pat patenka į iš akių drumstys teisių gynimo kategorijas.

8. Didinti taurinas vartojimo norma:

Taurinas yra medžiaga, kuri dažniausiai randama jūros gėrybių ir mėsos kaip šukutės ir krevečių. Manoma, kad bus puikus didinant akių žvilgsnio. Vartojimas maisto produktų, kad yra turtingas taurinas gerina regėjimą ir mažina akių drumstys galimybę atsirasti. Šis metodas yra labai veiksmingas, kaip namų gynimo už šią sąlygą.

9. Stenkitės Atsižvelgiant Ginko biloba:

Šis augalas buvo žinomas sėkmingai padidinti kraujo tekėjimą, kuris yra veiksmingas būdas pagerinti regėjimą kokybę. Ginko biloba, paprastai priimami asmenų, kenčiančių nuo glaukomos. Taigi, manoma, kad, jei žolė yra pajėgi pakankamai užkirsti kelią arba išvengti rimtų akių būklę, pavyzdžiui, glaukoma, tai tikrai gali kovoti su akies drumstys klausimais. Taip pat manoma, kad efektyvus būdas išvengti arba užkirsti kelią akių drumstys.

10. Naudokite Akiniai nuo saulės:

Tiesioginiai saulės spinduliai gali būti žalingas jūsų akis. Taigi, apsaugoti juos nešioti akinius nuo saulės, kai esate ne saulėtą dieną. Daro tai sumažina tiesioginį poveikį saulės į jūsų akis ir daro iš akies buvimas floaters mažiau akivaizdus.

11. Valgykite ir gėrimų Ekologiški papildai:

Vartojimas organinių papildų yra labai naudinga siekiant išvengti akių drumstys. Geriamojo įvairių rūšių vaisių ir daržovių sultis, yra geras jūsų akyse tobulinti. Kartais, maisto produktų, pavyzdžiui, obuolių, čiobreliai, pastarnokai, aviečių, salierai, burokėliai ir morkos yra dažnai vartojamas, kad užkirstų kelią akių drumstys. Tai taip pat yra vienas iš geriausių namų gynimo už akį drumstys.

12. Mesti gerti alkoholinius gėrimus ir kavos:

Kofeinas ir alkoholis yra linkę turėti neigiamos įtakos akis. Taigi, jei atsitiktų būti aistringas vartotojų kavos ir alkoholio, tada jūs turėtumėte arba sumažinti savo suvartojamų abiejų šių gėrimų išvengti akių drumstys.

13. Mesti rūkyti:

Dauguma žmonių teigia, kad jie rūko, nes jie randa rūkyti būti streso buster. Tačiau tai nėra tiesa. Rūkymas neturi sumažinti stresą. Tiesą sakant, jis yra linkęs ją padidinti, ypač kai jūs įkvepiate dūmus. Tai nėra gera savo viziją. Taigi, mesti rūkyti pabėgti nuo akies drumstys sankabos. Tai dar vienas viršuje vaistas akių drumstys gydymą.

14. Gerai išsimiegoti:

Dauguma kartų, mūsų akys pabrėžė, dėl miego trūkumo. Mūsų kasdieniame gyvenime yra taip užsiėmę dabar-į-dienų, kad mes neturime net laiko miegoti tinkamai. Įrašyta į streso faktorių išleidžia didžiąją dalį mūsų laiko priešais kompiuterį. Su Visi šie veiksniai kartu sudėjus, tai nėra sunku suprasti, kodėl tiek daug iš mūsų kenčia nuo akių ligų, akių drumstys yra ant sąrašo viršuje. Taigi, turbūt vienas iš paprasčiausių būdų, kaip kovoti su akių drumstys klausimu yra įsitikinti, kad jūs miegoti gerai ir gauti reikiamą kiekį poilsio, kad Tavo akys turi tinkamai funkcionuoti.

15. Nieko nedaryti ir priprasti prie jo:

Tikriausiai, vienas iš labiausiai nepageidaujamų būdų kovoti su akių drumstys klausimu yra tiesiog tebūnie. Tiesa būti pasakyta, muselės akyje paprastai nėra nerimauti jums dauguma progoms. Taigi, jei nė vienas iš šių namų gynimo už akį drumstys dirbti, kad padėtų jums gauti tam tikrą paramą rūšiuoti iš savo skausmo, tada gal jūs turėtumėte apsvarstyti tiesiog priprasti prie to, kad Jums yra akių drumstys.

Šiandien dauguma mūsų laiko praleidžiama dirbant prie kompiuterio. Keletas patarimų galima laikytis siekiant sumažinti akis nuo per didelio streso. Asmuo gali imtis dažnas pertraukas; Padidinti dokumentą kompiuteryje skaityti ar dirbti; ir jei manote, kad jūsų akys kenkia, tada galima plauti akis ar ką nors iš anksčiau minėtų akių pratimai. Daro visa tai reguliariai gali sumažinti stresą, kad jūsų akys yra veikiami. Kai jūsų akys yra be streso ar bent jau streso, kuris gali turėti įtakos Jūsų akis buvo padaryta ne su priežastimi, galite būti tikri, kad atsikratyti akies drumstys.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą – Kaip Atsikratyti Akių drumstys Natūralu: – 3 Geriausios Gamtos Peržiūros atsikratyti akių drumstys

Ar jūs ar kas nors žinote, kenčia nuo akių drumstys? Ką daryti, kad gauti atleidimą? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...