14 nuostabių naudos sveikatai iš geltonos arbatos

Retas ir unikalus, geltona arbata lėtai perima arbatos mylintis gyventojų pasaulyje. Jis turi nuostabų vaisių aromatą, yra saldaus skonio, ir teikia naudą sveikatai gausybė.

Geltona arbata gali padėti jums mesti šių papildomų svarų ir gydyti uždegiminę žarnyno ligą. Geltona kinų dieta arbata gali, iš tiesų, išvalyti savo kūną nuo kenksmingų toksinų, pagerinti savo psichikos budrumą, išgydyti diabetą, ir sumažinti smegenų insulto riziką. Skaitykite daugiau informacijos apie šią arbatą įvairovė.

Geltona arbata – trumpas

 • Gimtoji – Hunan, Sichuan, Zhejiang provincijos Kinijoje
 • Kiti pavadinimai – Dieta arbata, Reti arbata

Tiesiog kaip ir daugelis kitų arbatų, geltona arbata yra gimtoji į Kiniją ir pamažu tampa populiarus visame pasaulyje. Ši arbata yra žinomas Kinijoje dėl savo vaisių ir charakteringą skonį, grūdėta, ir patraukli aromatu. Jūs negalite žinoti tai, bet geltona arbata yra gana panašus į žaliosios arbatos, kalbant apie antioksidantų kiekį. Tačiau, geltona arbata yra lengviau ant pilvo.

Leistis į fizinius aspektus, geltona arbata yra ryškiai geltonos spalvos. Tačiau, ši spalva nėra natūrali. Tai atskira spalva pasiekiama pridedant dar vieną žingsnį į reguliariai arbatos gamybą, kuri yra patogiai pavadintą „Sealed pagelsta“. Čia, kad arbatos polifenoliai (katechinų) lėtai oksiduojasi pareikšti apie geltonu atspalviu, kuris yra saldus ir švelnus, gana skirtingai žoline skonio mūsų žaliosios arbatos.

load...

Yra daug rūšių geltona arbata, kurios yra žinomos tarnauti įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, Yinzhen geltona arbata padeda deginti papildomą padriba. Tai ypač gėrimų sudėtyje yra pėdsakus mineralinių medžiagų ir vitaminų, būtent A1, B2, B12, C, ir E numerį

Pastaba – Kartais prastos kokybės žalioji arbata yra parduodamas, kaip geltona arbata rinkose. Taigi, įsitikinkite, kad jūs perkate iš tikrųjų pardavėjų.

Privalumai geltonų arbata

 1. Skatina svorio
 2. Geras kepenų
 3. Gydo uždegiminė žarnų sutrikimas
 4. Apsaugo diabetas
 5. Gydo Aterosklerozė
 6. Mažina cholesterolio kiekį
 7. Antikancerogenas
 8. Turi anti-senėjimo savybės
 9. Didina apetitą
 10. Gerina psichinę Agility
 11. Skatina ilgaamžiškumą
 12. Sutvirtina kaulus ir dantis
 13. Sumažina riziką Smegenų Strokes
 14. Geras nėštumo metu

Sveikata Privalumai geltonų arbata

Leiskite pažvelgti į būdus, kuriais mes galime gauti naudos iš geriamojo geltona arbata reguliariai išvaizdą.

1. Skatina svorio

Žvelgiant į ateitį, barsto keletą papildomų kilogramų? Geltona arbata tikrai gali padėti jums su tuo.

load...

Daugelis tyrimų rodo, kad geltona arbatos ekstraktas gali turėti metabolizmą kurstymą ir riebalų deginimas sugebėjimus. Polifenolių ir katechinų, esančių geltona arbata suteikti jai savo riebalų deginimas savybės (1).

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pakeisti savo įprastą arbatą su geltona arbatos, pageidautina be saldikliu, ir liudytojas svorio per kelis mėnesius.

Atgal į TOC

2. Naudingas kepenims

Šis stebuklingas gėrimas gali padėti hepatito ir kitų kepenų susijusių sutrikimų gydymui.

Daugelis tyrimų su gyvūnais parodė, kad geltona arbata anketa polifenolių, o būtent viena katechino, gali turėti ribojamojo pobūdžio ir slopinamąjį poveikį hepatitas (kepenų uždegimas). Tai daro Geltona arbata veiksmingą namų gynimo gydyti hepatito (2) simptomus.

Atgal į TOC

3. Gydo uždegiminė žarnų sutrikimas

Erzina dažnų vizitų į prausykla? Pradėti gerti geltona arbata.

Būta daug atvejų, kai geltona arbata padėjo sumažinti uždegimą kartu su opiniu kolitu ir Krono liga – du bendri žarnų ligos tipų. Vėlgi, polifenoliai yra magija ingredientų, kurie eksponuoti priešuždegiminių savybių (3).

Atgal į TOC

4. Apsaugo Diabetas

Tradiciškai, žalia ir geltona arbata padėjo žmonėms kontroliuoti kraujo cukraus kiekį organizme. Tyrimai rodo, kad geltona arbata gali potencialiai trukdyti Tipas – 1 diabetu. Tipas – 1 diabetikams paprastai negali gaminti insulino, kuris būtinas tam, kad paverstų gliukozės (cukraus) į energijos (4).

Taigi, yra geltona arbata savo kasdienybės apsisaugoti nuo rizikos, susijusios su cukriniu diabetu.

Atgal į TOC

5. Gydo Aterosklerozė

Sunkumų pagal sąnarių skausmai dėl aterosklerozės? Siūlyčiau eiti geltona arbata.

Geltona arbata prikimštas antioksidantų ir polifenolių, ir kadangi ji dalijasi daug panašumų su žaliosios arbatos, ji gali padėti išvengti sąlygas, pavyzdžiui, aterosklerozės ir širdies vainikinių arterijų liga (5).

Atgal į TOC

6. Mažina cholesterolio kiekį kraujyje

Geltona arbata buvo įrodyta, kad veiksmingai sumažinti MTL „blogasis“ cholesterolis, kartu didinant DTL „gerojo“ cholesterolio organizme. Tyrimas dėl žmonių, kurie gėrė geltona ar žalia arbata pažymėjo, kad vyrai, kurie gėrė geltona / žalia arbata buvo mažesnis cholesterolio kiekį kraujyje nei tie, kurie to nepadarė (6). Dabar jūs turite pagrindo pakeisti savo gėrimų pasirinkimą nepakenkiant skoniui!

Atgal į TOC

7. Antikancerogenas

Ar žinote, kad karšto užpiltos arbatos puodelis gali padėti jums kovoti su vėžiu?

Geltona arbata turi daug vėžį apsauginį poveikį, kad keletą gyventojų pagrindu studijos ataskaita. Vėžio kursai Japonijoje ir šalys, kuriose žalia / geltona arbata yra suvartojami yra mažesnės nei kitose šalyse. Vėlgi, polifenoliai ir antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį prapūtimo vėžinių ląstelių (7) kūną.

Vienas tyrimas parodė, kad moterys, kurios vartojo pats geltona / žalia arbata patyrė mažiau plitimą vėžio, ypač moterų, kurie buvo ankstyvosiose stadijose vėžiu.

Šie polifenoliai net padėti apriboti stemplės vėžio ląstelių vystymąsi, taip pat plaučių vėžinių ląstelių vystymąsi, todėl arbata turi turėti, kad būtų išvengta visų vėžio tipų. Tačiau tyrimai šioje geltonosios arbatos aspektu buvo toli ir nedaug, todėl neįmanoma pasakyti, tikrai, kad šie polifenoliai gali pašalinti stemplės vėžiu (8).

Atgal į TOC

8. Turi anti-senėjimo savybės

Kas gi galėjo pagalvoti, kad egzotišku puikiai paruošta arbata reguliariai gali atkurti savo jaunystę!

Iš didelio maistinių medžiagų ir antioksidantų buvimas leidžia geltona arbata kovoti su visais senėjimo požymiais, įskaitant raukšles ir dėmių, suteikti jums su nepriekaištinga ir patraukli oda (9).

Atgal į TOC

9. Didina apetitą

Ilgos darbo valandos ir nereikalingo streso imtis daug dalykų iš mūsų gyvenime, įskaitant ir mūsų apetitas. Mes visi eiti per tą etapą, kur mes nesinori valgyti ne visi, kad per kelias valandas ir valandas. Na, jūs galite atgauti savo apetitą su geltona arbata pagalba.

Atgal į TOC

10. Gerina psichinę Agility

Vaikai pasakojo, kad būtų išvengta arbata, kol tam tikro amžiaus, kad išsaugoti savo psichikos meistriškumą, bet ar žinojote, kad viena arbata gali Tikrasis pagerinti savo psichologinę budrumą? Taip, aš kalbu apie geltona arbata.

Tai atskira nuosavybė yra dėl gausaus antioksidantų, esančių šiuo konkrečiu arbata. Taigi, ką jūs laukiate? Patraukti savo puodelio šiandien!

Atgal į TOC

11. Skatina ilgaamžiškumą

Geriamojo puodelį geltona arbata kiekvieną dieną užtikrinančią kenksmingo laisvųjų radikalų prapūtimo organizme, mandagumo aukštos antioksidantas turinio. Šie antioksidantai išvengti ląstelių ir audinių žalą organizme, todėl jūs sveiki ir skatinant ilgaamžiškumą.

Atgal į TOC

12. Sutvirtina kaulus ir dantis

Jei norite sveikiau ir stipresnius kaulus, kodėl gi ne jums pereiti į geltona arbata?

Atsižvelgdama geltona arbata reguliariai buvo nustatyta, kad labai veiksmingas stiprinant kaulus. Ji taip pat sumažina skausmus jūsų kaulų, taip pat sąnarių (10). Jis taip pat stiprina dantis ir gerina savo dantų sveikatą.

Atgal į TOC

13. Sumažina riziką Smegenų Strokes

Senatvė atneša riziką, susijusią su pagrindinių organų, įskaitant širdies ir smegenų daug. Vienas gali užkirsti kelią auka smegenų insultų su geltona arbata pagalba.

Tai nuostabi arbata tipas daro mūsų kraujas plona, ​​todėl padidėja kraujo cirkuliaciją visame mūsų organizme. Tai padeda išvengti smegenų insulto. Geltona arbata taip pat AIDS didinti arterijų ir venų lankstumą.

Atgal į TOC

14. Geras nėštumo metu

Atsižvelgdama geltonos arbatos puodelio nėštumo metu gali sukelti jokios žalos. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų suvartojamų nekerta kasdien ženklą 200 mg. Pernelyg didelis kofeino sumažina folio rūgšties absorbciją organizme, kuris yra gana daug labai svarbu iki 12 nėštumo savaičių.

Atgal į TOC

Kaip padaryti Yellow arbata

Alaus tobulą puodelį arbatos yra menas. Tai kodėl Kinija ir Japonija turi įmantrius arbatos ceremonijas. Jūs taip pat gali užvirinti savo geriausią puodelį su šių patarimų pagalba. Pažiūrėk.

Ko tau reikia
 • 200 ml glass
 • Geltona arbata – 5 gramai
 • Iš savo pasirinkimą saldikliu (medaus ar cukraus)
Ką reikia daryti
 1. Paimkite stiklinę ir pridėti trečdalį puodelio verdančio vandens į jį.
 2. Pridėti 5 gramus geltona arbata ir tegul jis kietas nuo 2 iki 5 minučių, priklausomai nuo to, kaip stipriai norite, kad ji būtų.
 3. Pridėti saldiklio į jį. Padermė jį po penkių minučių. Jūsų puodelis tobulo geltona arbata yra paruošta vartoti.

Žodis atsargiai

Taip, net geriausi daiktai vykdyti galimą riziką ir tai geriau juos pažinti iš anksto. Tas pats pasakytina ir apie geltona arbata.

 • Tiesiog kaip ir kiti jo kolegos, geltona arbata gali sukelti nerimą ir nervingumą, jei imtasi daugiau nei du kartus per dieną. Jis netgi gali sukelti nemigą, todėl niekada eiti už borto su šiuo arbata.
 • Kaip paaiškinta pirmiau, daugelis šalių parduoti prastesnės kokybės geltonos arbatos, kuri gali būti toksiški. Taigi, padaryti savo mokslinių tyrimų prieš jums pirkti prekės ženklą.
 • Perteklius geltona arbata vartojimas gali sukelti aukštas kraujo spaudimas, kepenų sutrikimų ir viduriavimą. Taigi, tai geriau apriboti savo vartojimą.
 • Geltona arbata yra žinoma, kad pabloginti glaukomos, todėl, jei esate vaistus pasitarkite su gydytoju.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Ar geltona arbata geriau nei žalia arbata?

Geltona arbata ir žalioji arbata turi panašias antioksidantų. Net kofeino kiekis tiek arbatų yra beveik panašios. Moksliškai daugelis studijos vyksta atkreipti dėmesį į skirtumą tarp šių dviejų, arba pasakyti, „kas geriau“. Tačiau, geltona arbata buvo sėkmingas gydant kepenų sutrikimų, kurie suteikia jai pridėtinę pranašumą.

Kur aš galiu nusipirkti kinų geltona arbata?

Čia galite rasti veislių geltona arbata „Amazon“ ir „eBay“. Eiti per nuomones ir kaina ir įsigyti tai, kas jums tinka geriausiai.

Taigi, pakeisti savo anksti ryte puodelį arbatos su geltona arbata ir gaukite savo naudą. Jei žinote kitų geltonų arbatos naudą, palikite komentarą žemiau esantį laukelį.

load...