14 geriausių raudonųjų vynuogių pranašumų odai, plaukams ir sveikatai

Raudonųjų vynuogių, yra ne tik skirtas priėmimo geriausių pasaulio vyno. Yra daugiau nei 200 veislių raudonųjų vynuogių visame pasaulyje. Raudonos spalvos vynuogių veislės yra raudona rutulį kardinolas imperatorius, ir liepsnos sėklų. Yra daug naudos sveikatai raudonųjų vynuogių odos priežiūros ir plaukų priežiūros naudą.

Raudonųjų vynuogių yra mažiau kalorijų, nei žalių vynuogių. Jie naudojami, kad raudonasis vynas, džemų, žele, vynuogių sulčių, arba vartoti tik žalias. Raudonųjų vynuogių yra vitaminų A, C, B6, kalio, kalcio, geležies, fosforo, folio rūgšties, magnio ir seleno. Flavonoidai yra galingiausi antioksidantai randamas vynuogėse, kurie prisideda prie akių sveikatai.

Privalumai raudonųjų vynuogių:

Pažvelkime į viršų 14 raudonųjų vynuogių naudos šį nuostabų gamtos dovana:

1. Anti-Aging:

Oda ir sėklos raudonųjų vynuogių yra resveratrolis, kuris kontroliuoja senėjimo procesą. Resveratrolis yra stiprus antioksidantas, kuris padeda palaikyti odos sveikatą.

load...

2. Antibakterinis aktyvumas:

Raudonųjų vynuogių turi antibakterinių ir antivirusinių savybių. Taigi, jie apsaugoti jus nuo daugelio infekcijų. Antivirusinis savybės yra taip pat naudinga kovoti su poliomielito viruso ir herpes simplex virusas.

3. Odos sveikata:

Vynuogių ir jų sėklos yra gera suma antioksidantų. Jie yra 50 kartų galingesnis nei vitamino E ir 20 kartų galingesnis nei vitamino C. Tai padeda apsaugoti odą nuo taršos ir toksinių pažeidimų. Tai taip pat naudinga kolageno remontas.

4. Inkstų sutrikimai:

Raudonųjų vynuogių yra naudinga mažinant šlapimo rūgšties. Tai padės pašalinti rūgštį iš sistemos ir sumažinti darbo slėgis inkstus.

5. Alzheimerio:

Resveratrolis, gyvybiškai sudedamoji raudonųjų vynų, yra naudinga gydyti Alzheimerio ligą. Raudonųjų vynuogių taip pat yra naudinga kova su nervų degeneracinių ligų.

6. Pagerina regos:

Kaip raudonos vynuogės yra labai daug šaltinių galingas antioksidantas, resveratrolis, jie atlieka tam blokatorius prieš keletą specifinių fermentų, kurie išsigimsta audinį funkciją.

load...

7. Mažiau kraujo:

Raudonųjų vynuogių yra flavonoidų žinomas kaip kvercetino. Tai suteikia antihistamininių poveikį kartu su antioksidacinį poveikį. Vadinasi, tai yra naudinga gydyti daugelį alergijų.

8. Širdies:

Flavonoidai ir resveratrolis į raudonųjų vynuogių yra žinomi dėl jų širdies ligų prevencijos savybių. Širdies ligų dažnis Prancūzijoje yra mažiausia, nes vartojimo raudonojo vyno ir raudonojo vyno vynuogių. Vynuogių sultys ir vynas, pagamintas iš šių per sudėtyje yra antioksidantų, tokių kaip aspolyphenols, flavonoidų ir resveratrolio. Tai padeda sumažinti aukštą cholesterolio, aukšto kraujospūdžio, kraujo krešulių ir širdies ligų, susijusių su rizika.

9. Pagerina smegenų galią:

Resveratrolis padidinti kraujo tekėjimą į jūsų smegenis iki 200%. Taigi resveratrolis padeda pagreitinti savo psichikos atsakymus ir galimybes.

10. Vėžys:

Resveratrolis parodė teigiamą poveikį kontroliuojant vėžio ir jis taip pat apsaugo odą nuo žalingo UVB saulės spindulių. Taigi, ji padeda apsisaugoti nuo pavojingų odos vėžiu. Raudonųjų vynuogių vaisiai taip pat apsaugoti nuo radiacijos kūno vėžio gydymo metu.

11. Imuninės Pagalba:

Vienas iš geriausių naudą raudonųjų vynuogių. Raudonųjų vynuogių yra geriausias natūralus būdas padidinti Jūsų organizmo imuninę sistemą.

12. Svorio netekimas:

Raudonųjų vynuogių yra turtingiausias šaltinis saponinų rasti išorinio odos. Jis padeda kaupti cholesterolį ir sustoja jį nuo absorbuojamas į kraują. Tai padeda išvengti nutukimo ir širdies ligų.

13. Astmos:

Raudonųjų vynuogių turi žymių gydomąjį vertybes, kurios gali išgydyti astmą. Asymilacyjnego galia vynuogės yra aukštas, o tai padidina drėgmės plaučiuose, kuris paverčia išgydyti astmą.

14. Apsaugo katarakta:

Flavonoidai į raudonųjų vynuogių yra antioksidantų, kurie gali sumažinti ir atsikratyti laisvųjų radikalų užkirsti kelią katarakta.

Raudonųjų vynuogių Maistinė

Vynuogės, raudona arba žalia (Europos tipo, Thompsonas sėklų), maistinė vertė 100 g, ORAC vertė 3277

Principas Maistinės vertės RDA procentinė dalis
Energija 69 kcal 3.5%
Angliavandeniai 18 g 14%
Baltymas 0,72 g 1%
Bendras riebalų kiekis 0,16 g 0.5%
Cholesterolis 0 mg 0%
Maistinės skaidulos 0,9 g 2%
Vitaminai
Folatai 2 μg 0.5%
Niacinas 0,188 mg 1%
Pantoteno rūgštis 0,050 mg 1%
Piridoksinas 0,086 mg 7.5%
Riboflavinas 0,070 mg 5%
Tiaminas 0,069 mg 6%
Vitaminas a 66 iu 3%
Vitaminas c 10,8 mg 18%
Vitaminas e 0,19 mg 1%
Vitaminas k 14,6 μg 12%
Elektrolitai
Natris 0% 1 mg
Kalis 191 mg 4%
Mineralai
Kalcio 10 mg 1%
Varis 0,127 mg 14%
Geležis 0,36 mg 4.5%
Magnis 7 mg 2%
Manganas 0,071 mg 3%
Cinkas 0,07 mg 0.5%
Fito-maistingosios medžiagos
Karotinas-α 1 μg
Karotinas-ß 39 μg
Kripto-ksantinas-ß 0 μg
Liuteinas-zeaksantinas 72 μg

* Šaltinis: USDA Nacionalinės maistingomis duomenų bazė

Tikimės, kad jums patiko mūsų postą naudą raudonųjų vynuogių. Ar jums patinka valgyti raudonųjų vynuogių? Ar įtraukti šį skanus vaisių dietos ir gauti daugybę privalumų. Išlikti sveikiems!

Image Source: 1

load...