13 puikios naudos žmonėms

Niekada girdėjote apie šį uogų anksčiau? Žinoma, jie nėra lengvai prieinama Indijoje. Bet pabandykite rasti juos, jei galite už visiškai naują skonį, patirties ir naudos.

Varnauogė augalai yra šliaužiantis, kurios turi rausvai gėlės, šviesiai žalia lapai, ir mažų blizgančių sultingas juodos spalvos uogos. Jos skonis šiek tiek kartokas ir rūgštus. Šios uogos yra auginamos tik šaltesnis klimatas. Laukinių Crowberry turi švelnų ir aromatinio kvapo. Tačiau šis vaisius yra labai naudingas sveikatai. Ne tik vaisiai, bet ir kiekvieno šio augalo dalis yra labai svarbi. Leiskite mums greičiau pažvelgti iš labiausiai žinomų privalumų crowberries.

Sveikata Privalumai crowberries:

1. Inkstų problemos:

Crowberries buvo gydoma inkstų problemų, nes senovės dienomis. Vartok tai kasdien iki mėnesio pašalinti inkstų akmenys.

2. Menstruacinio kraujavimo:

Crowberry lapų taip pat suteikia atleidimą nuo pernelyg didelio kraujavimo. Crowberry vaisių taip pat naudojamas reguliuoti menstruacijų ir laikomas gimdos tonikas.

load...

3. Dizenterija:

Virinama kai Varnauogė lapai, stiebai ar vaisiai vandeniu. Toks sprendimas, kai suvartojama gali gydyti dizenterija. Šis metodas taip pat gali būti vartojamas gydyti viduriavimą.

4. Spuogai:

Crowberry kaip bet kuris kitas uogų yra vitamino C, kuris padeda sukietinančio spuogai, dėmės ir raukšlės. Galite taikyti šį tiesiogiai arba naudoti jį kaip kaukę su viščiuko miltų. Tai padeda suteikti natūralų spindesį ir skaistalai ant veido.

5. Anti Aging:

Dėl antioksidantų spanguolių, jūsų kūnas gali atsikratyti visų laisvųjų radikalų, kurie veda į senėjimo procesą. Tai padeda jūsų odai atrodyti jauna.

6. Skrandžio problemos:

Šios uogos yra naudingas daugeliu atžvilgių nuo skrandžio problemų. Virti arba įsiurbti juos į vandenį vartoti. Vartoti 2 – 3 mirkyti spanguolių su medaus šaukštas. Naudokite tai nuolat mėnesį kiekvieną rytą atgimti užkietėjimas.

7. Akių praplovimo:

Varnauogė šaknys virtos vandenyje gali būti naudojamas plauti akis. Tai padeda išgyventi konjunktyvitas, ir daug kitų akių problemų.

load...

8. Karščiavimas:

Šios uogos yra sutraukia. Jų lapinės šakos naudojamas gydyti šalto ir karštligės.

9. Epilepsija:

Crowberries naudojami Rusijoje ir kitose pasaulio dalyse gydyti paralyžių, epilepsiją ir kitus nervų sistemos sutrikimai.

10. Svorio netekimas:

Crowberries yra antioksidantų, kurie padeda išstumti sistemą. Tai padeda pagerinti jūsų medžiagų apykaitą ir virškinimo sistemą ir taip padeda greitai numesti svorį. Tai taip pat gera suma maistinių skaidulų, kurios yra naudinga mažinant kūno svorį.

11. Maisto Dažų:

Virinama koše Varnauogė vandenyje. Tegul tai troškinkite padaryti savo maisto dažų. Tai gali būti naudojama įvairiais būdais receptus. Tai nėra naudinga tik maistinių dažų, bet taip pat gali būti naudojamas tekstilės dažų.

12. Kosmetikos gaminiai:

Crowberries naudojami paruošti natūralius grožio produktus.

13. Kraujo Cukrus kontrolė:

Crowberries sulčių, kai suvartojama per dieną padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Varnauogė maistinė vertė:

Šios uogos yra apkrovų pluošto, antioksidantų, mangano, vario ir vitamino C & K. Jie taip pat turi labai didelį vandens kiekį.

Varnauogė USDA Nutrition diagrama:

Kai kurie svarbūs patarimai:

1. Visada plauti Crowberries kruopščiai ir švelniai. 2. Perkant crowberries jie turi būti tvirti, juodos spalvos, vienodo dydžio ir apkūnus. 3. Naudokite švieži Crowberries geriausių rezultatų. 4. Galite išsaugoti gervuogės iš 10 šaldytuve – 15 dienų 5. Varnauogė lapai turi būti saugomi hermetišką konteinerių

load...