13 populiariausių

Kai jis ateina į nuotakos šukuosena, visada yra pasirinkimų žaisti su įvairių. Galite išbandyti aptakus šukuosena ar garbanotas tuos, puošia plaukus su gėlėmis ar net žaisti su ryškia aksesuarų. Yra įvairių priėmimo šukuosena pasirinkimų pasirinkti ir išbandyti už savo vestuves ar net jei jūs lankyti kažkieno priėmimą.

Indijos Priėmimo šukuosena Brides:

Čia yra mūsų Top 13 šukuosena priėmimus sąrašas.

1. Naudokite gėlių Priedai DĖL Bun:

Jūs galite eiti su viena bandelė šukuosena registratūroje patiko šį vieną. Jei turite trumpą ar vidutinės kirpčiukai šonuose, galite nušluoti juos į vieną pusę, kad ji net geriau. Paprastas bandelė gali atrodyti šiek tiek nuobodu, todėl geriausias pasirinkimas yra accessorize su gėlių aksesuarų. Ypač Nekilnojamasis gėlės gali atrodyti awesome bandelė šukuosena.

2. Kirpčiukai ir sluoksniai:

load...

Paprastas šukuosena kartais gali eiti labai ilgį ir duoti jums, kad norimą išvaizdą. Jei turite išlaikyti jūsų plaukai surišti ir tvarkingas visą laiką įpročio, tada už registratūroje tegul jūsų garbanos tekėti laisvai ir gaudyti kiekvieno dėmesį. Gera šukuosena su kirpčiukai ir sluoksnių gali tai padaryti už jus! Taip, galite tikrai naudoti kaip vieną iš vestuvių šukuosena registratūroje.

3. Laisvos Didelės garbanos:

Laisvos dideli garbanos yra labiausiai pageidaujamą Indijos priėmimo šukuosena. Galite naudoti savo didelių barelį Tą arba velcro suktukus ir smūgis sausas. Po to, kai pasiekti garbanas, galima naudoti plaukų fiksavimo purškalą, kuris juos laikyti.

4. Plakta Bandelė:

Jei turite savo ar draugo priėmimą vasarą, tai gali būti puiki idėja. Jums reikės kai pagalbos ranką ir bumpits. Plaukų juostos arba plaukų aksesuaras gali pridėti krašto šukuosena.

load...

5. Vytos Derlius Bandelė:

Tai dar vienas puikus šukuosena, kad jūs galite gauti padaryti su gera hairstylist pagalba. Parodykite jam / jai šią nuotrauką ir gauti jį padaryti tobulai Jūsų registratūroje. Kai gėlių Crystal dygliuotos Plaukų aksesuaras pridės papildomą pranašumą šią šukuoseną.

6. Palaidos Banguotas šukuosena:

Tai dar vienas gražus šukuosena. Jūs galite lengvai pasiekti su didelių suktukų pagalba irklas šepetys valyti tuos garbanos į bangas ir tvirtinimo aerozolių.

7. Susukti bandelė su apvyniojamas Bangs:

Vytos bandelė gali atrodyti lengva jums, bet jums gali būti įdomu, kaip gauti, kad nepriekaištinga apvyniojamas plastikinių ieško kirpčiukai. Patikėkit manim, tai lengva. Gauk trumpą sprogimo išpjautas iš salonas, nes jums reikės kirpčiukai už šią šukuoseną. Sweep šiuos kirpčiukai į vieną pusę ir padaryti juos klijuoti ten su plaukų želė. Kai plaukų želė džiūsta, naudokite šiek tvirtinimo purškalą laikykite visą dizainą.

8. Nepatogus Vytos puošia Bandelė:

Tai yra super saldus šukuosena ir atrodo dar gražiau su kai pikiu puikus plaukų aksesuarai. Pabandykite šį vieną iš. Tai tikrai lengviau nei atrodo. Įsitikinkite, kad jūsų turite ilgus plaukus šį šukuosena. Jei turite vidutinio ilgio plaukus, bet vis dar nori išbandyti šį vieną, tada galite naudoti keletą klaidingų plaukų plėtinių.

9. Priekinis Bangs ir gėlių Priedai:

Tai yra vienas iš lengva padaryti priėmimo šukuosena. Jums reikės gėlių kristalai dygliuotos-hairband eiti su juo ir kai gražių simetriškos priekinių kirpčiukai. Palikus plaukus gale teka ar kaip bandelė yra visiškai jūsų pasirinkimas.

10. Vytos Garbanius šukuosena:

Geras sluoksnių ir susitrenkiau šukuosena yra būtina šiam šukuosena. Gale, galite imtis skyrius plaukų ir suteikia jai posūkiais ir klijuoti juos į bandelė. Maži bumpits praverčia šios šukuosena.

11. Modernizavo Bandelės:

Pati bandelė matė perdaryti, nes ji pereina nuo viršutinio pakaušis į apatiniame kairiajame / dešinėje pusėje. Tai atrodo susilieja modernus su tradiciniu dar išlaiko žavesio dalmuo nepažeistas.

Dabar moderni nuotaka gali turėti šukuosena prisiminti kartu išlaikant plaukus iš jos spalvingas veido. Paprastas bandelė gali būti įjungtas ir susukti į šiuolaikinių versijų su vytos Pintinės, unikalių aksesuarų ir specialių akcentų.

12. Tiara Apžvelkite:

Kai Brides taip pat mėgino Tiara šukuosena, arba naudojant pynimo sukurti iš Tiara ant galvos mintį arba naudojant priedus, kurie turi panašumą su Tiara. Rezultatas stulbinantis žvilgsnis, kuris tikrai išsiskiria iš įprastų tie.

13. Dekoratyviniai pjesės:

Daiktai, naudojami papuošti plaukus taip pat dingo žingsniu iki – nuo paprastų šviežios rožės ar jazmino daugiau egzotiškų veislių, pavyzdžiui, orchidėjų, modernus nuotakos šukuosena atrodo, kad ne riba.

Dekoravimo net paprasčiausias šukuosena, galite naudoti karoliukus ir kitiems pusbrangiai akmenys. Dėmesys nuo sunkiųjų papuošalai su Driežas daugiau karališkųjų veislių. Šiuolaikinės nuotakos šukuosena yra visa informacija apie elegancija ir žavesiu užtikrinant dėmesio lieka ant nuotakos veidą.

Tik keli papildomi patarimai atrodyti ir jaustis kaip Diva savo vestuvių dieną:

  • Pasirinkti suknelė repeticijų, kad jūs žinote, kaip valdyti savo šukuoseną
  • Įsitikinkite, kad jums atlikti keletą papildomų puošmenų už bet kokius paskutinės minutės korekcija.

Tikėdamiesi šių modernių šukuosena Brides padeda jums taip pat atrodo gražiai ir puikiai savo D-Day. Suplanuokite bando juos? Ar komentuoti ir papasakoti.

load...