13 nuostabių rabarbarų sultyse naudos sveikatai

Rabarbarai laikomas vaisių, bet giminingos ji sako, kad daržovių! Bet nesvarbu, ką šeima ji priklauso, tai tikrai yra gerai mūsų sveikatai!

Rabarbarų yra ilgi rožiniai rūgštus lapų stiebai. Jie paprastai auginami šalto klimato. Čia galite rasti rabarbarų Tibete Vakarų Kinijoje, Mongolijoje, Sibire ir jos kaimyninių vietovių. Jo pravardė yra pyragas augalas. Santykinis grikių, rabarbarai turi rūgštų ir žemiškas skonio.

Jūs galite gauti rabarbarų tiek konservuotų ar šaldytų formų. Bet rabarbarai niekada valgyti žalias-jums reikia arba virti ar sulčių jį prieš jį valgo. Tačiau atminkite, kad suvartoja tik rabarbarų lapkočių, kaip lapai yra nuodingi.

Kai sultys yra išgaunamas iš rabarbarų, ji yra paprastai naudojamas žaliavos. Kad būtų skanu, jums reikia sumaišyti jį su kitu sulčių.

load...

Rabarbarų sultys yra didelis dozę svarbių mineralų, pavyzdžiui, kalio, fosforo, natrio, vario ir cinko. Jame taip pat yra geras vitamino B komplekso.

Maistinė vertė:

Rabarbarai yra pilnas maistinių medžiagų. Pusę puodelio supjaustyti rabarbarų yra:

  • Calories15 gm
  • Angliavandenių 3 gm
  • Maistinių skaidulų 1 g
  • Cukrus 1 g
  • Baltymų 1 g
  • Nedidelis kiekis kalcio ir vitamino A ir C

Top 13 Sveikata Privalumai rabarbarų sultys:

Štai visai kažkas, ar ne? Įskaitant daug maistinių medžiagų, tai nenuostabu, kad rabarbarai turi daug privalumų pasiūlyti. Kai kurie iš rabarbarų sulčių nauda:

1. Alzhaimerio ligos:

Rabarbarai sultyse yra vitamino K, kuris yra svarbus smegenų vystymuisi. Vitaminas K yra labai svarbu sustabdyti neuronų žalą smegenims. Geriamojo rabarbarų sultys yra naudinga užkertant kelią ir vėlesnis Alzheimerio liga (1) pradžią.

2. Anti-Aging:

Rabarbarų turi didelį kiekį antioksidantų (2), skirtų kovai su laisvųjų radikalų organizme, kurios sukelia priešlaikinį senėjimą. Jame yra vitamino C, kuris padeda išvengti Žuvo odos ir raukšles.

load...

3. Kovos Uždegimas:

Rabarbarai padeda skatinti kraujo apytaką (3). Geriamojo savo sultys padeda sumažinti skausmą esant bet kokią žalą. Jis taip pat mažina uždegimą.

4. Kaulų Jėga:

Kaip minėta anksčiau, rabarbarų stiebai yra vitamino K, kuris yra svarbus kaulų vystymąsi. Rabarbarai sultys yra geriausias variantas žmonėms, kenčiantiems nuo osteoporozės ir kitų kaulų sutrikimas. Jis ne tik yra vitamino K, bet taip pat yra daug kalcio, kuris yra labai reikalingas kaulų augimui ir vystymuisi (4).

5. Cholesterolis:

Rabarbarų yra žemo lygio sočiųjų riebalų ir natrio druskos, kurios padeda sumažinti aukštą cholesterolio lygį (5).

6. Užkietėjimas:

Stiebas ir šaknų Rabarbarowy buvo nustatyta, kad turi Antrachinonas junginys, kurio formulė, kuris yra vidurius pobūdžio ir padeda virškinimo procesas sklandžiai. Žmonės kenčia nuo viduriavimo ar vidurių užkietėjimas gali gerti rabarbarų sulčių gauti atleidimą (6).

7. Virškinimo Sveikata:

Rabarbarai yra sutraukiančių savybių, todėl veiksmingą tonikas jūsų virškinimo sistema. Tai apsaugo žarnyno sveikatos problemas, gerina peristaltiniu judesius, padeda sumažinti lėtinio vidurių užkietėjimo per (7).

8. Gabalai vėžio riziką:

Nuo amžių, tradicinė kinų medicina buvo naudojant rabarbarų išgydyti įvairias ligas. Rabarbarai turi anti-vėžinių savybių. Jame taip pat yra Aloe-emodin, kuris kartu su Rhein, naudojamas medicinoje nužudyti vėžinių ląstelių. Rabarbarai sultys yra naudinga tiems pacientams, kurie nori atsigauti nuo skrandžio vėžio. Ji taip pat padeda greitai atkurti po operacijos (8).

9. Diabetas:

Rabarbarų yra stilbenoid, kuris padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje (9).

10. Tulžies pūslės:

Rabarbarai yra sudedamoji dalis, vadinama cholagogue, kuri padeda skatinti gerą virškinimo sveikatą (10).

11. Imunitetas:

Rabarbarai yra geras šaltinis vitamino C. Šis vitaminas vaidina svarbų vaidmenį stiprinant organizmo imuninę sistemą (11).

12. Kepenys Sveikata:

Rabarbarai šaknis yra naudinga kepenų augimo ir gerkite jo sultys gali padėti sumažinti hepatito B (12).

13. Gerina regėjimą:

Iš rabarbarų sultys yra geras vitamino A, kuris padeda gerinti regėjimą (13).

Šis sąrašas jokiu būdu nėra baigtinis. Yra daug daugiau naudos, kad vienas gali gauti iš geriamojo hubarb sulčių. Padaryti šį maistingas daržovių iš savo kasdienybės dalis ir gyvena sveikas, tinkami gyvybei!

Ar radote šiame straipsnyje naudinga? Ar pasidalinti savo nuomonėmis su mumis komentarų skiltyje.

 

load...