13 nuostabių

Duonvaisiai yra tropinių vaisių ir yra žinomas dėl savo vaisių skonio, unikalaus dydžio, ir saldaus skonio. Jame gausu vitaminų, mineralų, ląstelienos ir energijos. Taip pat be sočiųjų riebalų arba cholesterolio. Jis daugiausia randama pietų vakarų atogrąžų miškai ir daugiausia auginami tropiniuose regionuose Indijoje. Duonvaisių medis yra kažkas, kad netgi galite rasti auga gamtoje daugelyje Indijos. Išskyrus Indijoje juos galima rasti Tailande, Malaizijoje, Indonezijoje, Brazilijoje ir tt

duonvaisių nauda

Čia mes sugriauti 13 naudą šių vaisių į kategorijas Jūsų patogumui.

Sveikata Privalumai duonvaisių:

1. Suteikia energijos ir Atgaivina kūną akimirksniu:

Tiesiog 100g duonvaisių gali suteikti 95 kalorijų. Tai minkštas ir lengvai virškinamas ir yra sacharozės ir fruktozės, dėl kurių galite gauti trumpąją energijos ir jūsų kūnas atgaivina akimirksniu.

2. Apsaugo Colon gleivinės:

Duonvaisiai yra pluošto daug vaisių, kurios padeda apsaugoti gleivinę gaubtinės žarnos, kadangi mažėja išlaikymo laiką ir jungiasi prie kancerogeninių cheminių medžiagų storojoje žarnoje lengvai.

load...

3. Apsaugo Plaučiai ir saugo Svečiuose burnos ertmės vėžys

Šis vaisius yra mažai vitamino A, flavonoidai, kaip karotino-beta xanthin, liuteino ir kriptoksantino-beta kurios kartu vaidina svarbų vaidmenį vizija veikia. Juose yra antioksidantų ir vitaminų A, esančių jų vaidina svarbų vaidmenį išlaikant gleivinių ir odos vientisumą. Ji taip pat apsaugo plaučius ir saugo burnos ertmės vėžiu toli, išlaikyti sveiką kūną.

4. Apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir padidina atsparumą:

Didelis kiekis antioksidantų ir vitamino C, esančių duonvaisių padidina organizmo atsparumą kovoti su infekcinių agentų ir laisvųjų radikalų.

5. B-kompleksas Turtingas vaisių:

Taigi čia yra retas vaisių su dideliu B komplekso turinį IT, Jack vaisių. Jis susideda iš vitaminų grupės, B komplekso kaip piridoksino, niacino, riboflavino, folio rūgšties ir tt

6. Kontrolė širdies dažniui ir kraujospūdžiui:

Kalio, mangano, geležies, magnio ir tt yra pateikti į gera suma šiame vaisių tarp kurių kalio yra svarbus komponentas, kuris, yra tame ląstelėmis bei organizmo skysčiais ir ji kontroliuoja širdies susitraukimų dažnis ir kraujo spaudimą. Taigi skanus ir sultingas vaisius galima išlaikyti jus nuo širdies sutrikimų ir kraujo spaudimą klausimais.

7. Saugo Svečiuose Užsikrečiama:

Kaip aptarta anksčiau, ji išlaiko virusą ir bakterijų baimėje ir apsaugo mus nuo infekcijų, išlaikyti sveiką kūną. Šis vaisius palaiko baltųjų kraujo kūnelių „(WBC) veikimą ir tokiu būdu pagerina imuninę sistemą.

load...

8. Saugo Svečiuose laisvųjų radikalų apsaugoti nuo vėžio:

Jei reguliariai suvartojama, turtingas augalinės kilmės maisto kiekis per duonvaisių kovų nuo laisvųjų radikalų, kurie sukelia vėžinių ląstelių vystytis ir augti, išlaikant vėžiu nuo jūsų kūno.

9. Anti-Aging Savybės:

Jei norite atrodyti jauniau, tai yra vaisius turite reguliariai vartoti. Anti-senėjimo savybės duonvaisių išlaikyti odą jaunesnę už ilgesnį laikotarpį.

10. Antiopinės Savybės:

Duonvaisiai gali išlaikyti jus nuo opos, taip pat.

11. Virškinimas:

Turtingas pluošto kiekis stambusis duonmedis padeda lengvai virškinimą panaikindami tuštintis.

12. Astma ir Anemija:

Ištraukos iš duonvaisių augalų kontrolės astma šaknų, o geležies kiekis vaisių išlaiko anemija atstumu nuo kūno.

13. Kiti:

Šis vaisius taip pat reguliuoja cukraus kiekį kraujyje organizme ir vario kiekis jame išlaiko gerą skydliaukės sveikatą. Kalcis yra joje padeda kraujo krešėjimą. Kalcio ir magnio vaisių padeda išlaikyti stiprius kaulus.

Ši nauda sąrašas daro duonvaisių maistinė vertė ir pranašumas akivaizdu!

Žalias duonvaisių yra prieinama ištisus metus rinkoje, bet vaisių dažniausiai galima rasti vasaros pabaigoje. Dar ir šiais laikais, šie vaisiai yra lengvai prieinami skardines ir rinkos apvalių metų visur Azijoje, o taip pat mūsų šalyje, Indijoje. Taigi, ką jūs laukiate? Įtraukti duonvaisių į savo dienos racioną ir gauti daug naudos sveikatai jis siūlo. Likti tinka, išlikti sveikiems!

load...