13 geriausių

Norėdami autsaideris, nieko demonstruoja Indijos įvairovę geriau nei mūsų odai spalvą. Šviesiai, sąžininga, wheatish, tamsus, ruda, tamsiai spalvos spektras čia talpina žmones visais blakstienų. Ir kas geriau markės suprasti šį apsvaiginimo įvairovę, nei įrankių atpažinti vieną kaip Lakme? Įkurta 1952 m buvusio Indijos ministro pirmininko Jawaharlal Nehru įsakymu, šiandien Lakme yra numeris vienas kosmetikos prekės Indijoje mylimas ir pasitiki milijonai moterų, kaip jūs ir mane.

Leiskite sužinoti, kokie yra Top Picks Lakme anketa platų dantukus yra tada, mes?

Geriausi Lakme kompaktiški Pudros

Po 13 yra geriausias Lakme kompaktiški milteliai įvairių tipų odai.

load...

Riebiai odai

Pagal savo pobūdį, riebi oda turi pernelyg gamybą riebalų, kurie mažina ištvermės makiažas. Taigi, ji tampa labai svarbu naudoti kompaktinių kad išlaikyti odą kaip be alyvos ir matinis, kaip įmanoma.

1. Lakme Puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas

Pirkti Lakme Puikiai Radiance Intensyvi Balinimas kompaktiškas ₹ 162,00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-radiance-intense-whitening-compact

Lakme puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas yra dinamiškas kompaktiškas, kuri suteikia spindinčią veido akimirksniu. Prisotintas vitaminų B ir C pridėti maitina jūsų makiažas, šis kompaktiškas padeda išlaikyti odą lygi ir švelni dėka savo pažangių smulkaus tinklelio ir alantoinas sudėtingą formulę.

Argumentai „už“

 • SPF 23 apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių
 • Praturtintas vitaminais ir multi-mineralų
 • Sudėtyje yra odą šviesinantis perlai
 • Vitaminas B3 metu pastebimai šviesina odos tonas

Trūkumai

load...
 • Neslepia tamsių dėmių ar defektų
 • Prastos kokybės Pūderslotiņa

Lakme Puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas apžvalga

Jei alyvos ant odos yra nuolatinis kompanionas jūsų gyvenime, tada Lakme puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas yra dar vienas puikus pasirinkimas nuo Lakme arklides, kad jūs turite pabandyti. Ką mes mylime apie šią kompaktišką yra tai, kad lengvas ir nešioti jį ant veido yra šalia nieko nešioti. Kartu su savo SPF 23 apsaugo nuo saulės daromos žalos, tai vien aprėptis kompaktiškas lieka 5 – 6 valandas su kieto matiniu paviršiumi, kuri leidžia odai atrodyti rasotas ir švieži. Vienintelis trūkumas mums buvo, kad nors ji teigia, „matomas sumažinti odos tonas“, šios poveikis buvo daugiau ar mažiau nereikšmingas, kai bandė. Bet jei jūs esate ne tai rinkai, ir yra tiesiog ieškote kompaktiško, kuris kontroliuoja naftos, kad tai prieinama alternatyva 9 iki 5 diapazone.

Tai Lakme puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas ne tik geriausias pasirinkimas moterims, turinčioms riebiai odai, bet ir derinys skaldytos moterų.

Įvertinimas: 4 – 5

 

Sausai odai

Skirtingai nuo savo riebiai odai kolegomis, sausa oda vartotojai turi būti žiūri dantukus, kad nereikia dar išdžiūti savo jau gruzdintos odą, kaip ir tos pasekmės gali būti netolygus odos ir makiažo, kad dėl akivaizdžios priežasties, jokio žvilgsnio į štai. Nuo matiniu paviršiumi kompaktinių yra ant džiovykle skalės pusėje, odos sausumas vartotojai būtų gerai patarė juos praleisti ir naudoti kremas pagrįstas ar kelių mineralų pagrindu kompaktinių vietoj.

2. Lakme 9 iki 5 Nepriekaištingas Creme kompaktiškas

Pirkti Lakme 9 5 Nepriekaištingas Creme kompaktiškas @ www.amazon.in/lakme – 9-į – 5-nepriekaištinga-kremu-compact

Aukšto aprėptis kompaktiškas, kad paslepia trūkumus tobulai, The Lakme 9 5 Flawless Creme Compact yra suleidžiama su neįvykdyti mišinys grietinėlės į miltelių formulę duoti jums lengvai spinduliavimo išvaizdą.

Argumentai „už“

 • Creme apdaila
 • Aukštos aprėptis
 • Paslepia trūkumus

Trūkumai

 • Kaina stabdantis

Lakme nuo 9 iki 5 Flawless Creme Compact apžvalga

Kremas pagrįstas kompaktiškas, kad ateina su aukštos aprėptis, rekomenduojame Lakme 9 5 Flawless Creme kompaktiškas visiems, kurie nori klausytis. Jo kremas pagrindas leidžia lengvai taikymo minus perdžiūvusi jausmas jums, su matinės pudros, o aukštos aprėptis daro didelį darbą slepiasi ženklų, tamsius ratilus ir pan. Tačiau gera naujiena yra ta, kad, nepaisant jos aukštos aprėptis, be taško ar kompaktiškas jaustis didele arba lipnus. Ištvermės kompaktinės taip pat yra padorus po 6 – 7 valandas. Labai tinka moterims, ieškančioms perspektyviu sprendimu, kad kaukė dėmės ant odos.

Tai Lakme 9 to 5 Nepriekaištingas kremas kompaktiškas yra geriausias pasirinkimas moterims, kurių normaliai ir sausai odai.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

Dark Skin

Indijoje, spalva „tamsi“ turi daug konotacijų. Tačiau nepriklausomai nuo to, kur jūs gulėti ant to masto, visada įsitikinkite, kad tamsiai skaldytos Diva galite gauti tik kompaktiškas, kuris atitinka jūsų atspalvį arba geltona arba oranžinė atspalviu (priklauso nuo jūsų veido). Going for dantukus šviesesnių atspalvių paleisti duoti baltos ish dauguma jūsų odą, kuri yra kažkas, ką norite bet kokia kaina išvengti pavojų.

3. Lakme Puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Veido Kompaktiškas – smėlinė Medus

Pirkti Lakme Puikiai Radiance Intensyvi Balinimas veido Dėl ₹ 162,00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-radiance-intense-whitening-complexion

Lakme puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas yra dinamiškas kompaktiškas, kuri suteikia spindinčią veido akimirksniu. Prisotintas vitaminų B ir C pridėti maitina jūsų makiažas, šis kompaktiškas padeda išlaikyti odą lygi ir švelni dėka savo pažangių smulkaus tinklelio ir alantoinas sudėtingą formulę.

Argumentai „už“

 • SPF 23 apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių
 • Praturtintas vitaminais ir multi-mineralų
 • Sudėtyje yra odą šviesinantis perlai
 • Vitaminas B3 metu pastebimai šviesina odos tonas

Trūkumai

 • Neslepia tamsių dėmių ar defektų
 • Prastos kokybės Pūderslotiņa

Lakme Puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Veido Kompaktiškas – smėlinė Medus apžvalga

Lakme Puikiai Švytėjimas Intensyvus balinimas Kompaktiškas yra šešių skirtingų atspalvių, iš kurių smėlinė medus tinkamiausias tamsiai oda vartotojams. Šviesos aprėptis kompaktiškas, jis idealiai tinka kasdieniniam naudojimui moterų, kurios yra ne ieško paslėpti jokių dėmių. Ji daro gerą darbą su naftos kontrolę, taip pat ir lengvai lieka 5 – 6 valandas, priklausomai nuo oro sąlygų. Vienintelė problema su šio susitarimo, kad ji teigia, kad „akivaizdžiai pašviesinti odos tonusą“, taip pat. Dabar, kai tai yra ginčytinas klausimas su daug moterų su kai tam nepritaria, dėl etinių priežasčių, o kiti nori jį naudoti tą pačią paskirtį, mes nustatėme, kad kompaktiškas tikrai ne pašviesinti kaip toks, bet gali palikti baltas mesti ant odos, jei per dažnai. Nuosprendis dar ant šio vieno.

Įvertinimas: 4 – 5

 

Dėl Wheatish odai

Kaip neutralus odos tonas, wheatish skaldytos moterys dažnai turi sunkiausia laiką pasirenkant tinkamą kompaktiškas patys. Idealiu atveju, priklausomai nuo to, ar jie turi rožinės arba geltonos atspalvį, moterys turi pasiimti kompaktiškas, puikiai atitinkančią jų atspalvį, kaip gauti neatitinkantys kompaktiškas gali sukelti baltą mesti ant odos.

4. Lakme 9 5 Flawless Matte veido Compact – Almond

Pirkti Lakme 9 5 Flawless Matte veido kompaktiškas ₹ 319.00 @ www.amazon.in/lakme – 9 iki – 5-nepriekaištinga-matinis-veido-kompaktiškas

Puikus pasirinkimas naftos nemokamai, net ir gamtos veido, Lakme anketa 9 to 5 Nepriekaištingas Matinis Veido Kompaktiškas yra prisotintas vitamino E, kuris padeda puoselėti odą ir suteikia jums spinduliavimo išvaizdą, kuris trunka visą dieną.

Argumentai „už“

 • Matiniu paviršiumi
 • Nėra pleistrai
 • Ne balta ketaus
 • Įperkamos

Trūkumai

 • Nerekomenduojama sausa oda vartotojams
 • Turi būti naudojamas su baze
 • Neslepia dėmės / dėmės

Lakme nuo 9 iki 5 Flawless Matte veido Compact – Almond apžvalga

Jei esate wheatish skaldytos moters su riebiai mišriai odai, tada Lakme s 9 to 5 Nepriekaištingas Matinis Veido Kompaktiškas pavėsyje Migdolų yra tai, ką jau laukia visa savo gyvenimą. Kaip rodo pavadinimas, kompaktiškas ar suteikti nepriekaištingą matiniu paviršiumi nedarant oda atrodo fragmentiškas arba kreidos bet kuriuo metu. Kadangi tai yra matinis produktas, mes labai rekomenduojame, kad jūs naudojate bazę prieš taikant šią kompaktišką, kaip tiesioginio taikymo Compact gali sukelti breakouts. SPF trūkumas yra muštynės taip pat. Bet sakė, kad jei jūs ieškote vidutinio aprėpties produkto geros ištvermės (5 – 6 valandas), tai yra padorus produktas, ypač dėvėti naktį. Dalyvaukite mūsų žodį, jūs turėsite nulio jokių nusiskundimų.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

5. Lakme Rožių milteliai – Šiltas Rožinė

Pirkti Lakme Rose milteliai – Šiltas rausva ₹ 135.00 @ www.amazon.in/lakme-rose-powder—warm-pink

Lakme Rožių milteliai yra gardus kompaktinė pudra, kuri yra puikus paraudęs skruostus. Supakuotas su saulės apsaugoti savo minkštą, persiko odos gerumą, pirkti Lakme Rose Milteliai iš karto suteikti sau rožinis švytėjimas žinote nusipelno.

Argumentai „už“

 • # 1 pardavėjas „Amazon“ Indijoje
 • Palaidos veido milteliai su aromato rožių, yra nekilnojamojo rožių ekstraktai
 • Alyvos kontrolė
 • Apsaugo nuo saulės daromos žalos

Trūkumai

 • Žemas aprėptis
 • Rekomenduojama tik wheatish oda moterims
 • Netrunka ilgai

Lakme Rožių milteliai – Šiltas Rožinė apžvalga

Lakme rožė Milteliai pavėsyje Warm Pink yra idealus kasdien drabužiai kompaktiškas wheatish oda moterims. Supakuota palaidų miltelių pavidalo, tai ypač kompaktiškas lengva dėvėti, nes ji susilieja į odą sklandžiai, ir turi labai malonų kvapą rožių. Aprėptis yra lengvas arba vidutinio ir tikrai negali būti pastatytas iki. Tai daugiau miltelių nei kompaktiškas, jei jūs paprašykite mus, bet su tam tikrais kompaktiškas kaip savybių, pavyzdžiui, vakare iš odos. Ištvermės nėra didelis ne plikas 2 valandas viršų ir reikalauja reguliariai liesti langų. Bet jei sunkiųjų makiažas nėra jūsų dalykas, tai gali būti tiesiog už jus patį.

Įvertinimas: 4 – 5

 

Dėl tamsus odai

Panašiai kaip jų tamsių oda seserų, tamsus moterys pernelyg turėtų pasirinkti kompaktinių geltoni arba oranžiniai pustonių, kad tiksliai atitiktų jų odos tonusą. Naudojant lengvesni atspalvių atneša su juo balto mesti ant odos, todėl gauti tinkamą atspalvį jūsų veido yra itin svarbi čia pavojų.

6. Lakme Švytėjimas cery – „Shell

Pirkti Lakme Radiance veido – apvalkalas ₹ 140.00 @ www.amazon.in/lakme-radiance-complexion—shell

Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas leidžia jums pridėti maitina jūsų makiažas dėka vitaminų E buvimą ir C, kurie padeda papildyti odos. Išplėstinė smulkaus tinklelio ir alantoinas sudėtinga formulė saugo odą jausmas švelni ir minkšta liesti ir palikti jus ieškote Picture Perfect bet kuriuo paros metu.

Argumentai „už“

 • Pagaminta su alantoinu sudėtingą formulę
 • Maitina ir drėkina odą
 • Yra vitaminų E & C
 • Išplėstinė smulkaus tinklelio technologija

Trūkumai

 • Netinka sausai odai
 • Neslepia dėmės

Lakme Švytėjimas Veido – „Shell“ apžvalga

Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas pavėsyje „Shell“ „yra kompaktiškas su geltonais atspalviais, kad yra idealus tamsus oda moterims. Jis turi kreminės tekstūros. Kadangi tai yra kompaktiškas su šviesos aprėpties, ji nedaro daug paslėpti defektus, bet jei turite daugiausiai aiškią odos, kad jūs tik ieškote išlyginti, tai yra padorus pasirinkimas. Ištvermės yra mažesnis nei 9 iki 5 diapazone maždaug 3 iki 4 valandų, o tai reiškia, jums bus reikalaujama, kad prisiliesti jį retkarčiais. Tačiau atsižvelgiant į jos kreminės tekstūros ir lengvai paraišką, mes nematome, kad daug klausimu. Sausi oda vartotojai patariama nenaudoti šio produkto kaip standalone nes tai gali sukelti breakouts. Vietoj to, naudokite jį kreminės bazę arba saulės ant odos pirmą kartą prieš maišymo produktą geriausių rezultatų.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

7. Lakme 9 5 Flawless Matte Veido Compact – abrikosų

Pirkti Lakme 9 5 Flawless Matte veido Compact – abrikosų Dėl ₹ 319.00 @ www.amazon.in/lakme – 9 iki – 5-nepriekaištinga-matinis-veido-kompaktiškas — abrikosų

Puikus pasirinkimas naftos nemokamai, net ir gamtos veido, Lakme anketa 9 to 5 Nepriekaištingas Matinis Veido Kompaktiškas yra prisotintas vitamino E, kuris padeda puoselėti odą ir suteikia jums spinduliavimo išvaizdą, kuris trunka visą dieną.

Argumentai „už“

 • Matiniu paviršiumi
 • Nėra pleistrai
 • Ne balta ketaus
 • Įperkamos

Trūkumai

 • Nerekomenduojama sausa oda vartotojams
 • Turi būti naudojamas su baze
 • Neslepia dėmės / dėmės

Lakme nuo 9 iki 5 Flawless Matte veido Compact – abrikosų apžvalga

Apvalinant iki mūsų sąrašą iš Lakme 9 iki 5 Nepriekaištingas Matte veido Compact yra atspalvis Abrikosų kurie jaučiasi jis buvo sukurta atsižvelgiant į Indijos moters galvoje. Idealiai tinka moterims, turinčioms riebiai mišriai odai, tai yra spaudžiamas kompaktiškas, kuri suteikia sklandų matiniu paviršiumi, kad gana daug trunka per dieną. Ką mes ypač patiko apie šią kompaktišką, kad ji palieka ne balta lietinio arba patchiness, ir nusėda ant odos, kaip sapne. Aprėptis yra vidutinio su ištvermės 5 – 6 valandas, todėl nelieka teikti reguliarias touch up poreikį. Turint omenyje SPF ir jos matiniu efekto stoką, tačiau užtikrina, kad jūs naudojate Šis kompaktiškas su kreminės bazę arba saulės tik, o ne kaip atskiras produktas.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

Mišriai odai

Derinys odos tipas yra žymimas aliejinis T-zonos (kaktos, nosies, ir smakro), esantį šalia sausų skruostų. Kaip, pavyzdžiui, dauguma moterų su mišriai odai linkę naudoti du skirtingus kompaktinių dviejų skirtingų zonų veido. Nors tai yra padorus praktika, priklausomai nuo kiek riebi arba išdžiūti oda, galima pasirinkti tarp Creme ir matiniu kompaktiškas bendro naudojimo taip pat.

8. Lakme Absoliutus Nepriekaištingas kremas Kompaktiškas

Pirkti Lakme Absoliutus Flawless Creme kompaktiškas ₹ 680,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-flawless-creme-compact

Į Lakme Absoliutus Nepriekaištingas kremas kompaktiški garantijos slepiasi visas savo tamsias dėmes, tamsius ratilus ir trūkumus visiškai duoti jums spinduliavimo pažvelgti į teptuku insulto. Naudojant šią kompaktišką padės atjauninti savo nuobodu ir negyvas odos, ir duoti jums šviesesnę spalvą.

Argumentai „už“

 • Creme kompaktiškas
 • Lengva nešiotis
 • Puikus kempinė aplikatorius
 • Paslepia defektus

Trūkumai

 • Brangus

Lakme Absoliutus Nepriekaištingas kremas Kompaktiškas apžvalga

Idealiu atveju, mišriai odai moterys paprastai neturi naudoti kremą kompaktus, tačiau, jei jūs esate ant mažiau riebi pusėje derinys odos tipą, tai vienas produktas tikrai vertas vietos jūsų sąraše. Creme kompaktiškas prieinama 4 atspalvių, kad tiktų įvairių odos tipų, kompaktiškas turi aukštą aprėptį, kuri garantuojanti slaptavietės netobulumai duoti jums net, spinduliavimo oda. Iš Compact tekstūra yra sviestinis minkštas, kuri leidžia lengvai taikomas ir palieka jūsų odą jausmas lengvas ir šviežias. Tai lieka 4 – 5 valandas, priklausomai nuo to, kiek jums prakaitas ir yra geriau tinka žiemą. Viskas pasakyta ir padaryta, gerą creme kompaktiškas, kad gali būti naudojamas mišriai odai moterų taip pat. Tačiau, jei kremas aspektas vis dar tave nervina, naudokite jį kaip jūsų makiažas bazę ir viršų jį išjungti su parako kompaktiškas labiau matiniu paviršiumi.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

Spuogai linkusi / jautriai odai

Moterys turintys jautrią odą, kad yra linkę breakouts prisibijo grožio produktus, ir su gera priežastis. Jei suskaičiuoti save tame sąraše, mūsų pasiūlymas jums būtų išvengta Creme pagrįstas kompaktus, nes jie gali tiesiog blokuoti poras toliau. Vietoj to, pasirinkti dantukus su matiniu paviršiumi, kad sumažinti blizgesį ant veido. Padengimas, ar mažas, vidutinis ar didelis, priklausys nuo to, ar jūs turite aktyviai spuogai ir / arba randų žymes, kad jūs ieškote paslėpti.

9. Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas

Pirkti Lakme Radiance veido kompaktiškas ₹ 116.00 @ www.amazon.in/lakme-radiance-complexion-compact

Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas leidžia jums pridėti maitina jūsų makiažas dėka vitaminų E buvimą ir C, kurie padeda papildyti odos. Išplėstinė smulkaus tinklelio ir alantoinas sudėtinga formulė saugo odą jausmas švelni ir minkšta liesti ir palikti jus ieškote Picture Perfect bet kuriuo paros metu.

Argumentai „už“

 • Pagaminta su alantoinu sudėtingą formulę
 • Maitina ir drėkina odą
 • Yra vitaminų E & C
 • Išplėstinė smulkaus tinklelio technologija

Trūkumai

 • Netinka sausai odai
 • Neslepia dėmės

Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas apžvalga

Spuogai linkusi oda reikalauja kompaktiškas, kad sucks dėmesį į riebalų perteklių ant veido be blokuoja poras procese. Išlaikyti tai galvoje, The Lakme Švytėjimas Veido Kompaktiškas yra puikus pasirinkimas moterims, turinčioms spuogų / jautriai odai, nes jis yra mažas aprėptis kompaktiškas, kad nėra sunkios odos. Tuo pačiu metu, matinis milteliai padeda pašalinti perviršinį blizgesį ant veido paliko jums spinduliavimo oda. Ištvermės kompaktinės priklauso nuo oro sąlygų ir kaip riebi oda gauna (mažiau vasarą), daugiausia apie 4 valandų pagal vidutinius sąlygomis. Turėkite omenyje, kad nors kompaktiškas yra vien vienas ir negalės nuslėpti dėmės kaip toks. Taigi, jei turite aktyvių spuogų ar spuogų randus tai gali būti ne jums produktas, ir jums gali tekti kažką sunkesnio, kaip pamatai.

Vertinimas: 4.5 – 5

 

Lengvesni odai

Indija yra atogrąžų šalyje, odos rauginimo yra didelė problema mes susiduriame. Pridėti, kad nuolat didėjančios taršos, ir galime drąsiai sakyti, kad dauguma iš mūsų yra bent atspalvis ar du lengvesni nei tai, ką mes paprastai atrodo. Lucky mus, nors yra Lakme kompaktinių kad padeda išlyginti įdegis ir pareikšti apie daugiau vienodo tono odai. Štai mūsų Top pasiimti šiuo klausimu.

10. Lakme Absoliutus Balta Intensyvus Šlapias ir sausas kompaktiškas

Pirkti Lakme Absoliutus Baltas Intensyvi šlapiu ir sausu kompaktiškas ₹ 560.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-wet-and-dry-compact

Lakme Absoliutus Balta Intensyvus Sauso ir šlapio Kompaktiškas buvo sukurtas kaip ilgalaikį formulavimo vitamino B3, kad maitina odą iš vidaus ir iškelia iš savo natūralų flawlessness. Nors pridedant kerintį spindesį į veidą, SPF 17 metu joje padeda apsisaugoti nuo UV spindulių pavojus taip pat.

Argumentai „už“

 • 3-in – 1 odos priežiūros produktas
 • Gali būti naudojamas kaip šlapio pamato arba sauso kompaktiškas
 • Sudėtyje yra hialurono rūgšties ir vitamino B4
 • SPF 17
 • Odos Žaibo savybės

Lakme Absoliutus Balta Intensyvus Šlapias ir sausas kompaktiškas apžvalga

Lakme Absoliutus Balta Intensyvus Šlapias ir sausas kompaktiškas yra gyvenimo užsklandą, nes jos 3-in – 1 formulę, kuri leidžia jį naudoti įvairiais būdais. Ji teigia, kad odos šviesinimui savybių, kurios padeda sumažinti įdegį ir net iš odos tonas. Mes nusprendėme išbandyti šį teiginį mūsų įdega ir buvo maloniai nustebinti tuo, kaip gerai ji dirbo. Žinoma, niekas negali tikėtis stebuklų čia, bet ji padaryti teisingą darbą vakarą odos tonas labiau vienodą apdaila. Tai leidžia, turi turėti savo krepšys, kaip jis gali būti naudojamas kaip šviesos pagrindo taikyti makiažas kelyje. Ypač, nes spaudžiamas kompaktiškas taip pat dvigubinamas kaip pamatai kai taikoma su drėgna kempine / šepečiu. Patikimas nugalėtojas visą kelią.

Vertinimas: 5 – 5

 

Dėl spinduliavimo oda

Apvalinimo mūsų sąrašą dantukus įvairių tipų odai, turime ypatingą kažką rezervuota galo. Nepriklausomai nuo jūsų odos tipo, jei jūs ieškote ko nors, kad pakelti savo išvaizdą vestuvėms, šeimos funkcijas, ir šalių, mūsų paskutinis peržiūra yra vienas jūs tikrai nenorite praleisti.

11. Lakme veido sheer

Pirkti Lakme veido vien Už ₹ 300.00 @ www.amazon.in/lakme-face-sheer

Sandarinimo savo makiažas su šiuo specialiai suformuluota paryškinimo nuo Lakme kad liftai savo išvaizdą į kitą lygį. Balniškumas milteliai, tai susilieja lengvai į odą duoti savo veidą vaivorykštės spindesį. Yra trijų skirtingų atspalvių.

Argumentai „už“

 • Bestseleriu Amazonės Indijoje
 • Pabrėžia skruostus gražaus švytėjimo
 • Sudėtyje yra pigmentų atspalviu
 • Mišiniai sklandžiai

Trūkumai

 • Reikia šviesos ranka
 • Venkite overusing produktą

Lakme Veido sheer apžvalga

Kadangi dauguma dantukus mes recenzuojamuose aukščiau yra reguliariai drabužiai, mes stengiamės ieškoti produkto, kad pridėtinės šiek tiek daugiau į mūsų išvaizdą ypatingomis progomis. Ir kad vaikams, kaip mes susitikome Lakme veido vien. Pirmasis ko pirma, tai yra paryškinimo o ne reguliarus kompaktiškas, todėl niekada, niekada padaryti jį taikyti visoje savo veidą pačioje pradžioje klaidą nebent jūs norėjote atrodyti blizga disco kamuolys. Tai reiškia, jog Lakme Veido sheer yra skirtas papildyti įprastą kompaktišką / pamatus lengvas švytėjimas. Naudoti, gauti savo makiažą vietoje, o tada naudojant makiažas šepečiu (griovys kempinė aplikatorius momentą, kai atidarote langelį) labai lengvai gauti tam tikrą produkto ant veido. Niekada eiti į daugiau nei vieną DAB miltelių, nes ji yra labai pigmentuota ir bus baigti Messing su visa savo išvaizdą, jei persistengti ji. Mūsų patarimas, daryti bandymus paleisti su juo žinoti, kiek yra per daug. Kai jūs turite, kad žemyn paglostyti, jūs būsite pasiruošę nužudyti bet kokiu atveju, kaip bosas, kad jūs naudojate tai. Ačiū mus vėliau!

Įvertinimas: 4 – 5

 

Dėl tikrosios odos

Priklausomai nuo to, ar jie turi riebi, sausa, kodinės arba normaliai odai, tikrosios skaldytos moterys turi pasirinkti dantukus atspalvį ar du lengvesni nei jų odos tonas per laisvę. Be to, gauti vieną su rožinės spalvos atspalviais pakels bendrą išvaizdą.

12. Lakme 9 5 Flawless Matte Veido Kompaktiškas – jautiena

Pirkti Lakme 9 5 Flawless Matte veido kompaktiškas ₹ 300.00 @ www.amazon.in/lakme – 9 iki – 5-nepriekaištinga-matinis-veido-kompaktiškas

Puikus pasirinkimas naftos nemokamai, net ir gamtos veido, Lakme anketa 9 to 5 Nepriekaištingas Matinis Veido Kompaktiškas yra prisotintas vitamino E, kuris padeda puoselėti odą ir suteikia jums spinduliavimo išvaizdą, kuris trunka visą dieną.

Argumentai „už“

 • Matiniu paviršiumi
 • Nėra pleistrai
 • Ne balta ketaus
 • Įperkamos

Trūkumai

 • Nerekomenduojama sausa oda vartotojams
 • Turi būti naudojamas su baze
 • Nėra SPF

Lakme nuo 9 iki 5 Flawless Matte Veido Kompaktiškas – jautiena apžvalga

Lakme anketa 9 to 5 Nepriekaištingas Matinis Veido Kompaktiškas pavėsyje jautiena idealiai tinka riebiai ir sąžiningų oda moterims su rožinės spalvos atspalviais savo odos. Su šviesa vidutinio aprėptį, mes nustatėme, kad kompaktiškas suteikia puikią matiniu tai nereiškia, kad oda fragmentiškas arba kreidos. Beje, ji visada gera idėja, kad moterys galėtų naudotis Šis kompaktiškas su SPF remiantis pamatų / saulės ir pati kompaktiškas neturi SPF, kuris yra problema, nes dauguma tikrosios skaldytos moterys yra labiau pažeidžiami saulės daromos žalos. Taigi, jei jūs neprieštaraujate, kad SPF trūksta, ir ieško kompaktiškas dėvėti vakare / naktį, tai tikrai variantas jums apsvarstyti.

Įvertinimas: 4 – 5

 

13. Lakme Rose veido Milteliai – Minkšta rožinė

Pirkti Lakme Rose veido milteliai ₹ 135.00 @ www.amazon.in/lakme-rose-face-powder

Lakme Rožių milteliai yra gardus kompaktinė pudra, kuri yra puikus paraudęs skruostus. Supakuotas su saulės apsaugoti savo minkštą, persiko odos gerumą, pirkti Lakme Rose Milteliai iš karto suteikti sau rožinis švytėjimas žinote nusipelno.

Argumentai „už“

 • # 1 pardavėjas „Amazon“ Indijoje
 • Palaidos veido milteliai su aromato rožių, yra nekilnojamojo rožių ekstraktai
 • Alyvos kontrolė
 • Apsaugo nuo saulės daromos žalos

Trūkumai

 • Žemas aprėptis
 • Rekomenduojama vienintelis teisingas oda moterims
 • Netrunka ilgai

Lakme Rožių veido milteliai – Minkšti Rožinė apžvalga

Lakme Rožių milteliai pavėsyje Soft Pink yra bestseleriu iš Lakme kolekciją. Prieinamą, kasdien kompaktiškas, skirtingai nuo daugelio kitų Lakme tuos, kurie yra suspausti, tai yra biri pudra, kuri leidžia maišyti ir taikymas labai lengva. Jis yra labai malonus aromatas rožių su aprėpties, kuri yra šviesa terpėje. Tačiau, mes nustatėme, kad kompaktiškas netrunka per ilgai ir reikalauja dažnai liesti langų. Be to, nors pakuotės reikalavimai „saulės apsauga“, tai ne visai nurodyti SPF reitingą.

Įvertinimas: 4 – 5

*** Kainos gali skirtis ***

Su įvairiausių produktų už beveik kiekvienas Indijos odos tipą, ir įvairių kainų punktais, Lakme daro gerą darbą viešojo maitinimo grožio reikalavimus milijonų JAV Indijos moterų. Ir jei jau gyvena pagal Skala, mes gana tikri, kad Jūs ar kas nors Jūsų šeimoje yra tikrai naudojama Lakme produktą bent kartą savo gyvenime. Tikimės, kad jums rasti mūsų sąrašo viršų Lakme dantukus informatyvus ir naudingas. Prašome palikite savo atsiliepimus ir pasiūlymus į komentarus skyriuje žemiau!

load...