12 sunkių Cukrinių šalutinių reiškinių

Taip, straipsnio pavadinimas yra teisinga. Tuo atveju, jei buvo įdomu, jei ten buvo klaidos – ne, mes ketiname kalbėti apie ciberžolė šalutinį poveikį.

Žinau, kad skamba neįtikėtinai juokinga. Žinoma, kaip galima Ciberžolė turi šalutinį poveikį? Kitoks šiame pasaulyje, bet ciberžolė? Ciberžolė?

Taip. Ciberžolė. Ji turi šalutinį poveikį.

Ciberžolė šalutinis poveikis

 1. Padidėjusi kraujavimo rizika
 2. Skrandžio klausimai ir GERL
 3. Pakelkite tulžies pūslės susitraukimus
 4. Mažina kraujospūdį
 5. Rizikos inkstų akmenų
 6. Nėščioms ir maitinančioms moterims
 7. Viduriavimas ir pykinimas
 8. Ne su kraujo skystumo vaistų
 9. Sukelti alergines reakcijas
 10. Sukelti Nevaisingumas
 11. Priežastis geležies trūkumas
 12. Rizikingas operacijos metu

Leiskite pažvelgti, kas yra šalutinis poveikis ciberžolė? 

load...

1. Padidėjusi kraujavimo rizika

Atsižvelgiant ciberžolė buvo nustatyta, kad sulėtinti kraujo krešėjimą. Tai gali galiausiai padidins kraujosruvos ir kraujavimas žmonių, kurie kenčia nuo kraujavimo sutrikimų (1) riziką. Ciberžolė taip pat gali sąveikauti su tam tikrais vaistais ir sukelti padidėjusį kraujavimą.

Prevencijos metodas

Nustokite vartoti ciberžolė, jei jūs kenčia nuo bet kokių kraujavimo sutrikimų arba yra bet vaistus už tą patį.

Atgal į TOC

2. Skrandžio klausimai ir GERL

Ciberžolė nebuvo nustatyta, kad sukelti bet kokią skrandžio problemų ar kitų virškinimo trakto reakcijų rūšis, kai vartojami kaip Virtos kario dalis. Bet ciberžolė įsiurbimo lėtinėmis ligomis kaip artritas ar sąnarių atveju, ji gali sukelti virškinimo problemų.

Didelėmis dozėmis kurkumą ilgesnį laiką taip pat buvo nustatyta, kad sukelti virškinimo trakto problemas (2).

load...

Be to, jei jūs šiuo metu kenčia nuo dispepsija ar Padidėjęs, tai geriau jums visiškai išvengti ciberžolė naudojimas.

Net ciberžolė papildai gali sukelti problemas skrandį. Ypač suaugusiems, kurie vartoja daugiau nei rekomenduojamomis dozėmis (400 mg iki 3 g) iš papildų ilgai trunkančio laiką. Ciberžolė taip pat gali sukelti rėmenį bei virškinimo.

Prevencijos metodas

Užtikrinti, kad jūs imtis ciberžolė tik rekomenduojamomis dozėmis.

Atgal į TOC

3. Pakelkite tulžies pūslės susitraukimus

Ciberžolė yra dideles sumas oksalato, kuris yra cheminė medžiaga, kuri gali padidinti tulžies pūslės akmenlige riziką. Vieno tyrimo metu paskelbtas American Journal of Clinical Nutrition, ciberžolė gerokai padidino oksalato šlapime lygį, palyginti su placebu.

Ciberžolė papildai 20 – 40 mg, taip pat buvo pranešta, kad padidinti tulžies pūslės susitraukimus.

Prevencijos metodas

Nustokite vartoti ciberžolė, jei turite kokių nors tulžies pūslės problemų tipo, arba jei esate vaistus už tą patį.

Atgal į TOC

4. Mažina kraujospūdį

Na, tai gali skambėti kaip naudos. Tačiau sumažinti kraujospūdį taip per daug, gali sukelti komplikacijų.

Didelės dozės ciberžolė gali sumažinti kraujo spaudimą, todėl asmenys į kraujospūdžio vaistus turi būti atsargūs, o vartoja ciberžolė.

Prevencijos metodas

Venkite ciberžolė, jei jau yra kraujospūdžio medicaiton.

Atgal į TOC

5. Rizikos inkstų akmenų

Per daug ciberžolė gali padidinti inkstų akmenų susidarymo pavojų. Tai dėl to, kad oksalatų buvimo ciberžolė. Oksalatai gali prisijungti prie kalcio sudarydami netirpius kalcio oksalato pavidalu, kuris visų pirma atsako už inkstų akmenų. Taigi, jei turite polinkį formuotis inkstų akmenys, ciberžolė yra griežtas NE už jus.

Vieno tyrimo, ciberžolė nurijimas turėjo padidėti šlapimo oksalato išsiskyrimą, palyginti su cinamonu, taip pagrįsdamas tuo, kad ji gali sukelti inkstų akmenys (3).

Prevencijos metodas

Venkite ciberžolė, jei jūs kenčia nuo bet kidey klausimais, ypač inkstų akmenlige natūra.

Atgal į TOC

6. Nėščioms ir maitinančioms moterims

Pasak Merilendo medicinos centro universiteto, ciberžolė yra saugus nėščiosioms tik tada, kai jis yra naudojamas kaip maisto patiekalų prieskonių. Turi būti vengiama Ciberžolė papildai nėštumo metu. Ir tuo atveju, jei esate alergiškas ciberžolė, tai geriausia, kad būtų išvengta ją nėštumo metu.

Svarbiausia, kad yra neprieinama ciberžolė šalutinio poveikio nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims pakankamai informacijos. O kadangi jie yra svarbiausi periodai kiekvienai moteriai gyvenime, tai geriausia laikyti ciberžolė toli laikinai.

Ciberžolė buvo retai studijavo žindyvėms, ir tai yra gana nežinoma, ar jo veikliosios junginiai būtų patekti į motinos pieną. Gaunami poveikis žindomam kūdikiui, taip pat nežinoma.

Prevencijos metodas

Kadangi yra pakankamai informacijos šiuo klausimu, kad būtų išvengta ciberžolė visiškai nėštumo ir žindymo laikotarpiu bus idealus.

Atgal į TOC

7. Viduriavimas ir pykinimas

Viduriavimas ir pykinimas yra du iš bendrų simptomų, susijusių su ciberžolė papildyto (4). Tai yra todėl, kad kurkuminas ciberžolė turi tendenciją dirginti virškinimo trakte.

Kaip už tam tikrų klinikinių tyrimų, asmenų, kurie papildytų 3,6 iki 8 gramų Kurkuminas per dieną 4 mėnesius patyrė lengvas pykinimas (3,6 iki 8 gramų Kurkuminas per dieną yra pakankamai didelės dozės). Net mažos dozės Kurkuminas gali išprovokuoti pykinimas tam tikrų asmenų.

Prevencijos metodas

Paimkite ciberžolė per ribą. Jei pastebite kokių nors simptomų, nutraukite vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją.

Atgal į TOC

8. Ne krauju skystinančių vaistų

Kurkuminas ciberžolė yra įrodyta, kad sumažinti trombocitų funkciją, ir todėl turi būti vengiama, kurie yra kraują skystinančius vaistus,. Asmenys dėl vaistų, pavyzdžiui, varfarino ar Coumadin (antikoaguliantas), turi ignoruojama Kurkuminas, nes ji gali Padidina kraujo skystinančius vaistus (5) poveikį.

Prevencijos metodas

Venkite ciberžolė, kai esate ant kraujo retinimo vaistus.

Atgal į TOC

9. Sukelti alergines reakcijas

Kurkuminas gali būti kontaktinio alergenų (6). Tam tikriems asmenims, pranešė, kontaktinį dermatitą ir dilgėlinę tinkamai susisiekti su ciberžolė. Nuo ciberžolė priklauso imbiero šeimos, viena yra labiau tikėtina, kad būti alergiški jį, jei jis (ji) yra alergiškas imbieru. Jūs taip pat galite būti alergiškas ciberžolė, jei esate alergiškas geltonos spalvos maisto.

Ciberžolė taip pat gali sukelti odos protrūkius, kaip bėrimas ir dusulys. Reakcijos gali pasireikšti iš abiejų susilietus su oda ir prarijus.

Prevencijos metodas

Jei turite geltonų maisto dažiklis alergiją, geriausia likti nuošalyje nuo ciberžolė.

Atgal į TOC

10. Švinas nevaisingumą

Ciberžolė, jei geriamas vyrų, gali sumažinti testosterono lygį ir sumažinti spermatozoidų judėjimą. Tai gali galiausiai sukelti nevaisingumą.

Prevencijos metodas

Paimkite ciberžolė saikingai ir vengti perteklinio naudojimo.

Atgal į TOC

11. Priežastis geležies stokos

Kaip už tyrimų, buvo nustatyta, junginiai, esantys kurkumą jungiasi prie geležies. Tai gali sumažinti organizmo sugebėjimą įsisavinti geležį iš maisto, dėl ko geležies trūkumas.

Prevencijos metodas

Jei jau esate netobuli geležies, venkite ciberžolė ir pasitarkite su gydytoju dėl jo naudojimo. Patikrinkite savo geležies lygį kraujyje prieš reguliariai įskaitant ciberžolė dietos.

Atgal į TOC

12. Rizikingas operacijos metu

Tai vėl daryti su ciberžolė polinkį slopinti kraujo krešėjimo procesą. Pacientai, kurie svarsto operacijos turi susilaikyti nuo vartojimo ciberžolė vieną ar dvi savaites prieš operaciją.

Prevencijos metodas

Jei esate svarsto operacijos, turite susilaikyti nuo vartojimo ciberžolė vieną ar dvi savaites prieš operaciją.

Atgal į TOC

Taigi, tai buvo apie pagrindinius ciberžolė šalutinį poveikį. Ciberžolė taip pat gali sąveikauti su tam tikrais vaistais.

Sąveika su vaistais

Po yra vaistų ciberžolė gali sąveikauti su sąraše – vadinasi, gyventi atokiau nuo prieskonių, kol vartojate šių Meds –

 • Kraujo skystinančius vaistus, pavyzdžiui, varfarinu, klopidogrelio, aspirinas, ir tt
 • Vaistai, kurie mažina skrandžio rūgšties kaip cimetidinas (Tagamet), famotidino (Pepcid), rantidine (Zantac), esomeprazolas (Nexium), omeprazolo (Prilosec), ir lansoprazolo (Prevacid).
 • Diabetas vaistus.

Sąveika su žolelėmis

Ciberžolė taip pat gali sąveikauti su tam tikromis žolelėmis. Nors jos sąveiką su žolelėmis, pavyzdžiui, juodųjų pipirų ir imbiero poveikis yra neaiškus, tai nereiškia, kad jie nėra. Prieš pradėdami naudotis ciberžolė su bet kuriuo iš šių dviejų Ar pasitarkite su gydytoju.

Rekomenduojama Ciberžolė Dozavimas

Nors ciberžolė turi tam tikrą šalutinį poveikį, tai iš tiesų yra labai svarbu optimaliai sveikatai. Ir vienintelis būdas išvengti šalutinį poveikį yra naudoti tinkamą dozę. Toliau rekomenduojama dozės įvairių formų ciberžolė –

Milteliai sausas šaknis

Nuo 1,5 iki 2,5 gramų per dieną.

Standartizuotas milteliai

Nuo 1,2 iki 1,8 gramų per dieną.

Ciberžolė arbata

Galite statūs 15 gramų ciberžolė šaknies 135 ml verdančio vandens. Galite imtis šį preparatą du kartus per parą.

Vandens pagrindu ekstraktas

Nuo 30 iki 90 lašai per dieną ekstrakto.

Tinktūra

Nuo 15 iki 30 lašų tinktūros 4 kartų per dieną.

Išvada

Ciberžolė galėjo, kad vienas prieskonių, kad visada patiko galinga statusą kiekvienuose namuose. Bet taip, net jei jis gavo šalutinį poveikį. Tai nereiškia, kad jūs visiškai pašalinti jį iš savo dietos – kaip ji ateina su savo sąžiningai dalytis naudą. Naudokite jį saikingai ir, kaip reikalaujama. Ir, jei turite bet kurį iš paminėtų šio posto sąlygų, laikinai sustabdyti jo naudojimą.

Ir svarbiausia, pasiimkite gydytojo patarimų.

Tikimės, kad šis pranešimas apie ciberžolė šalutinio poveikio padėjo jums. Ar mums savo atsiliepimus komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...