12 šalutinių poveikių obuolių sidro actu

Obuolių sidro acto nauda yra pagrįstas įrodymais. Tačiau yra keletas mokslinių tyrimų, per daug, kad išreiškė susirūpinimą dėl jo šalutinis poveikis. Šalutinis poveikis dažniausiai atsiranda dėl jo acto rūgšties kiekio ir jei jūs kirsti tam tikrą ribą. Bet nesijaudinkite, mes įsitikinkite, kad jums išvengti šių šalutinį poveikį sakau tiksliai, kaip jį naudoti saugiai. Ir tai, mano brangus draugas, visi remia konkrečių atvejų tyrimus. Laikas atkreipti dėmesį ir knistis giliau į šalutinio poveikio obuolių sidro actas.

Šalutinis poveikis, obuolių actas

 1. Audinių pažeidimas
 2. Mažas kalio kiekis kraujyje
 3. Reakcijos į vaistinį preparatą
 4. Virškinimo problemų
 5. Pažeistas dantų emalio
 6. Sumažėjęs kaulų tankis
 7. Skaudanti gerklė
 8. Žemas cukraus kiekis kraujyje
 9. Paprastieji spuogai ir odos niežulys
 10. Galvos skausmai ir pykinimas
 11. Sumažėjo Mineralinių lygiai
 12. Nėštumas ir žindymo

1. Audinių pažeidimas

Tai žinomas faktas, kad obuolių sidro actas yra labai rūgštus pobūdžio. Bet kokia forma vartoji tai – skystis arba tablečių formos, vyksta už borto su dozavimo gali pakenkti jūsų skrandžio gleivinę ir stemplę (1). Be to, įgyvendinant neskiestą ACV ant odos gali sukelti alerginių reakcijų, pavyzdžiui, deginimo pojūtis, bėrimai, ir dirginimas.

prevencinė priemonė

Jei turite jautrią odą, ji padeda skiesti ACV su bet medaus, vandens arba sodos žiupsnelis. Ir jei jūs tikėjo mitu, kad soda niekada neturėtų būti maišomas su ACV, jūs klystate!

Atgal į TOC

load...

2. Mažina kalio kiekis kraujyje

Kiek mums patinka nesutikti, obuolių sidro actas išskiria mineralų iš kaulų. Mes visi žinome, kaip svarbu kalio yra mūsų kūno. Ji yra viena iš organizmo elektrolitų, iš esmės mineralų, kurie užtikrina tinkamą veikimą nervų, raumenų, ir ląstelių. Žemas kalio gali sukelti silpnų raumenų, dažnas šlapinimasis, mėšlungis, žemas kraujo spaudimas, pykinimas, svaigulys, ir net paralyžius. Dar kartą, tai rūgštinis kiekis ACV, kad sumažina kalio kiekį, todėl tai, kas yra žinoma kaip hipokalemija (2).

prevencinė priemonė

Nors tepant obuolių sidro actas yra saugus, nurijus pats gali sukelti sveikatos sutrikimų. Tai geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, prieš pradėdami vartoja ACV.

Atgal į TOC

3. Reakcijos į vaistinį preparatą

Ar ne mes girdėjome gydytojai klausia mus susilaikyti nuo tam tikrų dalykų, kai esame ant kai kurių receptinių vaistų? Jei susimąstėte, kodėl, čia už tai priežastis. Keli ingredientai gali nužudyti vaistų veiksmingumą, trukdo jos veikimą ir neutralizuoti vaistų poveikį jūsų organizmui. Ir kas žino, tai geriau nei gydytojo? Taigi, jei jūsų Homeo dok paprašė susilaikyti nuo kofeino, o dėl vaistų, tik prie jos… Tai yra, jei esate rimtas apie pagerins jūsų sveikatos būklę. Dabar atgal į obuolių sidro actas, kuris yra vienas iš tokių ingredientų. Tie, dėl diabeto vaistų, digoksino (Lanoxin) arba tam tikrų šlapimą varančių vaistų reikia vengti ACV apskritai, nes ji gali sąveikauti su vaistais (3). Atsižvelgdama actą su insulinu stimuliuojančio narkotikų gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje pavojingai žemo lygio, jei sergate cukriniu diabetu.

prevencinė priemonė

Maišymo ACV su bet vaistų natūra geriausia vengti.

load...

Atgal į TOC

4. Virškinimo problemos

Pektino, natūraliai medžiaga ACV, gali sukelti sąlygas, pavyzdžiui, rūgšties refliukso, rėmuo, pykinimas, viduriavimas ir (4). Tai ypač pasakytina tuo atveju, tuos, kurių jautri virškinimo trakto. Be to, priešingai populiarųjį įsitikinimu, leiskite pabrėžti tai, kad nėra mokslinis tyrimas atsargines teiginį, kad ACV gali gydyti vidurių užkietėjimą.

prevencinė priemonė

Kaip už sveikatos priežiūros specialistams, galite išvengti šalutinį poveikį didele dalimi, jei galite vartoti ACV su pH lygį 5 – 7. Tačiau, jei simptomai išlieka, nutraukite naudojimą nedelsiant.

Atgal į TOC

5. Daužta Dantų emalio

Yra be galo daug video yra platinami socialinės žiniasklaidos, rodančia, kaip gaivieji gėrimai gali neigiamai paveikti jūsų dantų emalį (5). Tai jau liudija tyrimai. Tuo atveju, tyrimo duomenimis, paauglys mergaitė patyrė sunkią karieso po vartojančiomis iš neskiesto ACV puodelio kiekvieną dieną. Vartojimas ACV ne tik daro jūsų dantys geltona, bet taip pat daro juos jautresni.

prevencinė priemonė

Visada sumaišykite šį actą su sultimis ar vandeniu, kad išvengti jos tiesioginio kontakto su jūsų dantų. Be to, įsitikinkite, kad jums valyti dantis greičiau po to, kai ACV, kad būtų sumažinti šalutinį poveikį.

Atgal į TOC

6. Sumažėjęs kaulo tankis

Tai žinoma, kad didelės rūgšties vartojimas gali trukdyti formuotis kaulams ir pagalba kaulų retėjimą (6). Tai atsitiko atveju Austrijos moteris, kurie suvartojo 8oz apie ACV kasdien šešerius metus. Ji netrukus buvo diagnozuota osteoporozė, kaip ji būtų išskirti nenormalus sumą bikarbonatų, natrio ir kalio su šlapimu. Į ACV rūgštis mušdavo kaulų mineralinį tankį.

prevencinė priemonė

Žmonės, turintys mažas kalcio kiekis ir silpnų kaulų turi vengti geriamąjį ACV ne visos išlaidos.

Atgal į TOC

7. Gerklės skausmas

Kaip mes jau aptarėme, acto rūgšties ACV potencialiai gali deginti gerklę. Atsižvelgdama ACV tiesiogiai gali sukelti gerklės dirginimą ir duoti jums skauda gerklę, kad gali trukti kelias dienas (7).

prevencinė priemonė

Visada skiesti ACV praplauti vandeniu, kad išvengti rūgšties poveikį jūsų maisto vamzdžio.

Atgal į TOC

8. Žemas cukraus kiekis kraujyje

Visi iš obuolių sidro acto, kad aptarėme iki šiol neigiama yra gana valdomas. Tačiau atkreipti dėmesį į tai, ką aš esu apie pasidalinti su jumis dabar tai yra kažkas labai svarbus ir gali paversti mirtinas per daug. Dėl savo antiglycemic poveikio kraujyje, per daug apie ACV gali sumažinti gliukozės kiekį Jūsų kraujyje (8). Tuo metu, cukraus kiekis kraujyje gali sumažėti iki diabetinės hipoglikemijos taško, kuris gali nutraukti gliukozės tiekimą į smegenis – pirmaujanti sąmonės praradimą ir koma blogiausiais atvejais. Tačiau tai gali padėti tiems, su 2 tipo cukriniu diabetu, kurio organai yra atsparios insulinui.

prevencinė priemonė

Tai patartina prieš naudojant ACV net insulino atsparios pacientams konsultuotis su gydytoju.

Atgal į TOC

9. Spuogai ir odos niežulys

Jei jūs kada nors naudojote ACV pagrindu kosmetikos gaminį arba pati tiesiogiai ant odos ACV, jums reikės tikrai patyrė dilgčiojimo pojūtis. Vienas iš daugelio privalumų šio ingrediento yra nuleisti toksinus iš organizmo. Be abejo, ji, kad sėkmingai, tačiau organizmas šalina ją per odą, taip pat, kuris gali sukelti spuogai ar odos niežėjimas. Jei turite jautrią odą, galite gauti sudegino per (9).

 prevencinė priemonė

Tai padeda pamatyti dermatologas prieš naudojant ACV ant jūsų odos. Jei turite, tada įsitikinkite, kad jūs skiesti su vandeniu. Bet leiskite man pasakyti jums šį – priešingai tam, kad ACV gali padidinti odos sveikatą, nes jos vitamino C, pektino, ir beta-karotino kiekio, pateikto USDA ataskaita išreiškė abejonių dėl tokių maistinių medžiagų, yra esančių aptinkamo kiekio.

Atgal į TOC

10. Galvos skausmas ir pykinimas

Dažniau nei ne, asmenys, kurie geria ACV patirti pykinimo jausmas. Tyrimais nustatyta, kad acto rūgšties ACV gali pažaboti savo apetitą. Bet tai gali padaryti jums koktus ir sukelti skausmingas galvos skausmas. Detoksikacijos procesas, kuris daro mūsų smegenys išlaisvinti toksinus veda į šią sąlygą.

prevencinė priemonė

Negeriantis ACV ant tuščio skrandžio. Ir visada atminkite, kad praskiesti produktą prieš nurijus.

Atgal į TOC

11. Sumažėjęs Mineralinių lygiai

Kaip jau minėjau anksčiau, ACV padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Tuo pat metu, organizmas netenka gyvybiškai maistinių medžiagų, pavyzdžiui, mineralų taip pat.

prevencinė priemonė

Multivitaminų ir papildai gali greitai papildyti organizmo mineralų sudėtį. Bananai, taip pat, yra vienodai naudingi.

Atgal į TOC

12. Nėštumas & Žindymas

Norėdami būti apie saugesnio kelio, nėščios moterys ir krūtimi maitinančioms motinoms turėtų vengti naudotis ACV kaip nebuvo atlikta daug tyrimų žinoti, jei ingredientas yra saugus naudoti juos.

Atgal į TOC

Apibendrinant galima teigti, tai yra galimi būdai, kaip panaudoti obuolių actas gali paveikti jus…

 

Esmė: Čia minėti klausimai yra iš realaus gyvenimo atvejų tyrimus. Poveikis individo poveikis gali skirtis nuo lengvo iki sunkaus, priklausomai nuo savo kūno. Išmintingas, ką reikia padaryti yra pasitarti su dietologu patikrinti tinkamą dozę arba laikytis nuosaikumo būti dėl saugesnio pusėje.

Dabar, kad mes atrado šio stebuklingo ingrediento Flipside, kodėl gi ne išmokti ją naudoti priimtinų kiekių, siekiant sumažinti žalą? Čia galite eiti…

Dozavimas: Aš negaliu pabrėžti pakankamai, kad nieko viršija yra blogai. Tiesiog todėl, kad jums sukurti skonį kažką ir pradėti mylėti tai nereiškia, kad jūs galite eiti už borto su juo. Visada apriboti savo suvartojamų iki minimalaus kiekio. Nors gydytojai / dietologai išrašyti vaistus ir priemones atsižvelgiant į amžių, kūno masės indeksą, ir sveikatos būklės asmens, tai nekenkia klijuoti prie saugesnės dozės. Tuo atveju, obuolių sidro actas, saugus dozė yra kažkur tarp 5 – 10 ml arba 1 – 2 arbatinius šaukštelius į dieną. Tačiau, jei jūs vis dar abejojate, pasitarkite su gydytoju dėl rekomenduojamos dozės, todėl tinka jūsų kūną ir neleidžia jokių galimų nepageidaujamų reakcijų ar alergiją.

Kaip naudoti obuolių sidro acto saugiai?

Kaip jau sakiau, ACV yra ir geras ir blogas puses. Draudžiantiems šalutinį poveikį, kurį sukelia nesaugaus dozuojant skysčio, vienas gali saugiai vartoti ACV pasinaudoti savo naudą. Čia yra dalykų, kuriuos turi turėti omenyje, prieš pridėdami obuolių sidro acto dietą.

 • Laikykis saikingai: Pirma, žinoti, kiek jūsų kūnas gali užtrukti. Taigi, apriboti savo suvartojamų kad būtų išvengta komplikacijų.
 • Užtikrinti rūgšties neturi liesti savo dantis: Visada skiesti ACV vandens prieš vartojimą. Ir iki minimumo sumažinti savo dantų sąlyčio su acto rūgštimi, gerti per šiaudelį.
 • Valyti burną: Įsitikinkite, kad jūs skalauti burną su pakankamai vandens greičiau po to, kai vartojame ACV išvengti emalio eroziją.
 • Prevencija yra geriau nei gydymas: jei turite jautrią odą ar jautrią žarnas, neturi ACV, nes ji gali sukelti alergiją.

Dabar, kad jūs turite turėti teisingą žinių apie jos paskirtį ir ne taip gerai poveikio, kodėl gi ne mokytis, kaip padaryti obuolių sidro actas? Čia galite eiti…

Kaip padaryti, kad obuolių actas

Štai kaip jūs galite padaryti obuolių sidro actas namuose:

 1. Kruopščiai plauti obuolius, supjaustyti juos į ketvirčius ir laikyti juos į šalį, kad paruduoja kambario temperatūroje.
 1. Kai jie paruduoja, saugoti obuolius plataus burnos stiklainį su pakankamai vandens.
 1. Vieta plonu audiniu virš stiklainio, todėl pakankamai vietos orui įeiti.
 1. Laikyti stiklainį į šiltą vietą. Laikyti, kad taip už maždaug šešių mėnesių fermentacija. Tačiau įsitikinkite, kad jūs nuolat maišant ją kas dabar ir tada.
 1. Kai jums patikrinti stiklainis rašyti šešis mėnesius, jūs pastebėsite, vandens burbuliukai, kuri yra proceso dalis susidaro dėl bakterijų. Tai yra todėl, kad actas buvo suformuota.

PS: Jei matote maurai bet kurios kitos nei balta spalva, tada skystis geriausias išmesti.

 1. Turinį perkelti į kitą stiklainį ir palikti jį tris savaites. Kai pastebėsite sprendimas dar labiau fermentuotas, jūsų obuolių sidro actas yra pasirengusi!

Kur aš galiu nusipirkti obuolių actas?

Tą akimirką, kai paklausa pakyla konkretaus produkto, ir jis tampa populiarus, tai lengva klastotės plūsta į rinką padaryti greitai spardytis. Taigi, jei jūs galite padaryti jį namuose, nieko panašaus. Jei manote, kad tai pernelyg sudėtinga ir neturi už tai laiką, tada įsitikinkite, kad jūs perkate autentišką vieną. Kaip žinote, kuris iš jų yra geriausias? Štai keletas Pagalba. Ieškokite garsų vardą. Dauguma vaistinės ir parduotuvės šių dienų parduoti ACV. Jūs taip pat galėtų pirkti iš internetinių parduotuvių, tokių kaip „Amazon“. Viskas pasakyta ir padaryta, organinių įvairovė yra geriausias.

Nepaisant tiek daug informacijos savo žinioje, jūs vis dar gali turėti keletą abejonių savo proto. Ar ne jūs nervintis, nes, išvardyti žemiau, rasite atsakymus į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Trumpai tariant, štai ką turite nepamiršti, prieš pradėdami vartoti obuolių sidro actas.

 

load...