12 geriausių kaklo grožio patarimų

Kaip moterys, mes visada stengiamės surasti viską. Tai yra mūsų gamta. Mes einame į pačių kraštutinumų kartais rūpintis mūsų veido nuo laikant jį spindinčią ir gražus ir todėl be smulkių linijų ir raukšlių.

Bet staiga vieną dieną jūs esate savo vidurio 30-ųjų, jūs pradedate pastebėti, kad aplink jūsų kaklo oda tampa tamsus, ir turi smulkias linijas ir paviršutiniškai raukšles. Ir jūs suprasite, kad tai ne tik savo veidą, bet jūsų kaklas pernelyg reikalauja tam tikrų konkursų mylintis. Daugelis iš mūsų dažnai nesugeba tinkamai rūpintis mūsų kaklo kaip dėmesys visada lieka ant veido ir rankų. Mes netgi pasirinkti brangių SPA procedūros mūsų nugaros, pečių ir kojų. Ar jūs kada nors tikrai pastebėsite, kad kaklas yra paliktas visų šių „indulgencijas“?

Leiskite dirbti atsikratyti tos tamsesnių odos ir tų raukšlių, kad oda ant kaklo neatrodo amžiaus. Skaityti toliau žinoti vieni iš geriausių kaklo grožio patarimų.

12 Best Beauty Patarimai, kaip jaunesni ieško Neck

Čia paminėtos patarimai padės jums išlaikyti kaklo odą švarią ir spindinčią natūraliai.

load...

Patarimas 1

Iš masažas kaklo odos kryptis yra labai svarbus dalykas, prisiminti, nes gražus masažas į blogąją pusę arba netinkamu judėjimo per kaklą gali pažeisti odą. Kaklo oda yra labai plona ir švelnus. Tai subtilesnis nei savo veido odą. Tinkamą kryptį masažuoti kaklo oda yra juda tiek savo delnus nuo mažesnės iki viršutinio regiono vertikaliųjų judesių. Niekada masažas kaklo sukamaisiais judesiais arba iš viršaus į apačią.

Patarimas 2

Aliejai padeda kaklo odai atjauninti. Ne bet koks aliejai nors. Jūs turite būti atsargūs, kai kalbama apie pasirenkant tinkamą rūšies aliejaus. Pasirinkite tuos aliejų, kurie nėra labai sunki ir yra jų gryna forma.

Kokosų aliejus yra mazuto, tačiau ji gali būti naudojama labai mažai sumas arba galite sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens apie delnu ir tada naudokite jį. Alyvuogių aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, ramunėlių aliejus, eukalipto aliejus, ir rožių aliejus taip pat yra geras pasirinkimas.

Patarimas 3

Ar ne per masažo Jūs kaklo. Kaklo masažas turėtų trukti nuo 10 – 15 minučių didžiausių su kuo pertraukos vienos ar dviejų minučių tarp jų. Per masažuoti gali padermė kaklo odą.

4 patarimas

load...

Kaukės ir paketai taip pat dirbti stebuklus kaklo odą tiesiog kaip veido oda. Naudoti vaisių kaukes dėl geriausių rezultatų kaklo. Vaisiai, kaip „Apple“, prinokusių bananų, avokadų, ir slyvų gali dirbti stebuklus kaklo odą. Štai keletas pakuočių, kad jūs galite lengvai maišoma namie ir naudojimo –

  • A koše prinokusių bananų (pageidautina prinokusių, bet ne pasenusi) ir alyvuogių aliejaus pakuotė gali būti naudojama kaip gražus pakuotėje už kaklo. Taikyti šį ant kaklo, kai prašote kitų veido paketus ant veido. Palaukite 15 minučių ir nuplauti su paprastu vandeniu. Smulkios linijos ant kaklo išnyks suteikiant Jums spindinčią odą. Jūs galite naudoti šį kartus per savaitę.

  • Gražus kaukė pagaminta iš kiaušinio baltymas ir medus gali būti taikoma ant kaklo su 10 šepečiu – 12 minučių ir nuplauti šiltu vandeniu. Tai suteiks jums teisingiau odą aplink jūsų kaklo ir pašalina bet kokias smulkias raukšleles.
  • A koše moliūgų pakuotėje gali būti taikoma ant kaklo per 20 minučių, nuo 3 iki 4 kartų per savaitę. Moliūgų yra puiki anti-senėjimo daržovių. Jūs turėtų apimti šią nuorodą į savo įprastą dietą kai kuriose jūsų vėlai 20 s arba anksti 30 s forma.

Patarimas 5

Labai svarbus dalykas prisiminti, o naudojant paketus ant kaklo oda yra niekada leisti bet išskyrus vaisius pakuotėse pakuotės tipas išdžiūti ant kaklo odą. Pakuotėje yra molio, gramas miltai (Besan), visa kvietinių miltų (Atta), arba bet kokių kitų rūšių purvo pakuotėse niekada neturėtų būti paliekama išdžiūti ir kreko per kaklo odą.

Patarimas 6

Jei jūs galite gauti SPA procedūra kaklą, tada nėra nieko geriau nei vieną kartą, o. Įsitikinkite, kad jūsų kūno padėtį atsižvelgiant masažas yra teisinga. Jei vartojate masažas Relaksacinis tikslu ar atsikratyti spondylosis skausmo, tada sėdi pozicija gali būti gana gera. Tačiau jeigu vartojate SPA BLIZGINIMO ARBA švelninamasis gydymo kaklo, tada geriausia pozicija būtų gulėti ant nugaros gydymo metu.

Patarimas 7

Šveitimas kaklo odai yra svarbu. Naudokite tik lengvas exfoliators. Naudokite didėjimo smūgių tik Drėkinamasis ir nepailgina kartą daugiau nei penkias minutes.

Naudokite pilingas pagamintas iš žemės migdolų ir pieno, ir taikyti ant kaklo. Pradėti iš arti savo pečių ir judėti į viršų, tai padaryti penkias minutes. Nuplauti, kaip jūs maudytis. Ar tai nuo dviejų iki keturių kartų per savaitę. Tai yra vienas iš geriausių kaklo valymo patarimų, kurie bus pasiūlyti puikių rezultatų.

Patarimas 8

Taikyti veido plauti ant kaklo, o atsižvelgiant vonia. Venkite atšiaurių muilas ant kaklo odą. Dušo geliai, kurie Subalansuotas pH yra gerai, nors.

Patarimas 9

Taikyti dažų ant kaklo odai su medvilniniu tamponu, kai jūs naudojate dažus veidui. Taikyti saulės ant kaklo pačių ilgesniuose smūgių, kaip įprasta. Laikyti specialų vitamino E praturtintas drėkinamasis kremas kaklo. Taikyti kremu ar losjonu taip pat su didėjimo smūgių su delnu.

Patarimas 10

Geras būdas pastebimai sumažinti poras yra patrinti savo kaklą ir veidą su ledo kubeliais. Tačiau būkite atsargūs, kad nebūtų sugauti šalta. Ledo kubeliai trinamas ant kaklo 15 minučių, pageidautina kiekvieną dieną, gali padėti jums sumažinti jokių poras ant kaklo.

Patarimas 11

Naudoti kremus su SPF 30 ar aukščiau ant kaklo ir veido, taip pat.

Patarimas 12

Tai labai svarbu ir Skirstomi taškas visai šio straipsnio. Nepamirškite nuimti makiažą nuo kaklo, o pašalinti jūsų veido makiažas. Kaklo oda yra ne kitoks, nei veido odai. Jame taip pat yra poras. Makiažas blokuoja poras ir trukdo kaklo odą tinkamai kvėpuoti. Rezultatas yra nuobodu ir Žuvo odos. Kitą kartą, nuimkite makiažą nuo kaklo odos taip pat su medvilniniu tamponu suvilgytu makiažo valiklis su tik ilgesniuose smūgių.

Tikimės, kad jums patiko šis informatyvus straipsnis. Pradėdami vartoti gerą rūpintis savo kaklo Nuo šiol. Išbandykite šias grožio patarimai tamsesnių odos ant kaklo ir leiskite mums žinoti, kuris iš dirbo geriausiai tinka jums.

load...