11 sunkių miežių vandens šalutinių poveikių

Miežiai yra vienas iš sveikiausių grūdinių kultūrų su daugybe vaistų naudą. Parengtas maišant miežių miltai su vandeniu gerti laikomas sveiko pasirinkimo. Jis gali sumažinti sveikatos problemų skaičių, tuo pačiu užtikrinant maitina mūsų kūną.

11 šalutinis poveikis miežių vanduo:

Bet tuo pačiu metu, miežių vanduo gali mums pakenkti per daug. Čia yra miežių vanduo šalutinio poveikio jums reikia eiti per sąrašą:

1. Vėjo gūsiai / Žarnų dujų:

Būdamas tirpaus maistinių skaidulų, miežių sukelia žarnyno dujų arba Dujos virškinimo trakte. Už tai priežastis yra naudingųjų bakterijų, esančių mūsų dvitaškis veikla. Taigi, pabandykite apriboti savo miežių vandens įleidimo išvengti dujų susidarymą.

2. Skrandžio:

Skrandžio veiklos sutrikimas yra ne tik lėmė nesaikingas miežių vandens, bet ir nuo jo sąveikos su tam tikrų vaistų. Abiem atvejais, skrandžio dirginimas gali ateiti su šalutinio į pagrindinį simptomų, pavyzdžiui, skausmas, mėšlungis, pilvo pūtimas, kartais net laisvi viduriai ar viduriavimas.

load...

3. Užkietėjimas:

Jei gerti per daug barley water, yra tikimybė, kad jums bus baigti kurti lėtiniu vidurių užkietėjimu. Įsitikinkite, kad jums pasikonsultuoti su savo gydytoju, jei problema išlieka ilgiau nei 7 dienas vienu metu.

4. Kraujavimas iš tiesiosios žarnos:

Esant sunkiam atveju vidurių užkietėjimas, galite patirti kraujavimas iš tiesiosios žarnos su ūmaus skausmo. Stenkitės vengti vartoja šį gamtos vidurius tūrinio kiekio, kad būtų išvengta tokių situacijų.

5. Grybelių užteršimas:

Buvo pranešta, kad miežiai vanduo gali sukelti grybelinės užteršimo laikas nuo laiko. Rasti salyklo ekstrakto tikrų teršalų yra Trichothecium Roseum ir ochratoksino A, kuris gali užtrukti rinkliava mūsų kaulų kad juos žemyn.

6. Alerginės reakcijos

Alerginės reakcijos į miežių vandens taip pat yra gana dažni. Jei jau kenčia nuo padidėjusio jautrumo ar alergijos netolimoje praeityje, tai laikas reguliuoti savo kasdienį suvartojimą miežių vandeniu. Arba, galbūt patirti simptomų, tokių kaip bėrimas, uždegimas, dilgėlinė, sudirginimas skaičių, taip pat patinimas akis, vokų, nosies, rankų, kojų, ir net anafilaksija.

7. Kepimo Astma:

Iš miežių grūdų, gali sukelti rimtą kvėpavimo takų alergijos, pavadintą „kepimo astma“ per žmonių darbo kepyklose. Bet jūs taip pat galite tapti auka, net jei esate veikiami daug miežių miltų, rengiant savo barley water. Taigi, būkite atsargūs.

load...

8. Užblokuoti / plyšus stemplę:

Pakraunant su pluošto, miežiai gali pakenkti jūsų stemplė per daug. Kai rengiant savo gėrimą, įsitikinkite, kad jūs įtraukiate pakankamai vandens į salyklo ekstrakto. Priešingu atveju, jūs gali susidurti su pasunkėjęs rijimas, kuri galiausiai gali blokuoti ar net plyšimo Stemplės.

9. Celiakijos:

Celiakijos yra iš esmės kviečių alergijos, kurią sukelia dėl netoleravimas glitimo. Miežiai yra didžiulis glitimo, todėl ji tampa būklę dar blogiau.

10. Sumažintas cukraus kiekis kraujyje:

Per vartoti miežių vandens gali sumažinti cukraus kiekį Jūsų kraujyje, didžiąja dalimi. Jei jis eina pagal normalaus lygio, jums bus sukurti hipoglikemiją. Taigi, pabandykite atidžiai stebėti cukraus kiekis kraujyje, o geriamojo barley water reguliariai.

11. Chirurginiai Komplikacijos:

Kaip miežių vanduo gali sukelti staigų kritimą savo gliukozės kiekį kraujyje, jūs visada turėtų imtis atsargumo priemonių prieš išgyvena operacija. Tai rekomenduojama, kad jūs sustabdyti turintys gėrimui bent 10 iki 14 dienų prieš einant po peiliu. Tai padėtų jums reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kad būtų galima išlaikyti visus chirurginių komplikacijų rūšių baimėje.

Nėra jokios priežasties, kodėl jums neturėtų mėgautis miežių stiklinę vandens reguliariai. Tačiau svarbu žinoti, kiek yra per daug. Ir jei jūs galų gale su bet kuriuo iš šių šalutinių poveikių, kreipkitės į gydytoją!

Ar miežių vanduo kuokštelinių gėrimas į savo dienos racioną? Ar jūs kada nors patyrė bet kuris iš šių šalutinių poveikių miežių vandens? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarus skyriuje žemiau.

 

load...