11 sunkių arbatėlių aliejaus šalutinių poveikių

Sunku įsivaizduoti ką nors taip stipriai kaip eterinio aliejaus (kad per daug, arbatmedžio aliejus) šalutinis poveikis.

Bet tai yra tiesa.

Nors šnekama, kad būtų labai naudinga dėl įvairių aktualių negalavimų, arbatmedžio aliejus turi savo bagažą nepageidaujamų poveikių – ir svarbu juos pažinti.

Keep reading.

load...

Arbatmedžio aliejus – trumpas

Taip pat žinomas kaip Melaleuca aliejaus, tai eterinis aliejus su šviežia kamparo kvapo ir išvaizdos, kad svyruoja nuo šviesiai geltonos iki bespalvės. Paimta iš Melaleuca alternifolia augalo lapų, ji yra gimtoji į Australiją.

Aliejus, nors toksiška, jei geriama, naudojamas kosmetikos ir odos kremai mažesnes koncentracijas. Arbatos medžio aliejus taip pat buvo teigiama, gydyti daugelį sveikatos sutrikimų, su dauguma teiginių yra įrodyta. Tai efektyviausias, kaip antimikrobinės medžiagos ir padeda gydyti įvairias dermatologijos klausimais kaip spuogai, utėlių, pleiskanos ir tt

Tačiau yra tam tikrų susirūpinimą, atsižvelgiant į jo saugumą.

Ar arbatmedžio aliejus yra saugus?

Arbatmedžio buvo nustatyta, kad nuodingas, jei imamasi šalies viduje. Kadangi jis yra rafinuotas sudėtis daug natūraliai cheminių medžiagų, jo netinkamo naudojimo gali būti pavojingas.

Pasak Australijos tyrime netinkamo poveikio arbatmedžio aliejus gali būti sumažintas, vengiant savo nurijimas (1).

load...

Nors arbatmedžio aliejus yra galbūt saugūs tepamas ant odos, jis gali sukelti patinimą ir odos dirginimą tam tikriems asmenims (2). Alyva gali net sukelti odos sausumą ir niežulį.

Arbatmedžio aliejus yra tikėtina, nesaugus, jei geriamos. Tai gali sukelti painiavą, kaitumas, negalėjimas vaikščioti, ir sunkiais atvejais, net koma.

Arbatos medžio aliejus šalutinis poveikis

Skaitykite ranką sau su kai kurių iš šių šalutinių poveikių, iš arbatos medžio aliejaus supratimo:

1. Alergija

Ar galite būti alergiški arbatmedžio aliejaus? Taip, tai įmanoma! Alerginės reakcijos gali svyruoti nuo lengvo odos uždegimas ir sunkių bėrimai (3). Nors ji gali būti naudojama (be daug sulaikymą) žmonės, kurie nėra alergiški jai, reikia atsargiai, o naudojant ją apskritai.

Odos dirginimas gali atsirasti, ypač jei naftos klijuojamas ant sausos ar pažeistos odos. Simptomai gali apimti gėlimo, niežulys, kad degina, ir lengvas rimtas uždegimas. Kuris yra, kodėl daro lopo mėginys prieš taikant rekomenduojama.

Be to, yra alergiški gvazdikėlių, gvajavos, arba eukalipto gali padaryti vienas labiau linkusios plėtoti alergijas su arbatmedžio aliejumi. Kuo ilgiau arbatmedžio aliejus buvo leista amžiaus, tuo labiau tikėtina, yra sukelti alergiją.

Kitos alerginės reakcijos yra spūstis, spazmai, viduriavimas, patinimas, paraudimas, pykinimas, svaigulys, ir net anafilaksija (kuri gali būti pavojinga gyvybei).

Pasak vieno tyrimo, nors dauguma arbatmedžio aliejus alergijos sukelia paties gryno aliejaus taikymo, kosmetika, kuriuose yra arbatmedžio aliejus taip pat gali būti tam tikrais atvejais kaltininkai (4).

2. Blogas skonis

Vienoje JAE tyrime, kuriame dalyvavo burnos skalavimo skysčių (vienas kurių sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus ir kitas, kurių sudėtyje yra junginio, vadinamo cetilpiridinio chloridas arba MUP), buvo nustatyta, MUP burnos turėti geresnį antigingivitis poveikį. Dar svarbiau, kad burnos sudėtyje arbatmedžio aliejus buvo susieti su skonio suvokimo (5) sutrikimu.

Ir kaip už paskelbtą ataskaitą Vanderbilt universiteto medicinos centro, dauguma eterinių aliejų, pavyzdžiui, arbatos medžio turite kartaus skonio, kuris gali sukelti vaikams užspringti jų (6).

3. Galvos problemos

Kokie yra šalutiniai arbatmedžio aliejumi poveikis galvos? Nors arbatmedžio aliejus yra manoma, kad gydyti galvos odos problemas, kaip pleiskanos, reikia daugiau mokslinių tyrimų siekiant pagrįsti savo naudingų naudojimo (7). Aliejus taip pat gali sukelti galvos odos alergiją kai kuriems žmonėms.

4. Depresija Elgesys

Nors depresijos elgesys nebuvo pastebėta žmonėms dar, susiję simptomai ir toksiškumo požymiai buvo pastebėti šunims ir katėms šių išorės taikymo naftos didelėmis dozėmis.

Arbatos medžio aliejus taip pat gali sukelti pernelyg stiprų mieguistumą prarijus. Ir nuovargis yra viena iš kitų savo šalutinį poveikį.

5. Hormoniniai šalutinis poveikis

Arbatos medžio aliejus buvo nustatyta, kad sukelti krūties augimas paauglių berniukų. Arbatos medžio aliejus gali veikti kaip galimą endokrininės Disruptor ir sukelti, kad tai įvyktų. Pagal paskelbtą ataskaitą „The New England Journal of Medicine, ginekomastija (plėtra vyro krūtinę dėl hormonų pusiausvyros) buvo išspręsta daugeliu atvejų rašyti į arbatmedžio aliejaus naudojimo nutraukimą (8).

Panašūs rezultatai buvo paskelbti ataskaitą, National Institutes of Health (9).

6. Viduriavimas

Vienas iš neigiamų arbatmedžio aliejumi yra viduriavimas. Prarijus arbatmedžio aliejus gali sukelti viduriavimą, tam tikrais atvejais. Tai gali atsitikti, kaip sunkios alerginės reakcijos į arbatmedžio aliejaus atveju.

7. Nosies polipų

Arbatos medžio aliejus dažnai rekomenduojama nosies polipai, bet ji taip pat gali sukelti šalutinį poveikį. Alyva gali sukelti jūsų nosis paleisti, ir tai netgi gali degti arba Sting. Polipas gali išsipūsti, kol ji traukiasi.

8. Ausų Žala

Jei neskiedžiamos gleivinę, gali sukelti diskomfortą ir patinimą. Jei jis yra naudojamas gydyti ausų infekcijas (kurie arbatmedžio aliejus dažnai naudojamas), tai visada geriausia maišyti jį su vežėjas aliejaus. Vežėjas aliejus kaip migdolų arba alyvuogių aliejaus, kartu su praskiesta arbatmedžio aliejumi, gali būti dedama į ausies kanalą gydyti susijusias infekcijas.

Praktikos atsargūs, kai jūs gydant ausų infekcijas namuose patys. Arba geriausia, kreipkitės į gydytoją.

Vienas geras būdas naudoti arbatmedžio aliejus (ir išvengti bėdų) yra atskiesti kelis lašus aliejaus viena ketvirtąja puodelio šilto alyvuogių aliejaus. Atloškite galvą į vieną pusę ir naudojant lašintuvu, užpilkite kelis lašus į užkrėstą ausį. Laikykite savo galvą pakreipus apie minutę, kad skystis keliauti per savo ausies kanalą.

Tačiau tam tikri tyrimai rodo, prieš naudojant arbatmedžio aliejus į ausį, nes ji gali sukelti žalą į vidinės ausies (10).

9. Burnos gleivinės uždegimas

Nors nėra konkrečios informacijos apie uždegimas, arbatmedžio aliejus buvo nustatyta, kad yra neveiksmingos mažinant apnašas lygius burnoje (11).

10. Raumenų drebulys

Pasak veterinarijos toksikologai, dideli kiekiai arbatmedžio aliejumi taikomas išoriškai šunims ir katėms buvo sukeltos raumenų drebulys (12). Nors atsigavimas buvo pasiektas su gydymo, panašūs reiškiniai spėliojo žmonėms (13).

11. Odos dirginimas ir kitų odos problemos

Net, kaip jūs naudojate arbatmedžio aliejus lokaliai, svarbu stebėti bet prastėjančių odos sąlygų (14). Taikant aliejaus odos taip pat gali sukelti deginimą ir paraudimą (15).

Tai geriau žmonėms, turintiems jautrią odą likti nuošalyje nuo arbatmedžio aliejaus, nes tai gali būti griežta jautriai odai (16). Be to, kas jautrūs egzema turi naudoti arbatmedžio aliejus labai atsargiai.

Jis visada geriau pirkti arbatmedžio aliejus, kuris yra jau reikiama praskiedus, o ne maišyti patys. Arba geriausia – galite naudoti alternatyvų, pavyzdžiui, rozmarinų, levandų, ar Manuka aliejų ant odos – nes tai yra švelnesnis, tačiau vienodai veiksmingos.

Arbatos medžio aliejus taip pat gali prasiskverbti į išorinius odos sluoksnius, ir taip padidinti toksinio poveikio tikimybę dėl į absorbciją per odą. Šis toksiškumas priklauso nuo dozės, ir dauguma problemų galima išvengti, naudojant alyvą jos praskiestų (17) formos.

Tai buvo arbatmedžio aliejus šalutinis poveikis. Kai naudojami lokaliai, jis gali būti saugus, tam tikrais atvejais. Bet nurijimas ji gali sukelti arbatmedžio aliejus apsinuodijimo, sukeldama šalutinį poveikį (kuris jau matėme aukščiau).

Tai kodėl žinant tinkamą dozę arbatmedžio aliejus yra labai svarbus.

Kas yra teisingas dozavimas arbatmedžio aliejumi?

Kas atsitiks, jei jūs naudojate per daug arbatmedžio aliejus? Nėra konkrečios dozės arbatmedžio aliejumi, kuris buvo nurodytas. Tačiau yra keletas gairių.

Jei naudojate arbatmedžio aliejaus

  • Dantų apnašų, 2,5% arbatmedžio aliejus valytis dantis kasdien aštuonias savaites.
  • Spuogai, 5% arbatmedžio aliejus kaip geliu galima tepti ant odos vieną kartą per dieną tris mėnesius.
  • Pleiskanos, 5% arbatmedžio aliejaus šampūnas gali būti taikomas į galvos odą tris minutes kasdien keturias savaites.
  • Akių infekcijos, 50% arbatmedžio aliejus turi būti naudojamas kaip savaitę vokų šveitimas šešias savaites.
  • Odos alergijos, nuo 20% iki 100% arbatmedžio aliejus gali būti taikomas nukentėjusiose vietovėse.
  • Makšties infekcijos, 20% arbatos medžio aliejus gali būti uždedama 24 valandų naudojant mirkyti tamponą.

Ir mes tai sakau vėl, niekada imtis arbatmedžio aliejus žodžiu.

Sauga nėštumo ar žindymo laikotarpiu

Ar arbatmedžio aliejus saugus nėštumo metu? Tam tikros tyrimai rodo, kad naudojant arbatmedžio aliejus gimdymo metu gali sukelti susitraukimai gimdos nutraukimo, kuris gali įdėti kūdikį ir motiną gresia pavojus. Tai gali atsitikti, jei gimda yra veikiami arbatmedžio aliejaus.

Nėra duomenų, rodančių, kad arbatmedžio aliejus komponentų išsiskyrimą į motinos pieną (18). Nei ten visi duomenys apie arbatmedžio aliejumi saugos maitinančioms motinoms ar kūdikiams. Aktualijos arbatmedžio aliejus taikymas paprastai yra gerai toleruojamas. Bet tai jokiu būdu negalima gerti.

Sąveika su kitais vaistais

Arbatos medžio aliejus gali sąveikauti su vaistais skaičius – tai yra agentai vėžio, odos, ir parazitinių infekcijų ir agentus, kurie turi įtakos nervų sistemą ir sumažinti imunitetą. Ji taip pat gali sąveikauti su antibiotikais, priešuždegiminių agentų, antivirusinių agentų, ir hormoninių agentų (19).

Sąveika su žolelėmis ir maisto papildai

Aliejus taip pat gali sąveikauti su anti-acne žolelių ir papildymais, žolės ir papildymais uždegimas, vėžys, odos, ir parazitinių infekcijų, ir kad gali paveikti nervų sistemą.

Arbatmedžio aliejus gali dirbti stebuklai, kai naudojamas lokaliai. Priešingu atveju, tai gali būti kenksmingas. Tačiau, naudoti alyvą, kaip už rekomenduojamą dozę pasinaudoti savo geriausius naudą ir išvengti netinkamo poveikio. Ir taip, kai reikia pasitarti su gydytoju.

Be to, papasakoti, kaip šis pranešimas apie arbatmedžio aliejus šalutinis poveikis buvo naudinga jums. Ar papasakoti, jei žinote kitokių arbatmedžio aliejus pavojų komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...