11 nuostabaus šarminio vandens naudos sveikatai

Ar tikrai manote, vandens geriate kasdien yra sveika? Kaip toli tu žinoti tai, kad dauguma iš vandens, kurį geriame šiandien praplauti su pavojingomis cheminėmis medžiagomis iš vandens valymo įrenginių? Nenuostabu, kad dauguma natūralaus gėrio vandens buvo atimta.

Taigi, ką jūs galite padaryti? Tai kur šarminis vanduo ateina į pagalbą! Kas yra šarminis vanduo? Čia yra viskas, ko jums reikia žinoti apie tai ir nuostabų naudą ji siūlo? Skaityk!

Kodėl mums reikia šarminio vandens?

Žmogaus organizmas gamina virškinimo rūgštis, kuri dažnai buvo laikomas šalutiniu produktu apykaitą. Dauguma rūgšties išsiskiria per šlapimą. Kai ji taip pat neteko, kai jūs prakaituojate. Tačiau, jūsų kūnas turės išlaikyti tam tikrą jo kiekį. Tai yra būtent tai, kur šarminis vanduo ateina.

Šarminis vanduo valdo rūgštingumą ir daro tikrai gyvena sveiką gyvenimo būdą. Dauguma žmonių, kurie vartoja rūgštinių maisto produktų, kaip jautiena, kalakutiena, vištiena, kiauliena arba pieno ir sūrio linkę kenčia nuo didelių sveikatos problemų. Tai yra žinia, kad visi iš jų, kurie tikisi transformuoti savo kūną ir gyvenimo būdą.

load...

Tęskite skaityti ir žinoti šarminio vandens naudą!

1. Didina Metabolizmas:

Daugelis iš mūsų šių dienų mėgsta skųstis mūsų medžiagų apykaitos sistemą. Mes dažnai pavydžiu moterims, valgyti tiek, kiek jiems patinka ir niekada priaugti svorio. Jei yra kažkas, kas jaučiasi lygiai taip pat kaip tai, tada jūs turite gerų naujienų. Šarminis vanduo efektyviai padeda jums padidinti medžiagų apykaitą. Tai geriau nei paprasto vandens ir AIDS maistinių medžiagų absorbciją greitai (1).

2. Statyti raumenys:

Šarminiu vandeniu, taip pat galite sukurti sveiką ir liesos raumenų. Šarminis vanduo išsaugo raumenų masę ir apsaugo jus nuo pavojingų ligų, tokių kaip inkstų nepakankamumas ir obstrukcinės plaučių ligos (2). Jei pažįstate ką nors, kas yra sena, pasakykite jiems, jei norite pridėti daugiau šarminį vandenį į savo mitybą. Tai gali būti gyvenime keičiasi patirtimi už juos.

3. Sumažina senėjimo požymius:

Senėjimo požymių pradžios pasirodyti net tada, kai esate savo vėlai 20s. Tai visų pirma dėl blogo oro ir atšiauraus klimato. Tai kodėl tai yra labai svarbu drėkina odą kasdien. Užtikrinti, kad jūs valgyti sveiką ir gerti daug šarminio vandens. Jis ne tik padeda drėkina odą, bet taip pat veikia kaip antioksidantas ir kenkia laisvieji radikalai (3).

4. Suteikia jums daugiau energijos:

Šarminis vanduo yra taip pat žinomas kaip energijos stiprintuvas. Jis apsaugo letargija, pakrauna savo kūną ir užtikrina, kad jūsų energijos lygis trukti ilgiau! Visada atminkite, kad gerti šarminį vandenį Stiklas pirmas dalykas ryte. Be to, atlikti vandens butelį su jumis. Jūs esate privalo jausti skirtumą (4).

load...

5. Detoksikuoja Your Body:

Šarminis vanduo taip pat gali detoksikuoti savo kūną. Jame yra antioksidantų gausa, atstato pusiausvyrą ir padidina deguonies, kuris yra pristatytas į ląsteles (5) lygį. Jei sumaišykite su žaliais gėrimų, efektyvumas bus daugintis.

6. Balances kraujospūdį:

Šarminis vanduo yra jonizuotas kalcis, kuris yra puikus jūsų širdies ir gydo didelio kraujospūdžio lygį taip pat. Be to, nepamirškite gerti žolelių arbatos daug, siekiant gauti panašius rezultatus (6).

7. Sustingsta vidurių užkietėjimas:

Vidurių užkietėjimas yra įvairių simptomų, pavyzdžiui, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, sunku Tuštinimasis ir dėl nevisiško Tuštinimasis jausmą. Paprastas sprendimas šią problemą yra šarminis vanduo. Geriamojo tai reguliariai ne tik kontroliuoja vidurių užkietėjimas, tačiau taip pat apsaugo nuo diabeto ir viduriavimas, taip pat. Gerti šilto šarminio vandens puodelį kiekvieną naktį prieš miegą. Jūs pajusite skirtumą netrukus.

8. Kraujo cirkuliacija:

Šarminiu vandeniu, taip pat gali padidinti kraujo apytaką. Ji taip pat sumažina kaupti apnašas arterijose (7).

9. Valdo cholesterolio:

Jei esate susirūpinę auga cholesterolio kiekį kraujyje, tikrai padaryti reikia šiek tiek šarminis ar jonizuotas vanduo. Taip bus sumažinti aukštą cholesterolio ir leisti cholesterolio sugeriančios skaidulos, tekėti nenutrūkstamai per kūną (8).

10. Svorio netekimas:

Protingas ir sveikas būdas mesti svarų per artėjančius vasaros sezono gerti šarminį vandenį daug. Jis buvo rekomenduojama daugumai dietos planus. Norėdami padidinti savo svorio ir padidinti rezultatus, įsitikinkite, kad geriate 16 uncijų šarminio vandens per dieną (9).

Ar geriate šarminį vandenį reguliariai? Ar pajusti šiuos nuostabius šarminio vandens naudą? Leiskite mums žinoti savo patirtimi komentarų laukelyje žemiau pateiktą. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

load...