10 Wispy ilgi šukuosena, įkvepianti jus

A wispiness liesti šią žiemą gali būti tik dalykas, kurį gali prireikti jūsų ilgais plaukais. Keletas priekiniai kirpčiukai su savo plaukų džiovintuvas gali būti suteiktas Plonas liesti. Jei turite priekinius pakraščiuose ir šalutinį kirpčiukai, naudoti gerą šampūną, kuris suteikia apimtį ir purumo į plaukus. Nenaudokite kondicionierių, nes jis gali padaryti jūsų plaukai sunkus. Tačiau, jei jūs turite labai sausus plaukus, tada jūs turėtumėte naudoti STIPRINANT kondicionierių ar plaukų serumą. Naudokite savo smūgį džiovintuvas ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, parašęs kuokštai savo kirpčiukai ir pakraščiuose.

Štai keletas Plonas kirpimo ilgi plaukai, kurią galite pasirinkti ir pridėti, kad zing savo stilių mantra!

Plonas ilgas šukuosena

1. Wispy priekiniai briaunos ir nepatogus šukuosena

Lengva išbandyti surasti tik su savo plaukų džiovintuvas. Tačiau jūs turėtumėte gauti gerą iškirpti plaukus iš geros stilistas. Tai paprastas, bet gražus pasirinkimas ilgų Plonas šukuosena.

2. Plonas Storos Priekiniai kutai su banguoti ilgi plaukai

Naudokite jūsų didelis barelį užrieskite jūsų garbanos. Sekite jį su savo ventiliatoriumi už banguota rinkinį garbanos ir jūsų priekinių pakraščiuose kuokštai. Iš visų Plonas ilgas šukuosena tai yra viena iš mano absoliučių pasirinkimą.

load...

3. Šoninės Atėjo Plonas Bangs

Šoninės valomas kirpčiukai gali būti pažvelgti Plonas jei esate smūgis džiovinimo ant šiek tiek drėgnų plaukų. Išbandykite šį purvinas išvaizdą. Be to, jūs galite duoti dideles garbanas į likusius plaukus ir tada krizė jį sekė smūgis džiovinimo sesijos labiau nepatogus išvaizdą.

4. Priekiniai kutai ir nerami Plonas Sluoksniai

Jei esate sluoksniuotos šukuosena ventiliatorius, tai gali būti geras pokytis jums. Pridėti šiek tiek wispiness savo sluoksnių smūgį džiovinimo jį šiek tiek drėgnų plaukų. Išlaikyti priekinius pakraščiuose tiesias ir simetriškus.

load...

5. Baigė Plonas Bangs

Jei jums patinka asimetriškas nerami šukuosena kirpčiukai tada kitą kartą duoti jiems savo ventiliatoriumi liesti ir gauti, kad nuostabų minkštą wispiness. Tai labai žavinga pasirinkimas iš Plonas kirpimo ilgi plaukai.

6. Aptakus Plonas Priekiniai kutai Ir Kirpčiukai

Jei esate didelis gerbėjas Kim Kardashian atrodo, tada galite pabandyti šį aptakus tiesią formą šukuosena, kuri gali būti suteikta purus wispiness tik su savo ištiesinimo po savo ventiliatoriumi liesti.

7. Plonas Šoninės Atėjo Curly šukuosena

Jei jums patinka saldus išvaizdą, eiti didelis nepatogus garbanos ir Sruogelė juos su savo plaukų džiovintuvas. Tai kartu su pusės platus savo įprastų kirpčiukai duos jums šį milijonų dolerių išvaizdą.

8. Plonas Kirpčiukai Ilgas elegantiškas šukuosena

Labai mergaitiška šukuosena, kuri gali rock net labiausiai spalvingi šalių! Laikykite savo kirpčiukai ilgas ir ištiesinti juos. Kitas naudoti šiek tiek vandens kaip purškimo juos sudrėkinti šiek tiek. Tolesni su plaukų džiovintuvas. Pakreipkite priekinius pakraščiuose iki šono ir gauti šią karštą išvaizdą.

9. Ilgi Plonas Banguotas garbanos

Meilužis ilgų garbanos? Naudokite STIPRINANT šampūnas, kuris gali suteikti pakankamai atšokti. Venkite kondicionierių, jei turite sklandų plaukus. Naudokite didelį barelį užrieskite už garbanos. Tiesiog sekite jį su ventiliatoriumi nustatyti garbanos ir bangos. Naudokite tvirtovę plaukų lakas išlaikyti išvaizdą sulaikytas ilgiau.

10. Storas Banguotas Plonas Ilgas Plaukų

Labai madingas išvaizdą. Galite pabandyti tai, jei turite storą plaukus ar net erzino plaukus. Geras kirpimas, didelis garbanoti barelį geležies, irklas šepetys ir jūsų pūstuvas yra viskas, ko jums reikia iš eilės šią išvaizdą.

Patikrinkite Šis vadovėlis ant, kaip geriau gauti, kad wispiness Jūsų plaukai namie.

load...