10 veiksmingų odos sandalvio veido pakuočių

Iš sandalmedžio ar Chandan naudojimas datuojamas tūkstančius metų, ne tik Indijoje, bet ir kitų pasaulio regionų, taip pat. Egiptiečiai naudojami sandalmedžio dėl savo gydomųjų savybių ir ritualų pagerbti savo dievus, kurie yra ne daug skiriasi nuo jo funkcija Indijoje. Ji taip pat buvo plačiai naudojamas kaip grožio ingredientas kvepalų ir muilo forma. Yra priežastis, kodėl ji vis dar toks populiarus – jis tikrai veikia! Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip įtraukti sandalmedžio į savo grožio režimas.

Nuostabi Sandalwood Veido Pakuotėje

Sausai odai

 1. Sandalmedžio ir pieno veido paketas
 2. Sandalmedis, kokosų, ir migdolų aliejus Veido paketas

Riebiai odai

 1. Sandalmedis, Pomidorų sultys, ir didesnis anketa žemėje paketas
 2. Sandalmedžio ir apelsinų Veido paketas

Raukšles

 1. Santalas, citrina, ir didesnis anketa žemėje paketas

Spuogai linkusi oda

 1. Sandalmedis, Ciberžolė, Ir Kamparas Veido paketas
 2. Sandalmedžio ir medaus veido paketas

Dėl neryškių odos

 1. Sandalmedis, Gramo miltų, Ciberžolė Veido paketas
 2. Sandalmedis, Varškė, ir medaus veido paketas

Dėl dėmės

 1. Sandalmedžio ir Rosewater Veido paketas

Leiskite aptarti Detali apie kiekvieną Chandan veido pakuotės tipo.

Sandalmedis Veido Pakuotėje sausai odai

Sausa oda tikrai yra pražūtis daugeliui! Sausas, pleiskanojanti oda ne tik atrodo nuobodu, bet amžiaus greičiau per daug. Laimei, dabar galite palepinti savo sausa oda su šiomis sandalmedis veido pakuotėse.

1. Sandalmedžio ir pieno veido paketas

load...

Naudokite šį veido paketą tris kartus per savaitę optimalių rezultatų. Sandalmedis, pieno ir rožių vandens dirbs kartu atkurti natūralią pH pusiausvyrą jūsų odą. Tai padės pašalinti požymiai odos sausumo visiškai.

Ingridientai
 • Sandalmedžio aliejaus
 • 1 šaukštelis pieno miltelių
 • Rožių vanduo
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio ir pieno veido Pack?

1. Paimkite pieno miltelius į dubenį ir įlašinti kelis lašus sandalmedžio aliejaus į jį. 2. Pridėkite rožių vandeniu tiek, kiek reikia, kad susidarytų dar pasta. 3. Taikyti pastos ant veido ir kaklo ir palikti džiūti 15 – 20 minučių. 4. Nuplaukite su šaltu vandeniu. Drėkina.

Atgal į TOC

2. Sandalmedžio, kokosų, ir migdolų aliejus Veido paketas

Kokoso ir migdolų aliejus, kai ji derinama su sandalmedžio, padės pridėti drėgmę į odą ir užkerta kelią deginimas atsiranda dėl sausumo.

load...
Ingridientai
 • 1 šaukštelis Sandałowy milteliai
 • 1-4 šaukštelis kokoso aliejus
 • 1-4 šaukštelis migdolų aliejus
 • Rožių vanduo
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, kokoso ir migdolų aliejus veido Pack?

1. Sumaišykite sandalmedžio milteliai su kokoso aliejumi ir migdolų aliejumi padaryti pasta. 2. Įlašinkite keletą lašų rožių vandens, kiek reikia. 3. Taikyti ant veido ir kaklo. 4. Leiskite pakuotė sėdėti už nuo 15 iki 20 minučių ir nuplaukite jį vandeniu.

Atgal į TOC

Sandalmedis Veido Pakuotėje riebiai odai

Argi tai ne nuostabu, kad vienas produktas gali dirbti įveikti tiek sausumo ir riebumą? Tiesiog įgnybti ingredientus šiek tiek, ir voila, jūsų sausumas kontroliuoti veido paketą dabar gali dirbti naftos kontrolierius!

3. Sandalmedžio, Pomidorų sultys, ir didesnis anketa žemėje paketas

Naudokite šį veidą pakuoti kasdien atsisveikinti su riebalų perteklių ir nešvarumus. Ši veido pakuotėje taip pat yra galingas alternatyva taršos veido pakuotėse / veido plovimų. Sandałowy, kai ji derinama su pomidorų (kuris yra sutraukiamųjų), įsiskverbia giliai į odą. Jis valo naftos ir purvo poras, o šalinant whiteheads / inkštirų, suteikiant Jums spindinčią ir dėmės, laisvos odos.

Ingridientai
 • 1-2 šaukštelis sandalmedžio miltelių
 • 1-2 šaukštelis pomidorų sulčių
 • 1-2 šaukštelis fulerio žemės (Multani mitti)
 • Rožių vanduo
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, Pomidorų sultys, ir didesnis anketa žemėje paketas?

1. Sumaišomas sandalo miltelių ir pomidorų sulčių dubenį. Mišinys gerai, kad neatsirastų gumbų. 2. Pridėkite balinančiųjų žemė mišinio, pagaminto 1 žingsnio ir gerai išmaišykite. 3. Įlašinkite kelis lašus rožių vandeniu, kad gauti net nuoseklumą. 4. Taikyti ant veido ir kaklo ir palikti džiūti 15 minučių. 5. Nuvalykite naudojant medvilnės artimųjų ledinio vandens.

Atgal į TOC

4. Sandalmedžio ir apelsinų Veido paketas

Oranžinė milteliai padeda išgauti bet kokį riebalų perteklių odos. Derinant ją su sandalmedžio daro odą švytėti taip pat.

Ingridientai
 • 1 šaukštelis apelsinų žievelių milteliai
 • 1 šaukštelis Sandałowy milteliai
 • 01-02 sausis šaukštelis Rožūdens
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio ir apelsinų veido Pack?

1. Sumaišykite apelsinų žievelės ir sandalo miltelių. 2. Sauso mišinio, pridėti rožių vandeniu. Jūs galite pridėti daugiau, jei reikia. Sukurti pastos konsistencijos. 3. Taikyti veido ir kaklo. 4. Palikite jį nuo 15 iki 20 minučių. 5. Nuplauti su vandeniu.

Atgal į TOC

Sandałowy Veido Pakuotėje raukšles

Sandalmedis turi antiseptinių savybių, kurios padeda atkurti pažeistus ląsteles. Tai leidžia jūsų oda atrodo skaistesnė ir jaunesnė.

5. Santalas, citrina, ir didesnis anketa žemėje paketas

Ingridientai
 • 2 arbatiniai šaukšteliai Fuller anketa žemėje (Multani mitti)
 • 2 šaukštelių sandalmedžio miltelių
 • 1 arbatinis šaukštelis citrinos sulčių
 • 1 šaukštelis rožių vandeniu
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, citrina, ir didesnis anketa žemėje Pack?

1. Sumaišykite sandalo miltelių ir balinančiųjų žemę. 2. Sauso mišinio, įpilama citrinos sulčių ir rožių vandens. Gerai išmaišykite, kad susidarytų pastos. 3. Taikyti jį tolygiai ant veido ir kaklo. 4. Palikite jį nuo 15 iki 20 minučių ir nuplaukite vandeniu.

Atgal į TOC

Sandalmedis Veido Packs spuogai linkusi oda

Neišsami žinios yra labiau pavojinga nei jokių žinių ne visiems. Kai kurie žmonės tiki, kad tik riebi oda yra linkusi į spuogus. Tai netiesa. Sausa oda taip pat gali gauti spuogai. Natūralūs odos procesai sukelti naftos sekreciją sausai odai, nes jis gauna signalą iš smegenų kovoti su sausumo. Jis sulaiko aliejaus odos poras, kurios sukelia spuogus. Tai sandalmedis veido paketas spuogai bus galutinis gelbėtojas žmonėms, kenčiantiems nuo spuogų ir spuogų.

6. Sandalmedžio, Ciberžolė, Ir Kamparas Veido paketas

Tai stebuklus spuogai ir spuogai linkusi oda. Jis ne tik kovoja aktyviai spuogų, bet taip pat veikia išvengti spuogų randus ir inkštirų.

Ingridientai
 • 1 šaukštelis Sandałowy milteliai
 • 1 šaukštelis ciberžolė milteliai
 • Kamparas milteliai
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, ciberžolė ir kamparas veido Pack?

1. Sumaišykite sandalmedžio, ciberžolė ir kamparas miltelių žiupsnelis. 2. Į sausus produktus, pridėti reikiamą kiekį vandens, kad susidarytų pastos. 3. Taikyti ant veido ir kaklo, ir palikite 15 iki 20 minučių. 4. Nuplauti šaltu vandeniu.

Atgal į TOC

7. Sandalmedžio ir medaus veido paketas

Naudokite šį veido paketą du kartus per dieną. Medus kovoja ne spuogas sukelia mikrobai, o sandalmedžio ir rožių žiedlapių (vandens) sumažina alyvos, skaidrus dėmės ir suteikia spindesio.

Ingridientai
 • 3-4 šaukštelis Sandałowy milteliai
 • 1 šaukštelis miltelių pavidalo išaugo žiedlapiais (arba padidėjo vandens, jei milteliai yra nėra)
 • Medus
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio ir medaus veido Pack?

1. Sumaiúykite miltelių pavidalo išaugo žiedlapiais (pakankamas lašai Rožūdens) su sandalmedžio miltelių. 2. Įlašinkite keletą lašų medaus mišinio nuo 1 žingsnio ir sumaišykite padaryti pasta. 3. Taikyti paketą ant veido ir kaklo. Palikite džiūti 20 minučių. 4. Nuplaukite su vandeniu iš čiaupo.

Atgal į TOC

Sandalmedis Veido paketus nuobodu odos

Aš esu gana įsitikinęs, visi iš mūsų nori oda be teršalų. Niekas nenori nuobodu odos, tiesa? Sandalmedis yra Jūsų pageidavimą turėti šviesus ir spindinčią odą atsakymas. Sandalmedis veikia kaip anti-įdegio agentas ir suteikia jums šviežia ieško odos.

8. Sandalmedžio, Gramo miltų, Ciberžolė Veido paketas

Naudokite šį veido pakelis kasdien atskleisti šviesesnę odą. Kiti privalumai Jums galima pastebėti reguliariai naudojant šią sandalmedis veido pakuotėje yra sumažinti raukšles ir dėmes ir net odos tonusą.

Ingridientai
 • 1-2 šaukštelis sandalmedžio miltelių (žmonėms su riebiai odai) arba nuo 8 iki 10 lašų sandalmedžio aliejaus (žmonėms su sausu arba jautriai odai)
 • 2 šaukštelių Gram miltų
 • Rožių vanduo
 • Ciberžolė žiupsnelis
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, Gram miltų, Ciberžolė veido Pack?

1. Gerti po 1 – 2 šaukštelis sandalmedžio miltelių / nuo 8 iki 10 lašus sandalmedžio aliejaus ir sumaišyti jį su 2 šaukštelių gramui miltų. 2. Įlašinkite keletą lašų rožių vandens ir ciberžolė žiupsnelis ir gerai išmaišykite. 3. Taikyti ant veido ir kaklo, palikti džiūti 30 minučių. 4. Nuplaukite naudodami vandenį iš čiaupo.

Atgal į TOC

9. Sandalmedžio, Varškė, ir medaus veido paketas

Tai puikus paketas detanning, kaip sandalmedis veikia puikiai pašalinti nešvarumus ir grubumas sukelia žalingų saulės spindulių. Varškės veikia kaip aušinimo agentas ir saugo jūsų odą minkštą.

Ingridientai
 • 1 šaukštas Sandałowy
 • 1 šaukštelis rūgštus varškės
 • 1-2 šaukštelis medaus
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio, varškė, ir medaus veido Pack?

1. Sumaišykite sandalmedžio ir varškė suformuoti pasta. 2. Pridėti į medaus ir gerai išmaišykite. 3. Taikyti paketą ant veido ir kaklo. 4. Palikite jį maždaug pusvalandį iki vienos valandos. 5. Nuplauti su vandeniu.

Atgal į TOC

Sandalmedis Veido paketus dėmės

Šis paketas padeda pašviesinti dėmes ir išlygina odos atspalvį. Ji taip pat padeda pašalinti dygliuotas šilumos greitai, kuris paprastai gali atsirasti dėl per didelio prakaitavimo.

10. Sandalmedžio ir Rosewater Veido paketas

Tai yra vienas iš paprasčiausių pakuotėse kada ir pasinaudoja tik sandalmedžio. Sandalmedis savaime gali daryti stebuklus odai.

Ingridientai
 • Rožių vanduo
 • 1 šaukštas sandalmedžio miltelių
Kaip paruošti ir taikyti sandalmedžio ir Pink vanduo veido Pack?

1. Įtraukti rožių vandeniu, jei reikia į sandalmedžio miltelių. 2. Sukurti pasta ir taikyti ant veido ir kaklo. 3. Palikite jį nuo 15 iki 20 minučių. 4. Nuplaukite jį vandeniu.

Atgal į TOC

Spustelėkite šią nuotrauką gauti pilną grafinį vaizdą apie Chandan veido pakuočių įvairių tipų odai.

Sandalmedis, jei tinkamai naudojamas, gali galą prie visų jūsų odos problemų. Yra kažkas į jį visiems. Ji yra vieno langelio tirpalas visų jūsų odos priežiūros bėdas! Duoti tai veido pakuočių pabandyti ir nepamirškite pasidalinti savo nuomonėmis su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...